Γενική συζήτηση για τα antivirus

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • avast!

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • AVG Anti-Virus

    Ψήφοι: 2 8.0%
  • Avira

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • BitDefender

    Ψήφοι: 3 12.0%
  • ClamAV / ClamWin

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Windows Defender

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Kaspersky

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ESET

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • Norton

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Άλλο (διευκρινίστε με μήνυμα ποιο)

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Κανένα (διευκρινίστε με μήνυμα γιατί όχι)

    Ψήφοι: 4 16.0%
  • Panda Antivirus

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

billkolok

Νεοφερμένος

Ο billkolok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
antivir μου αρεσει ο τροπους που δουλευει και με ρωταει για τους ιους παντα και εχει καλη προστασια γενικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_m

Νεοφερμένος

Ο dimitris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
σας ευχαριστω πολυ παιδια....με καλυψατε πληρως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archangel^^

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Kaspersky με χιλια...αν και ειναι λιγο ακριβο,ειναι το καλυτερο...αν και συμφερει να παρεις to internet security και οχι το anti-virus γιατι παρεχει μεγαλυτερη προστασια...:P
Κανενα παραπονο μεχρι στιγμης...ελαφρυ και αποτελεσματικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ακουσα οτι το νεο Norton intenret security 2009 ειναι πιο ελαφρυ απο καθε αλλη εκδοση νορτον..ισχυει κατι τετοιο..??:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lol

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
πιστεύω πως το Panda είναι το καλύτερο γιατί έχω δοκιμάσει πολλά,αλλά δεν έκαναν δουλεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είναι πολύ ελαφρύ και έχει αρκετά έως παρά πολύ ικανοποιητικά αποτελέσματα. Όποτε για εμένα είναι η καλύτερη επιλογή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Έβλα Avira. Και να διορθώσω κάτι. στο πρώτο ποστ λέει ότι τα αντιβιοτικά μας προστατεύουν αυτό είναι λάθος. Για να προσταθεί ένα pc από ότι μπαίνει χρειάζεται κάποιο αξιόπιστο firewall.;)
Το αντιβιοτικό το έχουμε για να σκοτώνει ότι έχει ήδη μπει μκέσα στον δίσκο, αν και πολλές φορές αυτό το κάνει κάποιο Anti-spyware,| διότι για να κολλήσεις ιό θέλει πολύ δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Όχι, το πρόγραμμα anti-virus χρησιμοποιεί και κάποιες ασπίδες πραγματικού χρόνου, σαρώνοντας όλα όσα περνάνε από τη RAM μνήμη (και επομένως όλα όσα πρόκειται να αποθηκευτούν στο σκληρό). Το firewall είναι για να αποτρέπει μη εγκεκριμένες συνδέσεις, το anti-virus για να προστατεύει τον υπολογιστή από ιούς, και το anti-spyware για να προστατεύει τον υπολογιστή από hackers etc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
περισυ ειχα το kaspersky αλλα τωρα εχω το avg και μ'αρεσει πιο πολυ...το βρισκω περισσοτερο ευχρηστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
το δικο μου λεγεται avast
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
και γω το avast εχω και ειναι οκ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ρε παιδια, το AVG ή το Nod32 είναι πιο "βαρύ"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S-Eagle

Νεοφερμένος

Ο S-Eagle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
avg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Α-Βου-Γκου κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
το avast το free και ειμαι γενικα ευχαριστημενη..

αρχικα ειχα βαλει το νορτον αγοραστο απο σιντι και ο υπολογιστης μου τα ειχε παιξει!πατουσα να παιξει ενα κομματι μουσικη το πρωι στις 8 και ξεκινουσε να παιζει στις 11 τη νυκτα..!!τραγικη κατασταση...και το προβλημα ηταν οτι δεν γινοταν κ απεγκατασταση..!ειδα κ επαθα να βγαλω αυτη τη βλακεια απο το pc..τελικα αναγκαστηκα κ εκανα επαναφορα συστηματος...Κατα τη γνωμη μου το νορτον ειναι οτι χειροτερο γιατι ειναι πολυ βαρυ...εκτος κι αν εχεις δυνατο μηχανημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregorypeg1000

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
avast pro και pc tools firewall και ειμαι καθαρος εδω και 8 μηνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
το avast το free και ειμαι γενικα ευχαριστημενη..

αρχικα ειχα βαλει το νορτον αγοραστο απο σιντι και ο υπολογιστης μου τα ειχε παιξει!πατουσα να παιξει ενα κομματι μουσικη το πρωι στις 8 και ξεκινουσε να παιζει στις 11 τη νυκτα..!!τραγικη κατασταση...και το προβλημα ηταν οτι δεν γινοταν κ απεγκατασταση..!ειδα κ επαθα να βγαλω αυτη τη βλακεια απο το pc..τελικα αναγκαστηκα κ εκανα επαναφορα συστηματος...Κατα τη γνωμη μου το νορτον ειναι οτι χειροτερο γιατι ειναι πολυ βαρυ...εκτος κι αν εχεις δυνατο μηχανημα..

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο πρόβλημα είχα με αυτή τη &&@^&^@%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
AVG.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
AvG or Nod 32 internet security the both ... but never use Avast it wont get of ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
avast pro και pc tools firewall και ειμαι καθαρος εδω και 8 μηνες.
Το πρόβλημα είναι οτι δεν μπορείς να είσαι σίγουρος οτι είσαι καθαρός, απλά δεν έχει βρει τίποτα το antivirus σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top