[Γυναίκες] Κόλπος

lila8

Νεοφερμένος

Η lila8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γεια σας!ήθελα να ρωτησω οτι δεν ξερω ακριβως που είναι ο κόλπος μου μιας κ δεν εχω βαλει το χερι μου εκει κάτω..δεν ξερω γιατι ομως:Pείναι κακο αυτο; ωρες ωρες νιωθω οτι δεν ξερω το σώμα μου..μπορει να ειναι κ βλακεια η ερωτηση μου κ να μην την εχω θεσει καλα αλλα ήθελα να το ρωτησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.







Όπου vagina ο γυναικείος κόλπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
μιας κ δεν εχω βαλει το χερι μου εκει κάτω..
What???? :look:

Και πώς πλένεσαι εκεί κάτω; Ο οποιοσδήποτε θα απορούσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Γεια σας!ήθελα να ρωτησω οτι δεν ξερω ακριβως που είναι ο κόλπος μου μιας κ δεν εχω βαλει το χερι μου εκει κάτω..δεν ξερω γιατι ομως:Pείναι κακο αυτο; ωρες ωρες νιωθω οτι δεν ξερω το σώμα μου..μπορει να ειναι κ βλακεια η ερωτηση μου κ να μην την εχω θεσει καλα αλλα ήθελα να το ρωτησω...

εμ ναι:P


βαλε τα χερακια ΄κατω και εξερευνησε:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Chemwizard μεγαλη ευκρινεια.. μπραβο

οταν θα το νιωσει, θα εξερευνησει.. αυτα δε γινονται με το ζορι

τι γλυκο μηνυματακι Lila, ολα θα γινουν μην ανησυχεις.. σιγουρα θα σε βοηθησει η εικονα του Chemwizard ειναι πολυ καλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.







Όπου vagina ο γυναικείος κόλπος.

Έζησα για να το δω κι αυτό...:P Τόσο εμπεριστατωμένα, εννοώ, καθότι το έχω δώσει κι εξετάσεις..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Έζησα για να το δω κι αυτό...:P Τόσο εμπεριστατωμένο, εννοώ, καθότι το έχω δώσει κι εξετάσεις..:P

Κακό είναι μωρέ;Είπα να σκανάρω και το βιβλίο της ζωολογίας μου αλλά λέω "Chem ok,το παρακάνεις:P "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Κακό είναι μωρέ;Είπα να σκανάρω και το βιβλίο της ζωολογίας μου αλλά λέω "Chem ok,το παρακάνεις:P "

Ε, μα, τι σε λέω....:P
Και δεν είναι απλώς καλό, είναι άριστο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila8

Νεοφερμένος

Η lila8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
What???? :look:

Και πώς πλένεσαι εκεί κάτω; Ο οποιοσδήποτε θα απορούσε...
γιατί για να πλυθείς πρέπει να βάλεις τα δαχτυλά σου στον κόλπο σου;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νομιζω Λιλια οτι εσυ γνωριζεις καλυτερα επ' αυτου, γι αυτον το λογο ασε το Γιωργο να λεει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
γιατί για να πλυθείς πρέπει να βάλεις τα δαχτυλά σου στον κόλπο σου;:confused:

Για να πληθείς δεν χρειάζεται να... βάλεις... όλο το χέρι μεσα :P:P (jesus μεσημεριάτικα) , λίγο στην αρχή χρησιμοποιώντας ένα προιόν ειδικό για ευαίσθητες περιοχές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Οταν ερθει η καταλληλη στιγμη θα το κανεις χωρις να στο πει κανεις.. Μη φοβασαι δεν δαγκωνει:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Γεια σας!ήθελα να ρωτησω οτι δεν ξερω ακριβως που είναι ο κόλπος μου μιας κ δεν εχω βαλει το χερι μου εκει κάτω..δεν ξερω γιατι ομως:Pείναι κακο αυτο; ωρες ωρες νιωθω οτι δεν ξερω το σώμα μου..μπορει να ειναι κ βλακεια η ερωτηση μου κ να μην την εχω θεσει καλα αλλα ήθελα να το ρωτησω...
Πόσο ετών είσαι lila; Αν θέλεις απαντάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eχω απορια. Αφου έχεις ίντερνετ, πως και δεν εκανες το πιο απλο και ευκολο, να το βαλεις στο google? Ειναι 7 κλικ. Anyway.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Eχω απορια. Αφου έχεις ίντερνετ, πως και δεν εκανες το πιο απλο και ευκολο, να το βαλεις στο google? Ειναι 7 κλικ. Anyway.



λολζ, επόμενη απορία: "πως κάνω αναζήτηση στο γκουγκλ?" :P


αυτό μ έδωσε ιδέα για νέο τόπικ. μπάιζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Πόσο ετών είσαι lila; Αν θέλεις απαντάς.

Είμαι 20 και δεν εχω κάνει μια σχέση της προκοπής, εκτός από φλερτ και τα γλυκανάλατα του σχολείου..και μετά αναρωτιέσαι αν εχεις κατι εσυ.η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι και η θεογκόμενα αλλα ουτε κανενα μπάζο.αν και πολύ συχνα βλέπω κατι πολυ ωραια αγόρια να τα έχουν με κατι τελειως χαλια κοπελες..δεν ξερω τι να πω εχω απογοητευτει..ουτε στην συμπεριφορα μου βλεπω κατι κακο..π.χ ενα παιδι εδειξε ενδιαφερον αλλα δεν βλεπομασταν συχνα και μετα τπτ..εσεις τι πιστευετε?

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
λιλα8:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,227 μηνύματα.
Λοιπόν. Ας αφήσουμε ήσυχο τον κόλπο της κοπέλας και ας αντιμετωπίσουμε με σύνεση και ψυχραιμία το θέμα. Η κοπέλα προφανώς είναι σε μια ηλικία που επιθυμεί να κάνει έρωτα και εξέφρασε την επιθυμία της να ανακαλύψει τον κόλπο της. Προφανώς, η πιό συμφέρουσα λύση είναι να συναναστραφεί με κάποιο αγόρι που να της αρέσει και να αφήσει σε εκείνον τη χαρά της ανακάλυψης. Πως λέμε "Ιδού η Ρόδος..." ε, εδώ θα πούμε "ιδού ο κόλπος..."

Σε περίπτωση βιασύνης για ψάξιμο, το χέρι είναι ο καλύτερός μας φίλος. Το ανδρικό μόριο όμως είναι ο κολλητός μας!:)


Ακαδημαϊκόν ΥΓ: Με την ολοκλήρωση της ανακάλυψης του κόλπου, το επόμενο μάθημά μας θα είναι η ανακάλυψη του σημείου V. Ναι, καλά διαβάσατε, σημείον V, προς τιμήν του υποφαινόμενου. Κάνει το σημείο G, ασήμαντο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
ωραια τα ειπες Valder...
Η πρωτη μου σχεση ηταν με ειδικευομενο γυναικολογο (καλος μ@λ@κ@ς)... δεν τον ηθελα αλλα με βοηθησε να ανακαλυψω το σωμα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
δεν τον ηθελα αλλα με βοηθησε να ανακαλυψω το σωμα μου

γιατι το να διαβασεις δεν επαιζε υποθετω.

αναλογη περιπτωση:

γκομενα που δεν διαβαζε στο σχολειο πηγαινει με αντρες που δεν τις αρεσουν για να βγαζει τα πρως το ζην
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top