Βαθύ ντεκολτέ και αδιάκριτα βλέμματα

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Kαλα τι ταξη πατε μερικοί, έκτη δημοτικού;

(Εκεί περίπου είχαμε θυμάμαι τις αντιδράσεις τύπου ΡΕ ΒΥΖΓΙΑ)
Ξέρεις ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ότι δεν είναι 100% στο χέρι του άντρα το αν θα κοιτάξει ή όχι ένα ζευγάρι ωραία και μεγάλα βυζιά.Παίζει πολύ πρωτόγονο ένστικτο στο θέμα.Οπότε άσε τις εξυπνάδες.

Δε μπορείς να περιορίσεις τη γυναίκα να βάλει κάτι καταπιεστικο από άποψη πόνου, θερμοκρασιας και βολικοτητας, για να μην την τραμπουκίσεις/τρομάξεις/φέρεις σε δύσκολη θέση.
Κανείς δεν θέλει να περιορίσει κανέναν.Αλλά σίγουρα, αν κάποια θεωρεί ότι το βλέμμα σε ωραία μεγάλα βυζιά είναι παραβίαση προσωπικού χώρου, τότε η καλύτερη λύση είναι να τα κρύψει όσο μπορεί.

Επαναλαμβάνω γιατί θα παρεξηγηθώ στο τέλος, ότι δεν εννοώ πως είναι αποδεκτό να κοιτάζεις λιγούρικα και για πολλά λεπτά τα ίδια βυζιά.Μπορείς να ψάξεις άλλο ζευγάρι βυζιά μετά από ένα διάστημα, έχει πολλά εκεί έξω.Με τρόπο κοιτάμε, μάγκες.Με τρόπο.Αλλά κοιτάμε, μην πτοείστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βγάζεις κάτι συμπεράσματα χωρίς να είσαι καν γυναίκα αλλά ντάξει.

Womansplaining. Η εγκυρότητα ενός argument δε θα πρέπει να αμφισβητείται λόγω φύλου. Μην κάνετε αυτό για το οποίο κατηγορείτε κάποιους άνδρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
https://youtu.be/PdfnbQTmKWA

Είστε ωραία μαρεσετε. Είστε ωραία μαρεσετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Λοιπον θα πω κι εγω την αποψη μου πανω σε αυτο το θεμα
Ειτε οι γυναικες ντυνοντουσαν προκλητικα,ειτε οχι σχολια και βλεμματα θα υπηρχαν παλι.Τι να κανουμε ρε παιδια μερικοι οσο και καλοι και ησυχοι να ειμαστε χωρις να το θελουμε το ματι μας παει απο μονο του,φυσιολογικο ειναι.Το θεμα ειναι να ειμαστε μαζεμενοι(προσοχη αυτο ισχυει τοσο για το αντρικο,οσο και για το γυναικειο φυλο διοτι και απ'τα δυο γινονται)και οχι χυδαιοι.Δεν χρειαζεται να γυρναμε σε παλαιολιθικες πραξεις τυπου ουχ τι εργαλειο εισαι εσυ μανα μου :P .Επιπλεον ολοι μας ανεξαρτητως φυλου μας αρεσει να εχουμε μια αναγνωριση και ποσο μαλλον οι γυναικες που το εχουν περισσοτερο αναγκη,οποτε δεν μπορουμε να κατακρινουμε κανεναν.Αρα το οτι μια γυναικα μπορει να ειναι λιγο αποκαλυπτικη δεν ισοδυναμει με το ειναι πουτ... σε καμια περιπτωση μαλιστα.
Κλεινοντας για να μην το πολυλογω θα ηθελα να σας πω να μπειτε στην μερια και των δυο πλευρων.Φανταστειτε πως θα ηταν να βγαινατε εξω καθημερινα και να ακουγατε συχνα σχολια τυπου ποπο τι κωλ...ρα ειναι αυτη.Αντιστροφα φανταστειτε πως ειναι για μας αν μας κοιταει μια γυναικα επιμονα λες και ειμαστε κανας τρομοκρατης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαλαρωστε μωρε λιγο. Τι προσωπικο χωρο λετε; Και σιγα που ολοι/περισσοτεροι θα σας μιλησουν χυδαια.[θα θελατε προφανως,excuse me]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Νομίζω κάποιοι έχετε μπερδέψει αρκετά πράγματα μαζί..Το τι θα φορέσει η καθεμία ή ο καθένας είναι καθαρά προσωπική επιλογή(εκτος περιπτώσεων προσβολής δημοσίας αιδούς).Απο κεί και πέρα κύριοι το έντονο βλέμμα/κάρφωμα ,οι χυδαιολογίες στο δρόμο και όλα αυτά τα παρελκόμενα συνιστούν σεξουαλική παρενόχληση η οποία είναι ποινικό αδίκημα και αν κάποια την φέρουν στα όρια της μπορεί να κινηθεί νομικά.Κανείς δεν έχει δικαίωμα να σε φέρνει σκοπίμως σε δύσκολη θέση και φυσικά δεν θα απολογηθεί καμία για το αν θα βάλει αυτό που θέλει απο την στιγμή που δεν παραβαίνει εκείνη τον νόμο!
Τώρα για εκείνον που έγραψε οτι έχουμε ισότητα και δεν θα μας υπερασπιστείται πολύ καλα θα κάνεται αν νιώθετε έτσι απλά να γνωρίζεται οτι όταν ένας άνθρωπος και στην προκειμένη μια γυναίκα απειλείται απο τέτοιες συμπεριφορές έχει κάθε δικαίωμα να υπερασπιστεί την ακεραιότητα της και την υπόληψη της με τον τρόπο που θα κρίνει η ίδια κάτι που δεν θα αρέσει στους εξυπνάκηδες που χωρίς λόγο προσβάλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Τι αδιάκριτα βλέμματα... ένα βαθύ ντεκολτέ σημαίνει "Ανοίξαμε και σας περιμένουμε", δηλαδή ιδού τα κάλη μου δείτε τα. Και μάλιστα μια γυναίκα επιδεικνύει το στήθος της όχι για τον άντρα της, τον αρραβωνιαστικό της ή τον φίλο της άλλα για όλους τους άλλους.
Απαραδεχτη δηλωση θα ελεγα...σε σημειο να γινεται σιχαμερη.και μαλιστα την θεωρω και ακρως σεξιστικη.Καν δεν θα επρεπε να υπαρχει αυτη η δηλωση.
Επισης φιλε πλουτωνα αν εχεις μαντικες ικανοτητες να μας το πεις να σε προτιμησουμε/Καθολου δνε μπορεις να ξερεις αν ενα προκλητικο ντυσιμο ΔΕΝ γινεται για τον συντροφο της ή για αυτον που ενδαφερεται να γινει συντροφος της.Ή απο μοδα ή για το οτιδηποτε αλλο.
Τι ξερολιαση ειναι αυτη;Τι κατεστημενες αντιληψεις;
Ακου ανοιξαμε και σας περιμενουμε.Ωραια δικαιολογια για λιγούρια.
Ξερεις τι λες με αυτο ναι;Φορας προκλητικα ρουχα,αρα γουσταρεις να σε κοιταζω..μην σου πω να σε πηδ@ξω κιολας.
Πλακα μας κανεις ναι;Μηπως δικαιολογεις και τους βιασμους;
Κατα τα αλλα,ολο για θρησκειες βλεπω να μιλας.
Και το κυριοτερο...σε πονηρα μυαλα και μπουργκα να φορας παλι μπορεις να κοιταζει ο αλλος σαν λιγουρης.Η λιγουρια δεν κρυβεται...και μαλλον δεν εχει να κανει με το ποσο κρυβει καποια το σωμα της.Αλλα με αλλα θεματακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Επίσης, ευτυχώς είναι απειροελάχιστοι αυτοί που λένε "χυδαία λόγια" στις μέρες μας.

οχι, ετσι νομιζεις. και μπορω να σου απαριθμήσω δεκαδες περιστατικα που μου εχουν τυχει, και για να εχουν τυχει σε μενα σιγουρα θα εχει συμβει και σε αλλες. 10 λεπτα περπατημα στην Ομόνοια για να πας από το σημείο Α στο Β κι εχεις ακούσει τα πάντα. να περπατας για τη σταση του λεωφ και να σε ακολουθει αυτοκινητο και να κανει σχολια και να σε ρωταει επιμονα που πας για να σε παει. και ολα αυτά είτε φοράς σορτσάκι, είτε μακρύ παντελόνι, είτε φορας ραντακι, ειτε ζιβαγκο. και οσο μιλαμε για βλεματα, ακομα και αδιακριτα, να παει στα κομμάτια. τι γινεται ομως οταν μετα τα μεσανυχτα ο τυπας που σε κοζαρει στο λεωφορειο κατεβαινει μαζι σου στη σταση σου και σε ακολουθει; γιατι μου εχει τυχει. να πανε στο διαολο τα βλέματα, ειναι άσχημα αλλά ακίνδυνα. εχω φτάσει σε σημείο να γυρνάω το βράδυ σπίτι με τα κλειδια αναμεσα στα δαχτυλα στη γροθια μου γιατι φοβαμαι. οι αντρες δεν θεωρειτε οτι συμβαινουν αυτα, πιστευετε πως λεμε υπερβολες απλα για να τις πουμε. αλλα ρωτηστε γυρω σας τις γυναικες να δειτε πως νιωθουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
οχι, ετσι νομιζεις. και μπορω να σου απαριθμήσω δεκαδες περιστατικα που μου εχουν τυχει, και για να εχουν τυχει σε μενα σιγουρα θα εχει συμβει και σε αλλες. 10 λεπτα περπατημα στην Ομόνοια για να πας από το σημείο Α στο Β κι εχεις ακούσει τα πάντα. να περπατας για τη σταση του λεωφ και να σε ακολουθει αυτοκινητο και να κανει σχολια και να σε ρωταει επιμονα που πας για να σε παει. και ολα αυτά είτε φοράς σορτσάκι, είτε μακρύ παντελόνι, είτε φορας ραντακι, ειτε ζιβαγκο. και οσο μιλαμε για βλεματα, ακομα και αδιακριτα, να παει στα κομμάτια. τι γινεται ομως οταν μετα τα μεσανυχτα ο τυπας που σε κοζαρει στο λεωφορειο κατεβαινει μαζι σου στη σταση σου και σε ακολουθει; γιατι μου εχει τυχει. να πανε στο διαολο τα βλέματα, ειναι άσχημα αλλά ακίνδυνα. εχω φτάσει σε σημείο να γυρνάω το βράδυ σπίτι με τα κλειδια αναμεσα στα δαχτυλα στη γροθια μου γιατι φοβαμαι. οι αντρες δεν θεωρειτε οτι συμβαινουν αυτα, πιστευετε πως λεμε υπερβολες απλα για να τις πουμε. αλλα ρωτηστε γυρω σας τις γυναικες να δειτε πως νιωθουν

Δεν χρειαζεται να μας παιρνει ολους η μπαλα :P Βασικα ειμαστε αρκετοι που το καταλαβαινουμε μιας και το βλεπουμε καθημερινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Δεν χρειαζεται να μας παιρνει ολους η μπαλα :P Βασικα ειμαστε αρκετοι που το καταλαβαινουμε μιας και το βλεπουμε καθημερινα

ναι, προφανως. δε μιλαω για τον καθενα ξεχωριστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι το βράδυ έχεις πολλούς λόγους να φοβάσαι όταν γυρνάς μόνος. Ο πιο συχνός η ληστεία... Δεν το παθαίνουν μόνο γυναίκες αυτό. Τις προάλλες είχε τύχει να φεύγω με αυτοκίνητο από μια παράξενη γειτονιά και είδα κάτι παράξενους τυπάδες σε ένα αυτοκίνητο με κλειστά φώτα. Λίγο πιο μπροστά είδα έναν τύπο να τους κοιτάει και να τρέχει με πιο γοργό βήμα. Πήγα στη πλευρά του και του είπα να τον πάρω να τον πάω σπίτι και μου είπε ευχαριστώ. Είχε κατατρομάξει. Δεν το παθαίνουν μόνο γυναίκες αυτό δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Πάντως ναι, το να ακούς από νέους ανθρώπους πράγματα όπως "αφού ντύνεστε σαν ιερόδουλες καλά κάνουμε και σας παρενοχλούμε" ή "τί είναι η παραβίαση προσωπικού χώρου;" είναι πραγματικά αξιολύπητο. Αντί οι νέοι άνθρωποι να κατακρίνουν οποιαδήποτε παραβίαση προσωπικού χώρου και να μάχονται για αυτό, πάνε να βάλουν δικαιολογίες και όρια στην παρενόχληση. Η φούστα μέχρι το γόνατο --> όχι δικαιολογημένη παρενόχληση, η φούστα πάνω από το γόνατο --> δικαιολογημένη παρενόχληση κλπ. Ε όχι. Περίμενα περισσότερα από τους νέους.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Πέρα από τα υπονοούμενα και χυδαιους χαρακτηρισμούς από αγνώστους που αποτελουν παρενόχληση τα νεαρά κορίτσια έχουν ξεφύγει τώρα τελευταια. Θυμάμαι ένα περιστατικό όταν ημουν Α Λυκείου με μια κοπέλα ενός φίλου μου. Η συγκεκριμένη ντυνοταν πάντα προκλητικά και όσον αφορά το "ντεκολτέ" της αλλα και στο λαμπρό μέλλον που ειχε πίσω της. Ήταν που ήταν "προικισμένη" αλλα πάντα έβαζε και τζιν και σορτσακια κλπ που "ενίσχυαν" τα κάλη της. Με τα αγόρια είχε πάντα πολύ "φιλικές" σχέσεις. Καθόταν πανω στα πόδια τους, αγκαλιαζοταν πολύ συχνά μαζι τους, απλωνόταν πάνω τους για να "βολευτεί" Αλλά όταν της έλεγαν κάποιο υπονοούμενο το έπαιρνε πολύ προσβλητικά και "θύμωνε" κιόλας. Όταν χώρισε με τον φιλο μου την αποκαλούσε ως που**** σε όλους τους γνωστούς του και έτρωγε πολύ κράξιμο η συγκεκριμένη κοπέλα. Και ήρθε μια μέρα να μου κλαφτει για όλο αυτό που γινόταν. Δηλαδή πείτε μου θεωρείτε παράλογο το κράξιμο που έτρωγε; Εφ'όσον είχε σχέση όταν έβγαινε και ντυνοταν σαν τσ****** το έκανε για την ίδια ή για να προκαλέσει; Ακόμα και αν δεν είχε σχέση και έβγαινε έτσι έξω και την εκραζαν οι φίλες της θα είχαν άδικο; Οταν μια κοπέλα θέλει να προκαλέσει πολύ με το ντύσιμο της καλό είναι να μπορεί να αντέξει και την "κοινωνική κριτική" είναι η προσωπική μου γνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πέρα από τα υπονοούμενα και χυδαιους χαρακτηρισμούς από αγνώστους που αποτελουν παρενόχληση τα νεαρά κορίτσια έχουν ξεφύγει τώρα τελευταια. Θυμάμαι ένα περιστατικό όταν ημουν Α Λυκείου με μια κοπέλα ενός φίλου μου. Η συγκεκριμένη ντυνοταν πάντα προκλητικά και όσον αφορά το "ντεκολτέ" της αλλα και στο λαμπρό μέλλον που ειχε πίσω της. Ήταν που ήταν "προικισμένη" αλλα πάντα έβαζε και τζιν και σορτσακια κλπ που "ενίσχυαν" τα κάλη της. Με τα αγόρια είχε πάντα πολύ "φιλικές" σχέσεις. Καθόταν πανω στα πόδια τους, αγκαλιαζοταν πολύ συχνά μαζι τους, απλωνόταν πάνω τους για να "βολευτεί" Αλλά όταν της έλεγαν κάποιο υπονοούμενο το έπαιρνε πολύ προσβλητικά και "θύμωνε" κιόλας. Όταν χώρισε με τον φιλο μου την αποκαλούσε ως που**** σε όλους τους γνωστούς του και έτρωγε πολύ κράξιμο η συγκεκριμένη κοπέλα. Και ήρθε μια μέρα να μου κλαφτει για όλο αυτό που γινόταν. Δηλαδή πείτε μου θεωρείτε παράλογο το κράξιμο που έτρωγε; Εφ'όσον είχε σχέση όταν έβγαινε και ντυνοταν σαν τσ****** το έκανε για την ίδια ή για να προκαλέσει; Ακόμα και αν δεν είχε σχέση και έβγαινε έτσι έξω και την εκραζαν οι φίλες της θα είχαν άδικο; Οταν μια κοπέλα θέλει να προκαλέσει πολύ με το ντύσιμο της καλό είναι να μπορεί να αντέξει και την "κοινωνική κριτική" είναι η προσωπική μου γνώμη.
Είναι από τις κρυφο-φανερες.Ο αλλος το καταλαβαινει και απο μονος του δεν ειναι χαζος.Απλα με κατι τετοια του δινεται η αφορμη να εξωτερικευσει τις σκεψεις του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Πέρα από τα υπονοούμενα και χυδαιους χαρακτηρισμούς από αγνώστους που αποτελουν παρενόχληση τα νεαρά κορίτσια έχουν ξεφύγει τώρα τελευταια. Θυμάμαι ένα περιστατικό όταν ημουν Α Λυκείου με μια κοπέλα ενός φίλου μου. Η συγκεκριμένη ντυνοταν πάντα προκλητικά και όσον αφορά το "ντεκολτέ" της αλλα και στο λαμπρό μέλλον που ειχε πίσω της. Ήταν που ήταν "προικισμένη" αλλα πάντα έβαζε και τζιν και σορτσακια κλπ που "ενίσχυαν" τα κάλη της. Με τα αγόρια είχε πάντα πολύ "φιλικές" σχέσεις. Καθόταν πανω στα πόδια τους, αγκαλιαζοταν πολύ συχνά μαζι τους, απλωνόταν πάνω τους για να "βολευτεί" Αλλά όταν της έλεγαν κάποιο υπονοούμενο το έπαιρνε πολύ προσβλητικά και "θύμωνε" κιόλας. Όταν χώρισε με τον φιλο μου την αποκαλούσε ως που**** σε όλους τους γνωστούς του και έτρωγε πολύ κράξιμο η συγκεκριμένη κοπέλα. Και ήρθε μια μέρα να μου κλαφτει για όλο αυτό που γινόταν. Δηλαδή πείτε μου θεωρείτε παράλογο το κράξιμο που έτρωγε; Εφ'όσον είχε σχέση όταν έβγαινε και ντυνοταν σαν τσ****** το έκανε για την ίδια ή για να προκαλέσει; Ακόμα και αν δεν είχε σχέση και έβγαινε έτσι έξω και την εκραζαν οι φίλες της θα είχαν άδικο; Οταν μια κοπέλα θέλει να προκαλέσει πολύ με το ντύσιμο της καλό είναι να μπορεί να αντέξει και την "κοινωνική κριτική" είναι η προσωπική μου γνώμη.

το παράλογο της υπόθεσης είναι ότι ο φίλος σου δεν είχε θέμα με αυτά όσο ήταν μαζί της και ξαφνικά όταν χώρισαν θυμήθηκε ότι δε συμφωνούσε με το ντύσιμο και τη συμπεριφορά της; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το παράλογο της υπόθεσης είναι ότι ο φίλος σου δεν είχε θέμα με αυτά όσο ήταν μαζί της και ξαφνικά όταν χώρισαν θυμήθηκε ότι δε συμφωνούσε με το ντύσιμο και τη συμπεριφορά της; :confused:
Ο καθένας κάνει τις επιλογές του.Δεν εχουμε δικαιωμα να κρινουμε κανεναν.:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ο καθένας κάνει τις επιλογές του.Δεν εχουμε δικαιωμα να κρινουμε κανεναν.:rofl:

δεν κρίνω :P λεω οτι δε βγαζει νοημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Είναι από τις κρυφο-φανερες.Ο αλλος το καταλαβαινει και απο μονος του δεν ειναι χαζος.Απλα με κατι τετοια του δινεται η αφορμη να εξωτερικευσει τις σκεψεις του.

Ο καθένας κάνει τις επιλογές του.Δεν εχουμε δικαιωμα να κρινουμε κανεναν.:rofl:
Ναι..το βλεπουμε....:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν κρίνω :P λεω οτι δε βγαζει νοημα
Μα χωρισανε...Μετα το χωρισμο αλληλοσκοτωνονται.Και βγαινουν και αληθειες ξες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Μα χωρισανε...Μετα το χωρισμο αλληλοσκοτωνονται.Και βγαινουν και αληθειες ξες...

ναι αλλά εκραξε εκείνο που ο ίδιος ανεχόταν πριν. ειναι αντιφατικό αυτό. αφου το έβλεπε και πριν, τι άλλαξε μετά; στην ουσία τίποτα. απλα όσο την εχεις την αλλη να ντυνεται προκλητικά και να της την πεφτουν άλλοι ξέρωντας πως την έχεις εσύ, είναι καλά. αμα χωρίσετε, ξαφνικά είναι πουτάνα. έλα τώρα, κοροϊδευόμαστε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top