Γραφικός χαρακτήρας

TheUltimateUnderdog

Διάσημο μέλος

Ο TheUltimateUnderdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,443 μηνύματα.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,735 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά σε όλους!

Ηλία, σε λίγο οι εξωστρεφείς, θα εκλείψουν παντελώς.
Θα αρχίσουν να κυκλοφορούν με τα δύο πόδια σε ένα παπούτσι,
οπότε, αναγκαστικά θα γίνουν εσωστρεφείς... :cool:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

γραφικός; είμαι λίγο ε; :beach:

View attachment 90419
Είσαι, είσαι...:morning1:

Aspiring Lawyer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 885 μηνύματα.
Στιγμιότυπο 2021-12-25, 11.28.03 μμ.png

Πάντως κανονικά είναι έτσι (επισυνάπτω απόσπασμα από μία περσινή μου έκθεση):
Στιγμιότυπο 2021-12-25, 11.30.12 μμ.png

Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 13,732 μηνύματα.
Μου θυμίζεις σκονακι που το γράφαμε ακριβώς έτσι για να μην το δει η δασκάλα!😂
Λίγο γλεντζές και Ζαμάν φου μου δείχνει η γραμματοσειρά σου ότι δεν χάθηκε και ο κόσμος τελικά! Εμείς θα τη σκαπουλαρουμε που λέει ο λόγος, αυτή την αίσθηση μου δίνει.
Μπορεί όλοι να είναι χαμένοι άλλοι μουδιασμενοι άλλοι αφηρημένοι,εσύ βρίσκεις το κέφι σου μέσα σε όλα αυτά το μαρτυράει το φατσακι που έβαλες! :)

View attachment 90545
Πάντως κανονικά είναι έτσι (επισυνάπτω απόσπασμα από μία περσινή μου έκθεση):View attachment 90546
Πολυ ωραία γραμματοσειρά ευχάριστη όπως κι εσύ πιστεύω. Ότι είσαι άνθρωπος που του αρέσει να διεκπεραιώνει υποθέσεις σαν την έκθεση,να αναλαμβάνει πρωτοβουλίες,συμμετέχεις,έχεις και μια διάθεση χαρούμενη θες να περνάς καλά γενικά σου αρέσει το χιούμορ αυτό πιστεύω. Σου αρέσει να κάνεις πράγματα να πετυχαίνεις στόχους! Εύχομαι να τα καταφέρεις με ότι κι αν καταπιαστείς! Να είσαι καλά!

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου θυμίζεις σκονακι που το γράφαμε ακριβώς έτσι για να μην το δει η δασκάλα!😂
Λίγο γλεντζές και Ζαμάν φου μου δείχνει η γραμματοσειρά σου ότι δεν χάθηκε και ο κόσμος τελικά! Εμείς θα τη σκαπουλαρουμε που λέει ο λόγος, αυτή την αίσθηση μου δίνει.
Μπορεί όλοι να είναι χαμένοι άλλοι μουδιασμενοι άλλοι αφηρημένοι,εσύ βρίσκεις το κέφι σου μέσα σε όλα αυτά το μαρτυράει το φατσακι που έβαλες! :)
Ε μωρέ, εντάξει, θεωρώ ότι έχει περάσει πολύς καιρός πλέον από την έναρξη της πανδημίας για να είμαστε ακόμα μουδιασμένοι. Προφανώς και πρέπει να αφήσουμε τη μεμψιμοιρία, να πάρουμε τη ζωή στα χέρια μας και να διασκεδάσουμε σε κάθε ευκαιρία που μπορούμε. Γλεντζές ναι, Ζαμάν φου όχι (θέλω να πιστεύω, τουλάχιστον).

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 13,732 μηνύματα.
Ε μωρέ, εντάξει, θεωρώ ότι έχει περάσει πολύς καιρός πλέον από την έναρξη της πανδημίας για να είμαστε ακόμα μουδιασμένοι. Προφανώς και πρέπει να αφήσουμε τη μεμψιμοιρία, να πάρουμε τη ζωή στα χέρια μας και να διασκεδάσουμε σε κάθε ευκαιρία που μπορούμε. Γλεντζές ναι, Ζαμάν φου όχι (θέλω να πιστεύω, τουλάχιστον).
Συμφωνώ κι επαυξάνω!
Κι ας αποβάλλουμε επιτέλους τα κολλήματα.
Ξέρεις είναι στεναχωρο να βλέπεις ανθρώπους να παραμένουν κολλημένοι ερμητικά σε κάτι, επιτέλους ας αποσυμπιεσουμε το μυαλό μας από τα ίδια και τα ίδια τα επαναλαμβανόμενα.
Και όπως περνάει ο καθένας καλά ναι! Κάποιοι λατρεύουν την μεμψιμοιρία κλπ οπότε τους αφήνεις!
Το ζαμανφου δεν το είπα με την έννοια της επιδεικτικης αδιαφορίας αλλά με την έννοια του ότι έχεις βρει έναν τρόπο να περνάς καλά και απολαμβάνεις τον δικό σου κόσμο.
Με τα φαγητά που έβαλες σε άλλο θρεντ. Τους φίλους ναι!
Συμφωνώ.
Και στην τελική ότι γουστάρει ο καθένας κάνει.
Αυτό πιστεύω.
Οπότε καλά κάνεις!👍👍👍😃

Χρήστες Βρείτε παρόμοια