Γενικές απορίες και προβλήματα σχετικά με την DSL

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χμ... με το winfax ή με κάποιο παρόμοιο προγραμματάκι δεν γίνεται? γμτ έχω πολύ καιρό να ασχοληθώ με το θέμα... θα το κοιτάξω όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πρεπει σε καθε περιπτωση να ΑΠΟΣΥΝΔΕΕΣΑΙ απο το dsl και να κανεις μια κανονικη κληση me dial up για να μπορεις να στειλεις με winfax...
ψαχνω χρονια κατι τετοιο φουνες μου, αλλα λιγο πιο ευχρηστο... σιγα μη βγαζω καλωδια! και ενταξει για ενα (που και παλι δλδ..) αλλα αμα θελω να στειλω 30 φαξ μαζεμενα σε μια μερα, σε διαφορετικες ωρες?


αμα βρεις τπτ σφυρα το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ανάθεμα την ώρα, Κατάρα στη στιγμή που συμπλήρωνα τις αιτήσεις της OFFtelecoms!!!

Θα σας παραθέσω την περιπέτειά μου όσο πιο περιληπτικά μπορώ...

Στα μέσα Μαρτίου αποφασίζω να ενταχθώ στο δίκτυο της OFFtelecoms. Μετά απο περίπου 20 μέρες με παίρνει τηλ μια κοπέλα απο την εταιρία και μου ζητάει να fixαρουμε ενα ραντεβού για να παραλάβω τον εξοπλισμό.
Το ραντεβού ήταν για την Τετάρτη, αλλά κανείς δεν φάνηκε, την Παρασκευή (δυο μέρες μετά το "ραντεβού") μου κόβετε το τηλέφωνο. Μετά απο μια επικοινωνία που είχα με το τηλεφωνικό τους κέντρο δεν μου έδωσαν μια σαφή απάντηση για την διακοπή, αλλά κλείσαμε ενα νέο ραντεβού για την Τρίτη (τρομάρα μας...) Το τηλέφωνο ήλθε την Τρίτη, αλλά ο εξοπλισμός χάθηκε κάπου στον δρόμο. Την Τετάρτη ξαναπέρνω τηλ το κέντρο και κλείνουμε ενα νέο ραντεβού για την Παρασκευή. Όπως καταλαβαίνετε ούτε την Παρασκευή φιλοτιμήθηκε κανείς να φέρει εξοπλισμό και εκτός απο αυτό, κανείς δεν μπορούσε πλέον να με καλέσει.
Μετά απο άπειρα τηλέφωνα στο κέντρο εξυπηρέτησης της OFFtelecoms στις 20 Απριλίου στέλνω ένα FAX ακύρωσης ή διακοπής της συνεργασίας μας, όπως θέλετε πάρτε το... Απο εκεί με ενημερώνουν οτι δεν χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο και οτι θα με καλούσαν για το πότε θα επανερχόταν η γραμμή στον ΟΤΕ.
Η κατάσταση παραμένει η ίδια...........

1. Δεν μπορεί κανεις να με πάρει τηλ.
2. Μπορώ να καλέσω εγώ, μόνο οταν δεν υπάρχουν άλλες συνομιλίες άσχετων όταν σηκώνω το ακουστικό μου
3. Η ποιότητα συνομιλίας όταν καταφέρνω να πάρω σειρά για τηλέφωνο είναι ΑΘΛΙΑ
4. Μαθαίνω τα σχετικά για το μότεμ και το βιντεάκι που κυκλοφορεί στο youtube...

.....έως σήμερα, που αποφάσισαν να μου το κόψουν εντελώς!

Τους παίρνω τηλέφωνο και μια χαζοχαρούμενη τηλεφωνήτρια όλο χαρά μου ανακοινώνει οτι για να πάρω την γραμμή πίσω στον ΟΤΕ θα πρέπει πρώτα να ενεργοποιηθώ απο την OFFtelecoms (δηλαδή μετά απο 4 μήνες, ακόμα ΔΕΝ είχα ενεργοποιηθεί!!!) τις επόμενες ημέρες και μετά να κάνω μια αίτηση στον ΟΤΕ για να πάρω πίσω την φορητότητα.
Ο ΟΤΕ μου ζήτησε το συμβόλαιο του σπιτιού (!!! απο πότε το θέλουν αυτό???) εκκαθαριστικό και 30? !!!

Παίρνω ξανά την OFFtelecoms για να τους ρωτήσω, αν δεν θέλω πλέων το συγκεκριμένο τηλέφωνο τι πρέπει να κάνω? και αυτή όλο χαρά με μία φυσικότητα μου απαντάει οτι δεν το έχετε το τηλέφωνο. Έπρεπε να κάνετε αίτηση στον ΟΤΕ αλλά τώρα δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα!


Ε Λ Ε Ο Σ !!! !!! !!!

Το πρώτο που μου πέρασε απο το μυαλό είναι να πάω εκει και να αρχίσω διαδικασίες κατεδάφισης, αλλά δεν θα έχω πλέων το πάνω χέρι...
Και σας ρωτάω...

ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ??? ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ δεν μπορεί να πουλάνε διαφήμιση και απο μέσα να βρωμάει και να ζέχνει!!!

Aν κάνω αίτηση στον ΟΤΕ για νέο τηλέφωνο μπορεί να υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τις γραμμές και το παλιό μου νούμερο ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
xaxaxa! στο χα πει ρε, στο χα πει! ΣΤΟ ΧΑ ΠΕΙ!
Τελοσπαντων επειδη ειναι σπαστικο να σου λεει καποιος "στο χα πει", προχωραω.
Γνωμη μου ειναι ναι βαλεις ενα ΝΕΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ (γραμμη, νουμερο, συσκευη, ολα) απο ΟΤΕ.
δε μπορεις να περιμενεις αιωνιως ποτε θα θυμηθουν να σε εξυπηρετησουν οι αλλοι.
βαλε αυτο να χεις να κανιες δουλεια σου, δε νομιζω οτι θα επηρρεαστει το αλλο, και οταν αποφαισοσυν τι θα κανουν τοτε κοβεις το πρωτο.
να πας να τους κατεδαφισεις επισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Σωστή η gio.

Εγώ θα έλεγα επιπλέον να τους στείλεις μέσα (ή στη φυλακή ή στον νοσοκομείο!)
Διεύθυνση Προστασίας Καταναλωτή:
ΠΑΡΑΠΟΝΑ – ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ
ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΠΑΡΑΠΟΝΑ & ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ
1520
ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 8.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 22.00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
α πολυ σωστα!!!

επισης, υπαρχει μια φορμα καταγγελιας στο διαδικτυο για τετοιου ειδους παραπονα...
νομιζω οτι ειναι απο την εεΤτ καπως ετσι.
ψαξε eett και ισως το βρεις.
καντο καντο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νέο νούμερο χαλαρά. Και κατεφάδιση ακόμα πιο χαλαρά. Και καταγγελία στον Τριανταφυλλόπουλο.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τη βλέπω για βρόντο αυτή την ON. Όλο παράπονα διαβάζω απο πελάτες της (ή δυνητικούς πελάτες της)...

Κρίμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Κάπως την έχουν δει οι τηλεφωνάδες και πρέπει κάποια στιγμή να τους πάρει και να τους σηκώσει άγρια.

Κοίτα εδώ και πάρε τηλέφωνο την ΕΕΤΤ και φυσικά ενημέρωσε την on ότι προχωράς σε καταγγελία να δεις πως θα αλλάξουν γνώμη.;)
Δώστους μια μέρα διορία να σου δώσουν λύση και μετά κάνε την καταγγελία, α και κάτι βασικό, κάνε ένα τηλέφωνο στο 210-6903640-3 (Πρωινό Mega) ;) ή σε κάποιο άλλο απο τα πρωινά να δείς πόσο γρήγορα γίνονται κάποια πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν ψάξεις ακόμη και στο e-steki θα βρεις πολλές εναλλακτικές λύσεις από connex. Δόκιμασε HOL και Forthnet.

Υ.γ.: Τι εννοείς ότι τις σαμποτάρει ο ΟΤΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MiSparrow

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αν ψάξεις ακόμη και στο e-steki θα βρεις πολλές εναλλακτικές λύσεις από connex. Δόκιμασε HOL και Forthnet.

Υ.γ.: Τι εννοείς ότι τις σαμποτάρει ο ΟΤΕ;

Εννοώ ότι έχουν μεγάλη αστάθεια στη σύνδεση (πχ διακόπτεται συχνά πυκνά τόσο το τηλέφωνο όσο και το internet) και σε καμία περίπτωση δν έχεις την ταχύτητα για την οποία πληρώνεις (καλά, αυτό συμβαίνει και με τον ΟΤΕ), υπάρχει πολλήηη γραφειοκρατεία για να διακόψεις πχ τη σύνδεση του ΟΤΕ και να συνδεθείς με μία εναλλακτική.

Φαντάσου ότι είχαμε διακόψει -ή μάλλον είχαμε προσπαθήσει- την τηλεφωνική σύνδεση με ΟΤΕ και συνδεθήκαμε με Tellas για χαμηλότερο πάγιο κτλ.
Για το διάστημα αυτό λοιπόν δεν είχαμε σύνδεση ούτε με ΟΤΕ, αλλά ούτε και με Tellas! :P Παρόλα αυτά πληρώναμε πάγιο και στον ΟΤΕ και στην Tellas!!

Εγώ σκεφτόμουν αυτό που διαφημίζει τελευταία η Vivodi για ψηφιακή τηλεόραση, τηλέφωνο και broadband internet. Δεν το έχω ψάξει καλά, αλλά είμαι επιφυλακτική απέναντι σε τέτοιες εταιρίες. Δες εδώ: https://forthnetcircus.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για την ταχύτητες και συχνές αποσυνδέσεις δεν ισχύει σε καμία περίπτωση. Απλώς προτίμησε ΜΕΓΑΛΑ δίκτυα. Όπως Forthnet, HOL, OTENET.

Για την γραφειοκρατία πότε δεν συνάντησα κανένα πρόβλημα στις εταιρίες Altecnet και Forthnet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MiSparrow

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μπορεί...Αλλά σχετικά με τη Forthnet δες αυτό: https://forthnetcircus.blogspot.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Η forthnet βελτιώθηκε το τελευταίο διάστημα. Μάλλον παίξανε ρόλο και τα πρόστιμα σ' αυτό.
Όσο για τις αποσυνδέσεις, το άκουσα κ εγώ αλλά ήταν για συνδρομητές στο ιδιόκτητο και όχι στο δίκτυο του ΟΤΕ. Το δικαιολογώ μόνο επειδή ακόμα τώρα το στήνουν και δικαιολογούνται μερικά μικροπροβλήματα. Ελπίζω τουλάχιστον να οφείλεται σε αυτό.
Πιστεύω πως αξίζει το 2play της forthnet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τα Posts με αριθμούς 190,191,192,193 και 194 προήλθαν από το θέμα " Σχετικά με τους τρόπους δημιουργίας τοπικού δικτύου για το μοίρασμα της ADSL"


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πάντω περιμένω 7 μήνες:/:Και ακόμα δε μου έχουν γράωει εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης.
Α και κάτι άλλο,τώρα που έχω forthnet 1 mbps το ίντερνετ πάει αρκετά αργά.Συμβαίνει μόνο σε μένα αυτό?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πάντω περιμένω 7 μήνες:/:Και ακόμα δε μου έχουν γράωει εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης.
Α και κάτι άλλο,τώρα που έχω forthnet 1 mbps το ίντερνετ πάει αρκετά αργά.Συμβαίνει μόνο σε μένα αυτό?:hmm:
Μάλλον πρέπει να πέσει κάνα βρίσιμο. :hmm:
Κι αν θυμάμαι είσαι και δίπλα στα κεντρικά. Αν είναι δυνατόν.



Σφύρα τους ένα δυο φωνήεντα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ναι είμαι αρκετά κοντά,2 χιλιόμετρα μπορεί και λιγότερο:hmm:Σκέφτομαι να την ακυρώσω και να βάλω κάποια άλλη εταιρεία πάντως.Αλλά οι άλλες είναι πολύ πίσω σε ταχύτητα(θεωρητικά)και γενικά σε αξιοπιστία.δν ξέρω τι να κάνω:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πάντω περιμένω 7 μήνες:/:Και ακόμα δε μου έχουν γράωει εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης.
Α και κάτι άλλο,τώρα που έχω forthnet 1 mbps το ίντερνετ πάει αρκετά αργά.Συμβαίνει μόνο σε μένα αυτό?:hmm:

Μάλλον πρέπει να πέσει κάνα βρίσιμο. :hmm:
Κι αν θυμάμαι είσαι και δίπλα στα κεντρικά. Αν είναι δυνατόν.



Σφύρα τους ένα δυο φωνήεντα. :whistle:


Ναι Bill_Slayer παρε τους τηλεφωνο και βριστους, απειλησε τους... κανε κατι γιατι ειναι ικανοι να σε εχουν αλλους 7 μηνες να περιμενεις!!! Απειλησε τους οτι θα φυγεις απο την εταιρεια! Τετοια θελουν για να το προχωρησουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πάντω περιμένω 7 μήνες :/: Και ακόμα δε μου έχουν γράψει εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης. Α και κάτι άλλο, τώρα που έχω forthnet 1 mbps το ίντερνετ πάει αρκετά αργά. Συμβαίνει μόνο σε μένα αυτό?:hmm:

Ναι είμαι αρκετά κοντά, 2 χιλιόμετρα μπορεί και λιγότερο:hmm:Σκέφτομαι να την ακυρώσω και να βάλω κάποια άλλη εταιρεία πάντως. Αλλά οι άλλες είναι πολύ πίσω σε ταχύτητα (θεωρητικά) και γενικά σε αξιοπιστία. δν ξέρω τι να κάνω:confused:

αν οι άλλες εταιρείες:
  • είναι πίσω σε αξιοπιστία από μια εταιρεία που σε έχει στο περίμενε μισό και βάλε χρόνο
  • παρέχουν πολύ πιο αργό ίντερνετ από μια σύνδεση που διεγνωσμένα σέρνεται...
ε ρε γλέντια!!! :P

μπιλ σφαγέα, η φράση "καταγγελία στην εεττ" σου λέει τπτ?

οι καθυστερήσεις στους εναλλακτικούς δυστυχώς είναι τραγικές! οι ίδιοι συχνά πυκνά κατηγορούν τον οτε βέβαια, αλλά τι να το κάνεις... γενικά ψάξε να δεις τι γίνεται στην περιοχή σου, ποιοί πάροχοι είναι οκ κτλ.

εγώ προσωπικά στους περισσότερους λέω "όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα και μικρό καλάθι". μπορεί να πληρώνω περισσότερα στον οτε, αλλά τα κερασάκια μου δεν έχουν σκουλήκια :p. άμα ωριμάσουν μετά από καιρό και οι υπόλοιποι πάροχοι, βλέπουμε. προς το παρόν, ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει.

ψ. για το ότι πάει αργά το νετ τώρα, ίσως φταίει ο οτε (γραμμή), ίσως η φορθνετ (παροχή υπηρεσιών), ίσως και οι 2. να σαι σίγουρος πως ο ένας θα τα ρίχνει στον άλλον! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top