Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.

ε; ψήνουν ψάρια; :-*:-* από την τσίκνα δεν ακούγεται μάλλον η φιλοσοφία του ηγέτη και γι' αυτό φωνάζει ο άλλος

ε; ποιος πρωθυπουργός; τι λέει ο άνθρωπος; :shifty:
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.

Έτσι είναι το σωστό. Η καιλή 150 χιλιάρικα κάτω από την κούνια της κόρης για τα μικροέξοδα και οι λοιποί food pass.

Βζιιιιιιιιν, ρε κομμούνια, η ανάπτυξη, βζιιιιιιιιιιιιν!!!!
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
ε; ψήνουν ψάρια; :-*:-* από την τσίκνα δεν ακούγεται μάλλον η φιλοσοφία του ηγέτη και γι' αυτό φωνάζει ο άλλος

ε; ποιος πρωθυπουργός; τι λέει ο άνθρωπος; :shifty:
Με τέτοιο ντύσιμο δεν έχει ελπίδες.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,745 μηνύματα.
Στην Ιταλία με την Εθνική Κυβέρνηση οι τιμές πέφτουν και εδώ ασχολούμαστε με τη Καΐλη. Περαστικά σου Έλληνα.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,745 μηνύματα.
Χμμμ δεν είναι κακός ο συντηρητικός Σούνακ

Ο Σούνακ δήλωσε ότι στις αρχές της επόμενης χρονιάς η κυβέρνηση θα εισαγάγει νομοθεσία που θα απαγορεύει στους μετανάστες που διασχίζουν τη Μάγχη να παραμένουν στη Βρετανία.

«Εάν εισέλθετε στο Ηνωμένο Βασίλειο παράτυπα, δεν θα πρέπει να μπορείτε να παραμείνετε εδώ», δήλωσε ο Σούνακ στο Κοινοβούλιο. «Αντ’ αυτού, θα τίθεστε υπό κράτηση και γρήγορα θα επιστρέφετε είτε στην πατρίδα σας είτε σε μια ασφαλή χώρα όπου θα εξεταστεί η αίτηση ασύλου σας».
 

Guest 207242

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
Το ΚΚΕ ψήφισε υπέρ του 600ριου σε μπάτσους.

Για ακόμα μια φορά, δεν λαϊκιζει και μένει σταθερό στη θέση του. Του βγάζω το καπέλο πάλι.
Μα πως γίνεται αυτό;; Βλέπουμε τους κομμουνιστές στις σχολές και εδώ μέσα να κράζουν τις αστυνομία όμως το κόμμα τους ψηφίζει υπέρ της αστυνομίας;;
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,745 μηνύματα.
Μα πως γίνεται αυτό;; Βλέπουμε τους κομμουνιστές στις σχολές και εδώ μέσα να κράζουν τις αστυνομία όμως το κόμμα τους ψηφίζει υπέρ της αστυνομίας;;
Δεν είναι όλοι οι κομμουνιστές ΚΚΕ απαραίτητα. Εδώ μέσα δεν υπάρχει κάποιος δηλωμένος κουκουές παραδόξως. Οι αριστεροί εδώ μέσα από ο,τι έχω καταλάβει πιστεύουν περισσότερο στην μεταμοντέρνα προοδευτική αριστερά του σήμερα ( στυλ ΣΥΡΙΖΑ, ΜεΡΑ25 ).
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
Δεν είναι όλοι οι κομμουνιστές ΚΚΕ απαραίτητα. Εδώ μέσα δεν υπάρχει κάποιος δηλωμένος κουκουές παραδόξως. Οι αριστεροί εδώ μέσα από ο,τι έχω καταλάβει πιστεύουν περισσότερο στην μεταμοντέρνα προοδευτική αριστερά του σήμερα ( στυλ ΣΥΡΙΖΑ, ΜεΡΑ25 ).
Έστω και αυτό. Οι Συριζαίοι / μέρα 25 δηλώνουν κατά της αστυνομίας μέχρι θανάτου , την ώρα που ο ΣΥΡΙΖΑ ψήφισε την πρόταση της ΝΔ που αφορά την χορήγηση 600€ σε αστυνομικούς και λιμενικούς.

Μήπως οι αριστεροί του φόρουμ και οι αριστεροί των πανεπιστημίων δεν ξέρουν καν τις απόψεις των κομμάτων που ψηφίζουν σχετικά με την αστυνομία;;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,841 μηνύματα.
Έστω και αυτό. Οι Συριζαίοι / μέρα 25 δηλώνουν κατά της αστυνομίας μέχρι θανάτου , την ώρα που ο ΣΥΡΙΖΑ ψήφισε την πρόταση της ΝΔ που αφορά την χορήγηση 600€ σε αστυνομικούς και λιμενικούς.

Μήπως οι αριστεροί του φόρουμ και οι αριστεροί των πανεπιστημίων δεν ξέρουν καν τις απόψεις των κομμάτων που ψηφίζουν σχετικά με την αστυνομία;;
Μπορεί να ξέχασαν πως το ψήφισαν.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,841 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,621 μηνύματα.
Έστω και αυτό. Οι Συριζαίοι / μέρα 25 δηλώνουν κατά της αστυνομίας μέχρι θανάτου , την ώρα που ο ΣΥΡΙΖΑ ψήφισε την πρόταση της ΝΔ που αφορά την χορήγηση 600€ σε αστυνομικούς και λιμενικούς.

Μήπως οι αριστεροί του φόρουμ και οι αριστεροί των πανεπιστημίων δεν ξέρουν καν τις απόψεις των κομμάτων που ψηφίζουν σχετικά με την αστυνομία;;
Και η ΝΔ και οι υποστηρικτές εδώ μέσα είναι κατά των επιδομάτων.
Αλλά βλέπεις το καλάθι του Άι Βασίλη και απορείς.

Μήπως οι φιλελευθεροι/ δεξιοί του φόρουμ και δεξιοί των πανεπιστημίων δεν ξέρουν τις απόψεις των κομμάτων που υποστηρίζουν;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
Και η ΝΔ και οι υποστηρικτές εδώ μέσα είναι κατά των επιδομάτων.
Αλλά βλέπεις το καλάθι του Άι Βασίλη και απορείς.

Μήπως οι φιλελευθεροι/ δεξιοί του φόρουμ και δεξιοί των πανεπιστημίων δεν ξέρουν τις απόψεις των κομμάτων που υποστηρίζουν;
Κοιτά εγώ πήρα το bonus μου από τη ΝΔ ύψους 10.000€ και τώρα είμαι στο Λονδίνο διακοπές μαζί με το δυσαρεστημένο προλεταριάτο (Μποφίλιου) . Δεν ξέρω τώρα τι μας λες εσυ.🤪🤪
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,621 μηνύματα.
Κοιτά εγώ πήρα το bonus μου από τη ΝΔ ύψους 10.000€ και τώρα είμαι στο Λονδίνο διακοπές μαζί με το δυσαρεστημένο προλεταριάτο (Μποφίλιου) . Δεν ξέρω τώρα τι μας λες εσυ.🤪🤪
Καθόλου απίθανο.

Πρόσεχε τον κρυφακουλη στην Πειραιώς και για Χριστούγεννα ψάξε στο καλάθι του νοικοκυριού.


Επιδοματιες γίνατε. Το λες και εξέλιξη με μηδέν ένσημα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
Καθόλου απίθανο.

Πρόσεχε τον κρυφακουλη στην Πειραιώς και για Χριστούγεννα ψάξε στο καλάθι του νοικοκυριού.


Επιδοματιες γίνατε. Το λες και εξέλιξη με μηδέν ένσημα.
Έχω μισθό 270.000€ το χρόνο από τη ΝΔ και έτσι δεν έχω θέμα το να με παρακολουθεί ο Κουλησσσσσσς🙃🙃
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top