Γείτονες: Πόσο καλά τα πάτε;

Γκρινιάρης Gkrr

Active member

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Εμείς μάθαμε ότι ο Διαχειριστής έβαζε χέρι στα λεφτά του ταμείου της πολυκατοικίας και τώρα δώσαμε την διαχείριση σε Γραφείο Διαχείρισης Κοινοχρήστων -.-

Κατά τα άλλα, ήσυχα -.- :D

Guest 863023

Επισκέπτης

G
αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διατηρω καλες σχεσεις με την κυρια Σουλα γιατι μου φτιαχνει σουτζουκακια τις Κυριακες.

Κατερινα Κρ.

New member

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,988 μηνύματα.
Πέρα από ένα "καλημέρα" (σε συμπαθείς και αντιπαθείς), τίποτα παραπέρα. "Από μακριά κι αγαπημένοι" που λένε..

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,590 μηνύματα.
Έχω μια γειτόνισσα η οποία έχει ξεφύγει αρκετά.Εκτός του ότι κυκλοφορεί χειμώνα-καλοκαίρι με μια γούνα,τώρα τελευταία έχει γίνει φορτική.Πριν καιρό είχε χτυπήσει το κουδούνι μας στις 02:00 για να ζητήσει ζάχαρη ώστε να φτιάξει καφέ.Μπαίνω τώρα σπίτι και μαθαίνω από τους δικούς μου πως το απόγευμα φώναζε "Άσε με αλήτη βοήθεια βοήθεια" και ήταν μόνη της στο δρόμο.Την λυπάμαι,από μικρό παιδί την ξέρω.
Γενικά με τους υπόλοιπους γείτονες οι σχέσεις μου είναι καλές.

nymphet

New member

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Έχω μια γειτόνισσα η οποία έχει ξεφύγει αρκετά.Εκτός του ότι κυκλοφορεί χειμώνα-καλοκαίρι με μια γούνα,τώρα τελευταία έχει γίνει φορτική.Πριν καιρό είχε χτυπήσει το κουδούνι μας στις 02:00 για να ζητήσει ζάχαρη ώστε να φτιάξει καφέ.Μπαίνω τώρα σπίτι και μαθαίνω από τους δικούς μου πως το απόγευμα φώναζε "Άσε με αλήτη βοήθεια βοήθεια" και ήταν μόνη της στο δρόμο.Την λυπάμαι,από μικρό παιδί την ξέρω.
Γενικά με τους υπόλοιπους γείτονες οι σχέσεις μου είναι καλές.
Έχω αρχίσει να πιστεύω πως υπάρχει μία τέτοια κυρία σε κάθε γειτονιά δεν εξηγείται αλλιώς...:P

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,988 μηνύματα.

Ανώνυμος Αλκοολικός

Well-known member

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

whitelioness

Well-known member

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
γειτονες update:
εκεινη την οδοντιατρο που δεν πειραζε κανενα και συμπαθουσες και εχει ξεχασει ενα μηχανημα ανοιχτο εδω και 3 μερες που δουλευει δυνατααααααααα και ωτοασπιδες δεν δουλευουν... (οι βαλεριανες, καπου εδω τις εβαλα)

mindcircus

New member

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,622 μηνύματα.
Μια χαρα τα παω, ειναι ολοι τους νοικοκυρηδες. Ειναι σημαντικο να τα χουμε σχετικα καλα με τους γειτονες. Αυριο μεθαυριο ισως χρειαστει ο ενας τη βοηθεια του αλλου..
Και στη δικη μας γειτονια υπαρχει μια κυρα κατινα, σε καθε γειτονια υπαρχει αλλα προσωπικα δε με ενοχλει. Εχει κ λιγο την πλακα του αυτο..:D

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Κι εγώ καλά τα πάω, εφόσον διατηρώ αποστάσεις ασφαλείας.
Όσο για την πλάκα, το βλέπω κάπως έτσι:

Ενώ στα σοβαρά, η παρακάτω ατάκα είναι αυτή που αντιπροσωπεύει τη γνώμη μου για τους γείτονές μου επακριβώς :P

aye

New member

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Πόσο ισχύει το πρώτο! Ειδικά στα χωριά.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Πόσο ισχύει το πρώτο! Ειδικά στα χωριά.
Μα εκεί είναι που κατ'εξοχήν, η παρακολούθηση της ζωής των άλλων κατέχει τη θέση που έχει το θέατρο ή ο κινηματογράφος για τους κατοίκους των πόλεων (πιθανότατα κι επί 24ώρου βάσεως:P)

Θάλεια

New member

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.
Έχετε κι εσείς γείτονες που όταν ακούνε ανθρώπους να περνούν καλά, να γελάνε κτλ φωνάζουν "ΚΑΝΤΕ ΗΣΥΧΙΑ. ΣΟΥΥΥΤ", αλλά όταν κάποιος μαλώνει με κάποιον άλλον στη γειτονιά δεν βγάζουν άχνα ή πιο συγκεκριμένα παίζει να στήνουν και αυτί;

Όχι πείτε μου γιατί έχω βάσιμες υποψίες ότι οι γείτονές μου είναι σχιζοφρενείς.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,471 μηνύματα.
Έχετε κι εσείς γείτονες που όταν ακούνε ανθρώπους να περνούν καλά, να γελάνε κτλ φωνάζουν "ΚΑΝΤΕ ΗΣΥΧΙΑ. ΣΟΥΥΥΤ", αλλά όταν κάποιος μαλώνει με κάποιον άλλον στη γειτονιά δεν βγάζουν άχνα ή πιο συγκεκριμένα παίζει να στήνουν και αυτί;

Όχι πείτε μου γιατί έχω βάσιμες υποψίες ότι οι γείτονές μου είναι σχιζοφρενείς.
Εγώ είμαι σίγουρη ότι θα στήνουν αυτί και στο σεξ, ειδικά τώρα καλοκαιριάτικα που είναι ανοιχτά παράθυρα και μπαλκονόπορτες, οπότε είναι σχιζοφρενείς με αγαμίες. :P

nymphet

New member

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Με τους γείτονες πολύ καλά αν και δυσκολεύομαι να θυμηθώ τις φάτσες τους:spell:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...