Γνωστές ή μη, φίρμες ρούχων και κατάλογος ενδυμάτων σε web sites

johnnie2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Hello guysssss..!!! Μήπως μπορείτε να μου αναφέρετε μαγαζιά με Μάρκες ρούχων που θα είναι ποιο φθηνά απο τα στανταρ όπως fena,notos galleries κτλ...Μάρκες στυλ burbbery,Ben Sherman και το αγγλικό στυλάκι γενικά!Για Θεσσαλονίκη θα ήθελα να μου πειτε και γύρω περιοχές και αν έχετε να μου δώσετε και sites....Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Θα πρότεινα το mega fashion outlet, βρίσκεται λίγο πριν από την απολλώνια πολιτεία και μπορείς να πας με ταξί.
έχει μάρκες τύπου prada, armani, d&g σε εξευτελιστικές τιμές.
για burberry + ben sherman θα πρότεινα το fenastock, που έχει ρούχα παλαιότερων χρόνων σε χαμηλές τιμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinoula

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ξερετε να μου πειτε μερικα μαγαζια με αθλητικα ειδη οπως φορμες, παπουτσια κλπ που κατα προτιμησει εχουν και ιστοσελιδα? Σε στυλ intersport?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nattii

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Μπορεί κανείς να μου προτείνει μαγαζιά με ωραίες αλλά όχι πολύ ακριβές φόρμες ?
Στη Θεσσαλονίκη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top