Βιογραφικό και... φωτογραφία!!!

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ΤρελοΕλενάκι το είχα υπόψη μου αυτό για το μακιγιάζ ;) ε φωτό για βιογραφικό θα είναι και όχι από πίστα :P
Δεν τις έβγαλα ακόμα.... θα δούμε....
είχα στείλει χτες σε 3 εταιρίες βιογραφικό και με πήραν σήμερα από τις 2 για ραντεβού συνέντευξης αύριο :D
Το ένα είναι στις 1 το μεσημέρι και το άλλο στις 4 λολ


Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά και ότι ΕΣΥ θα πρέπει στο τέλος να επιλέξεις ποιά φάτσα σου "έκανε" περισσότερο!
Φιλάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πιστευω πως ολο και σε καπια θα σε παρουν. Αν δεν βρεις κατι μεσα σε καπιο χρονικο διαστημα και αρχισεις να σφυγκεσε σκεψου και την λυση μιας περιστασιακης δουλιας σε καπιο εποχιακο μαγαζι.
Και ,αν επιτρεπετε, μπορεις να μου πεις τι δουλια κανεις/ψαχνεις; (σορυ αν εχει αναφερθει αλλα ειμαι ξεχασιαρεις και εχω χασει και 2-3 σελιδες απο το τοπικ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά και ότι ΕΣΥ θα πρέπει στο τέλος να επιλέξεις ποιά φάτσα σου "έκανε" περισσότερο!
Φιλάκια!
Μακάρι :D
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το ηθικό... "ανέβασμα" και την συμπαράσταση :redface:
Και σένα και όλους :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Πιστευω πως ολο και σε καπια θα σε παρουν. Αν δεν βρεις κατι μεσα σε καπιο χρονικο διαστημα και αρχισεις να σφυγκεσε σκεψου και την λυση μιας περιστασιακης δουλιας σε καπιο εποχιακο μαγαζι.
Και ,αν επιτρεπετε, μπορεις να μου πεις τι δουλια κανεις/ψαχνεις; (σορυ αν εχει αναφερθει αλλα ειμαι ξεχασιαρεις και εχω χασει και 2-3 σελιδες απο το τοπικ)

Κρονάκο μου ναι φυσικά... το έχω υπόψη μου κι αυτό...
Χριστούγεννα έρχονται... αν δω ότι ζορίζει το πράγμα, δεν έχω πρόβλημα να πιάσω κάπου περιστασικά δουλειά :)
Ο πατέρας μου, μου έμαθε ένα πράγμα αρκετά σοφό νομίζω.... αυτός που δεν είναι τεμπέλης πάντα θα έχει μια κάποια δουλειά ;)
Δεν με πειράζει αν χρειαστεί να κάνω προσωρινά κάτι άσχετο με το αντικείμενο μου και τις σπουδές μου.... ας τυλίγω και σουβλάκια :D
Είμαι σχεδιάστρια - διακοσμήτρια ;)



Υ.Γ. Michelle.... δεν λειτουργεί το πολλαπλό reply καθώς και το copy paste ή πάλι έχει πρόβλημα το δικό μου μαραφέτι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Καλή τύχη σήμερα με τις συνεντεύξεις σου!! Πρόσεχε τι θα πεις για τους λόγους που άφησες την προηγούμενη δουλειά...καλύτερα να μην αναφερθείς καθόλου στην τελευταία, πήδα την :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Καλή τύχη σήμερα με τις συνεντεύξεις σου!! Πρόσεχε τι θα πεις για τους λόγους που άφησες την προηγούμενη δουλειά...καλύτερα να μην αναφερθείς καθόλου στην τελευταία, πήδα την :)
Φυσικά και θα την... "πηδήξω" !!! λολ!
Λόγοι.... μετά από 10 χρόνια στο ίδιο αντικείμενο, ήθελα να αλλάξω.... να μάθω πλέον κάτι άλλο.... να εξελιχθώ... 8)
δεν είν κακό ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μια χαρά ακούγεται:) μην παραπονεθείς για κανέναν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
μια χαρά ακούγεται:) μην παραπονεθείς για κανέναν:)
όχι όχι... αν το έκανα θα ήταν αντιεπαγγελματικό ;)
αχ κάτι έχω μάθει τελικά τόσα χρόνια στο κουρμπέτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ΤρελοΕλενάκι το είχα υπόψη μου αυτό για το μακιγιάζ ;) ε φωτό για βιογραφικό θα είναι και όχι από πίστα :P
Δεν τις έβγαλα ακόμα.... θα δούμε....
είχα στείλει χτες σε 3 εταιρίες βιογραφικό και με πήραν σήμερα από τις 2 για ραντεβού συνέντευξης αύριο :D
Το ένα είναι στις 1 το μεσημέρι και το άλλο στις 4 λολ

Δυο στις τρεις μια χαρά μου ακούγεται...αν και κάτι μου λέει πως θα σε πάρουν κι απο την τρίτη.;)
Δεν σε φοβάμαι πιστεύω ότι θα βρεις σύντομα δουλειά.....
αν κι αυτό με στεναχωρεί γιατί θα σε ξαναχάσουμε..........:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Δυο στις τρεις μια χαρά μου ακούγεται...αν και κάτι μου λέει πως θα σε πάρουν κι απο την τρίτη.;)
Δεν σε φοβάμαι πιστεύω ότι θα βρεις σύντομα δουλειά.....
αν κι αυτό με στεναχωρεί γιατί θα σε ξαναχάσουμε..........:(


:redface: :redface: :redface: :redface: :redface:
πήγα στο πρώτο ραντεβού που ήταν κι αυτό που με ενδιέφερε περισσότερο απ τα δύο.....
μεγάλη εταιρία leader στον χώρο της...
Δευτέρα ξεκινάω :redface:


ωράριο καταστημάτων μεν.... αλλά δε θα με χάσετε :redface: θα μπαίνω όσο πιο συχνά μπορώ :redface: δεν γίνεται με τίποτα να εγκαταλείψω εσάς που μου συμπαραστέκεστε πάντα και παντού ότι κι αν γίνει :redface:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κουέ μου....:kissing:

καλή αρχή :)


(πήγαινε και στην 2η συνέντευξη...έτσι, για την τιμή των όπλων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.


Συγχαρητήρια!!!!!

Ελπίζω να βρήκες τελικά κάτι που πραγματικά σου κάνει!!!
(όχι μόνο από άποψη αντικειμένου....)


Πάντως θα συμγωνήσω με τη ντου... πήγαινε μια βόλτα και από την άλλη συνέντευξη... γιου νέβερ νόου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
κουέ μου....:kissing:

καλή αρχή :)


(πήγαινε και στην 2η συνέντευξη...έτσι, για την τιμή των όπλων)


tks tks tks .... giostau tks επίσης :)


δε θα πάω παιδιά στο δεύτερο ραντεβού.... το ακύρωσα ήδη :redface:
έτσι κι αλλιώς η πρώτη με ενδιέφερε.... η δεύτερη ήταν ελαφρώς (όχι πολύ) λύση ανάγκης κατά κάποιον τρόπο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
καλή αρχή :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!! :clapup: :clapup:
Μακάρι αυτή να πάει καλά! :)
Και ελπίζω κι εγώ να μη σε χάσουμε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Συγχαρητήρια!! :clapup: :clapup:
Μακάρι αυτή να πάει καλά! :)
Και ελπίζω κι εγώ να μη σε χάσουμε :redface:

ευχαριστώ Michelle μου!
τώρα που έμαθα και το .... split??? μπαααα [smilie=2,3,2]
λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Συνχαριτιρια! Καλη αρχη, καλη σταδιοδρομια και ολα τα σχετικα! Ελπιζω αυτην την φορα να σου γει σε κατι καλυτερο (σορυ αλλα με το Leader με χαλασες, συνιθος σε αυτες της εταιριες επικρατει μπαχαλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
(σορυ αλλα με το Leader με χαλασες, συνιθος σε αυτες της εταιριες επικρατει μπαχαλο)

:confused::confused::confused::confused::confused:
εεε?
:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:

Ειπε οτι ειναι "Leader" στον τομεα της (αρα μεγαλωεταιρια) και απο οτι εχω καταλαβει στης μεγαλοεταιριες επηκρατει μπαχαλο και οι απολυσεις πευτουν με το τσουαβαλει. Αλλα νταξει, ολα ειναι πιθανα, μην απογοητευτουμε ακομα δεν προλαβε καλα καλα να αρχεισει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Ειπε οτι ειναι "Leader" στον τομεα της (αρα μεγαλωεταιρια) και απο οτι εχω καταλαβει στης μεγαλοεταιριες επηκρατει μπαχαλο και οι απολυσεις πευτουν με το τσουαβαλει. Αλλα νταξει, ολα ειναι πιθανα, μην απογοητευτουμε ακομα δεν προλαβε καλα καλα να αρχεισει

νταξ όλα είναι σχετικά....
το να δουλεύεις σε μεγάλη εταιρία έχει και τα θετικά του και τα αρνητικά του όπως άλλωστε ισχύει σε όλες τις δουλειές....
Στις μεγάλες εταιρίες δεν "φοβάσαι" μήπως δεν πληρωθείς, μήπως σου φάνε ένσημα, μήπως σου "κλέψουν" μέρες άδειας και τα σχετικά...
Από την άλλη δεν υπάρχει το τέλειο συναδελφικό κλίμα που υπάρχει σε άλλες μικρότερες εταιρίες.
Όμως όπως και να το κάνεις το να δουλεύεις σε μια μεγάλη εταιρία σου εξασφαλίζει ένα καλύτερο βιογραφικό και ένα πιο σίγουρο μέλλον ακόμα και όταν οι απολύσεις πέφτουν σαν το χαλάζι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top