Βιντεοπαιχνίδια που παίζαμε πιτσιρικάδες

Leo 93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.


:):clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μέχρι τα 12 μου ήμουν πορωμένη με αυτή την αηδία









:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Το πρώτο που θυμάμαι να έχω από 7 χρονών, που με ξύπναγε το πρωί για το σχολείο

και pong στην τηλεόραση που το έχω ακόμα


στο γυμνάσιο golden axe και bubble bobble σε 386SX και super mario 1 και 2 στο nes του ξαδέρφου μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Αχ!! τι ωραίο θεματάκι!!
Λοιπόν, θυμάμαι δεν είχα πάει ακόμη στην πρώτη δημοτικού που μου έστειλε ο μπαμπάς μου απο το εξωτερικό το game boy!! Μα πόσο τέλειο ήταν!! Απο τα καλύτερα, έπαιζα με τις ώρες super Mario, tetris, donkey kong land, και pacman!!

Αργότερα, είχα κολλήσει με το playstation 2 και το driver, αν και κορίτσι τρελαινόμουν, επίσης υπέροχο που ακόμη και τώρα θα παίξω όταν μου ρθει είναι το crash!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
pokemon στο gameboy και μερικα ακομα παιχνιδια στην ιδια κονσολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top