Γνωστοί και κατεστραμένοι

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Σόρυ καμάρι μου, δεν βλέπω το βίντεο:redface:

Οσο για τα πάνω που διάβασα

Αρχική Δημοσίευση από maik85:
Και οι διάσημοι είναι άνθρωποι και έχουν πάθη, πολλές φορές μεγαλύτερα από τους "κοινούς θνητούς", αν και για μένα δεν υπάρχουν τέτοιοι διαχωρισμοί, γιατί ουσιαστικά δεν ισχύουν και μόνο κοινωνικό ρατσισμό προκαλούν.

Καμάρι μου, δεν έγινε διαχωρισμός, απλά μηλάμε για διάσημους, τα πρώτυπα των πιτσιρικάδων, δεν είδα κανένα πιτσιρίκι να πεί ότι θαυμάζει εμένα επιδή έχω ωραία φωνή:P

Οσο για αυτό που είπαν για την brithney πρέπει να πώ ότι έδωσε δικαιώματα, όταν τράκαρε το αμάξι κάποιου δημόσια απο μία απλή κλήση της πέρνουν την επιμέλεια των παιδιών καθώς ήταν ναρκωμένη, δεν λέω ότι δεν έχει δίκαιο που την παρακολουθούν, αλλα τα κάνει και γελάει, λυπάμε πολλύ, λένε ότι μία μάνα(όποια και να είναι) τα πάντα τα κάνει για τα παιδιά της, άν ισχύει αυτό τόσοι διάσημοι γονείς γιατί δεν προσέχουν λίγο παραπάνω τα παιδιά τους, αντί να τα παραμελούν με αυτές τις συχαμενες ουσίες;:hmm:

Δεν καταλαβένω, πολλόι είναι αυτοί που έκαναν καριέρα και είναι μια χαρά, γιατί όχι και αυτοί; είναι τόσο αδύναμοι στην πίεση που τους κάνει να ξεχνάνε ότι είναι γονείς; δεν καταλαβένω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Οσο για αυτό που είπαν για την brithney πρέπει να πώ ότι έδωσε δικαιώματα, όταν τράκαρε το αμάξι κάποιου δημόσια απο μία απλή κλήση της πέρνουν την επιμέλεια των παιδιών καθώς ήταν ναρκωμένη, δεν λέω ότι δεν έχει δίκαιο που την παρακολουθούν, αλλα τα κάνει και γελάει, λυπάμε πολλύ, λένε ότι μία μάνα(όποια και να είναι) τα πάντα τα κάνει για τα παιδιά της, άν ισχύει αυτό τόσοι διάσημοι γονείς γιατί δεν προσέχουν λίγο παραπάνω τα παιδιά τους, αντί να τα παραμελούν με αυτές τις συχαμενες ουσίες;:hmm:

Προσωπικά αν ήμουν τραγουδίστρια και δεν πήγαιναν καλά τα cd μου θα έκανα και καμία λαλακία δημόσια να με δει ο κόσμος. Μου δίνει το "Πες το στην Τατιάνα" ή δεν ξέρω ποιο άλλο 1 εκατομμυριάκι και ρεύομαι μπροστά στην κάμερα ή βάζω τα κλάμματα και κάθεται (χωρίς να μιλάω για κάποιον συγκεκριμένα, για τυχόν παρεξηγήσεις) ο καθένας και με βλέπει και ικανοποιεί τη ζωώδη περιέργεια του. Όλα αυτά σε περίπτωση που δεν είναι αληθινά τα βίντεο της britney κτλπ.

Αν όμως είναι, και πάλι πρώτη φορά ακούς για μητέρα που κακοποιεί τα παιδιά της; Γιατί να μην είναι και η britney τέτοια μητέρα; Τι διαφορετικό έχει από όλους τους υπόλοιπους ανθρώπους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αν όμως είναι, και πάλι πρώτη φορά ακούς για μητέρα που κακοποιεί τα παιδιά της; Γιατί να μην είναι και η britney τέτοια μητέρα; Τι διαφορετικό έχει από όλους τους υπόλοιπους ανθρώπους;

Θα σου απαντήσω με αντ-ερώτηση, εσύ έχεις΄φράγκα, δόξα, μπορείς να προσφέρεις τα πάντα στα παιδιά σου, καλά σχολεία, καλές σπουδές, φιλίες, και έχεις όμως λίγο χρόνο για να είσαι μαζί τους, θα έπερνες ναρκωτικά; θα μεθούσες; θα έκανες λαλακίες; ή θα είσουν κοντά στα παιδιά σου;:hmm: λέω γώ τώρα, δεν λέω ότι είναι διαφορετικοί απο μάς αλλα ότι έχουν πράγματα που εμείς δεν μπορούμε ούτε να τα ονειρευτούμε για τα δικά μας παιδιά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top