Γιατί κάνατε εγγραφή στο φόρουμ;

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Καλησπέρα. Έτυχε να έρθω σε επαφή με ορισμένα μηνύματα που έκαναν αναφορές στις παλιές καλές εποχές των φόρουμ με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Μου δημιουργήθηκε λοιπόν η ανωτέρω απορία στο μυαλό• γιατί γίνατε εξαρχής μέλη αυτού του φόρουμ; Για να παρακολουθείτε τις εξελίξεις των πανελληνίων στο ischool, για να γνωρίσετε κόσμο ανώνυμα και ανώδυνα, για να ανταλλάξετε απόψεις σε ένα ασφαλές και κατά κανόνα φιλικό περιβάλλον; Αναμένω στο ακουστικό μου.
Προσωπικά ανήκω στην πρώτη κατηγορία, αν και ομολογουμένως θα ήθελα να διατηρήσω επαφή με το φόρουμ.
 

An_uknown_world

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η An_uknown_world αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Έψαχνα κάτι για μια σχολή πέτυχα αυτό το forum και είπα να κάνω εγγραφή επειδή βαριόμουν. Φάση "Βρήκα πόρτα και μπήκα μέσα"
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,723 μηνύματα.
Για να γράφω τις βλακείες μου για τους emo πίσω στο μακρινό 2016....
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Για να περνάω την ώρα μου (όταν δεν έχω τίποτα καλύτερο να κάνω).
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Ήθελα βοήθεια σε κατι ασκήσεις χημειας προσανατολισμού 😂
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
τυχαία ανακάλυψα το φορουμ μέσα από τυχαίες αναζήτησεις στο google και έμπαινα ως επισκέπτης για κανα 2-3 φορές να διαβάσω μερικά ενδιαφέροντα thread. Μετά το ξέχασα το φορουμ για 2-3 χρόνια αλλά μέσα στη πρώτη καραντίνα το Μάρτιο του 2020 ''ανακάλυψα'' ξανά το φορουμ το ischool να βρω μερικές πληροφορίες για πανελλήνιες και για σχολές. Τότε έκανα λογαριασμό στο φορουμ
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.
Για να γράφω τους σχολικούς μου βαθμούς.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Για να γράφω τους σχολικούς μου βαθμούς.
Cringe Wince GIF
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάτι άθεοι βρίζανε την ορθοδοξία και την Ελλάδα και έπρεπε να καταλάβουν ότι κανουν λάθος.
 

Nikoleta_Giann2003

Νεοφερμένος

Η Nikoleta_Giann2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για τις πανελλήνιες και πέτυχα και αυτό και είπα γιατί όχι?
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,564 μηνύματα.
Εγώ ήμουν... χρόνιος επισκέπτης (από τις αρχές του Γυμνασίου) σε διάφορα θέματα του iSchool, οπότε το forum το είχα υπόψη πολύ καιρό.

Ε κάποια στιγμή είπα άντε ας κάνω έναν λογαριασμό μην είμαι μια ζωή φάντασμα, ήταν και η καραντίνα οπότε να 'μαι!
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Για να ικανοποιήσω την φιλοπερίεργη φύση μου αναφορικά με τις πανελλήνιες.
 

An_uknown_world

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η An_uknown_world αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Για να ρωτήσω για το Michigan proficiency. Πριν 12 χρόνια.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντως μετά λύπης μου διαπιστώνω πως είμαι ο μόνος που έκανε εγγραφή για ανώτερους σκοπούς...
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ήθελα να πω τον πόνο μου για έναν γκόμενο.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή μου αρέσουν οι συζητήσεις για βαθύτερα και πιο ουσιαστικά πράγματα, που δύσκολα μπορείς να κάνεις στην καθημερινότητά σου (οι περισσότεροι θα μιλάνε για γκομενικά, πολιτικά, ομάδες κλπ). Έκανα εγγραφή το 2017 αλλά δεν συμμετείχα πολύ, ενεργό μέλος έγινα στην πρώτη καραντίνα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Επειδή μου αρέσουν οι συζητήσεις για βαθύτερα και πιο ουσιαστικά πράγματα, που δύσκολα μπορείς να κάνεις στην καθημερινότητά σου (οι περισσότεροι θα μιλάνε για γκομενικά, πολιτικά, ομάδες κλπ). Έκανα εγγραφή το 2017 αλλά δεν συμμετείχα πολύ, ενεργό μέλος έγινα στην πρώτη καραντίνα.

Νιώθω οφενντιντ
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Για να αμπελοφιλοσοφήσω .
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,723 μηνύματα.
Βασικά για να είμαι ειλικρινής η συμμετοχή μου στο φόρουμ πέρασε από πολλά κύματα και στάδια. Η εγγραφή μου έγινε τον Σεπτέμβριο του 2016 όταν έψαχνα τυχαία φόρουμς για να βρω χρήσιμη πληροφορία για τις αστυνομικές σχολές και έπεσα στο θρεντ της Σχολής Αστυφυλάκων. Η παρουσία μου όμως ήτο σύντομη και η μεγάλη επιστροφή θα έρθει στην Δευτέρα Λυκείου εν έτει 2017-2018 για να γράφω για τους emo όπως έγραψα παραπάνω μιας που πέρασα και από αυτή τη φάση αλλά και πάλι η παρουσία μου ήτο σύντομη. Το 2019 χάθηκα λόγω πανελληνίων και επέστρεψα ανανεωμένος και δυναμικός τον Μάη του 2020 όπου ένα μελαγχολικό απόγευμα με τα κλειστά πανεπιστήμια θυμήθηκα ότι είμαι μέλος εδώ και εκ τότε είμαι ενεργός και έμεινα.

Στη τρίτη αυτή φάση μπήκα για να υπερασπιστώ ενεργά το Έθνος και τη Πατρίδα και εν τον ηλεκτρονικόν κόσμον. Η αγάπη μου για τη πολιτική με ώθησε στο μεγάλο comeback. :P
 
Top