Βοήθεια!

Νιαου!

Νεοφερμένος

Η Νιαου! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σας! Προσφατα εγινα μελος του site και δεν γνωριζω μερικα πραγματα οπως για παραδειγμα:

# Πως επιλεγει ενα νεο μελος την υπογραφη του

# Πως επιλεγει ενα νεο μελος μια εικονα για το δημοσιο προφιλ του

# Τι ακριβως σημαινει : Κειμενα + Εχω προτεινει...

Μπορειτε να με βοηθησετε λιγακι;
:redface: :hmm: :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
https://www.mycat.gr/forum/faq.php?faq=vb_faq#faq_vb_read_and_post

αν δεν δουλέψει το link κκοίτα στις "συχνές ερωτήσεις"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlmiou

Νεοφερμένος

Η catgirlmiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
και εγω εχω μια απορια θελω να διμοσιευσω ενα δικο μου αρθρο ομως δεν βρισκω το κουμπι ''νεο αρθρο'':hmm: :( :/: :cry: :cry: :cry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Πας στα articles, επιλεγεις την κατηγορια που θελεις και εκει πατας το νεο αρθρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlmiou

Νεοφερμένος

Η catgirlmiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:lol: :lol: :D :P
Πας στα articles, επιλεγεις την κατηγορια που θελεις και εκει πατας το νεο αρθρο!
ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΑ articles ΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ''ΝΕΟ ΑΡΘΡΟ''ΜΑΛΛΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΓΥΑΛΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Πας στα articles, επιλεγεις την κατηγορια που θελεις και εκει πατας το νεο αρθρο!
Επέλεξες κατηγορία?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νιαου!

Νεοφερμένος

Η Νιαου! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αφού επιλέξεις κατηγορία, πας πάνω στη σελίδα, και λέει:

(με ένα πατουσάκι εδώ)Νέο Θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top