Βρείτε τι κόμμα είστε

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Τελικά, είμαι αναρχική. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σοσιαλδημοκρατία

φσστ boing :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Κεντρο.Κατακεντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ποντικας

Νεοφερμένος

Ο Ποντικας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ειναι ενα τεστ στερεοτυπων, δεν βγαζει ουσιαστικο αποτελεσμα. Πανω απο 70% των ανθρωπων εδω δεν εχουν ιδεα τι σημαινει δεξια/αριστερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ειναι ενα τεστ στερεοτυπων, δεν βγαζει ουσιαστικο αποτελεσμα. Πανω απο 70% των ανθρωπων εδω δεν εχουν ιδεα τι σημαινει δεξια/αριστερα

Για τους ανίδεους σαν εμένα,μπορεί να εξηγήσει κάποιος τι σημαίνει δεξιά και τι αριστέρα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ποντικας

Νεοφερμένος

Ο Ποντικας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Για τους ανίδεους σαν εμένα,μπορεί να εξηγήσει κάποιος τι σημαίνει δεξιά και τι αριστέρα;;;

Αν λαβουμε υποψη την οικονομικη κλιμακα, που ειναι η το βασικοτερο πολιτικο συνορο μεταξυ ιδεολογιων, αριστερα/δεξια σημαινει μικρη/μεγαλη οικονομικη ελευθερια.

Στο τεστ υπαρχει η εξης ερωτηση, πρωτη-πρωτη:
1. Τα παιδιά που γεννιούνται στην Ελλάδα πρέπει να βαφτίζονται υποχρεωτικά Χριστιανοί Ορθόδοξοι

Αμα πεις οτι συμφωνεις αυτοματα σε παει "δεξια" επειδη αυτη ειναι μια συντηρητικη αξια. Κατι λαθος, αφου μια τετοια αποψη δεν αλλαζει το πως θεωρει ενας οτι πρεπει να ειναι η οικονομικη ελευθερια καποιου.

Υπηρχε μαλιστα ενας εθνικιστης (ακροδεξιος(?)) που ειχε σοσιαλιστικες (αριστερες) ιδεες. Λεγοταν Χιτλερ, ισως τον ξερεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Big Foot

Νεοφερμένος

Ο Big Foot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Υπερβολικα πλανεμενο αυτο το τεστακι...!Περα απο την πλακα εγω ειμαι καθαρος Ελληνας,τα κομματικα πρεπει να τα αποβαλουμε τελειως τετοιες ημερες που περναμε.Αυτα μας εφαγαν τοσα χρονια...το καθε κομμα να υποστηριζει τις σκεψεις του ωστε να κατευθυνουν το λαο στην εξαθλιωση...!Αντε δουμε ποιο κομμα θα μας προαγουν κ φετος...τι προδοτικη συμπεριφορα θα εχει κ αυτο εναντια στο ελληνικο κρατος!
Τελος παντων εγω βγηκα Χριστιανοδημοκρατης :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Με βάση τις απαντήσεις σας, ανήκετε στον πολιτικό χώρο:
Αναρχία

mapimage.jpg

Αναρχικό με έβγαλε.:eek::hmm:

Διαβάζεις Crowley!!!;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εμενα μ εβγαλε τιγκα συριζα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἰδοὺ καὶ τὰ δικά μου ἀποτελέσματα. Δὲ θέλω περίεργα σχόλια:whistle:

Υ.Γ. Μὴν τρομάζετε πολύ. Εἶμαι πολὺ δημοκράτης κατὰ βάθος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • political test.jpg
    political test.jpg
    66 KB · Εμφανίσεις: 96

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ἰδοὺ καὶ τὰ δικά μου ἀποτελέσματα. Δὲ θέλω περίεργα σχόλια:whistle:

Υ.Γ. Μὴν τρομάζετε πολύ. Εἶμαι πολὺ δημοκράτης κατὰ βάθος:P

I see a little villain growing up.:P:teasing:
Στον ίδιο πολιτικό χώρο δεν ήταν και ο Χίτλερ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Ἰδοὺ καὶ τὰ δικά μου ἀποτελέσματα. Δὲ θέλω περίεργα σχόλια:whistle:

Υ.Γ. Μὴν τρομάζετε πολύ. Εἶμαι πολὺ δημοκράτης κατὰ βάθος:P

χαρηκες πολυ τωρα εσυ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Απορώ πως δεν τον εβγαλε το χριστιανοτετοιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς

Ἰδοὺ καὶ τὰ δικά μου ἀποτελέσματα. Δὲ θέλω περίεργα σχόλια

Υ.Γ. Μὴν τρομάζετε πολύ. Εἶμαι πολὺ δημοκράτης κατὰ βάθος


Και εις κατωτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
I see a little villain growing up.:P:teasing:
Στον ίδιο πολιτικό χώρο δεν ήταν και ο Χίτλερ;;

Ὄχι, δὲν εἶναι σὲ αὐτὸν τὸν πολιτικὸ χῶρο ὁ Χίτλερ. Ὁ Χίτλερ κινεῖτο μᾶλλον στὸν χῶρο τοῦ φασισμοῦ. Ὁ ὁλοκληρωτισμὸς συνυφαίνεται μᾶλλον μὲ τὴ μοναρχία.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
αριστερα λολ πλακα εχουν κατι τετοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εσυ ξερεις αν επεσε κοντα ή οχι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Φιλελευθερισμός, κάτι που ήδη ήξερα δηλαδή...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
αριστερα ...ωραια τωρα επιβεβαιωθηκα για το τι πραγματικα πρεπει να ψηφισω στι ςεκλογες! χααααχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top