[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξέρετε καμία σερβιετα που να είναι πιο φιλική στο δέρμα και να μην καταλήγεις την 4η μέρα σα να φορούσες τσιμέντο;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ξέρει καποι@ ένα καλό αποσμητικο(ρόλο) όσο το δυνατόν μη βλαβερό ???
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης γτ το θρεντ απευθύνεται μόνο σε γυναίκες???
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,412 μηνύματα.
Ξέρει καποι@ ένα καλό αποσμητικο(ρόλο) όσο το δυνατόν μη βλαβερό ???
Ναι και μένα με ενδιαφέρει. Εχω δοκιμάσει διάφορα με τελευταίο της Sanex το zero (δεν είχε aluminium salts και alcohol και γενικά είχε πολύ λίγα συστατικά που είναι θετικό αυτό), αλλά δεν μπορώ να πω ότι έμεινα ικανοποιημένη.

Εχω ακούσει για το Αποσμητικό-κρυσταλλος , μήπως το έχει δοκιμάσει καποι@;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ναι και μένα με ενδιαφέρει. Εχω δοκιμάσει διάφορα με τελευταίο της Sanex το zero, αλλά δεν μπορώ να πω ότι έμεινα ικανοποιημένη.

Εχω ακούσει για το Αποσμητικό-κρυσταλλος , μήπως το έχει δοκιμάσει καποι@;
Ναι ήθελα να ρωτήσω για τον κρύσταλλο λένε ότι είναι πολύ καλύτερο γιατί δεν έχει τόσα χημικά . Διαβάζω τώρα κάποιες κριτικές στο skroutz και οι απόψεις είναι κυρίως θετικές . Χρησιμοποιούσε μια ξαδέρφη μου και ήταν ικανοποιημένη .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Της σανεξ δεν έχει διάρκεια .
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
2022-04-25_095444.jpg
:ok:

(κλικ)Salt Of The Earth
Βγαίνει και σε roll-on
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Κανει καλη δουλεια;
Το χρησιμοποιώ τα τελευταία χρόνια (μετά από πολλά ψαξίματα με άλλα, γιατί είχα πρόβλημα με πολλά) και είμαι αρκετά ικανοποιημένη.
Αν και χωρίς καθόλου άρωμα, διαρκεί. Και δεν ερεθίζει το δέρμα.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Ξέρει καποι@ ένα καλό αποσμητικο(ρόλο) όσο το δυνατόν μη βλαβερό ???
Μπορεις να παρεις αποσμητικα με 0% αλουμινιο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξέρετε καμία σερβιετα που να είναι πιο φιλική στο δέρμα και να μην καταλήγεις την 4η μέρα σα να φορούσες τσιμέντο;
Το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να παρεις τα κυπελακια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξερει κανεις κανα καλο eyeliner τυπου pen που το πινελο μπροστα να μην ειναι σκληρο και να βγαζει μια ικανοποιητικη ποσοτητα χρωματος;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ξερει κανεις κανα καλο eyeliner τυπου pen που το πινελο μπροστα να μην ειναι σκληρο και να βγαζει μια ικανοποιητικη ποσοτητα χρωματος
Δεν είναι στυλό αλλά αυτό εδώ της essence είναι πολύ καλο , έχει μαλακό πινέλακι και είναι πολύ έντονο

21-01-43-xlarge_20200314142814_e93774d4.jpeg

Μετά σε στύλο αυτό εδώ της ΝΥΧ.
21-03-07-xlarge_20220128161608_nyx_professional_makeup_epic_ink_waterproof_stylo_eye_liner_bl...jpeg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Golden necklace με silver wrist jewellery επιτρεπεται ?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,412 μηνύματα.
Χίλιες φορές καλύτερες πάντως από ταμπον κ κύπελλαξια
Μμ προσωπικά ψιλοψήνομαι για κυπελλάκι, μιας και είναι μια eco friendly επιλογή που έχει τα "πλεονεκτήματα" του ταμπόν.
Βέβαια βαριέμαι να περάσω την trial and error φάση μέχρι να βρω αυτό/α που θα καλύπτουν τις ανάγκες μου, συν του ότι μου φαίνεται γολγοθάς το ότι θα πρέπει να το αποστειρώνω μετά από κάθε χρήση και φυσικά ας μην ξεχνάμε το TSS (όπως και με το ταμπόν).
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Για eco friendly επιλογή είπα τις υφασμάτινες σερβίετες. Που δεν προκαλούν κ ερεθισμό. Δεν έχω δοκιμάσει αλλά θα ηθελα.
Μμ προσωπικά ψιλοψήνομαι για κυπελλάκι, μιας και είναι μια eco friendly επιλογή που έχει τα "πλεονεκτήματα" του ταμπόν.
Βέβαια βαριέμαι να περάσω την trial and error φάση μέχρι να βρω αυτό/α που θα καλύπτουν τις ανάγκες μου, συν του ότι μου φαίνεται γολγοθάς το ότι θα πρέπει να το αποστειρώνω μετά από κάθε χρήση και φυσικά ας μην ξεχνάμε το TSS (όπως και με το ταμπόν).
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,412 μηνύματα.
Για eco friendly επιλογή είπα τις υφασμάτινες σερβίετες. Που δεν προκαλούν κ ερεθισμό. Δεν έχω δοκιμάσει αλλά θα ηθελα.
Ναιπ τις ξέρω, βέβαια απ'οτι έχω διαβάσει στο ίντερνετ και έχω ακούσει από γνωστές δεν είναι και πολύ εύχρηστες. Καλύτερη επιλογή από αυτές νομίζω ότι είναι τα ειδικά εσώρουχα (π.χ Thinx).
 

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Εχει να μου προτείνει καμια καποια αθλητικα που να ναι άνετα αλλα να μην ειναι αχαρα εμφανισιακα; Μου χε δωσει μια ξαδερφη μου παλια καποια και ηταν απιστευτα ανετα....στην φτέρνα ειχε ενα κενο απο κατω να το πω ετσι. Αλλα δεν θυμαμαι τι μαρκα ηταν
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εχει να μου προτείνει καμια καποια αθλητικα που να ναι άνετα αλλα να μην ειναι αχαρα εμφανισιακα; Μου χε δωσει μια ξαδερφη μου παλια καποια και ηταν απιστευτα ανετα....στην φτέρνα ειχε ενα κενο απο κατω να το πω ετσι. Αλλα δεν θυμαμαι τι μαρκα ηταν
Εγώ αυτά έχω . Και τα φοράω και με τζιν .
Screenshot_2022-05-17-21-52-05-416_com.miui.gallery.jpg



.

Αυτή η φούστα πιστεύετε οτι κάνει και για καλοκαίρι?
IMG_20220517_201451.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top