[Γυναίκες] Πόσο συχνά έρχεστε σε οργασμό;

Πόσο συχνά έρχεστε σε οργασμό στο σεξ κατα μέσο όρο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 65)
  • Σχεδόν πάντα! :clapup:

    Ψήφοι: 17 26.2%
  • 9 στις 10 φορές

    Ψήφοι: 3 4.6%
  • 8 στις 10 φορές

    Ψήφοι: 7 10.8%
  • 7 στις 10 φορές

    Ψήφοι: 6 9.2%
  • 6 στις 10 φορές

    Ψήφοι: 4 6.2%
  • 5 στις 10 φορές

    Ψήφοι: 1 1.5%
  • 4 στις 10 φορές

    Ψήφοι: 2 3.1%
  • 3 στις 10 φορές

    Ψήφοι: 1 1.5%
  • 2 στις 10 φορές

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 1 στις 10 φορές

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ποτέ :(

    Ψήφοι: 4 6.2%
  • Δεν έχω κάνει σεξ/Έχει περάσει καιρός απο την τελευταία φορά που έκανα και δεν θυμάμαι

    Ψήφοι: 1 1.5%
  • Είμαι άντρας αλλά θέλω να ψηφίσω σώνει και καλά :P

    Ψήφοι: 19 29.2%

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Όοοοοοοοοοοοοοοταν έκανα σεξ (πριν πολύ πολύ καιρό, π.Χ. θα ήταν :P) απ' όσο θυμάμαι έπαιζα σε ένα ποσοστό 8 στις 10, ποσοστό φοβερά καλό, αν σκεφτεί κανείς πως όταν ξεκίνησα, τα πρώτα χρόνια είναι ζήτημα αν τελείωνα 4 στις 10 φορές.. :confused:

όσο καλύτερη γίνεται η "ομάδα" τόσο πιο πολύ ανεβαίνει το "ποσοστό" στο "στοίχημα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Light

Νεοφερμένος

Ο Light αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
:(
confusio μου θύμησες. Όταν το άκουσα πρώτη φορα σε ηλικία 12-13 γέλαγα για πολύ ώρα.
Ε, καλά, κι εγώ δεν το είπα για καινούριο. Απλά (όπως λέω) μου το θύμησε το ποστ του (της; ) Isiliel...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
όσο καλύτερη γίνεται η "ομάδα" τόσο πιο πολύ ανεβαίνει το "ποσοστό" στο "στοίχημα"


Όχι πως έχεις άδικο, αλλά το ποσόστο μου βελτιώθηκε στην ουσία του τα τελευταία χρόνια, ενώ είχα σταθερές σχέσεις και πιο πριν.. Θεωρώ πως ίσως ωρίμασε και το σώμα μου ή ίσως απενεχοποιήθηκα μεγαλώνοντας και άρχισα να το απολαμβάνω πιο πολύ (σε συνδυασμό με το ότι ο πρώην σύντροφός μου ήθελε σώνει και ντε να τελειώνω και δεν μπορώ να υποκριθώ - δεν το έχω κάνει ποτέ και ούτε πρόκειται)- πάντως κάτι συνέβη διότι μου πήρε μπόλικο χρόνο να το πετύχω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
σε συνδυασμό με το ότι ο πρώην σύντροφός μου ήθελε σώνει και ντε να τελειώνω

omg

βασανιστήριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
8/10 κι εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μερικά off-topics τα μετέφερα Εδώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχω την ευτυχία να είμαι στις προνομιούχες του σχεδόν πάντα (μιας που δεν υπάρχει το "πάντα" σκέτο)...
δεν ξέρω αν έχει να κάνει με εμπειρία ή με ηλικία ή με κάτι ....πάντως σας ορκίζομαι ότι δεν ήμουν πάντα έτσι...
έγινα εν καιρό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
omg

βασανιστήριο!

E καλά δεν το εννοούσα έτσι, απλά ήταν ο πρώτος που μου έτυχε με τέτοιους ..στόχους! :redface: Για καλό το είπα.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το Σχεδόν Πάντα είναι ουσιαστικά το 10/10, δηλαδή ποσοστό άνω του 95%. Πάντα δεν μπήκε διότι είναι εκ των πραγμάτων αδύνατο, ακόμα και οι άντρες δεν τελείωνουν πάντα πάντα.

Εγώ πάντως είμαι σε αρκετά χαμηλότερο ποσοστό :redface: (4 στα 10). Ο λόγος γι'αυτό είναι οτι αρκετές φορές γίνονται στο σπίτι του, με τους γονείς του στο σπίτι οπότε αναγκαστικά είναι μούγκα στη στρούγγα και δεν μπορώ να το απολάυσω το ίδιο :redface: Αν υπολόγιζα μόνο τις φορές στην Αθήνα πάντως θα ήταν γύρω στο 8/10 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το Σχεδόν Πάντα είναι ουσιαστικά το 10/10, δηλαδή ποσοστό άνω του 95%. Πάντα δεν μπήκε διότι είναι εκ των πραγμάτων αδύνατο, ακόμα και οι άντρες δεν τελείωνουν πάντα πάντα.

Εγώ πάντως είμαι σε αρκετά χαμηλότερο ποσοστό :redface: (4 στα 10). Ο λόγος γι'αυτό είναι οτι αρκετές φορές γίνονται στο σπίτι του, με τους γονείς του στο σπίτι οπότε αναγκαστικά είναι μούγκα στη στρούγγα και δεν μπορώ να το απολάυσω το ίδιο :redface: Αν υπολόγιζα μόνο τις φορές στην Αθήνα πάντως θα ήταν γύρω στο 8/10 :)

ε ναι, αυτός είναι ένας ΠΟΛΥ σημαντικός λόγος για να μην τελειώσεις...
με άγχος και στρες.. δουλειά ... δεν γίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ όλο και βελτιώνομαι. Δεν έχω ψηφίσει ακόμα, θέλω να το φιλοσοφήσω λίγο... καλά, μικρή... από τύχη και αν! Επειδή όμως θέλω να απαντήσω για τώρα και για τον νυν, άστε με λίγο να σκεφτώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Απάντησα "σχεδόν πάντα" αλλά η απάντηση "πάντα" με αντιπροσωπεύει απόλυτα. Δεν τελειώνει το σεξ αν δεν έρθω σε οργασμό. Νόμος!

Και όπως έγραψε και η φίλτατη Κουε, αυτό δεν συνέβαινε από πάντα, μόλις τα τελευταία 3 χρόνια που αποφάσισα να το απαιτώ (στην ουσία περισσότερο χρόνο ήθελα, τίποτα άλλο). Ίσως τελικά να είναι θέμα ηλικίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kαλα δεν ειναι και διαγωνισμος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ε ναι, αυτός είναι ένας ΠΟΛΥ σημαντικός λόγος για να μην τελειώσεις...
με άγχος και στρες.. δουλειά ... δεν γίνεται!
Indeed :( Ας ελπίσουμε οτι αν όλα πάνε καλά, δεν θα ξαναυπάρξει τέτοιο θέμα πια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και εγώ 10/10 :P

Αλήθεια σας λέω, κάθε φορά :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Γιάννη ντροπή. Πες την αλήθεια 11/10 (ξέχασες τότε που ήσουνα μόοοοοοονος :whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μια άσχετη ερώτηση, αυτό δεν είναι θέμα για να απαντάνε γυναίκες;;;;;; τι μηλάτε εσείς αντρες; αφού ότι και να λένε οι γυναίκες σε σάς πάντα η φίλη ξέρει την αλήθεια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω απαντήσει ούτε καν ψηφίσει αν έιδες προηγούμενα λεγόμενα μου. Απλά ειναι ένα ενδιαφέρον θέμα και μ' αρέσει να σχολιάζω. :-Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω πάντα αλλα΄γιατί έχει επιλογη μόνο σχεδόν πάντα??:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
εϊναι για το 1% να είναι fake ο οργασμός :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top