Βουλευτικές εκλογές 21 Μαϊου 2023

Πρόθεση ψήφου (η ψήφος σας είναι ανώνυμη)
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 89)
  • ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

    Ψήφοι: 13 14.6%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 20 22.5%
  • ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

    Ψήφοι: 3 3.4%
  • ΜέΡΑ25

    Ψήφοι: 6 6.7%
  • ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

    Ψήφοι: 8 9.0%
  • ΕΑΝ/ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΗΝΕΣ

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • ΕΘΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ

    Ψήφοι: 6 6.7%
  • ΑΝΤΑΡΣΥΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ

    Ψήφοι: 5 5.6%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 3 3.4%
  • Δεν θα ψηφίσω

    Ψήφοι: 9 10.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,832 μηνύματα.
Καλλίτερα «πουτλεροκόμμα» παρά παιδεραστές.

Γιάννη το χέρι κατεβαίνει τη νύχτα ή χαιρετάει και το φεγγάρι; :bleh:
Μόνο τον Ήλιο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιάννη είσαι 22 ετών πλέον. Δεν νοείται να μου λες ότι η Ελλάδα μπορεί να φύγει από την Ευρώπη και το Ευρώ από την στιγμή που δεν είμαστε τίποτα.
Έχω αναλύσει το προς ποία κατεύθυνση θα έπρεπε να κινηθούμε επί αυτού του ζητήματος, δεν χρειάζεται να το επαναλάβουμε και να γίνουμε κουραστικοί.

Δεν μπορείς να λες έμμεσα ότι η χούντα ήταν καλύτερη.
Α δεν το λέω έμμεσα, το λέω και άμεσα. Έτσι κι αλλιώς το να είναι κάποιος καλλίτερος από τις τελευταίες κυβερνήσεις δεν είναι και μεγάλο κατόρθωμα, δεν θέλει καν προσπάθεια, προσπάθεια θέλει για να είσαι χειρότερος από αυτούς :lol:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Καλλίτερα «πουτλεροκόμμα» παρά παιδεραστές.


Μόνο τον Ήλιο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχω αναλύσει το προς ποία κατεύθυνση θα έπρεπε να κινηθούμε επί αυτού του ζητήματος, δεν χρειάζεται να το επαναλάβουμε και να γίνουμε κουραστικοί.


Α δεν το λέω έμμεσα, το λέω και άμεσα. Έτσι κι αλλιώς το να είναι κάποιος καλλίτερος από τις τελευταίες κυβερνήσεις δεν είναι και μεγάλο κατόρθωμα, δεν θέλει καν προσπάθεια, προσπάθεια θέλει για να είσαι χειρότερος από αυτούς :lol:
Πως μπορείς να λες ότι η χούντα ήταν καλύτερη από την στιγμή που γεννήθηκες 27 χρόνια μετά??
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,832 μηνύματα.
εγώ ξέρω πως αυτοί που βρίζουν τους παιδεραστές έχουν πολλές πιθανότητες να είναι οι ίδιοι. Αυτό δείχνει η ιστορία του ναζισμού.
Δεν έδωσε και λίγα δικαιώματα το κόμμα σας.

Πως μπορείς να λες ότι η χούντα ήταν καλύτερη από την στιγμή που γεννήθηκες 27 χρόνια μετά??
Αφού σε αρέσουν τόσο τα πινακάκια μπορείς να δεις την οικονομία της επταετίας και αυτής του σήμερα. Τα συμπεράσματα δικά σου.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,744 μηνύματα.
Γιάννη είσαι 22 ετών πλέον. Δεν νοείται να μου λες ότι η Ελλάδα μπορεί να φύγει από την Ευρώπη και το Ευρώ από την στιγμή που δεν είμαστε τίποτα. Δεν μπορείς να λες έμμεσα ότι η χούντα ήταν καλύτερη.
Stiglitz και Λαπαβίτσας έχουν διαφορετική άποψη :redface:
Να υποθέσω ότι ούτε αυτοί ξέρουν από οικονομικά, είναι άσχετοι όπως εγώ?
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Δεν έδωσε και λίγα δικαιώματα το κόμμα σας.


Αφού σε αρέσουν τόσο τα πινακάκια μπορείς να δεις την οικονομία της επταετίας και αυτής του σήμερα. Τα συμπεράσματα δικά σου.
Ναι και?? Η οικονομία της Ελλάδας τρένο πήγαινε μέχρι και το 2007 όπου έσκασε η φούσκα.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Βαρουφάκη να ψηφίσουμε, ανυπομονώ να πληρώνω με μονάδες "Δήμητρα" :pfff:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,832 μηνύματα.
Ναι και?? Η οικονομία της Ελλάδας τρένο πήγαινε μέχρι και το 2007 όπου έσκασε η φούσκα.
Καμμία σχέση. Από το 1974 και μετά άρχισε η υπερσπατάλη.

Βρε άσε τους Ναζί και κοίταζε τα δικά σας. Που έχει τιγκάρει το κόμμα με παιδέρες να ουμε.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,744 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
Βρε άσε τους Ναζί και κοίταζε τα δικά σας.
Ποια δικά μας; Οχι, δεν τους αφήνω τους αντισυστημικούς ναζί... Θα τους βρίζω όσο θέλω. Δικαίωμά μου είναι. Σε δημοκρατία ζούμε. Και μια χαρά η δικαιοσύνη τους πετά έξω από τις εκλογές.

Βραζιλία: Συνελήφθη παιδεραστής που λάτρευε τους... ναζί - GRTimes.gr
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Έχεις δίκιο volks, θα ακούσω έναν προπτυχιακό φοιτητή και όχι καθηγητές πανεπιστημίου.
Όταν οι καθηγητές πανεπιστήμιο σου δώσουν αναλυτικό σχέδιο τότε ίσως δώσουμε σημασία. Μέχρι τότε ένα περιθωριακο 5% ακούνε τους "καθηγητές πανεπιστήμιου".
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,744 μηνύματα.
Όταν οι καθηγητές πανεπιστήμιο σου δώσουν αναλυτικό σχέδιο τότε ίσως δώσουμε σημασία. Μέχρι τότε ένα περιθωριακο 5% ακούνε τους "καθηγητές πανεπιστήμιου".
Έχουν δώσει εδώ και χρόνια. Ο Λαπαβίτσας με τους συνεργάτες του από το soas (όπως ο Φλασμπεκ) αλλά είσαι τόσο άσχετος που δεν ξέρεις καν τι λένε επιφανείς συνάδελφοι σου (άσχετα αν διαφωνείς μαζί τους).

Τουλάχιστον εγώ ξέρω τα debate του αντικειμένου που σπουδάζω (αν και δεν ειναι παρα πολλα), δε φαίνεται να ισχύει το ίδιο για εσένα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Έχουν δώσει εδώ και χρόνια. Ο Λαπαβίτσας με τους συνεργάτες του από το soas (όπως ο Φλασμπεκ) αλλά είσαι τόσο άσχετος που δεν ξέρεις καν τι λένε επιφανής συνάδελφοι σου (άσχετα αν διαφωνείς μαζί τους).

Τουλάχιστον εγώ ξέρω τα debate του αντικειμένου που σπουδάζω (αν και δεν ειναι παρα πολλα), δε φαίνεται να ισχύει το ίδιο για εσένα.
Νταξει όταν εφαρμοστούν αυτά που λένε και πετύχουν τα λέμε. Μέχρι τότε σπάσιμο τραπεζών😉😉
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
Ο Λαμπαδίτσας μια χαρά θα έβαζε φωτιά στην Ελλάδα αρκεί να έπιανε 3% στις εκλογές
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,832 μηνύματα.
Ποια δικά μας;
Κάτι Γεωργιάδηδες, Λιγνάδηδες κλπ.. δικά σας καλόπαιδα όλα αυτά. Πάρε τώρα σβάρνα ό,τι βρεις στο διαδίκτυο μπας και σώσεις αυτά που δεν σώζονται. Κάθε χώρος έχει παιδόφιλους... Δεν το αρνείται κανείς. Το πρόβλημα είναι τι γίνεται όταν τους ξεπλένει αντί να τους πετάει στα τάρταρα όπως έκανε η Νέα Δημοκρατία με Νίκο Γεωργιάδη, Λιγνάδη κλπ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top