Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Δεν ειναι bodyshaming αυτο?

ΥΓ. Μπισμπικη κρατα γερα τα αδερφια σου σε στηριζουν Θ13.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 620 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.
Θεϊκή ατάκα της Γκρέτα. Τους σεξιστές έτσι τους πολεμάς: με "στείρωση".
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.

...παιδιά έχει κάποιος να δώσει κάτι για τα κάλαντα; τίποτα σε ΕΜΦΙΑ, όλα τα δεχόμαστε... :clapclap:


...μαζί με ένα μελομακάρονο :) Τώρα, τα είδα όλα. :crazy:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
H Γκρέτα φταίει;

Andrew Tate: Συνελήφθη στη Ρουμανία για εμπορία ανθρώπων και βιασμό o γνωστός influencer (news247.gr)

Στη σύλληψη του Andrew Tate και του αδερφού του για εμπορία ανθρώπων, βιασμό και σύσταση εγκληματικής οργάνωσης προχώρησαν οι αρχές της Ρουμανίας.

Ο γνωστός influencer Andrew Tate (Άντριου Τέιτ) συνελήφθη στη Ρουμανία μαζί με τον αδελφό του και δύο άλλους υπόπτους στη Ρουμανία για εμπορία ανθρώπων.
Συγκεκριμένα, οι τέσσερις κατηγορούμενοι βρίσκονται αντιμέτωποι με την κατηγορία της εμπορίας ανθρώπων, του βιασμού και της σύστασης οργανωμένης εγκληματικής ομάδας, όπως επιβεβαίωσαν οι αρχές της χώρας.

1672390480867.png
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός. Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
What is Tate?

Ενημερωστε κι εμας για να αραζουμε με τους νεους.
 

J.Cameron

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο J.Cameron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 308 μηνύματα.
What is Tate?

Ενημερωστε κι εμας για να αραζουμε με τους νεους.
Ο Tate θεωρειται ενας influencer, ο οποιος εχει αποκλειστει απο τα μεσα κοινωνικης δικτυωσης περα του twitter για εκφρασεις μισους και για μισογυνισμο.Χαρακτηριστικο παραδειγμα ειναι οταν ειπε οτι μια γυναικα που βιαζεται, φερει ευθυνη και η ιδια, ενω ο ιδιος αποκαλει τον εαυτο του top g, δηλαδη το απολυτο αρσενικο, καθως λεει οτι εγινε εκατομμυριουχος μεσα σε 3 χρονια απο φτωχος που ηταν και το μεγαλυτερο του επιτευγμα πιστευει οτι ειναι μια bugatti που αγορασε.Μαλιστα πηγη εσοδων του, οπως λεει ο ιδιος, ειναι η βιομηχανια του τζογου και η διαχειριση λογαριασμων only fans, οπου παιρνει ενα μεγαλο ποσοστο απο τα εσοδα.Εν ολιγοις μεγαλος παπατζης ο τυπος.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,136 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
Η Γκρέτα είναι παιδί των πολυεθνικών, μια ενοχλητική βιτρίνα. Κρίμα για όσους την υποστηρίζουν νομίζοντας ότι αληθινά νοιάζεται για το περιβάλλον.

Άσε που έχει πετάξει και ένα σωρό κοτσάνες.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Η Γκρέτα είναι παιδί των πολυεθνικών, μια ενοχλητική βιτρίνα. Κρίμα για όσους την υποστηρίζουν νομίζοντας ότι αληθινά νοιάζεται για το περιβάλλον.

Άσε που έχει πετάξει και ένα σωρό κοτσάνες.
Συν ότι δεν έχει βοηθήσει πουθενά στην προστασία του περιβάλλοντος. Αλλά εντάξει μας παρουσίασαν ένα κοριτσάκι από την Σουηδία που έγινε γνωστό από τις υστερίες του (How dare you) και αμέσως έγινε το σύμβολο της σωτηρίας του πλανήτη.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,136 μηνύματα.
Η Γκρέτα είναι παιδί των πολυεθνικών, μια ενοχλητική βιτρίνα. Κρίμα για όσους την υποστηρίζουν νομίζοντας ότι αληθινά νοιάζεται για το περιβάλλον.

Άσε που έχει πετάξει και ένα σωρό κοτσάνες.
Άς είναι και κόρη του Σόρος στα παπάρια μας.

Αυτό που εμένα με πειράζει είναι τα δύο μέτρα δύο σταθμά.

Αυτή ας λέει για μικρά πέη (ουαου τρομερή προσβολή για τον τέιτ εντωμεταξύ που μπορεί να πληρώσει 500 πόρνες να του λένε ότι είναι γίγαντα) αλλά μην τολμήσει άντρας να πει ότι ΔΕΝ γουστάρει παχουλές γυναίκες... λολ
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Άς είναι και κόρη του Σόρος στα παπάρια μας.

Αυτό που εμένα με πειράζει είναι τα δύο μέτρα δύο σταθμά.

Αυτή ας λέει για μικρά πέη (ουαου τρομερή προσβολή για τον τέιτ εντωμεταξύ που μπορεί να πληρώσει 500 πόρνες να του λένε ότι είναι γίγαντα) αλλά μην τολμήσει άντρας να πει ότι ΔΕΝ γουστάρει παχουλές γυναίκες... λολ
Να η σωτηρία του πλανήτη παιδιά 🤪🤪.

howdareyou.png
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,496 μηνύματα.
Το small dick energy (και αντίθετα big dick energy) είναι διαδικτυακή αργκό που συνήθως δείχνει ότι κάποιος έχει κόμπλεξ κατωτερότητας και για αυτό δεν ξέρει να φέρεται και φωνάζει συνεχώς δείτε πόσο γαματος είμαι, όπως αυτός που προσπαθεί να καλύψει όσα του λείπουν δείχνοντας ότι έχει λεφτά. Δεν του είπε για το μέγεθος, του είπε ότι είναι κομπλεξικός βασικά.
Δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με κανέναν από τους 2, αλλά ο τύπος πήγε να καυχεθεί για το ότι με τα δεκάδες πανάκριβα αμάξια του μολύνει το περιβάλλον και το χαίρεται και έφαγε τη μεγαλύτερη ήττα της ζωής του και μάλιστα από 19χρονο κορίτσι. Η Γκρέτα πήρε ένα από τα πιο διάσημα τουιτς στην ιστορία της πλατφορμας και αυτός από τον εγωισμό του να απαντήσει πίσω πρόδωσε ότι βρίσκεται στην Ρουμανία και συνελήφθη για τραφικινγκ. Δεν ξέρω αν έχει βγει μεγαλύτερος χαμένος από μπιφ.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,136 μηνύματα.
Το small dick energy (και αντίθετα big dick energy) είναι διαδικτυακή αργκό που συνήθως δείχνει ότι κάποιος έχει κόμπλεξ κατωτερότητας και για αυτό δεν ξέρει να φέρεται και φωνάζει συνεχώς δείτε πόσο γαματος είμαι, όπως αυτός που προσπαθεί να καλύψει όσα του λείπουν δείχνοντας ότι έχει λεφτά. Δεν του είπε για το μέγεθος, του είπε ότι είναι κομπλεξικός βασικά.
Δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με κανέναν από τους 2, αλλά ο τύπος πήγε να καυχεθεί για το ότι με τα δεκάδες πανάκριβα αμάξια του μολύνει το περιβάλλον και το χαίρεται και έφαγε τη μεγαλύτερη ήττα της ζωής του και μάλιστα από 19χρονο κορίτσι. Η Γκρέτα πήρε ένα από τα πιο διάσημα τουιτς στην ιστορία της πλατφορμας και αυτός από τον εγωισμό του να απαντήσει πίσω πρόδωσε ότι βρίσκεται στην Ρουμανία και συνελήφθη για τραφικινγκ. Δεν ξέρω αν έχει βγει μεγαλύτερος χαμένος από μπιφ.
Επαναλαμβάνω, στα παπάρια μου ο τέιτ.

Ακόμη δικαιολογείς δύο μέτρα δύο σταθμά, γιατί φαντάζομαι δεν υπάρχει "fat cow energy" και "slim cougar energy".
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Πτώση ΦΠΑ στα 30 βασικά αγαθά.
Μην γράψεις ότι θα επωφεληθούν οι πλούσιοι, διότι δεν ισχύει γιατί η ζήτηση σε αυτά τα αγαθά είναι ανελαστικη.


Αλλά γουστάρω που βλέπω όλους τους φιλελευθερους του φόρουμ, αεργους ή άνεργους, να υπερασπιζονται τα επιδόματα. Αυτοί είστε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ψευδές. Για ακόμη μια φορά αραδιαζεις ψέματα.
Ούτε να σε πλήρωναν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αδωνι, τα σπίτια ξέχασες όχι μόνο το ΦΠΑ

Ήσουν από αυτούς που όταν έσκασε η ενεργειακή κρίση φωνάζατε για περικοπή ΦΠΑ σε ρεύμα και αέριο; Όπου ο ΦΠΑ ήταν 6% και η ταρίφα με την ρήτρα ΟΤΣ ήταν 100-150% της βασικής αξίας....
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.
Ήσουν από αυτούς που όταν έσκασε η ενεργειακή κρίση φωνάζατε για περικοπή ΦΠΑ σε ρεύμα και αέριο; Όπου ο ΦΠΑ ήταν 6% και η ταρίφα με την ρήτρα ΟΤΣ ήταν 100-150% της βασικής αξίας....
Ήμουν από αυτούς που δήλωναν ότι το χρηματιστήριο ενέργειας δεν δουλεύει και ότι συγκεκριμένες εταιρίες κερδοσκοπούν.
Ήμουν από αυτούς που παρεθεταν τα κάτω και άνω όρια των τιμών των παροχων.

Κάποιοι τους έκαναν μάγκες. Ήμουν μάλιστα από εκείνους που κατέδειξαν την απαίτηση των ιδιωτών να μην τιμολόγιο η ΔΕΗ σύμφωνα με τους τύπους CO2.

Τώρα οι φιλελεύθεροι, οι υποστηρικτές της ελεύθερης οικονομίας ήρθατε να υποστηρίξετε τα επιδόματα!!! Κωλοτουμπες
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top