Βγαίνετε πάντα μαζί με τον/την σύντροφό σας;

Πόσες φορές βγαίνετε μόνοι/ες σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 81)
  • Σεν πάω πουθενά χωρίς εκέινη/νο :inlove:

    Ψήφοι: 14 17.3%
  • Μια φορά τον μήνα καλά ειναι

    Ψήφοι: 8 9.9%
  • 2 φορές με τρείς ειναι αρκετές

    Ψήφοι: 15 18.5%
  • 6-7 φορές για να ξεδώσω

    Ψήφοι: 7 8.6%
  • 3 φορές την εβδομάδα περίπου

    Ψήφοι: 14 17.3%
  • Κουμπάκιας όποτε κάτσει....

    Ψήφοι: 16 19.8%
  • Δεν είναι στο χέρι μας :(

    Ψήφοι: 7 8.6%

Νάσια

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ανχά...κάτι θα ξέρεις για να το λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Bρε κοπέλα μου τι μανία είναι αυτή των άκρων; :confused:

καλά δεν κατάλαβες ότι ήταν "ειρωνικό" το μήνυμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με έχεις για χαζή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το ξανθό μαλλί που έχω το προδιαθέτει (νομίζω) :P

:hug: :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Όχι, το αντίθετο. Ναι μεν θέλω να είμαι μαζί της αλλά έχω και την ανάγκη να πάω έξω με τους φίλους μου και να συζητήσουμε με την παρέα μου αυτά που συζητάμε χωρίς την παρουσία και την παρέμβαση τρίτων. Εννοώντας τις κοπελιές μας. Αν είσαι συνέχεια με τον/την σύντροφό σου βαριέσαι στο τέλος. Καμία σχέση με το να ξέρεις ότι σήμερα ή αύριο θα βγείτε και να περιμένεις πώς και πώς τη στιγμή.

Ήμουν κιόλας και σε μια σχέση που η άλλη ήθελε να 'μαστε όλη (μα όλη ντε!) την ώρα μαζί και έκανε 20 τηλέφωνα τη μέρα και δεν πήγε καθόλου καλά. Είναι σαν να προσπαθείς να ελέγξεις το σύντροφό σου αν τον θες διαρκώς μαζί σου και στο τέλος θα βαρεθεί, θα τσαντιστεί και θα πάνε όλα στράφι.

Άσε που εσείς οι γυναίκες που μας θέλετε όλη την ώρα μπάστακες δίπλα θα 'πρεπε να 'στε πιο πολύ γατούλες παρά υπάκουα στον αφέντη σας σκυλάκια. :D Και το όχι μερικές φορές είναι καλύτερο από το ναι.

Αλήθεια κάπου είχα διαβάσει ότι η Bellucci και ο άντρας της που είναι τόσα χρόνια παντρεμένοι μένουν για μεγάλα διαστήματα μόνοι τους σε διαφορετικά διαμερίσματα σε διαφορετικές χώρες και για αυτό ποτέ δεν είχαν προβλήματα. Για να το κάνει η Μονικάρα κάτι θα ξέρει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
δεν ειμαι και πολυ αυτο του αθληματος..και γι αυτο το λογο με χωρισε η πρωην μου..βρισκομασταν σε σπιτι κτλ,απλα οταν εβγαινα ηθελα να βγω με τους φιλους μου..3η λυκειου..ενα σαββατο το ειχα!:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Υποτίθεται ότι κάνεις σχέση για να είσαι με αυτόν που θέλεις, αλλιώς τι νόημα έχει..
Αυτό που κάνω προσωπικά είναι όπου πάω να πηγαίνω με τον συντροφό μου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Μισα μισα (φιλες/οι-σχεση)
Επειδη δυστυχως δεν μπορω να τα συνδυασω xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Όχι, το αντίθετο. Ναι μεν θέλω να είμαι μαζί της αλλά έχω και την ανάγκη να πάω έξω με τους φίλους μου και να συζητήσουμε με την παρέα μου αυτά που συζητάμε χωρίς την παρουσία και την παρέμβαση τρίτων. Εννοώντας τις κοπελιές μας. Αν είσαι συνέχεια με τον/την σύντροφό σου βαριέσαι στο τέλος. Καμία σχέση με το να ξέρεις ότι σήμερα ή αύριο θα βγείτε και να περιμένεις πώς και πώς τη στιγμή.
Άκριβώς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αχ ποτε δε μπορουδα το να μαστε κολλημενοι ο ενας πανω στον αλλον ολη τη μερα. βεβαια μαλλον φταιει που εχω μαθει στις σχεσεις απο αποσταση μιας και εγω φοιτητρια σε αλλη πολη και εκεινος στη δικη μας.:P

θα βγω και θα βγει φυσικα με αλλες παρεες, φτανει να ενημερωνουμε ο ενας τον αλλον για να υπαρχει και μια συννεοηση. εξαλλου δε νομιζω πως κολλανε κι ολες οι ωρες μαζι. εγω μια μερα θελω να λιωσω στο σοπινγκ, να παω κομμωτηριο, να κουτσομπολεψω σενα καφε με τις φιλεναδες μου, να συζητησουμε για αυτους:angelnot: κλπ. φανταζομαι και εκεινος με τη σειρα του θελει να δει champions league, να μιλησει για ποδοσφαιρο, στοιχημα, για αυτοκινητα κλπ με την αντροπαρεα του, να πιουν μπυρες κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
το παθα και εμαθα.. δεν πρεπει ποτε να δινεις ολη σου τη προσοχη σε ενα ατομο και να αφηνεις την προσωπικη σου ζωη στην ακρη. οι φιλοι ειναι πολυ ομορφο πραγμα και σε κανουν να βγαινεις απο τη ρουτινα.
οσο και αν προσπαθησει ο αλλος να σας απομακρυνει απο τις φιλιες σας για δικους του λογους μην το κανετε ποτε. εξαλλου αν σας αγαπα πραγματικα θα σεβαστει και τους φιλους σας και τις επιλογες σας.
το ωραιο που στο τελος οι τυποι που με τον ενα ή τον αλλο τροπο σε απομακρυνουν απο τον δικο σου κυκλο στο τελος θα στην πουν κιολας οτι εισαι κολλημενος απανω τους και δεν μπορουν....

αρα παντα να υπαρχει ισορροπια, εξοδοι με κοινους φιλους, εξοδοι με ξεχωριστους φιλους γιατι ολα αυτα δινουν ζωη οχι μονο στον καθενα αλλα και στο ζευγαρι κατ'επεκταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κατσε να σκεφτω...εχω ενα κοκκινο, ενα με βουλες και ναι....το βρηκα..μου λειπει ενα λεοπαρδαλε λουρακι! Εσεις τι λετε?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ λέω πως έχεις μείνει πίσω χρυσή μου, διότι τώρα έχουν βγει νέα μοντέλα με τηλεκοντρόλ:


Αν επιμένεις πάντως στο λεοπαρδαλέ, σου έχω κάτι μοντέρνο:


:hehe:






Πάντως μην το γελάτε, διότι κάποιους τους μαθαίνουν από μικρούς στο λουρί: :/:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Υποτίθεται ότι κάνεις σχέση για να είσαι με αυτόν που θέλεις, αλλιώς τι νόημα έχει..
Αυτό που κάνω προσωπικά είναι όπου πάω να πηγαίνω με τον συντροφό μου.


Με αγχωσε αυτο το μηνυμα.
Μπουκωσα.
Λιγο αερα. Θα σκασω.

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εμείς επειδή δεν είμαστε κάθε μέρα μαζί ,όταν βγαίνουμε βγαίνουμε ΠΑΝΤΑ μαζί... Όσο δεν είμαστε μαζί δεν βγαίνει κανεις.... Οπότε ναι,μονο μαζί βγαίνουμε,αλλά όχι κάθε μερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Οχι απαραιτητως...σαφως τις περισσοτερες φορες βγαινουμε μαζι αλλα τοσο εκεινος οσο και εγω καποιες μερες βγαινουμε χωριστα...Προσωπικα θα βγω καποιες φορες ειτε με φιλικα μου προοσωπα ειτε και μονη μου για ποτο,σινεμα ή σπανιοτερα για φαγητο αναλογα με τα κεφια μου :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δυσκολο λογω αποστασης,εγω πηγαινω για καφε και για ποτο στην πολη μου με τις φιλες μου αλλα και με τους φιλους του (γτ να μην με ελεγξουν γαρ?) και εκεινος βγαινει με τους δικους του στο νησι που βρισκεται.Εχουμε να βρεθουμε 4 μηνες,τι να κανουμε?να κλειδωθουμε μεσα στους 4 τοιχους;Παντως αν μεναμε στην ιδια πολη ,θα βγαιναμε μαζι παντου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Σχεδόν πάντα, ναι, γιατί δεν έχω με ποιον άλλον να βγω. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Βγαίνω πάντα με τη σύντροφο μου. Δεν πάω πουθενά μόνος, θεωρω τις εξόδους με τους φίλους χάσιμο χρόνου, αφού όλοι ξέρουμε ότι φιλία δεν υπάρχει γιατί να χάνω χρόνο σε τέτοια; Η ζωή μου κατέληξε να είναι σπίτι - δουλειά, δουλειά - σπίτι - έξοδος με το πρόσωπο και ξανά σπίτι. Σκέφτομαι να τη ζητήσω για γάμο. Ίσως τότε να επιθυμήσω την εργένικη ζωή και να βγαίνω τις Παρασκευές με τους φίλους μου για να θυμηθούμε τα παλιά(όχι πολύ αργά γιατί θα φωνάζει). Μέχρι τότε θα συνεχίσω να βγαίνω με τη σύντροφό μου. Τι δαχτυλίδι να πάρω για την επισημοποίηση της σχέσης, έχει κανείς καμιά ιδέα;

Ανατρίχιασα μπρρρρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top