[Γυναίκες] Μυστικά ομορφιάς

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
τα μπιμπίκια είναι αυτά που έχουν ένα ασπρό υγρό και μερικοι τα σπάνε..ενώ τα σπιράκια ειναι απλά κοκκινα χωρις υγρο...εγώ έτσι τα ξεχωρίζω..

Α... Μπιμπίκι είναι τότε, μπιμπίκι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
αλατόνερο τότε..το αλάτι το καιει και φευγει...;) να μην το σπάσεις γιατι μενει στίγμα/σημαδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
ο Χριστός κι μάνα του! :confused:

E οχι και την αμμο της γάτας....... βρε λες??

:D

Σιγά καλέ, δεν είπαμε να είναι χρησιμοποιημένη. :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Έχω δοκιμάσει πράσινη άργιλο και κάνει θαύματα.

Και εμένα για πράσινη άργιλο μου είπαν, θα κάνω δοκιμή και ότι γίνει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Άργιλο που βρίσκουμε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Άργιλο που βρίσκουμε;;
Σε τίποτα καταστήματα με βιολογικά προιόντα ή φαρμακείο (δεν ξέρω κατά πόσο παίζει το 2ο)
Αλλά ψάξε το και σε online καταστήματα διότι αν πας σε βιολογικά καταξοδεύεσαι:P
Πιθανά και σε κανά κατάστημα με αιθέρια έλαια (δεν ξέρω αν ισχύει ψάξτο)
______________________________
Μιας και που το'φερε η κουβέντα είχα δει τη μάνα μου όταν κάνει ποδόλουτρο να διαλύει μέσα στο νερό 2 κουταλιές της σούπας μαγειρική σόδα (μαλακώνει τα πόδια) και για πρόληψη μυκητιάσεων το'χω διαβάσει tea tree oil 2 σταγόνες. Μπορεί να'χει έντονη μυρωδιά όμως έχει αρκετές ευεργετικές δράσεις:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σε τίποτα καταστήματα με βιολογικά προιόντα ή φαρμακείο (δεν ξέρω κατά πόσο παίζει το 2ο)
Αλλά ψάξε το και σε online καταστήματα διότι αν πας σε βιολογικά καταξοδεύεσαι:P
Πιθανά και σε κανά κατάστημα με αιθέρια έλαια (δεν ξέρω αν ισχύει ψάξτο)


Tιμούλα γνωρίζουμε πάνω-κάτω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Tιμούλα γνωρίζουμε πάνω-κάτω;

Κοίτα Θάλεια εγώ που το έψαξα λίγο από ότι κατάλαβα πάει με τα γραμμάρια.
Φίλη μου είπε ότι μέχρι 7 ευρώ για 300 γραμμάρια είναι καλά, αν ακούσω όμως πιο ακριβά σε ένα μαγαζί να το αφήσω και να ψάξω κάπου άλλου.
Με λίγα λόγια μου είπαν να αποφύγω την ακριβή γιατί δεν έχει διαφορά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Πόροι...Είμαι σίγουρη ότι θα έχει ξαναειπωθεί γιατί βασανίζει πολλές :P Για να είμαι ειλικρινής όμως βαριέμαι να ψάξω. Αχ αυτό το πρόβλημα με τυραννάει τα τελευταία *γκουχου* χρόνια. Έχω κάτσει πάνω από κατσαρόλες ατελείωτες ώρες περιμένοντας να μαλακώσει η περιοχή της μύτης για να προσπαθήσω να βγάλω τους πόρους αλλά οι άτιμοι μένουν ακάθεκτοι. Πριν 3 χρόνια περίπου έκανα καθαρισμό προσώπου και το δέρμα ήταν πεντακάθαρο, ούτε ίχνος πόρων ή λιπαρότητας. Δοκίμασα και κάτι ταινίες Bioré κάνουν δουλειά αλλά όχι αρκετή για να μου αφαιρέσουν κάθε πόρο. Από τον πόνο δακρύζω αλλά αξίζει. Μπορώ όμως και πάλι να δω τους πόρους μου ανοιχτούς και πολλά μαυράκια. Θέλω κάτι πιο αποτελεσματικό. Γνωρίζει καμία κάποιο τρόπο για να τα ξεφορτωθώ; Ή έστω καμία φυτική μάσκα για να καθαρίσει το πρόσωπο; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
είχε ειπωθεί παλια για τα μαυρα στιγματα (αυτά δε λες πόρους; ) μια σππιτική συνταγή με γάλα και ταινία ζαχαροπλαστικής. <Προσωπικά την έχω καταβρεί με μια λοσιόν. Όταν τη χρησιμοποοοιώ συχνά νιώθω ότι μειώνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό εννοώ. Είχα βρει και κάτι άλλες σπιτικές συνταγές που δυστυχώς δεν κάνουν δουλειά. Ίσως να βγουν μερικά αλλά τα περισσότερα παραμένουν και το χειρότερο είναι ότι φαίνονται σαν τρυπούλες σε όλη την μύτη. Ούτε με βελονισμό δεν γίνεται αυτό :P
Με τη λοσιόν που βάζεις το νιώθεις μόνο ή βλέπεις και διαφορά; γιατί έχει σημασία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε για να νιωθω βλεπω κιολας. :Ρειναι της oriflame https://static.snapittoday.com/items/46gde28568no5p6.jpg.
M;alista στη μυτη εβγαζα νεκρα κυτταρα που οσο και να τα αφαιρουσα φαινοταν.
επιης μου μειωνει τη λιπαροτητα στη μυτη. τελικα ειδα πως ειναι για λιπαρες επιδερμιδες :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
χαχα νόμιζα ότι μόνο το ένιωθες αλλά από αποτελέσματα γιοκ :P εμένα την έχουν καταβρεί τόσο καιρό που φωλιάζουν πάνω στην μύτη μου,δεν ξέρω αν είναι νεκρά,θα τα αναγκάσω να αυτοκτονήσουν όμως :P Σε ευχαριστώ πολύ θα την δοκιμάσω και ελπίζω να το "νιώσω" και γω χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
νεκρα ειναι αυτα που ειναι σαν να ξεφλουδιζεσαι, βγαινουν κομματακα κτλ
ελπιζω να σου κανει δουλεια :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Τέλεια, όλα νεκρά είναι τότε:whistle:. Σε ευχαριστώ και πάλι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
εγώ χθες δοκίμασα γάλα καρύδας και αβοκάντο για μαλακτική.Τα αποτελέσματα με εξέπληξαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
εγώ χθες δοκίμασα γάλα καρύδας και αβοκάντο για μαλακτική.Τα αποτελέσματα με εξέπληξαν

Την επόμενη φορά δοκίμασε τα ξεχωριστά σε πιάτα και ποτήρια. Τα αποτελέσματα θα σε κάνουν να εκπλαγείς ακόμη περισσότερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top