Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

@Nick890 Πώς πάει ο τουρισμός φετος;
Ευτυχώς ζούμε στο 2023 και υπάρχει το internet που εξολοθρεύει τις αριστερές προπαγάνδες. Πάμε να δούμε κάποια στατιστικά αεροδρομίων και της Aegean για τους πρώτους 5 μήνες του 2023.

•Αεροδρόμιο Αθήνας: 9,2 εκατομμύρια επιβάτες. Συν 40% σε σχέση με το 2022 και συν 6% σε σχέση με το ρεκόρ του 2019.

IMG_9159.jpeg


•Αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης: 2,34 εκατομμύρια επιβάτες. Συν 31% σε σχέση με το 2022 και συν 7% σε σχέση με το ρεκόρ του 2019.

IMG_9158.jpeg


•Αεροδρόμιο Χανίων: 750.000 επιβάτες. Συν 20% σε σχέση με το 2022 και συν 4% σε σχέση με το ρεκόρ του 2019.

IMG_9157.jpeg


•Σύνολο Fraport Greece: 3,29 εκατομμύρια επιβάτες. Συν 10,6% σε σχέση με πέρσι και συν 7% σε σχέση με το ρεκόρ του 2019.

IMG_9160.jpeg


•Aegean Airlines: 5,02 εκατομμύρια πελάτες τους πρώτους 5 μήνες τους έτους. Αύξηση κατά 27% σε σχέση με πέρσι και άνοδος 2% σε σχέση με το ρεκόρ του 2019.



Το αεροδρόμιο του Ηρακλείου δεν δίνει στατιστικά αν μήνα παρά μόνο στο τέλος του έτους με αποτέλεσμα να μην έχω στοιχεία. Δεν υπάρχει περίπτωση όμως να έχει μείωση το αεροδρόμιο του Ηρακλείου, το οποίο είναι το τρίτο μεγαλύτερο σε κίνηση, όταν όλα τα υπόλοιπα καταγράφουν αύξηση άνω του 27% σε σχέση με πέρσι. Μεταξύ των στατιστικών και ενός σκουπιδο site θα πιστέψω προφανώς τα Στατιστικά στοιχεία.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

@Nick890 Πώς πάει ο τουρισμός φετος;
Μπάλα πάει


Χωρίς πλάκα τώρα ....μόνο τα μεγάλα ξενοδοχεία(5αστερα) λειτουργούν αυτή την στιγμή σε κάπως καλή κατάσταση τα οποία έχουν μειώσει τις τιμές σχετικά με προηγούμενα χρόνια έτσι ώστε να πετύχουν πληρωτητες .Τα υπόλοιπα (κάτω των 5 αστέρων) δεν μπορούν να πετύχουν πληρωτητες παρά μόνο τώρα αρχίζουν σιγά σιγά να γεμίζουν στα επίπεδα που θέλουν



Ευτυχώς ζούμε στο 2023 και υπάρχει το internet που εξολοθρεύει τις αριστερές προπαγάνδες. Πάμε να δούμε κάποια στατιστικά αεροδρομίων και της Aegean για τους πρώτους 5 μήνες του 2023.
Σιγά τα στοιχεία κάτι αυξήσεις επιβατων σου έδωσε και αυτό ήταν όλο .Για κάτσε να δεις στατιστικά μέσης διανυκτέρευσης,για τσεκαρε στατιστικά πόσα "χαλάνε " οι τουρίστες πλέον , για υπολόγισε τον πληθωρισμό ,βάλε αύξησης στα καύσιμα και πες μου αν τελικά βγάζεις κάνα ποσοστό κέρδους ίσο με την προπανδημια εποχή
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Ευτυχώς ζούμε στο 2023 και υπάρχει το internet που εξολοθρεύει τις αριστερές προπαγάνδες. Πάμε να δούμε κάποια στατιστικά αεροδρομίων και της Aegean για τους πρώτους 5 μήνες του 2023.

•Αεροδρόμιο Αθήνας: 9,2 εκατομμύρια επιβάτες. Συν 40% σε σχέση με το 2022 και συν 6% σε σχέση με το ρεκόρ του 2019.

View attachment 117145

•Αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης: 2,34 εκατομμύρια επιβάτες. Συν 31% σε σχέση με το 2022 και συν 7% σε σχέση με το ρεκόρ του 2019.

View attachment 117146

•Αεροδρόμιο Χανίων: 750.000 επιβάτες. Συν 20% σε σχέση με το 2022 και συν 4% σε σχέση με το ρεκόρ του 2019.

View attachment 117147

•Σύνολο Fraport Greece: 3,29 εκατομμύρια επιβάτες. Συν 10,6% σε σχέση με πέρσι και συν 7% σε σχέση με το ρεκόρ του 2019.

View attachment 117148

•Aegean Airlines: 5,02 εκατομμύρια πελάτες τους πρώτους 5 μήνες τους έτους. Αύξηση κατά 27% σε σχέση με πέρσι και άνοδος 2% σε σχέση με το ρεκόρ του 2019.



Το αεροδρόμιο του Ηρακλείου δεν δίνει στατιστικά αν μήνα παρά μόνο στο τέλος του έτους με αποτέλεσμα να μην έχω στοιχεία. Δεν υπάρχει περίπτωση όμως να έχει μείωση το αεροδρόμιο του Ηρακλείου, το οποίο είναι το τρίτο μεγαλύτερο σε κίνηση, όταν όλα τα υπόλοιπα καταγράφουν αύξηση άνω του 27% σε σχέση με πέρσι. Μεταξύ των στατιστικών και ενός σκουπιδο site θα πιστέψω προφανώς τα Στατιστικά στοιχεία.
Ο τουρισμός θα σκίσει φέτος όπως και πέρσι παρά τον άστατο καιρό.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Μπάλα πάει

Χωρίς πλάκα τώρα ....μόνο τα μεγάλα ξενοδοχεία(5αστερα) λειτουργούν αυτή την στιγμή σε κάπως καλή κατάσταση τα οποία έχουν μειώσει τις τιμές σχετικά με προηγούμενα χρόνια έτσι ώστε να πετύχουν πληρωτητες .Τα υπόλοιπα (κάτω των 5 αστέρων) δεν μπορούν να πετύχουν πληρωτητες παρά μόνο τώρα αρχίζουν σιγά σιγά να γεμίζουν στα επίπεδα που θέλουν

Σιγά τα στοιχεία κάτι αυξήσεις επιβατων σου έδωσε και αυτό ήταν όλο .Για κάτσε να δεις στατιστικά μέσης διανυκτέρευσης,για τσεκαρε στατιστικά πόσα "χαλάνε " οι τουρίστες πλέον , για υπολόγισε τον πληθωρισμό ,βάλε αύξησης στα καύσιμα και πες μου αν τελικά βγάζεις κάνα ποσοστό κέρδους ίσο με την προπανδημια εποχή
Ο φίλος cheaster μίλησε για μείωση τουρισμού στη χώρα. Προφανώς αυτό δεν προκύπτει από πουθενά καθώς τα αεροδρόμια και το λιμάνι του Πειραιά σημειώνουν ρεκόρ αυξήσεων.

Τώρα αυτό που λες εσύ ότι τα στατιστικά δεν λένε τίποτα συγγνώμη που στο χαλάω αλλά είναι ο βασικότερος τρόπος για να μετρηθεί ο τουρισμός. Αν εσύ έχεις κάποιο άλλο επίσημο στατιστικό που να φανερώνει αυτό που υποστηρίζεις εδώ είμαστε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο τουρισμός θα σκίσει φέτος όπως και πέρσι παρά τον άστατο καιρό.
Μπα άδεια είναι τα αεροδρόμια και τα ξενοδοχεία. Αυτά που βλέπεις δεν είναι τουρίστες αλλά ομοιώματα ανθρώπων που έφτιαξε ο Μητσοτάκης μέσω της AI 👻👻.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Διαπλοκή διαταραχή,δεν εξηγείται αλλιώς ......ας συμφωνήσω μαζί σε ότι λες ,μιας και στόχος μου δεν είναι να κάνω debate σε μια ελλιπή εξίσωση

ΥΓ:Ρε μλκ το ίδιο είναι να βγάλεις 7δις τοτε με 7δις τώρα ? Πληθωρισμος , αύξηση ενέργειας, καυσίμων κλπ σου λένε τίποτα ?
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Διαπλοκή διαταραχή,δεν εξηγείται αλλιώς ......ας συμφωνήσω μαζί σε ότι λες ,μιας και στόχος μου δεν είναι να κάνω debate σε μια ελλιπή εξίσωση

ΥΓ:Ρε μλκ το ίδιο είναι να βγάλεις 7δις τοτε με 7δις τώρα ? Πληθωρισμος , αύξηση ενέργειας, καυσίμων κλπ σου λένε τίποτα ?
Πάμε πάλι άλλη μια. Το σχόλιο μου ήταν καθαρά πάνω στην παρατήρηση του Cheaster ότι οι αφίξεις τουριστών στην χώρα πάνε χάλια και ότι τα αεροδρόμια είναι άδεια. Προφανώς αυτό δεν ισχύει καθώς οι αφήξεις είναι πάνω από το 2019 και αυξημένες κατά 40% σε σχέση με πέρσι.

Όσο αφορά τα έσοδα ποιος σου είπε ότι τα έσοδα του τουρισμού είναι στα ίδια επίπεδα με το 2019;; Ήδη πέρσι είχες τα ίδια έσοδα σε σχέση με το 2019 παρόλο που είχες 4 εκατομμύρια λιγότερους τουρίστες σε σχέση με εκείνην την χρόνια. Φέτος τα τουριστικά έσοδα αναμένεται να φτάσουν τα 23 δις ευρώ, ποσό που θα είναι αυξημένο κατά 32% σε σχέση με το 2019. Προφανώς το 32% αύξηση στα έσοδα ειναι πολύ μεγαλύτερο από την αύξηση του πληθωρισμού, αύξηση που δεν έφτασε ποτέ πάνω από το 12%. Αρα το να πετάμε νούμερα και υποθέσεις που δεν έχουν σχέση με την πραγματικότητα ειναι το λιγότερο άσκοπο και βαρετό.

Τουριστικά έσοδα.

IMG_9164.jpeg


Αν υπάρχουν επίσημα στοιχεία που να δείχνουν ότι ο τουρισμός πάει χάλια στην Ελλάδα ανεβάστε τα επιτέλους. Γιατί μένετε μόνο στα λόγια χωρίς καμία απόδειξη;;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Πάμε πάλι άλλη μια. Το σχόλιο μου ήταν καθαρά πάνω στην παρατήρηση του Cheaster ότι οι αφίξεις τουριστών στην χώρα πάνε χάλια και ότι τα αεροδρόμια είναι άδεια. Προφανώς αυτό δεν ισχύει καθώς οι αφήξεις είναι πάνω από το 2019 και αυξημένες κατά 40% σε σχέση με πέρσι.

Όσο αφορά τα έσοδα ποιος σου είπε ότι τα έσοδα του τουρισμού είναι στα ίδια επίπεδα με το 2019;; Ήδη πέρσι είχες τα ίδια έσοδα σε σχέση με το 2019 παρόλο που είχες 4 εκατομμύρια λιγότερους τουρίστες σε σχέση με εκείνην την χρόνια. Φέτος τα τουριστικά έσοδα αναμένεται να φτάσουν τα 23 δις ευρώ, ποσό που θα είναι αυξημένο κατά 32% σε σχέση με το 2019. Προφανώς το 32% αύξηση στα έσοδα ειναι πολύ μεγαλύτερο από την αύξηση του πληθωρισμού, αύξηση που δεν έφτασε ποτέ πάνω από το 12%. Αρα το να πετάμε νούμερα και υποθέσεις που δεν έχουν σχέση με την πραγματικότητα ειναι το λιγότερο άσκοπο και βαρετό.

Τουριστικά έσοδα.

View attachment 117150

Αν υπάρχουν επίσημα στοιχεία που να δείχνουν ότι ο τουρισμός πάει χάλια στην Ελλάδα ανεβάστε τα επιτέλους. Γιατί μένετε μόνο στα λόγια χωρίς καμία απόδειξη;;
Δεν έχουν στοιχεία εδώ και δύο χρόνια. Πριν είχαν, όταν ήμασταν σε καραντίνα.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

@Volkswagen Fan Εγω δεν είπα ότι ο τουρισμός πάει χάλια, απλώς ρώτησα τον @Nick890 για τον τουρισμό στη Κρήτη με αφορμή το άρθρο, καθώς θυμάμαι ότι ασχολείται με τουριστικά

Screenshot_20230616_111331_Facebook.jpg


@Nick890 αυτά λέει ο καθηγητής σου επί του θέματος
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
Ο γιανης και ο κάθε γιανης που έχει έστω και την ελάχιστη πολιτική επιρροή μια χαρά μιλάει εκ του ασφαλούς και είναι καραβολεμενος. Τεράστια διαφορά με σένα αλλά και με μένα.

Και όσον αφορά για το ποιος θα φαει τ αγγούρι και ποιος την ντομάτα, να ξέρεις ότι και ‘μείς που είμαστε έξω έχουμε σχέση με την Ελλάδα, σπίτια συγγενείς κοκ. και μας ενδιαφέρει το τι γίνεται στην χώρα αυτή. Και στο κάτω κάτω μπορούμε να μιλάμε ελεύθερα για οποιοδήποτε θέμα μας απασχολεί. Αυτό το μίσος προς εμάς με ατάκες του στυλ «και τι σε νοιάζει εσένα τι γίνεται εδώ» αποτελεί έκφραση κρυμμένου/βαθύτερου ψυχασθενικου κομπλεξισμό και ευθεία προσωπική προσβολή και απέχθεια. Να το κοιτάξετε μερικοί.
Τα είπες ολόσωστα αδελφέ. Αλλά μη θίγεσαι, οι συγκεκριμένοι μισούν γενικά ο,τιδήποτε Ελληνικό σκέτο, δεν έχει να κάνει με εξωτερικό ή εσωτερικό, Ελληνικό να είναι και ό,τι να'ναι.

Το ότι υπήρξαν τόσες αντιδράσεις για τη ψήφο του απόδημου Ελληνισμού για εμένα δείχνει το ότι η σήψη είναι πραγματικά αρκετά προχωρημένη στην ελληνική κοινωνία και με τα χρόνια χάνω την ελπίδα μου πως μπορεί κάτι να αλλάξει.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Δεν ξέρουμε την θέση της Πλεύσης Ελευθερίας για τους Λοατκι αλλά ξέρουμε την μεσαιωνική θέση του Πούτλερ...
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
Η ντροπή είναι λίγη πια. Ντροπή ντροπή ντροπή. ΕΙΣΤΕ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΣΑΣ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ.

"Σα ξένα είμαι Έλληνας και σην Ελλάδαν ξένος".

 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
@chester20080

Θέλω ήρεμα και γλυκά να σου πω ότι αυτό με τα υπερμεγέθη και πολλά σκρινς είναι κουραστικό στο μάτι κι ακόμα κι εγώ δεν έχω την υπομονή.
Απλά το αφήνω εδώ.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Έχουμε ένα χαμό στην Πλεύση
Επειδή δε θα τα ξέρετε, διαβάστε με τη σειρά που τα βαζω

View attachment 117086
View attachment 117080View attachment 117081View attachment 117082View attachment 117083View attachment 117084View attachment 117085

Τα συμπεράσματα για την Πλεύση και τη Ζωή δικά σας
Τι γραμματοσειρα ειναι αυτη ρε συ? Πως δεν σου εχουν βγει τα ματια?
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,968 μηνύματα.
@chester20080

Θέλω ήρεμα και γλυκά να σου πω ότι αυτό με τα υπερμεγέθη και πολλά σκρινς είναι κουραστικό στο μάτι κι ακόμα κι εγώ δεν έχω την υπομονή.
Απλά το αφήνω εδώ.
Αυτό με μέλη - αφισσοκολητές/μποτάκια κομμάτων είναι το πραγματικά χειρότερο. Έχουμε τον γνωστό της ΝΔ, μας προέκυψε τώρα και του Γιάνη.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
@chester20080

Θέλω ήρεμα και γλυκά να σου πω ότι αυτό με τα υπερμεγέθη και πολλά σκρινς είναι κουραστικό στο μάτι κι ακόμα κι εγώ δεν έχω την υπομονή.
Απλά το αφήνω εδώ.
Τι γραμματοσειρα ειναι αυτη ρε συ? Πως δεν σου εχουν βγει τα ματια?
Αν τα βλέπετε από κινητό οι εικόνες φαίνονται scaled μια χαρα στην οθόνη και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Αν τα βλέπετε από υπολογιστή παίξτε με το ζουμ του Browser ή ανοίξτε τις εικόνες σε καρτέλες κανονικά αντι για embedded στο site
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτό με μέλη - αφισσοκολητές/μποτάκια κομμάτων είναι το πραγματικά χειρότερο. Έχουμε τον γνωστό της ΝΔ, μας προέκυψε τώρα και του Γιάνη.
Δεν έχει να κάνει με κόμμα έχει να κάνει με τις ιδεολογίες θέσεις και απόψεις που διαβάζω εδώ μέσα και αγανακτω και θα μου βγουνε οι οφθαλμοί μετά γυαλιών. Δεν εχω κανενός είδους affiliation και υλικο κερδος με/απο το Μέρα, όπου βλέπω το σωστό το λεω και το υποστηριζω και όπου βλέπω το λάθος το επικρινω, οποίο κόμμα και να είναι.

Εσεις αυτά καταλαβατε από το εκτενές ποστ για την Πλευση; Ότι προεβαλλα το Μέρα ή οτι ήθελα να δείξω μια προβληματική διάσταση της Πλεύσης;
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.

back2967

Διάσημο μέλος

Ο back2967 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,214 μηνύματα.
Δεκτό να υπάρχει τιμαριθμική αναπροσαρμογή μια φορά τον χρόνο πχ στις αρχές κάθε έτους σε ενοίκια, ασφαλιστικές εισφορές, λογαριασμούς κλπ με βάση τον πληθωρισμό αφού 1€ πέρσι δεν αξίζει το ίδιο με 1€ φέτος.

Δεν θα έπρεπε όμως να υπάρχει το ίδιο και στους μισθούς και τις συντάξεις; Οι επιχειρήσεις και οι ελεύθεροι επαγγελματίες μπορούν να ανεβάσουν τις τιμές τους για να καλύψουν το κόστος του πληθωρισμού.
Οι μισθωτοί και οι συνταξιούχοι δεν μπορούν.

Την εποχή της δραχμής που ο πληθωρισμός ήταν συχνό φαινόμενο υπήρχε αυτόματη αναπροσαρμογή και των μισθών με βάση τον πληθωρισμό.

 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Ευρωπαϊκό Δικαστήριο: Απόρριψη προσφυγών Βρετανών πολιτών που υποστήριζαν ότι επλήγησαν λόγω του Brexit (athensvoice.gr)

Πολλοί Βρετανοί, οι οποίοι ζουν και εργάζονται στην ΕΕ έχουν διαπιστώσει ότι οι ζωές τους έχουν γίνει πιο περίπλοκες μετά την απόφαση της Βρετανίας να εγκαταλείψει την ΕΕ, όσον αφορά θέματα όπως η εργασία τους και η άδεια παραμονής τους. Ωστόσο, το Ευρωπαϊκό Δικαστήριο έκρινε ότι δεν έχουν κανένα νομικό έρεισμα για να επικαλούνται απώλεια των δικαιωμάτων τους συνεπεία του Brexit.


«Το Δικαστήριο καταλήγει ότι οι Βρετανοί πολίτες δεν έχουν έννομο συμφέρον να προσφύγουν στη δικαιοσύνη και το Γενικό Δικαστήριο σωστά απέρριψε ως μη αποδεκτές τις προσφυγές τους», ανέφερε. Σύμφωνα με το ΑΠΕ-ΜΠΕ, πριν από την έξοδο της Βρετανίας από την ΕΕ περίπου ένα εκατομμύριο Βρετανοί ζούσαν σε χώρες του μπλοκ, σύμφωνα με στατιστικά στοιχεία από το Ηνωμένο Βασίλειο και την Ιρλανδία.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top