Για απόπειρα βιασμού συνελήφθη ο Στρος Καν

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ε,,αν εχεις τετοιες αδυναμιες..
πού πας στην πολιτικη?;)

σκληρη η αρενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα απορία μου προκαλεί πως δεν έχει βγει ακόμα έξω με εγγύηση.. απόπειρα βιασμού έκανε θεωρητικά. Εκτός αν φοβούνται και καλά μη φύγει, αλλά και πάλι γενικά όλο το θέμα μοιάζει στημένο και εντελώς παράλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εμένα απορία μου προκαλεί πως δεν έχει βγει ακόμα έξω με εγγύηση.. απόπειρα βιασμού έκανε θεωρητικά. Εκτός αν φοβούνται και καλά μη φύγει, αλλά και πάλι γενικά όλο το θέμα μοιάζει στημένο και εντελώς παράλογο.
Aν παει Γαλλια δεν υπαρχει συμφωνια εκδοσης στις ΗΠΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Πάντως έτσι αλυσοδεμένο και με συνοδεία τόσων ασφαλιτών, ούτε τους μεγαλύτερους εγκληματίες ομαδικών δολοφονιών δεν πάνε. Αυτοί πρώτα τον παρέδωσαν στα φώτα της δημοσιότητας και μετά στο δικαστήριο. Και το χειρότερο όλων..... έδειχναν, να το ευχαριστιούνται. Φαντάσου και να υπήρχε διείσδυση τι θα γινόταν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.


Στους ασημους καλε μου τα κανουν ηδη και μαλιστα σε αντιστοιχες περιπτωσεις οι απ εξω δε μιλανε για συνωμοσιες, αλλα για το οτι η αλλη τα θελε και τα παθε...


Αγαπημένη μου φίλη( :redface::redface::redface:...), προσωπικά είμαι σίγουρος, πως τα χειρότερα δεν ήρθαν ακόμη, ειδικά για τους άσημους της Δύσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,894 μηνύματα.
Αλλάζουν τακτική οι δικηγόροι του Στρος Καν. Εκεί που ισχυρίζονταν ότι δεν βγαίνουν οι "ώρες" ανάμεσα στο δωμάτιο και το αεροδρόμιο, τώρα παραδέχονται την συνύπαρξη στο δωμάτιο αλλά με την συγκατάθεση της καμαριέρας.

Η αιτία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αλλάζουν τακτική οι δικηγόροι του Στρος Καν. Εκεί που ισχυρίζονταν ότι δεν βγαίνουν οι "ώρες" ανάμεσα στο δωμάτιο και το αεροδρόμιο, τώρα παραδέχονται την συνύπαρξη στο δωμάτιο αλλά με την συγκατάθεση της καμαριέρας.

Η αιτία :P

Μαλιστα...

Περιμενω εναγωνιως το επομενο σεναριο απο τους αγαπητους συμφορουμιτες :D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Αλλάζουν τακτική οι δικηγόροι του Στρος Καν. Εκεί που ισχυρίζονταν ότι δεν βγαίνουν οι "ώρες" ανάμεσα στο δωμάτιο και το αεροδρόμιο, τώρα παραδέχονται την συνύπαρξη στο δωμάτιο αλλά με την συγκατάθεση της καμαριέρας.

Η αιτία :P

Κατά πληροφορίες (μου), η Οφηλία ενήργησε με τη ψυχολογία ανθρώπου με έιτζ, δοθείσης μίας ευκαιρίας να γίνει ηρωΐδα, για τον "καλό των δικών" της:redface:... Το χειρότερο δλδ σενάριο, για τον κα(η)μένο Ντομινίκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Καλα να παθει ο χοντρος ο παλιο γερος που ηθελε και γκομενα!
Ακομα δεν ξεχνω αυτο που μας ειπε καλο κουραγιο!
Ρε μεσα να σε βαλουν παλιο σατραπη!!:devil::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αλλάζουν τακτική οι δικηγόροι του Στρος Καν. Εκεί που ισχυρίζονταν ότι δεν βγαίνουν οι "ώρες" ανάμεσα στο δωμάτιο και το αεροδρόμιο, τώρα παραδέχονται την συνύπαρξη στο δωμάτιο αλλά με την συγκατάθεση της καμαριέρας.

Η αιτία :P

ψευυτηη.. ρεμαλι,,αντι να πει την αληθεια απο την αρχη..ξεφτιλιζεται σιγα σιγα..χειροτερα ειναι για το δικαστηριο

μεσα να σε χωσουνε ρεμαλι..

Ακομα δεν ξεχνω αυτο που μας ειπε καλο κουραγιο!
ο Ολι Ρεν το ειπε αυτο..
ο Στρος καν ειπε οτι ειμαστε βουτηγμενοι στα σκατα και οτι ειναι ο γιατρος που μας δινει το φαρμακο..
ο ψυχανωμαλος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
καλα σιγα ολοι τα ιδια σκατα ειναι που ηθελαν να μας φανε !
ας την πατησουν τωρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ο Ολι Ρεν το ειπε αυτο..
ο Στρος καν ειπε οτι ειμαστε βουτηγμενοι στα σκατα και οτι ειναι ο γιατρος που μας δινει το φαρμακο..
ο ψυχανωμαλος..

χωρις πλακα μαν κατι πρεπει να κανεις εχεις το μυαλο 12χρονου

ακουσα σημερα το πρωι παντος οτι δεν βρεθηκαν αμοιχες μελανιες κτλ επανω σε αυτον, και οτι η καμαριερα ειναι 1.82

αναρωτιεμαι μια καμαριερα 1.82 ποσο δυσκολο ειναι να αντισταθει σε ενα κοντο, στρουμπουλο 63χρονο αντρα ρε γαμωτο.

ρε κοριτσια ειναι δυνατων να εισαστε ΤΟΣΟ θυματα...?

αυτο η γουσταρε να τις ριχνουν χαστουκια στα κωλομερια οσο ειναι στα τεσσερα.

απαπαπαπ καμια καλη γυναικα δεν το κανει αυτο! να γουσταρει σκληρο σεξ δεν μου εχει τυχει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ να μου πουνε τραβα μου τα μαλια/χτυπα με κτλ κτλ. Ετσι δεν ειναι? αυτα μονο οι ΑΝΩΜΑΛΟΙ τα κανουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
αναρωτιεμαι μια καμαριερα 1.82 ποσο δυσκολο ειναι να αντισταθει σε ενα κοντο, στρουμπουλο 63χρονο αντρα ρε γαμωτο.



θα μας το πεις στα 63 σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
αναρωτιεμαι μια καμαριερα 1.82 ποσο δυσκολο ειναι να αντισταθει σε ενα κοντο, στρουμπουλο 63χρονο αντρα
Την "καθήλωσε" η ισχυρή του θέση! :laugh:

Στα βρώμικα παιγνίδια της πολιτικής σε επίπεδο κρατών με χτυπήματα κάτω από την μέση κι επειδή όλοι (?) έτσι κι αλλιώς θα καταλάβουν, διότι χωριό που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει, οι λεπτομέρειες που έρχονται σε αναντιστοιχία με το....κυρίως σενάριο επιδιώκονται από τους σκηνοθέτες, και μάλιστα όταν παραγωγός είναι χώρα έχουσα ως ευσεβή πόθο την ....διακυβέρνηση του κόσμου!

Όποιος βρει το "γιατί" κερδίζει μαντολάτο :D

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
χωρις πλακα μαν κατι πρεπει να κανεις εχεις το μυαλο 12χρονου

ακουσα σημερα το πρωι παντος οτι δεν βρεθηκαν αμοιχες μελανιες κτλ επανω σε αυτον, και οτι η καμαριερα ειναι 1.82

αναρωτιεμαι μια καμαριερα 1.82 ποσο δυσκολο ειναι να αντισταθει σε ενα κοντο, στρουμπουλο 63χρονο αντρα ρε γαμωτο.

ρε κοριτσια ειναι δυνατων να εισαστε ΤΟΣΟ θυματα...?

αυτο η γουσταρε να τις ριχνουν χαστουκια στα κωλομερια οσο ειναι στα τεσσερα.

απαπαπαπ καμια καλη γυναικα δεν το κανει αυτο! να γουσταρει σκληρο σεξ δεν μου εχει τυχει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ να μου πουνε τραβα μου τα μαλια/χτυπα με κτλ κτλ. Ετσι δεν ειναι? αυτα μονο οι ΑΝΩΜΑΛΟΙ τα κανουν!!

βασικα δεν γουσταρω τον ανθρωπο,,ειναι ρεμαλι και καθικι,,και ψευτης...

μπραβο θα του ελεγα αν απο την αρχη ελεγε οτι ναι,,εγινε η πραξη,αλλα δεν ηταν βιασμος κλπ..

αλλα εχει τα κοτσια ο π@ρνογερος?
που να τα βρει...

αλλα ειναι τετοιο ρεμαλι,,που δεν μπορω να τον λυπηθω,,απλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Την "καθήλωσε" η ισχυρή του θέση! :laugh:

Στα βρώμικα παιγνίδια της πολιτικής σε επίπεδο κρατών με χτυπήματα κάτω από την μέση κι επειδή όλοι (?) έτσι κι αλλιώς θα καταλάβουν, διότι χωριό που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει, οι λεπτομέρειες που έρχονται σε αναντιστοιχία με το....κυρίως σενάριο επιδιώκονται από τους σκηνοθέτες, και μάλιστα όταν παραγωγός είναι χώρα έχουσα ως ευσεβή πόθο την ....διακυβέρνηση του κόσμου!

Όποιος βρει το "γιατί" κερδίζει μαντολάτο :D

.
Αν δεν έχει αμύγδαλα το μαντολάτο, είναι ακόμα ένα φιάσκο.:ropalo::ropalo::ropalo:
βασικα δεν γουσταρω τον ανθρωπο,,ειναι ρεμαλι και καθικι,,και ψευτης...

μπραβο θα του ελεγα αν απο την αρχη ελεγε οτι ναι,,εγινε η πραξη,αλλα δεν ηταν βιασμος κλπ..

αλλα εχει τα κοτσια ο π@ρνογερος?
που να τα βρει...

αλλα ειναι τετοιο ρεμαλι,,που δεν μπορω να τον λυπηθω,,απλα..
Αγγελε, μη θαρρείς ότι η διακυβέρνηση σου – μας, έχει να κάνει με ταύτιση των κυβερνώντων με τις αρέσκειες μας. Ιδιαίτερα στον τόπο μας, η ψευτιά και η απατεωνιά είναι ίδιον των εκάστοτε κυβερνώντων.

Αλλά, δεν θέλω να δείξω φιλική στάση προς τον άνθρωπο που πάτησε καλά την μπανάνα και ποιος ξέρει σε ποιο σημείο θα σταθεί, απλά διατηρώ τις επιφυλάξεις μου, ως προς την αλήθεια της ιστορίας. Ας περιμένουμε λίγο ακόμα και θα βγάλουμε καλύτερο συμπέρασμα. Εστω και συμπερασματικά, θα μορφώσουμε καλύτερη άποψη.

Μας απασχολεί το γεγονός τόσο, ώστε έχουμε χάσει την επαφή μας με τα υπόλοιπα γεγονότα που είναι κρίσιμα και μας αφορούν ουσιαστικά.

Αλλά, όσο για την σεξουαλικότητα του, εδώ έχουμε το παράδειγμα του <<λεβέντη>> μας.

Γιατί να σου φανεί τόσο παράξενο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αλλά, όσο για την σεξουαλικότητα του, εδώ έχουμε το παράδειγμα του <<λεβέντη>> μας.
Ποιου?του Ανδρεα?
του μεγαλυτερου ψυχανωμαλου ρεμαλιου που περασε στη χωρα?
τοχουν οι σοσιαληστες φαινεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
βασικα δεν γουσταρω τον ανθρωπο,,ειναι ρεμαλι και καθικι,,και ψευτης...

και επειδη εσυ δεν τον γουσταρεις πρεπει να καταστραφει η καριερα του και να μπει φυλακη για κατι που ΔΕΝ εκανε?

ρε μαν ουτε εγω σε γουσταρω αλλα δεν σου εχω βαλει βομβα στο σπιτι.

παρεπιπτωντος απο που σκατα συμπαιρενεις οτι ειναι ρεμαλι και ψευτης? Τον ξερεις και απο χτες? Αυτο που ξερεις ειναι οτι βλακειες σε εχει ΤΑΙΣΕΙ η τηλεοραση, τιποτ αλλο δεν ξερεις και δεν αναφερομαι μονο στον στρος καν αλλα σε ολοκληρη της "παιδια" σου. Απο οσο σε εχω διαβασει εδω μεσα φτανεις μεχρι το επιπεδο των ειδησεων των 8.30.

not that great dude
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και επειδη εσυ δεν τον γουσταρεις πρεπει να καταστραφει η καριερα του και να μπει φυλακη για κατι που ΔΕΝ εκανε?
Όχι..
και που ξερεις οτι ΔεΝ?

αν μπορει να αποδειξει οτι ηταν στημενο και ειναι αθωος..
ας το κανει..
θα δουμε..

αλλιως θα ειναι ενας ακομα αθωος-οπως τοσοι φτωχοι- που του φορτωθηκε κατηγορια και μπηκαν φυλακη..


απλα νομιζω οτι ειναι καλο για την ευρωπη που "πεθανε" πολιτικα και δεν θα γινει προεδρος της γαλλιας,,ενας καθαρα ανθρωπος των αγορων και τραπεζων και οχι πολιτικος ουσιαστικα...


παρεπιπτωντος απο που σκατα συμπαιρενεις οτι ειναι ρεμαλι και ψευτης?
ελεγε οτι ηταν με την κορη του..οταν εγινε η υποθεση..

και τωρα απο πολλες πηγες ακουσα οτι βασικα παραδεχθηκε οτι ειπε ψεματα και εγινε η πραξη,αλλα με συναινεση..

ποιο καλο θα ηταν γιαυτον να πει την αληθεια απο πριν..και θα το εκτιμουσα
αλλα ειναι υπερβολικα λαμογιο γιαυτο..


εγω δεν ξερω αν ενημερωνομαι απο τα δελτια των 8:30 (που παρεπιπτοντως εκθειαζουν τον Στρος Καν)
αλλα για να φτασει εκει που εφτασε..

δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι καλος και τιμιος ανθρωπος..

μιλαμε για αγρια αρενα..το ΔΝΤ ξερεις νομιζω τι εχει κανει σε τοσες χωρες..οικονομικοι εκτελεστες ειναι,,Μόνο στο Χρημα πιστευουν..ολα τα αλλα ειναι δευτερα γιαυτους..
εγω απλα κρινω τη φατσα του και οτι εχω δει ..δεν τον εβαλα φυλακη..


Αυτο που ξερεις ειναι οτι βλακειες σε εχει ΤΑΙΣΕΙ η τηλεοραση, τιποτ αλλο δεν ξερεις και δεν αναφερομαι μονο στον στρος καν αλλα σε ολοκληρη της "παιδια" σου. Απο οσο σε εχω διαβασει εδω μεσα φτανεις μεχρι το επιπεδο των ειδησεων των 8.30.

not that great dude
τα περισσοτερα στοιχεια και ερευνες και νεα που βαζω και βλεπω ειναι κυριως απο το νετ..

οποτε απλα δεν συμπιπτουν με αυτα που πιστευεις εσυ,,..

απλα πολλοι χαιρονται με τυπους σαν και αυτον..και θα ηθελαν να ειναι στη θεση του..
ο καθενας δειχνει το χαρακτηρα του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
χωρις πλακα μαν κατι πρεπει να κανεις εχεις το μυαλο 12χρονου

ακουσα σημερα το πρωι παντος οτι δεν βρεθηκαν αμοιχες μελανιες κτλ επανω σε αυτον, και οτι η καμαριερα ειναι 1.82

αναρωτιεμαι μια καμαριερα 1.82 ποσο δυσκολο ειναι να αντισταθει σε ενα κοντο, στρουμπουλο 63χρονο αντρα ρε γαμωτο.

ρε κοριτσια ειναι δυνατων να εισαστε ΤΟΣΟ θυματα...?

αυτο η γουσταρε να τις ριχνουν χαστουκια στα κωλομερια οσο ειναι στα τεσσερα.

απαπαπαπ καμια καλη γυναικα δεν το κανει αυτο! να γουσταρει σκληρο σεξ δεν μου εχει τυχει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ να μου πουνε τραβα μου τα μαλια/χτυπα με κτλ κτλ. Ετσι δεν ειναι? αυτα μονο οι ΑΝΩΜΑΛΟΙ τα κανουν!!!

ναι ..επειδή δεν έχει βγει ακόμα πόρισμα καλύτερα θα ήταν να μην κρίνεις γιατί αν όντως ισχύει ότι αποπειράθηκε να τη βιάσει ...τότε έχεις δυσφημήσει την υπόληψη μιας γυναίκας χωρίς λόγο...και με βάση το παρελθόν του Στρος νομίζω ότι δεν είναι και ιδιαίτερα δύσκολο να πιστέψω την κατηγορία της γυναίκας ...
αν πάλι όλα αυτά είναι μια ραδιουργία εναντίον του γνωστού πολιτικού -που δεν το νομίζω- για να επωφεληθούν οι πολιτικοί του αντίπαλοι τότε...ε και πάλι του άξιζε γιατί έχει προξενήσει πολλά δεινά και γιατί και αυτός και όλοι τους συμμάχησαν εναντίον της Ελλάδας..τη μια πραγματοποιούν κρυφές συζητήσεις με το ΓΙΩΡΓΟ ΤΟ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ -χαχαχα- και την άλλη της αποκαλύπτει δημοσίως...και καλά μας βοηθάει ..να γελάσω τώρα ή έχει και συνέχεια????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top