Για Petrcat

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ρώτησες με pm: "[...]"
Στην αρχική σελίδα δεξιά στη μέση περίπου το εικονίδιο που λέει συνδεδεμένοι χρήστες πατάς εκεί και στο λέει. Θα σου είναι πιο εύκολο απο το να ψάχνεις κάθε φορά για το που είμαι και τι θέμα βλέπω απο το προφίλ μου. Ελπίζω να σε βοήθησα. Τα περί κατασκοπείας δεν ισχύουν ησύχασε, ο καθένας μπορεί να το κάνει.
Το περίεργο είναι πως κάποιος που δεν μπαίνει συχνά ασχολείται με το δικό μου προφίλ. Απλό ενδιαφέρον ελπίζω και όχι κατασκοπεία, γιατί εγώ δεν ασχολούμαι με κάποιον συγκεκριμένα.:mpliaks: :bleh: :P :up: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxi2

Νεοφερμένος

Η maxi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κατάσκοποι;;;;;;; Πού;;;;;;;; Πότε;;;;;;;;; Τί έχασα;;;;;;;;;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Καλό θα ήταν να μην είσαι τόσο καχύποπτος μερικές φορές τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά απο ότι έχουμε μάθει να τα βλέπουμε. Επειδή έχω διακρίνει μια τάση για χρέωση προθέσεων και εύκολων χαρακτηρισμών απόψεων, θα ήταν καλύτερο πριν να το κάνεις αυτό, εαν σου τη σπάει κάποιος χρήστης (εγώ εν προκειμένω) να προσπαθήσεις πρώτα να διαμορφώσεις μόνος σου απο το σύνολο των μηνυμάτων του μια εικόνα για την εν γένει συμπεριφορά του στο site και μετά να του την πέφτεις. Το να τσεκάρεις το προφίλ του κάθε φορά για να δεις που είναι δεν είναι ο καλύτερος τρόπος.
Όσο για το ότι δημοσιοποίησα το μήνυμα σου είναι γιατί επειδή είναι σχεδόν η πρώτη φορά που γράφω σε φόρουμ (εκτός απο ένα μήνυμα σε ένα site για τη δυσλεξία και σε ένα για τηλεσκόπια) δεν έχω την εμπειρία για να ξέρω και μπορεί αυτό που κάνω να είναι απο άκομψο εώς απαγορευμένο και θα ήθελα να μου το πούν και οι υπεύθυνοι του site. Ει μη τι άλλο την έφεση μου για μάθηση δεν την αμφισβήτεισαι ποτέ κανείς μέχρι τώρα. Ευχαριστώ που με διαβάζεις και καλό σου βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Τι κατάσκοπος θα ήμουν εαν μπορούσες να με βρείς!!!!!!!!!!
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrcat

Νεοφερμένος

Ο Petrcat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Όπα, μεγάλη η χάρη μου! Ολόκληρο θέμα για πάρτη μου!!! :D:up:

Νερίνα: ήσουν πάντα το "καρφί" της τάξης; :lol::lol::lol:

Τσέκαρα το προφίλ όλων, δεν ήξερα ότι γίνεται ταθτόχρονα, και ρώτησα.

Τα πήρες όμως, ε;:P Δεν πειράζει, πάρε κανα χαπάκι να ηρεμήσεις (ή να χοροπηδήξεις).

Μπαίνω αρκετά συχνά και τα διαβάζω σχεδόν όλα, μη σου με΄ινει η απορία. Εσ΄'υ πώς έβγαλες το συμπέρασμα ότι δεν μπαίνω συχνά; :hmm:
Μάλλον δεν είσαι "καλή κατάσκοπος" τελικά...

Για το αν πρέπει ή όχι να βγάζουμε pm στη φόρα (όχι ότι είχε κάτι επιλήψιμο το δικό μου και με νοιάζει), ας πουν οι υπεύθυνοι του site και όσοι άλλοι θέλουν. Εμένα μού κάνει "κουτσομπολίστικο" (γνώμη μου).

Αυτά και θα σταματήσω, γιατί έχω διαβάσει παλιό σου post ότι "γυαλίζουνε" τα μάτια σου, και δεν κάνει να σε πειράζω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Το καρφί της τάξης δεν υπήρξα και σίγουρα δεν κάρφωσα φίλο ή τον εαυτό μου ποτέ. Και τα δύο ακόμα και αν γίνονται απο ηλιθιότητα τα θεωρώ επιεικώς απαράδεκτα. Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα και καταστάσεις θεωρείται συμπτωματική και ως εκ τούτου αντιμετωπίσιμη. Χαίρομαι πάντως που σε έκανα να νοιώσεις καλά, πάντα στη διάθεση σου για παραγωγική ανταλλαγή απόψεων ( ή κουτσομπολιό).:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Παντως ευτυχως αυτο το συστημα παρακολουθησης δεν διαθετει καμερα! Τα χαλια μου εχω σημερα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όσο για το ότι δημοσιοποίησα το μήνυμα σου είναι γιατί επειδή είναι σχεδόν η πρώτη φορά που γράφω σε φόρουμ (εκτός απο ένα μήνυμα σε ένα site για τη δυσλεξία και σε ένα για τηλεσκόπια) δεν έχω την εμπειρία για να ξέρω και μπορεί αυτό που κάνω να είναι απο άκομψο εώς απαγορευμένο και θα ήθελα να μου το πούν και οι υπεύθυνοι του site. Ει μη τι άλλο την έφεση μου για μάθηση δεν την αμφισβήτεισαι ποτέ κανείς μέχρι τώρα. Ευχαριστώ που με διαβάζεις και καλό σου βράδυ.

Όντως δεν είναι σωστό να δημοσιποποιείς προσωπικό μήνυμα χωρίς την άδεια του μέλους που το έστειλε. Εξαίρεση αποτελούν προσβλητικά, υβριστικά ή spam μηνύματα, τα οποία μπορείς να τα προωθήσεις σε κάποιο διαχειριστή ή συντονιστή ώστε να πράξει αναλόγως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
"Όσο για το ότι δημοσιοποίησα το μήνυμα σου είναι γιατί επειδή είναι σχεδόν η πρώτη φορά που γράφω σε φόρουμ (εκτός απο ένα μήνυμα σε ένα site για τη δυσλεξία και σε ένα για τηλεσκόπια) δεν έχω την εμπειρία για να ξέρω και μπορεί αυτό που κάνω να είναι απο άκομψο εώς απαγορευμένο και θα ήθελα να μου το πούν και οι υπεύθυνοι του site".
Ξαναδιαβάζοντας το πρώτο μου μήνυμα κατάλαβα ότι το είχα διατυπώσει λάθος. Δεν εννούσα εαν είναι λάθος να δημοσιοποιείς τα pm σου ή όχι, αλλά το εαν είναι άκομψο εως απαγορευμένο να βλέπεις τους συνδεδεμένους χρήστες.:redface:
Για την αλήθεια της υπόθεσης. Σαφώς και είχα διαβάσει στους όρους χρήσης για την απαγόρευση δημοσιοποίησης των pm. Ως Αιγόκερως πάντα διαβάζω τους όρους και τους κανόνες, το κακό είναι ότι έχω ωροσκόπο στους Διδύμους και εκεί κάπου μπερδεύονται τα πράγματα.
Δημοσιοποίησα το μήνυμα για τρείς λόγους:
1/ Τεχνικός λόγος: Πράγματι ήθελα να ξέρω εαν κάνω κάτι που θα μπορούσε να θεωρηθεί ότι προσβάλλει την ιδιωτικότητα των άλλων, έστω και εαν το σύστημα μου δίνει αυτή τη δυνατότητα.
2/ Ουσιαστικός λόγος: Θεώρησα ότι το παραπάνω μήνυμα με προσβάλλει όχι μόνο με το περιεχόμενο του, αλλά και απλά και μόνο με την αποστολή του και μάλιστα απο ένα χρήστη με τον οποίον έχω ασχοληθεί απλά και μόνο γιατί με αναγκάζει να το κάνω. Ακόμα και τότε το αντιμετώπισα με χιούμορ, γιατί προσπαθώ να σεβαστώ το χώρο και αυτούς με τους οποίους συνδιαλέγομαι. Δεν υπήρχε περίπτωση να αρχίσω μαζί του διάλογο σε προσωπικό επίπεδο (μέσα στο περιβάλλον ενός pm), αλλά ούτε και να το αγνοήσω. Ένα απο τα καλά που έχει το ότι μεγαλώνουμε είναι η απόκτηση του δικαιώματος να κρατάς ή να πετάς ότι θέλεις εσύ, είτε αυτό είναι άνθρωποι και απόψεις, είτε πράγματα, ακόμα και μέσα στο χώρο ενός pm. Από την άλλη όσο και εαν σέβομαι τους όρους χρήσης και σου ζητάω συγνώμη προκαταβολικά, μου είναι αδιανόητο να αφήσω κάποιον άλλον να "καθαρίσει" για μένα. Κουσούρι αποκτηθέν απο την εφηβεία (μάλλον συγγενής είναι η ανωμαλία) το οποίο δεν ξέρω εαν θέλω και να το αποβάλλω.
3/ Ο τρίτος λόγος: Θα μου επιτρέψεις να τον κρατήσω για μένα. Δεν ξέρω εαν σε βοηθάει, αλλά κάποιες απο τις μανίες μου είναι η αστυνομική λογοτεχνία και τα παζλ.
Κάτι άλλο άσχετο. Μπράβο για την επιλογή σου να αλλάξεις δρόμο. Εγώ δεν το έκανα όταν έπρεπε και τα παράτησα. Όσο για το ότι θα δώσεις τα μαθήματα όλα απο την αρχή μην σε τρομάζει. Εγώ έδωσα την πρώτη χρονιά Ιατρική και επειδή δεν τα κατάφερα (το αστείο είναι ότι μπορούσα να περάσω Κτηνιατρική, αλλά εγώ μόνο Ιατρική ήθελα), τη δεύτερη χρονιά διάβασα και έδωσα μαθήματα που εκτός απο την Έκθεση δεν είχαν καμία σχέση με τα μαθήματα που έδωσα για την Ιατρική και δεν τα είχα διδαχθεί κιόλας. Δεν ξέρω πως, αλλά όταν το κίνητρο είναι να κάνεις αυτό που θέλεις τα καταφέρνεις καλύτερα (εγώ ήθελα απλά να περάσω σε μια σχολή της Θεσσαλονίκης δεν με ενδιέφερε ποια και αυτό ήταν το λάθος βέβαια).
Καλή δουλειά.:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κίττυ

Νεοφερμένος

Η Κίττυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν ήξερα ότι μπορείς να δεις όλους τους χρήστες και τι διαβάζουν αυτή τη στιγμή!!!Πλάκα έχει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ναι. Και το καλυτερο ειναι οτι μπορεις και να επιλεξεις "αορατος χρηστης" και να παρακολουθεις μυστικα.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Κορίτσια ας μην βιαζόμαστε, ας περιμένουμε να μας απαντήσει η Michelle. Εγώ τρεις μέρες τώρα δεν το κάνω.:redface:
Για Ισμήνη: Αυτό με το "αόρατος χρήστης" πως είπαμε ότι γίνεται, γιατί δεν βλέπω να απαντάει τώρα κοντά; (Ελπίζω να μην έχεις πρεσβυωπία ή υπερμετρωπία, το λέω γιατί εγώ έχω):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AdHoul

Νεοφερμένος

Ο AdHoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ως Αιγόκερως πάντα διαβάζω τους όρους και τους κανόνες, το κακό είναι ότι έχω ωροσκόπο στους Διδύμους και εκεί κάπου μπερδεύονται τα πράγματα.


Ελπίζω να μην τις πιστεύεις τα χαζο-ζώδια... γιατί είναι παραμύθια :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Πινακας ελεγχου χρηστη/ επεξεργασια επιλογων/ τσεκαρεις το αορατος χρηστης!
Οχι βεβαια δεν εχω πρεσβυωπια!
Και δεν πιστευω να πιστευεις στα ζωδια?:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Πλάκα κάνω. Στα ζώα πιστεύω, στα ζώδια όχι. Να μια καλή δημοσκόπηση για το μέλλον.:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Μυωπία ίσως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Λιγη αλλα δεν φοραω ποτε γυαλια γιατι ζαλιζομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Τώρα ηρέμησα!
Γκριζογαλαζοπράσινα μάτια όμως δεν έχεις; Ή έχεις;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
οχι.....ωραιο χρωμα το γκριζογαλαζοπρασινο. Και το γαλαζοτυρκουαζ (του Σιβα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
οι σιαμ έχουν τέλεια μάτια!

Εγώ χωρίς γυαλιά δεν βλέπω τη μύτη μου! Η μυωπία μου τείνει στο άπειρο! Ελπίζω μεγαλώνοντας να μην αποκτήσω και πρεσβυωπία γιατί θα είμαι και επίσημα πια τυφλοποντικας, θα κλειστώ στη σπηλιά μου και τέρμα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top