Βρείτε τι κόμμα είστε

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Αριστερά ...Προς τους Οικολόγους Πράσινους πιο πολύ! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Last Stand

Νεοφερμένος

Ο Last Stand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Χριστιανοδημοκρατία.

Δεν παίζω, με έβγαλε Μέρκελ!

mapimage.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • mapimage.jpg
    mapimage.jpg
    68.2 KB · Εμφανίσεις: 134

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
δεξία-Νδ μέσα έπεσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Αριστερά που οδεύει προς το κέντρο :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Last Stand

Νεοφερμένος

Ο Last Stand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Είναι σαν την οξεία, αλλά για φασίστες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ηλεκτρονικός Σύμβουλος Ψήφου για τις Βουλευτικές Εκλογές 2012
www.helpmevote.gr
Απάντησε σε μερικές ερωτήσεις και μάθε σε ποιο κόμμα βρίσκεσαι πιο κοντά.
Απ όσο κατάλαβα στηρίζεται σε πανεπιστημιακή έρευνα και έχει σχετική σοβαρότητα. Μπορεί να σας βοηθήσει ίσως, αλλά φυσικά το τι τελικά θα ψηφίσετε θα πρέπει ειδικά στις συγκεκριμένες εκλογές να αποτελεί συνειδητή απόφαση και όχι προιόν αποτέλεσματος ενός ερωτηματολογίου σε ένα δικτυακό τόπο.. Παρόλα αυτά νομίζω αξίζει να το τσεκάρετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Απ όσο κατάλαβα στηρίζεται σε πανεπιστημιακή έρευνα και έχει σχετική σοβαρότητα. Μπορεί να σας βοηθήσει ίσως, αλλά φυσικά το τι τελικά θα ψηφίσετε θα πρέπει ειδικά στις συγκεκριμένες εκλογές να αποτελεί συνειδητή απόφαση και όχι προιόν αποτέλεσματος ενός ερωτηματολογίου σε ένα δικτυακό τόπο.. Παρόλα αυτά νομίζω αξίζει να το τσεκάρετε!

Προσωπικά το έκανα και μου έβγαλε τους Ανεξάρτητους Έλληνες τους οποίους και θα ψηφίσω με 52% δεύτερη επιλογή. Η πρώτη επιλογή ήταν 54% και ντρέπομαι να πω ποια ήταν.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Τα αποτελέσματά μου:
  1. Οικολόγοι-Πράσινοι:53% Αυτό που σκόπευα να ψηφίσω εκ αρχής
  2. Δημοκρατική Αριστερά:42%
  3. Κοινωνική Συμφωνία:41%
  4. Σύριζα:39%
  5. ΑΝΤΑΡΣΥΑ:35%
  6. ΚΚΕ:24%
  7. Δραση:20%
  8. Δημοκρατική Συμμαχία:3%
  9. ΠΑΣΟΚ:0%
  10. ΛΑΟΣ:-6%
  11. Χρυσή Αυγή:-6%
  12. Ανεξάρτητοι Έλληνες :-15%
  13. ΝΔ:-26%

Το διάγραμμα:
youget.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Προσωπικά το έκανα και μου έβγαλε τους Ανεξάρτητους Έλληνες τους οποίους και θα ψηφίσω με 52% δεύτερη επιλογή. Η πρώτη επιλογή ήταν 54% και ντρέπομαι να πω ποια ήταν.:worry:

Επειδή τους ανεξάρτητους έλληνες δεν θα έπρεπε να ντρέπεσαι να τους πεις ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πολύ καλό τεστ. Εμένα μου έβγαλε αυτό που είμαι και φυσικά δεν ντρέπομαι γι αυτό. Το κακό είναι ότι δεν θέλω να ψηφίσω απολύτως βάση ιδεολογίας. αλλά και προσώπων (λόγω Λοβέρδου ΠΑΣΟΚ δεν ψηφίζω).
Σκέφτομαι σοβαρά να ψηφίσω την κα Μπαγκογιάννη.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Επειδή τους ανεξάρτητους έλληνες δεν θα έπρεπε να ντρέπεσαι να τους πεις ε;

Εχμ, όχι.:worry: Δεν ντρέπομαι.:hmm:
Έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εχμ, όχι.:worry: Δεν ντρέπομαι.:hmm:
Έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο?:D

Εμ, οποιοδήποτε άλλο εκτός από αυτούς και τα αυγά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εμ, οποιοδήποτε άλλο εκτός από αυτούς και τα αυγά;

Εντάξει λοιπόν θα ψηφίσω ΝΔ ή ΠΑΣΟΚ ή ΛΑΟΣ. :loltooth:
Αλλά λέω να περιμένω να μεγαλώσεις να τους ψηφίσεις εσύ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
προς τα αριστερα με πεταξε και μενα...και σκεφτομουν για Μπακογιαννη...WTF???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εντάξει λοιπόν θα ψηφίσω ΝΔ ή ΠΑΣΟΚ ή ΛΑΟΣ. :loltooth:
Αλλά λέω να περιμένω να μεγαλώσεις να τους ψηφίσεις εσύ!:D

Επειδή αυτοί που ανέφερες είναι σκατά, δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν απόσκατα.
Περίμενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top