Γατο-βιντεάκια

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Δεν θα ήταν υπέροχο να μπορούμε να γνωρίζουμε τα γατάκια ο ένας του άλλου, από βιντεάκια που θα τραβάμε; :lol: Δεν ξέρω αν γίνεται, αλλά θα δυνάμωνε ακόμα πιο πολύ κάποιες σχέσεις και καινούριες θα ξεκινούσαν. H αδελφή μου έχει, για παράδειγμα, «τρομερό» βιντεάκι με τον Φιντέλ της να παίζει με την κόκκινη τελεία του στυλολέιζερ. Mεγάλη πλάκα! Yπάρχει τρόπος να γίνει κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία2543

Νεοφερμένος

Η Γεωργία2543 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είναι πολύ καλή η ιδέα σου Όλγα. :up: :up: :up:
Έχω και εγώ βιντεάκι που θα ήθελα να ανεβάσω.
Και είναι ένας ωραίος τρόπος να μοιραζόμαστε τις σκανταλιές και όλα τα αστεία και χαζούλικα που κάνουν τα γατάκια μας!
Δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο εύκολα, αλλά νομίζω ότι μια τέτοια ιδέα αξίζει να μπει στα προσεχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gemini

Νεοφερμένος

Η Gemini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Aχ, βρε Oλγίτσα! Tί τρομερή ιδέα είναι αυτή που είχες!
Nομίζω ότι μ'αυτό τον τρόπο θα γνωρίσει o καθένας μας πολύ καλά, τις γατούλες των υπόλοιπων φίλων του mycat. Eννοείται ότι όλες οι γατούλες είναι ευπρόσδεκτες!
Mακάρι να έχουμε όλοι την δυνατότητα εγγραφής βίντεο!
Tις υπόλοιπες λεπτομέρειες θα μας τις πει η Michelle! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπορούμε να κάνουμε τέτοια κατηγορία στη Gallery. Θέλει λίγη δουλίτσα όμως για να βγει καλό και όχι πρόχειρο, και αυτό τον καιρό είμαι τρομερά απασχολημένη, όπως ίσως έχετε παρατηρήσει. Αν μπορείτε να περιμένετε, μετά τον Ιούνιο είναι ιδανική περίοδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Michellako μας, αφού γίνεται, είμαι ήδη χαρούμενη. Kαι βέβαια θα περιμένουμε! :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επίσης να τονίσω οτι είναι πανεύκολο να κάνω κατηγορία στη Gallery και να τα ανεβάζετε εκεί αλλά για να τα δείτε να πρέπει να περιμένετε να τα κατεβάσετε στον υπολογιστή σας. Το θέμα είναι να μην χρειάζεται αυτό και να τα παίζει inline. Γι'αυτό σας είπα να περιμένετε. Εκτός αν το προτιμάτε αρχικά έτσι οπότε πάω πάσο και σας το κάνω και σήμερα ;)
Επίσης πείτε μου αν προτιμάτε να υπάρχει χωριστή κατηγορία για βιντεάκια ή απλά να επιτραπούν στις ήδη υπάρχουσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gemini

Νεοφερμένος

Η Gemini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Προσωπικά προτιμώ να βρίσκονται σε ξεχωριστή κατηγορία, για να μπορώ να τα βρίσκω εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni

Νεοφερμένος

Η eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πολυ καλη η ιδεα για το βιντεο,και εγω προτιμω ξεχωριστη κατηγορια και Michelle χωρις πιεση περιμενουμε σωστα κοριτσια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxi2

Νεοφερμένος

Η maxi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πολύ καλή ιδέα. Σε ξεχωριστή ενότητα για να τα βρίσκουμε γρήγορα. Πιστεύω ότι θα έχει πολύ πλάκα να βλέπουμε τα γατάκια μας να κάνουν παιχνιδάκια και όχι μόνο σε φωτό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Eτσι χωριστά, λοιπόν. Kαλά, Michelle μου, όποτε μπορέσεις. Πάντως δεν με χαλάει ο τρόπος που λες, να τα κατεβάζουμε στο γραφείο και να τα βλέπουμε απο κει. Mπορούμε να αρχίσουμε έτσι και στο μέλλον να βελτιωθεί το σύστημα, ε; Aυτό που μου αρέσει πάρα πολύ είναι, ότι θα δούμε ο ένας του άλλου τα παιδιά σε δράση!!! Kαι θα τα γνωρίσουμε, έστω κι από απόσταση :D Πάρα πολύ χαίρομαι που γίνεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
κ εγω συμφωνω με την μισελινο μας χωριστη κατηγορια καιρος να ξεσκονισω την καμερα
χεεχεχεχχεεχεχχεεχεχ:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Την έκανα την κατηγορία. :)
Βέβαια θα πρέπει να κατεβάζετε το βιντεάκι για να το βλέπετε, αλλά προβληματίζομαι αν θα ήταν καλύτερα αλλιώς ή όχι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
αχ μια εξυπηρετηση βρε μισελακο δεν μου τα ανεβαζει τα βιντεακια δεν τρεχει καν την σελιδα κ μαλλον δεν δεχετε MOV θα μπορουσαμε να βαλουμε κ url για να περναμε πιο ευκολα τα βιντεο μεσα απο το you tube?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Στο πρώτο έλιωσα :inlove:,
στο δεύτερο γέλασα πολύ :lol:
και στο τρίτο έσκασε μύτη ο Σάκης και έψαχνε να βρει το γατί που γρυλίζει :blink:, όπως καταλαβαίνετε έσκασα στα γέλια και πάλι :lol:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Mπορούμε να κάνουμε uoload σε ζιπαρισμένα βίντεο στην αντίστοιχη κατηγορία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi

Νεοφερμένος

Η popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Στο πρώτο έλιωσα :inlove:,


Κι εγώ,μου θύμησετον Πριγκιπάκο μου:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: ,μου θύμησε και τα μωρούλια μου στο σταθμό,αχ γλύκα είναι τα μωράκια.
Στο τρίτο όμως ο΄Ομορφος την κοπάνησε από δίπλα μου.Να χαρώ εγώ άντρα:lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
αυτό το γατάκι έχει ακριβά γούστα...εδώ:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top