Γενική συζήτηση για τα antivirus

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • avast!

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • AVG Anti-Virus

    Ψήφοι: 2 8.0%
  • Avira

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • BitDefender

    Ψήφοι: 3 12.0%
  • ClamAV / ClamWin

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Windows Defender

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Kaspersky

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ESET

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • Norton

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Άλλο (διευκρινίστε με μήνυμα ποιο)

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Κανένα (διευκρινίστε με μήνυμα γιατί όχι)

    Ψήφοι: 4 16.0%
  • Panda Antivirus

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Norton με 1000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
nod
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Δεν έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.

y33p33

Νεοφερμένος

Η y33p33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δεν χρησιμοποιώ antivirus. Updates των windows συστηματικά, antispyware και firewall και είσαι κομπλέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ή βάζεις mac και δεν κάνεις τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Όχι. :!: Δεν χρειάζεται. :!::!:
Linux έχεις;:hmm:

:P
Εγώ είχα την φούλ έκδοση του Bit Defender Internet Security 2009 αλλά λόγω ασυμβατότητας που είχε με τα Windows 7 (μπορεί να έκανα κάτι εγώ :P) το έβγαλα και έβαλα το νέο αντιβάϊρους της Microsoft "Microsoft Security Essentials US Edition".:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω Kaspersky.
Μπορει να ναι βαρυ αλλα κανει καλα την δουλειά του!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Όχι, δεν έχω linux.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Eγω Kaspersky.
Μπορει να ναι βαρυ αλλα κανει καλα την δουλειά του!:)

Βαρύ δεν είναι το Kaspersky.
Σε σχέση με το AVG (που με έκανε να αλλαξοπιστήσω για να φύγει) είναι πούπουλο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
To ΑVG ουτε που το δοκίμασα.
Το Norton παντως ηταν το αποκορυφωμα της υποθεσης.
Οταν εκανε scan μετα απο 10-15 λεπτα ο υπολογιστης κρασαρε και εκανε restart.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Eγώ έχω αρκετό καιρό τώρα το avira που είναι πολύ ελαφρύ και δεν έχω αντιμετωπίσει το οποιδήποτε πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Linux έχεις;:hmm:

:P
Εγώ είχα την φούλ έκδοση του Bit Defender Internet Security 2009 αλλά λόγω ασυμβατότητας που είχε με τα Windows 7 (μπορεί να έκανα κάτι εγώ :P) το έβγαλα και έβαλα το νέο αντιβάϊρους της Microsoft "Microsoft Security Essentials US Edition".:)
Αν θες πες μου να σου πω κοινό κωδικό για total security για 3 μήνες!!
Aero Με το norton δεν κάνεις δουλειά!!Πίστεψέ με!!


-Α Γιάννη μπορείς να βάλεις και το bd 2010!!Ισχύουν οι ίδιοι κωδικοί!Δηλαδή του 2008 μπαίνουν και στο 2010!!!
-----------------------------------------
Eγώ έχω αρκετό καιρό τώρα το avira που είναι πολύ ελαφρύ και δεν έχω αντιμετωπίσει το οποιδήποτε πρόβλημα.
Και ούτε πρόκειται!!
-----------------------------------------
εεε....το bit defender γιατί δεν είναι στην δημοδκόπηση!!:hmm::hmm:Εδώ έχει το zone alarm!!!Έλεος!
-----------------------------------------
Eγώ έχω αρκετό καιρό τώρα το avira που είναι πολύ ελαφρύ και δεν έχω αντιμετωπίσει το οποιδήποτε πρόβλημα.
Ποιο avira έχεις;το free;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ναι το free έχω και είναι μια χαρά.Αμαν πια με τα πειρατικά όλοι κόλλημα.Τα pc δεν κολλάνε από ιούς,καταλαβετέ το,απο τα windows κολλάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Παιδιά, ποιο είναι το καλύτερο ελαφρύ antivirus που να έχει free edition ή να μπορώ να το "σπάσω" εύκολα;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just maria

Νεοφερμένος

Η Μαρία! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μου βγαζει οτι το antivirus εληξε και να το ανανεωσω.. Πρεπει να δωσω 140ε για να αγορασω καινουριο?! Ειμαι ασχετη help! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
"Κατέβασε" το Avast! Antivirus Pro και όταν τελειώσει η εγκατάσταση και πας να μπεις πες μου να σου στείλω Product Key για να το έχεις ολόκληρο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnykim

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Μια ακόμη ψήφος στο Antivir.


Μου βγαζει οτι το antivirus εληξε και να το ανανεωσω.. Πρεπει να δωσω 140ε για να αγορασω καινουριο?! Ειμαι ασχετη help! :)

1.ή το αγοράζεις.140 ευρώ όχι.30-40 ευρώ πιθανόν.

2.ή στο κάνει δώρο ο θείος(ξέρεις τώρα..)

3.ή βάζεις κάποιο free όπως:

AVG,AviraAntivir,Avast


Αν βάλεις καινούργιο antivirus κάνε απεγκατάσταση το παλιό πρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
https://license.avira.com/de/promotion-a8ydzq3fgnsu051rwq81

1.φύλο
2.όνομα (gbdgeadgar)
3.επίθετο( dhgdhgpdsk)
4.διεύθηνση
5.χώρα-βάλτε όποια να'ναι!!Αν το κάνει κανείς πείτε μου να σας
βοηθήσω παρακάτω!!
από εδώ κατεβάζετε την Αγγλική έκδοση!!
-πείτε κανά ευχαριστώ....κουράστηκα πολύ για να το βρω!!Μην πω και....30''
-----------------------------------------
Όποιος θέλει και bit defender total care για περίπου 3 μήνες just pm me!!Α...έχω και bitdefender internet security!!Και δεν είναι torrent!!Είναι κοινοί κωδικοί-προσφορές από εταιρία όπως με το avira!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top