Βιντεοσκόπηση κρυφή και φανερή...

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχετε ποτέ βιντεοσκοπήσει τις ερωτικές σας περιπτύξεις με σκοπό να τις δείτε αργότερα με το ταίρι σας? kinky huh? χεχε:devil:


αν όχι... έχετε σκεφτεί ποτέ το ενδεχόμενο να σας έχουν βιντεοσκοπήσει εν αγνοία σας? :whistle:
Κάποιος σύντροφος σας με κρυφή κάμερα... ή σε κάποιο hotel πίσω από κάποιο καθρέπτη!

Αν το ανακαλύπτατε κάτι τέτοιο, πως θα αντιδρούσατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kloyklos

Νεοφερμένος

Ο kloyklos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Οπως έχουν γινει τα πράγματα δεν ειναι να έχεις εμπιστοσύνη σε κανέναν. Οπότε αν δεν θέλεις να δεις ποτε τον εαυτο σου στο internet χωρις να το γνωρίζεις καν, καλο ειναι να το αποφεύγεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αναλόγως, αν έκανα έρωτα σε ξενοδοχείο... θα είχα λίγο ψύλλους στ' αυτιά εξ' αρχής!... αν και απ' όσο με ξέρω, παίζει να είχα και τέτοια ατμόσφαιρα, ώστε να μη φαίνονται και τόσα...

Αν πάλι αποφάσιζα η ίδια να βιντεοσκοπήσω εμένα και το σύντροφό μου, θα ήταν κατ' αρχήν με το μόνιμό μου σύντροφο, τον οποίο και τυχαίνει να εμπιστεύομαι πάντα.
Όλα αυτά δεν τα λέω σαν φυλάγομαι-από-τη-σκιά μου προφυλάξεις, αλλά σαν αναγνώριση του πώς υποθέτω ότι θα μου συνέβαινε.

Ε, αν πια ο πρώην αποφασίσει να τα δημοσιοποιήσει... θα τον έψαχνα, να καταλάβω γιατί... και μετά ξαναρωτήστε με!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
έχετε ποτέ βιντεοσκοπήσει τις ερωτικές σας περιπτύξεις με σκοπό να τις δείτε αργότερα με το ταίρι σας? kinky huh? χεχε:devil:
:whistle:
έχετε σκεφτεί ποτέ το ενδεχόμενο να σας έχουν βιντεοσκοπήσει εν αγνοία σας? :whistle:
Κάποιος σύντροφος σας με κρυφή κάμερα... ή σε κάποιο hotel πίσω από κάποιο καθρέπτη!

Αν το ανακαλύπτατε κάτι τέτοιο, πως θα αντιδρούσατε?

Αν η κάμερα ήταν από κάποιον τρίτο τότε θέμα θα πήγαινε επί τόπου σε Δικηγόρο.
Αν ήταν από την σύντροφο θα ήθελα πρώτα να μάθω το γιατί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
αν όχι... έχετε σκεφτεί ποτέ το ενδεχόμενο να σας έχουν βιντεοσκοπήσει εν αγνοία σας? :whistle:Κάποιος σύντροφος σας με κρυφή κάμερα... ή σε κάποιο hotel πίσω από κάποιο καθρέπτη!
Δεν ειναι ενδεχομενο. Συμβαινει παντα. Ο Μακης βρισκεται παντου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν ειναι ενδεχομενο. Συμβαινει παντα. Ο Μακης βρισκεται παντου.:P
Σήμερα έχω εσένα στο μενού. :whistle:



Δεν είμαι υπέρ του να βιντεοσκοπώ φανερά τέτοιες στιγμές, καθώς κάθε τέτοια είναι ανεπανάληπτη. ;)
Άλλωστε, γιατί να ξαναδείς κάτι σε επανάληψη όταν μπορείς να κάνεις νέα γυρίσματα; :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν ειναι ενδεχομενο. Συμβαινει παντα. Ο Μακης βρισκεται παντου.:P
Τότε εκτός από admin έπρεπε να ήμουν Πορνό μοντέλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whatsup

Νεοφερμένος

Η whatsup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν θα το έκανα γιατί ποτέ δε ξέρεις τί γίνεται και αν στη φέρει ο άλλος μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν θα το έκανα, γιατί απλά δεν μου τραβά το ενδιαφέρον κάτι τέτοιο. Θέμα γούστου καθαρά...

Τώρα για τα hotel και τις μυστικές κάμερες, η αλήθεια είναι ότι θα απέφευγα να κάνω κάτι σε κανένα ξενοδοχείο κατηγορίας below zero :P, αλλά εντάξει, δεν μπορώ να πω ότι μου έχει γίνει έμμονη ιδέα το ότι με βιντεοσκοπούν κρυφά (καλά, πόσες φορές να έμεινα ο καημένος σε ξενοδοχείο με την κοπέλα μου; 1-2 το πολύ).

Και εννοείται πως αν έκανα κάτι τέτοιο φυσικά και θα το έκανα με την μόνιμη σύντροφό μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν θα το έκανα, γιατί απλά δεν μου τραβά το ενδιαφέρον κάτι τέτοιο. Θέμα γούστου καθαρά...

Τώρα για τα hotel και τις μυστικές κάμερες, η αλήθεια είναι ότι θα απέφευγα να κάνω κάτι σε κανένα ξενοδοχείο κατηγορίας below zero :P, αλλά εντάξει, δεν μπορώ να πω ότι μου έχει γίνει έμμονη ιδέα το ότι με βιντεοσκοπούν κρυφά (καλά, πόσες φορές να έμεινα ο καημένος σε ξενοδοχείο με την κοπέλα μου; 1-2 το πολύ).

Και εννοείται πως αν έκανα κάτι τέτοιο φυσικά και θα το έκανα με την μόνιμη σύντροφό μου!

Αν έχεις τέτοιο άνχος μπορείς να αγοράσεις ένα εντοπιστή κρυφών καμερών, ειναι φτηνός και εντοπίζει τις ασύρματες κάμερες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αν έχεις τέτοιο άνχος μπορείς να αγοράσεις ένα εντοπιστή κρυφών καμερών, ειναι φτηνός και εντοπίζει τις ασύρματες κάμερες :)
Πόσο πάει το μαλλί συνήθως; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ναι το έχω κάνει, και το βρήκαμε πάρα πολύ ενδιαφέρον μπορώ να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θέλω όσο τίποτα να το κάνω αλλα ο άντρας δεν θέλει, λέει ότι θα νοιωσει άσχημα αν το δεί, αν και του λέω ότι θέλω να το δω κιάς μη είναι εκεί αλλα δεν θέλει με τίποτα, πιστέυω ότι είναι καλό να γίνετε όταν υπάρχει ενωείτε νορμάλ σχέση και υπάρχει εμπειστοσήνει του στίλ μην διαρέυσει..

Αλλα νομίζω ότι μας κάνει καλύτερους, βλέπουμε τα ελατώματα μας και μας κάνει να νοιώθουμε καλά με το σώμα μας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κιτρινος Σκιουρος

Νεοφερμένος

Ο Κιτρινος Σκιουρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Όπως και κάθε άλλο ερωτικό παιχνίδι έτσι κι'αυτό.. έχει τη κα*λα του!!! Ωστόσο η διαφορά του με τα υπόλοιπα παιχνίδια βρίσκεται στο ότι μπορεί να αποβεί μοιραίο αργότερα.. Γνωρίζω κοπέλες που είχαν την ατυχία να πέσουν οι εκπληκτικές σεξουαλικές τους επιδόσεις στα χέρια ακατάλληλων προσώπων.. όπως.. ο μπαμπάς.. Αυτό άλλαξε για πάντα τον τρόπο που τις έβλεπαν! Από επιστημονικής άποψης και αν το δούμε γενικευμένα είναι καλό.. τα στερεότυπα πέφτουν.. η κοινωνία προχωρά μπροστά.. αν το δούμε όμως από την πλευρά του "πρωταγωνιστή.." μιλούμε για δράμα.. υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις.. όπως και ευτράπελα: Ένας γνωστός μου ενθουσιάστηκε τόσο πολύ με το βίντεο που τράβηξε που ικανοποιούνταν απλά και μόνο αυνανιζόμενος βλέποντας το.. τόσες πολλές φορές τη μέρα.. που δεν είχε πλέον δύναμη να κάνει έρωτα με την κοπέλα του. Το αποτέλεσμα ήταν βέβαια να τον χωρίσει.. αλλά η ανάμνηση της έμεινε για πάντα ανεξίτηλη.. στο σκληρό του δίσκο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Δεν το έχω κάνει ποτέ και δε νομίζω να το έκανα κιόλας. Θα ένιωθα άσχημα και αμήχανα. Ωστόσο έχω αφήσει τον φίλο μου να με βγάλει κάποιες φωτογραφίες όχι πολύ αθώες :whistle: Κι αυτές τις φοβάμαι η αλήθεια είναι αλλά του έχω πολύ μεγάλη εμπιστοσύνη, δε θα έκανε ποτέ κάτι για να με πληγώσει και είμαι σίγουρη γι'αυτό. Επιπλέον τις έχει στον υπολογιστή του οχυρωμένες επομένως δε φοβάμαι μην τις δει κάποιος που δεν πρέπει. Ας ελπίσω δηλάδη αλλιώς δεν το γλιτώνω το ρεζιλίκι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εγώ σίγουρα θα το έκανα, θα το δοκίμαζα. Εννοείται σε μια μόνιμη σχέση (με εμπιστοσύνη κ.τ.λ.). Ακούγεται ενδιαφέρον. Τώρα αν γινόταν σκηνικό σε ξενοδοχείο κι αν το μάθαινα τελικά, δε θα το άφηνα έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phalanx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Phalanx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Το έχω κάνει σε σημείο που να μιλώ για συλλογή :whistle: Βέβαια προτιμούσα πάντα να βιντεοσκοπώ την συντροφο και μου προκαλεί περιέργεια πως δεν ζήτησε να τα διαγράψω μετα απο την λήξη της πολύχρονης 4ετής σχέσης μας. Φυσικά βρίσκονται στα άδυτα του υπολογιστή μαζί με τα υπόλοιπα απόρρητα και εκει θα μείνουν :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Το έχω κάνει σε σημείο που να μιλώ για συλλογή :whistle: Βέβαια προτιμούσα πάντα να βιντεοσκοπώ την συντροφο και μου προκαλεί περιέργεια πως δεν ζήτησε να τα διαγράψω μετα απο την λήξη της πολύχρονης 4ετής σχέσης μας. Φυσικά βρίσκονται στα άδυτα του υπολογιστή μαζί με τα υπόλοιπα απόρρητα και εκει θα μείνουν :devil:
Άρα, όντως αξίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phalanx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Phalanx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Άρα, όντως αξίζει...

Δεν είναι οτι ξεκινάς με σκοπό να μαζέψεις αυτο το υλικό απο την σεξουαλική ζωή με την σχέση σου. Απλά υπάρχουν στιγμές που ψάχνεις ας πούμε την ποικιλία ή αν το θες αλλιώς τι καινούρια χαζομάρα θα κάνεις απόψε στο κρεβάτι ( με την καλή έννοια :P) και ξαφνικά κρατάς μια κάμερα στο χέρι:clapup:. Μην ξεχνάμε οτι το παράνομο ή ο κίνδυνος της αποκάλυψης καμιά φορά εξιτάρει και ανάβει το πάθος.

Η παράνομη βιντεοσκόπηση και η δημοσίευση των προσωπικών στιγμών είναι πάντως ότι χειρότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top