Βουλευτικές εκλογές 21 Μαϊου 2023

Πρόθεση ψήφου (η ψήφος σας είναι ανώνυμη)
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 89)
  • ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

    Ψήφοι: 13 14.6%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 20 22.5%
  • ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

    Ψήφοι: 3 3.4%
  • ΜέΡΑ25

    Ψήφοι: 6 6.7%
  • ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

    Ψήφοι: 8 9.0%
  • ΕΑΝ/ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΗΝΕΣ

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • ΕΘΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ

    Ψήφοι: 6 6.7%
  • ΑΝΤΑΡΣΥΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

    Ψήφοι: 4 4.5%
  • ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ

    Ψήφοι: 5 5.6%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 3 3.4%
  • Δεν θα ψηφίσω

    Ψήφοι: 9 10.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,830 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
5% ο Βελόπουλος....ο Βελόπουλος.............
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,457 μηνύματα.
Έχουν ξεκινήσει...Αν δεις, θα θες να βάλεις τα κλάματα...
Δεν θα τα βαλω.Διοτι το περιμενα και θα αγωνιστουμε.
Καλα να ειμαστε...τα τελευταια τους θα ειναι.Το ασχημο ειναι ποσοι θα καταστραφουν με αυτους παλι μια τετραετια.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,744 μηνύματα.
ρε φίλε εγώ δεν σε ρώτησα αυτό όμως, σε ρωτάω από που πηγάζει το μίσος για ένα κόμμα 4.5 ετών διακυβέρνυσης και που πηγάζει η οπαδική αγάπη για ένα κόμμα που κυβέρνησε αυτόν τον τόπο 30+ έτη
Προσωπικό συμφέρον.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,457 μηνύματα.
ρε φίλε εγώ δεν σε ρώτησα αυτό όμως, σε ρωτάω από που πηγάζει το μίσος για ένα κόμμα 4.5 ετών διακυβέρνυσης και που πηγάζει η οπαδική αγάπη για ένα κόμμα που κυβέρνησε αυτόν τον τόπο 30+ έτη
Απο καθαρο,αγνο κομπλεξ και αγνοια φιλε μου.Αγνοια μεχρι αφελειας.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,457 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Πρωτη φορα τεραστιο ποσοστο νεων 17-23 ψηφιζει ΝΔ. Λεει πολλα για το τι αμυαλα οντα κυκλοφορουν αναμεσα μας στις αιθουσες και τα αμφιθεατρα. Καλα μυαλά
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,457 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
ρε φίλε εγώ δεν σε ρώτησα αυτό όμως, σε ρωτάω από που πηγάζει το μίσος για ένα κόμμα 4.5 ετών διακυβέρνυσης και που πηγάζει η οπαδική αγάπη για ένα κόμμα που κυβέρνησε αυτόν τον τόπο 30+ έτη

Δεν έχω θέμα με τον ΣΥΡΙΖΑ αλλά με τον Τσίπρα φίλε. Επίσης τον Ιανουάριο του 2015 ήμουν με το Τσίπρα γιατί πίστευα ότι θα φέρει αλλαγή. Όμως έκανε ακριβώς τα αντίθετα.

Αν ο ΣΥΡΙΖΑ αλλάξει αρχηγό και βάλει σοβαρό επιτελείο τότε θα γίνει σοβαρό κόμμα για κυβέρνηση.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,024 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,830 μηνύματα.
Στις δεύτερες όντως αναμένεται πτώση σε Βελόπουλο, ΚΚΕ, Πλεύση Ελευθερίας και ίσως και ΠΑΣΟΚ. Θα πάνε για συσπείρωση τα δύο κόμματα.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Δεν έχω θέμα με τον ΣΥΡΙΖΑ αλλά με τον Τσίπρα φίλε. Επίσης τον Ιανουάριο του 2015 ήμουν με το Τσίπρα γιατί πίστευα ότι θα φέρει αλλαγή. Όμως έκανε ακριβώς τα αντίθετα.

Αν ο ΣΥΡΙΖΑ αλλάξει αρχηγό και βάλει σοβαρό επιτελείο τότε θα γίνει σοβαρό κόμμα για κυβέρνηση.
δεν απαντάς φίλε μου
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Από εδώ βλέπουμε τη κατρακύλα μας. Να μη ξέρουμε ούτε τη πολίτευμα έχουμε...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,457 μηνύματα.
Δεν έχω θέμα με τον ΣΥΡΙΖΑ αλλά με τον Τσίπρα φίλε. Επίσης τον Ιανουάριο του 2015 ήμουν με το Τσίπρα γιατί πίστευα ότι θα φέρει αλλαγή. Όμως έκανε ακριβώς τα αντίθετα.

Αν ο ΣΥΡΙΖΑ αλλάξει αρχηγό και βάλει σοβαρό επιτελείο τότε θα γίνει σοβαρό κόμμα για κυβέρνηση.
Εχεις τεραστιο θεμα με οτι ΜΗ ΝΔλικο και ΜΗ καπιταλιστικο.Σε εμας μιλας που σε ξερουμε.Εδω λες κομμουνιστη τον Μπαιντεν.
Βηξε και μετα μιλα μου.
Ειναι ολοφανερο σε ολους οτι οσα δεν μπορεις να εχεις, τα ονειρευεσαι και νομιζεις οταν αν τα ονειρευτεις και τα ψηφισεις... θα τα εχεις.Μιλαμε για τοσο νιονιο.Οπως και σε ολους τους καπιταλες ΜΗ βαρδινογιαννιδες βεβαια.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,024 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,435 μηνύματα.
Βγαίνουν τα αποτελέσματα; Από πού τα παρακολουθούμε ;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,830 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top