[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.
Εκείνο το άσπρο; Δεν ξέρω, εγώ είμαι πιο πολύ του μινιμάλ. Το πιο πλούσιο θα το φορούσα με πολύ απλά ρούχα και υφάσματα...

Κακή Επιρροή

New member

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.
ναι έχεις δίκιο... να πέφτει ένα απλό μακρύ ίσιο φόρεμα με λεπτά τιραντάκια και τίποτα άλλο

Ηρώ

New member

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ το μικρό πάντως ΚουΕ μου! :)

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Εxactly. Κάτσε να κάνουμε ένα ψάξιμο στη σελίδα, για κάτι πιο κατάλληλο!
Το φόρεμά σου τι ασημένια έχει, είπες;

Κακή Επιρροή

New member

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.
δε βρήκα κάτι άλλο που να μου αρέσει...
είμαι ικανή όμως να αλλάξω το φόρεμα :redface::P

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Χεχε... Απλά ας πάει και με τα άλλα σου ρούχα το κόσμημα... να μπορείς να το φοράς και σε άλλες περιστάσεις και με πιο σπορ ρούχα. ;)

Κακή Επιρροή

New member

ρε συ... νταξ αν είναι έτσι, χαίρω πολύ :P
έχω κι άλλα κοσμήματα έτσι κι αλλιώς αν είναι να βάλω :P

Ηρώ

New member

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

New member

δεν μου αρέσει ο κίτρινος χρυσός
και μου αρέσει αυτό το άλλο που είναι σαν "βροχή"
γενικά μου αρέσει να τρέχουν μπιρμπιτσολάκια :P

Neraida

New member

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.
Μικρο και εγω...αν και το μεγαλο μου αρεσε πολυ....πολυ ιδιαιτερο κομματι...ενω το μικρο μπορει να ειναι ωραιο αλλα ειναι πιο κοινο...

Κακή Επιρροή

New member

Μικρο και εγω...αν και το μεγαλο μου αρεσε πολυ....πολυ ιδιαιτερο κομματι...ενω το μικρο μπορει να ειναι ωραιο αλλα ειναι πιο κοινο...
αχ βρε Νεράιδα με κατάλαβες :D

βασικά με βλέπω να μην παίρνω κανένα και να ησυχάζω :P

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

Chimera

New member

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Εμένα πάντως το μεγάλο με φάνηκε πιο ιδιαίτερο. Βέβαια προσωπικά δε δειλιάζω σε εντυπωσιακά κοσμήματα :D. Εξαρτάται και από το φόρεμα φυσικά. Αν είναι βαρύ το φόρεμα ίσως το μεγάλο να πέσει κάπως :worry:.

Lorien

New member

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.
Το μεγαλο αν και δεν ειναι ασχημο, το βρηκα πολυ φορτωμενο. Το κοσμημα δε θα πρεπει να το παρακανει, ουτε να τραβαει την προσοχη περισσοτερο απο το ατομο που το φέρει. Οπότε το μικρο θα διαλεγα.

Palladin

New member

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.
κι εμενα το μικρό με άρεσε
αλλά βέβαια είναι αλλιώς να το βλέπεις φορεμένο, και αλλιώς μόνο του:hmm:

cibyllian

New member

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.
Κοίτα... εμένα το μεγάλο μου άρεσε πολύ, είναι ιδιαίτερο και εντυπωσιακό..... αλλά βέβαια αυτό προϋποθέτει πολύ απλό φόρεμα ή τοπ!
Το φόρεμά σου αν θυμάμαι καλά έχει ήδη σβαροφσκάκια επάνω, σωστά;

Εγώ θα διάλεγα για το συγκεκριμένο φόρεμα μια σκέτη σείρα σβαρόφσκι, ξέρεις σαν τις ριβιέρες των χεριών. Και να σου πω είναι πάντα στη μόδα, συνδυάζεται με πολλά και είναι όσο πρέπει διακριτική και όσο πρέπει εντυπωσιακή!

invalid

New member

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Το 1ο που έδειξε η Ηρώ δαγκωτό. Το 2ο είναι υπερβολικά χοντροκομμένο για τα γούστα μου, ενώ το άλλο είναι πολύ καλαίσθητο. (Αν και εν έχω δει το φόρεμα... Σε καμιά σελίδα πιο πίσω θα 'ναι αλλά κλασικά βαριέμαι :P)

Χρήστες Βρείτε παρόμοια