Βασίλισσα Ελισάβετ: Πέθανε στα 96 της χρόνια

Ποιος θέλετε να είναι ο διάδοχος της;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 30)
  • Πρίγκιπας Κάρολος

    Ψήφοι: 7 23.3%
  • Πρίγκιπας Ουίλιαμ

    Ψήφοι: 5 16.7%
  • Κανείς

    Ψήφοι: 18 60.0%

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Σκεφτόμουνα αν πρέπει να ανοίξω ή όχι το θέμα αλλά και οι Βρετανοί δεν το κρύβουν. Πάει στο παλάτι όλη η οικογένεια και αρχίζουν να εφαρμόζουν το πρωτόκολλο.

edit: Αλλαγή τίτλου
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Σκεφτόμουνα αν πρέπει να ανοίξω ή όχι το θέμα αλλά και οι Βρετανοί δεν το κρύβουν. Πάει στο παλάτι όλη η οικογένεια και αρχίζουν να εφαρμόζουν το πρωτόκολλο.

Ναι καλά έκανες. Όπως και να είναι, είναι κυρίως θέμα σε όλα τα ειδησεογραφικα.
Απλά υπάρχει πρωτόκολλο ενημέρωσης.
Δες εδώ την αντίδραση όταν μαθαίνουν για την υγεία της βασίλισσας. Στο 0.33
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Έχουμε επίσημη ανακοίνωση. Κάνω edit τον τίτλο και προσθέτω ψηφοφορία για την διαδοχή.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,589 μηνύματα.
Σύμφωνα με το CNN εκοιμήθη η Βασίλισσα Ελισσάβετ. Αν αληθεύει αυτό τότε ο Θεός να την συγχωρέσει. Οι Έλληνες που ξέρουν ιστορία όμως ποτέ. Η στέψη της έγινε με ελληνικό αίμα με τη σύλληψη του 15 χρόνου Ελληνοκύπριου Ευαγόρα που έσκισε τη βρεταννική σημαία από το σχολείον του εις ενδειξιν διαμαρτυρίας για την αποικιοκρατία του Ελληνικού νησιού της Κύπρου. Καταδικάσθηκε εις θάνατον και πέθανε στη κρεμάλα λίγα χρόνια αργότερα με την βασίλισσα Ελισσάβετ να αρνείται να δώσει χάρη στο παιδί όπως ζητούσαν οι βουλευτές του Εργατικού Κόμματος.



Η σκέψις μας είναι μόνον στον Ελληνοκύπριο αγωνιστή Ευαγόρα και όχι σε αυτό το απολίθωμα.
 

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,029 μηνύματα.
Δεν υπάρχει επιλογή στη διαδοχή του θρόνου, ο Κάρολος είναι ήδη βασιλιάς και μένει μόνο η στέψη του.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Εγώ θέλω να είμαι ο διάδοχός της αλλά δεν υπάρχει σαν επιλογή! :pfff:
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
H επίσημη ανακοίνωση από το BBC.

Η σκέψις μας είναι μόνον στον Ελληνοκύπριο αγωνιστή Ευαγόρα και όχι σε αυτό το απολίθωμα.
Οι Κύπριοι λατρεύουν την Αγγλία, βλέπουν Premier League, σπουδάζουν Αγγλία. Ο Παλληκαρίδης θα μπορούσε να σωθεί αν του έδινε χάρη αλλά μην γελιόμαστε. Δεν μπορούσε να το κάνει χωρίς να της το επιτρέψει η εκλεγμένη ηγεσία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,666 μηνύματα.
Ο πατέρας της είχε πεθάνει πολύ νέος και τον διαδέχθηκε αυτή αφού δεν είχε γιους, για αυτό έμεινε βασίλισσα τόσα πολλά χρόνια.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,190 μηνύματα.
Το poll νομίζω είναι λίγο άκυρο καθώς δεν υπάρχει επιλογή στην διαδοχή. Ο Κάρολος είναι ήδη ο νέος βασιλιάς του Ηνωμενου Βασίλειου. Δεν ξέρω τώρα τι γίνεται με τη λίρα , δηλαδή αν πρέπει να τυπώνονται χαρτονομίσματα με το πρόσωπο του Καρολου πλέον.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Το poll νομίζω είναι λίγο άκυρο καθώς δεν υπάρχει επιλογή στην διαδοχή. Ο Κάρολος είναι ήδη ο νέος βασιλιάς του Ηνωμενου Βασίλειου. Δεν ξέρω τώρα τι γίνεται με τη λίρα , δηλαδή αν πρέπει να τυπώνονται χαρτονομίσματα με το πρόσωπο του Καρολου πλέον.
Μπορεί να αρνηθεί τη διαδοχή. Έτσι και αλλιώς η ερώτηση είναι ποιον θέλετε και όχι ποιος θα την διαδεχτεί
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Από το μπόλι πέθανε παιδιά,ΔΓΙΑΔΟΣΤΕ!!!!!!11!!!!!
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Πολύ στενοχωρήθηκα...😢
Ιστορική μορφή
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Η τελευταία της εμφάνιση ήταν πολύ πρόσφατη:
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ελπίζω να γίνει βασιλιάς ο Ουίλιαμ και η Κάθριν βασίλισσα. Ο Κάρολος και η Γκαμήλα ουστ
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,190 μηνύματα.
Από το μπόλι πέθανε παιδιά,ΔΓΙΑΔΟΣΤΕ!!!!!!11!!!!!

Μη δίνεις ιδέες τώρα και εσυ 😉😉
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ελπίζω να γίνει βασιλιάς ο Ουίλιαμ και η Κάθριν βασίλισσα. Ο Κάρολος και η Γκαμήλα ουστ

Δικιά μου είσαι, και εγώ το ίδιο.😉😉
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μη δίνεις ιδέες τώρα και εσυ 😉😉
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Δικιά μου είσαι, και εγώ το ίδιο.😉😉
ΧΑΧΑΧΑΧΑ θα αρχίσουν οι ψεκασμένοι και ποιος μας πιάνει μετά :lol:

Btw θεός σχωρέστ'τη με τα εγκλήματα που έκανε.Όχι μόνο για τον 18 χρόνο Ευαγόρα Παλληκαρίδη,αλλά και άλλα παιδιά όπως τον Μ.Καραολή και τον Α.Δημητρίου που βρήκαν επίσης τραγικό θάνατο εξαιτίας της.
Για να μη μιλήσω για την πριγκίπισσα Νταϊάνα.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Κέρδισε η Ζωζώ τελικά.
305471161_10159981799749291_4706324596647491470_n.jpg
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,666 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top