[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και τα δικά μου σε απροχώρητη κατάσταση θα φτάσουν έτσι πως το κόβω. Οπότε από βδομάδα τέλος οι όζες για έναν μήνα τουλάχιστον. :/:
Και μόλις περάσει θέλω να κάνω αυτό. *.*

Είσαι πάρα πολύ πίσω.:confused:
Αυτό το΄χα κάνει 2α γυμνασίου με ένα ζαχαρί. Πολύ ωραίο βγήκε. Μετά είχα φάει τρέλα και έκανα τα νύχια μου με δαντέλα που έβαζα στο νύχι και μετά με άλλο χρώμα στις άκρες,αυτό είχα κάνει(με άλλο χρώμα γαλάζιο)

Επίσης αυτό με τις εφημερίδες θέλει κάποια τιπ που πουθενά δεν γράφουν όπως:
1.Το αλκοόλ που θα χρησιμοποιήσεις να είναι δυνατό. Μπορείς να βάλεις είτε σε ένα μπολάκι οινόπνευμα 90άρι+ ή κανά ποτό τύπου βότκα-εννοώ τόσο αλκοολικών βαθμών. Εγώ επειδή λυπόμουν το οινόπνευμα έβαζα ρακή που έχουμε άφθονη στο σπίτι. :redface:
2. Μην αφήσεις πολύ ώρα την εφημερίδα πάνω στο νύχι διότι θα κολλήσει όχι όμως και λίγο διότι δε θα αποτυπωθεί το σχέδιο.Μέτρα μέχρι το 25 και αφαίρεσε το χαρτάκι.
3.Μετά μην ακουμπάς το νύχι με το χέρι γιατί ξεθωρίαζει πανεύκολα και πέρνα τα νύχια με γυλιστικό από πάνω κατευθείαν.

Πόσο σε ζηλεύω που το καταφέρνεις αυτό :/ δεν ξέρω ρε γαμώτο με αρέσουν πολύ τα βαμμένα.νύχια τα λυπάμαι να τα έχω άβαφτα.. Αλλά έτσι πως έγιναν τα λυπάμαι πιο πολύ, όποτε..
Αχ ρένια άσε θέλω να το επιχειρήσω αλλά νομίζω ότι θα προκύψει αποτυχία :hehe:
Τα νύχια αν είναι βαμμένα δεν αναπνέουν.
Hello,dude.:whistle:
Καν'το! ;)
Εγώ τώρα θέλω να τα βάψω το Σάββατο, που έχω να πάω σε χοροεσπερίδα. Αν δεν αρρωστήσω και πάω, θα τα κάνω κανα περίεργο γαλλικό! :D
Ελπίζω αφού θα πληρώσεις να στα φτιάξουν να σκεφτείς να τα κάνεις ημιμόνιμο να αντέξουν κιόλας.:P
Μου φαίνεται χαζό να πληρώνω να τα φτιάχνω για να κρατάνε 2 μέρες μόνο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
παιδιά μιας και μιλάμε για νύχια,εγώ που έχω ένα θέμα και τα τρώω τι να κάνω; έχω δοκιμάσει πάρα πολλές φορές να τα βάψω και να τα αφήσω αλλά μετά από λίγο βγαίνει το χρώμα,τα ξεβάφωκαι ξανααρχίζω. :/ να βάλω απο πάνω ψεύτικο νύχι; Η μάνα μου λέει ότι υπάρχει σοβαρός κίνδυνος να βγάλω μύκητες.Και αν βάλω θα είναι σε κανονικό μέγεθος; (γιατί πολύ μεγάλο δεν θα μπορώ να παίξω πιάνο και φοβάμαι ότι ούτε να γράψω δεν θα μπορώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ελπίζω αφού θα πληρώσεις να στα φτιάξουν να σκεφτείς να τα κάνεις ημιμόνιμο να αντέξουν κιόλας.:P
Μου φαίνεται χαζό να πληρώνω να τα φτιάχνω για να κρατάνε 2 μέρες μόνο.:redface:
Ποιος σου είπε οτι θα πληρώσω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα νύχια αν είναι βαμμένα δεν αναπνέουν.
Hello,dude.:whistle:
Χαίρω πολύ ρε συ το ήξερα αυτό αλλά 4 χρόνια τα έχω έτσι και τώρα άρχισαν να σπάνε. Ενώ τα έβλεπα μια χαρά έλεγα οκ δεν παθαίνουν κάτι. Νταξ έπαθαν τι να κάνω θα υποστώ τα νύχια μου καμιά 30αριά μέρες άβαφτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ του Κορρέ από τη νεανική σειρά με το ρόδι. Ό,τι καλύτερο έχω δοκιμάσει!!!!:clapup:


Βρε κοριτσια του κορρε πως τα χρησιμοποειτε; Σκετο νερο ειναι... Ακομα και τα μανο του ειναι χαλια, ξεφλουδιζουν πολυ γρηγορα... Ποτε μα ποτε δε βολευτηκα τα προιοντα του οσες φορες κι αν δοκιμασα διαφορα δικα του. Πολυς ντορος για το τιποτα. Φαρμακευτικα προτιμοτερα ειναι της αβεν η της βισι η λαρος ποσε κατ τη γνωμη μου. Επισης πολυ καλες για μενα ειναι η apivita kai η biotherm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βρε κοριτσια του κορρε πως τα χρησιμοποειτε; Σκετο νερο ειναι... Ακομα και τα μανο του ειναι χαλια, ξεφλουδιζουν πολυ γρηγορα... Ποτε μα ποτε δε βολευτηκα τα προιοντα του οσες φορες κι αν δοκιμασα διαφορα δικα του. Πολυς ντορος για το τιποτα. Φαρμακευτικα προτιμοτερα ειναι της αβεν η της βισι η λαρος ποσε κατ τη γνωμη μου. Επισης πολυ καλες για μενα ειναι η apivita kai η biotherm

Χαχαχαχα, βρήκα άνθρωπο να συμφωνεί με εμένα (και την μάνα μου)!
Μόνο μπαλμ μου άρεσε απ'τον κορρέ, κρέμες και μανό, μακριά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
η αλήθεια είναι πως κι εγώ ότι προϊόντα κορρές είχα αρχίσει να χρησιμοποιώ (πχ make up, κονσίλερ, ντεμακιγιάζ) στην πορεία τα εγκατέλειπα και τα αντικατέστησα με προϊόντα από άλλες εταιρίες που με βόλεψαν πολύ περισσότερο... βέβαια έχω ένα πολύ αγαπημένο από τον κορρέ, την κρέμα σώματος με πράσινο τσάι που είναι πολύ δροσιστική και ενδυδατική.. αυτή παραμένει σταθερή αξία!
αα επίσης και κάποια κραγιόν του μου αρέσουν πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Το scrub το φτιαχνω μονη μου αφου ειναι με λαδι-ζαχαρη-μελι. Το δαφνελαιο και το καστορελαιο το παιρνω απο το φαρμακειο. Τα σαπουνια και τις ενυδατικες τα παιρνω απο αυτο το μαγαζι https://www.facebook.com/arwma.sapouniou.75?fref=ts Ο λογος που παιρνω απο το συγκεκριμενο ειναι γιατι γνωριζω με σιγουρια οτι χρησιμοποιουνται αγνα υλικα και το λαδι ειναι πραγματικο ελαιολαδο και οχι τηγανολαδα και διαφορα "λαδια" που χρησιμοποιουν πολλοι και τα παρουσιαζουν ως αγνα. Με ελαχιστα εξοδα αποστολης τα εχω σπιτι μου. Τη κεραλοιφη και τη ρευστη κεραλοιφη μου τη φτιαχνει μια φιλη μου, εγω δυστυχως ειμαι ασχετη :P

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ. Πολύ ενδιαφέροντα όλα.
Εγώ βάζω καστορέλαιο στις βλεφαρίδες, και αμυγδαλέλαιο στα μαλλια μου αλλά και ως κρέμα ματιών καμια φορά, για αλλαγή. Στα μαλλια επίσης λάδι αργκαν. Σαπούνια κτλ σύντομα θα τα φτιάχνω μόνη μου, μιας και θα παρακολουθήσω το αντίστοιχο μάθημα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
εγώ άρχισα να βάζω αμυγδαλέλαιο στις βλεφαρίδες.. θα έχει αποτέλεσμα ή να δοκιμάσω καστορέλαιο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Καλό είναι το αμυγδαλέλαιο, μια χαρά. Και αν μια μέρα θες, πάρε και καστορέλαιο για να τα βάζεις εναλλάξ.
Το καστορέλαιο κάενι καλό και στα μαλλιά, όμως αν είσαι ξανθιά, μπορεί να στα σκουρύνει, αυτό και το δαφνέλαιο δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ Gilda! θα το δοκιμάσω! ναι το είχα ξανακούσει αυτό και γι αυτό προτίμησα το αμυγδαλέλαιο για τα μαλλιά καθότι είμαι καστανόξανθη. επίσης έχω διαβάσει ότι το αμυγδαλέλαιο βοηθά και στην πρόληψη, αλλά και την αντιμετώπιση των ραγάδων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Ισχυει Tabby, εγω το χρησιμοποιουασ σε ολο μου το σωμα μετα το μπανιο(οπως βαζουμε το baby oil) αλλα σκουπιζομουν μετα με τη πετσετα και σχεδον ολες μας οι πετσετες βγηκαν αχρηστες απο τη τρομερη λαδιλα που αφηνε, γι αυτο και το κατηργησα. Μπορεις να βαζεις μετα το μπανιο τοπικα οπου υπαρχει προβλημα, αν και σε ολο το σωμα εκανε πολυ καλη ενυδατωση!

Gilda εγω μιας και πλεον τις κεραλοιφες τις χρησιμοποιω παρα πολυ, θελω να αρχισω να φτιαχνω, αλλα βαριεμαι τη συλλογη υλικων κλπ. Με το καλο τα μαθηματα!!! Αν εχεις καποιο αλλο "σπιτικο-φτιαχτο" μυστικο να το γραψεις να το δοκιμασω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
παιδιά μιας και μιλάμε για νύχια,εγώ που έχω ένα θέμα και τα τρώω τι να κάνω; έχω δοκιμάσει πάρα πολλές φορές να τα βάψω και να τα αφήσω αλλά μετά από λίγο βγαίνει το χρώμα,τα ξεβάφωκαι ξανααρχίζω. :/ να βάλω απο πάνω ψεύτικο νύχι; Η μάνα μου λέει ότι υπάρχει σοβαρός κίνδυνος να βγάλω μύκητες.Και αν βάλω θα είναι σε κανονικό μέγεθος; (γιατί πολύ μεγάλο δεν θα μπορώ να παίξω πιάνο και φοβάμαι ότι ούτε να γράψω δεν θα μπορώ)
Αν αντέχεις την κάπως παράξενη μυρωδιά του (εγώ το΄χω συνηθίσει οπότε κομπλέ) πάρε από ένα κατάστημα με αιθέρια έλαια tea tree oil και βάζε το πάνω σε κάθε νύχι. Είναι φυτικό,δε θα μπορείς να τα τρως γιατί βρωμάει και τέλος,είναι δυναμωτικό. Δεν υπάρχει κίνδυνος να βγάλεις μύκητες. Δεν ξέρω πόσα χρόνια έτρωγα τα νύχια μέχρι να βάλω σιδεράκια και να μην μπορώ να τρώω.
Ποιος σου είπε οτι θα πληρώσω;:P
Σταμάτα να μου το υπενθυμίζεις όπου βρεθείς και όπου σταθείς.:pfff:
Χαίρω πολύ ρε συ το ήξερα αυτό αλλά 4 χρόνια τα έχω έτσι και τώρα άρχισαν να σπάνε. Ενώ τα έβλεπα μια χαρά έλεγα οκ δεν παθαίνουν κάτι. Νταξ έπαθαν τι να κάνω θα υποστώ τα νύχια μου καμιά 30αριά μέρες άβαφτα.
Μόνο;
Α,καλάαααααααααααααα.:whistle:
Ισχυει Tabby, εγω το χρησιμοποιουασ σε ολο μου το σωμα μετα το μπανιο(οπως βαζουμε το baby oil) αλλα σκουπιζομουν μετα με τη πετσετα και σχεδον ολες μας οι πετσετες βγηκαν αχρηστες απο τη τρομερη λαδιλα που αφηνε, γι αυτο και το κατηργησα. Μπορεις να βαζεις μετα το μπανιο τοπικα οπου υπαρχει προβλημα, αν και σε ολο το σωμα εκανε πολυ καλη ενυδατωση!
Εγώ να ρωτήσω κάτι τώρα που λέμε για λάδια; Στην αποτρίχωση με κερί αν μετά αντί για baby oil βάλω αμυγδαλέλαιο θα κάνει κάτι (και καλά για ενυδάτωση το σκέφτομαι,έχω ξηρλη επιδερμίδα με το χλώριο);
Ή να αφήσω τα πειράματα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν αντέχεις την κάπως παράξενη μυρωδιά του (εγώ το΄χω συνηθίσει οπότε κομπλέ) πάρε από ένα κατάστημα με αιθέρια έλαια tea tree oil και βάζε το πάνω σε κάθε νύχι. Είναι φυτικό,δε θα μπορείς να τα τρως γιατί βρωμάει και τέλος,είναι δυναμωτικό. Δεν υπάρχει κίνδυνος να βγάλεις μύκητες. Δεν ξέρω πόσα χρόνια έτρωγα τα νύχια μέχρι να βάλω σιδεράκια και να μην μπορώ να τρώω.

Εγώ να ρωτήσω κάτι τώρα που λέμε για λάδια; Στην αποτρίχωση με κερί αν μετά αντί για baby oil βάλω αμυγδαλέλαιο θα κάνει κάτι (και καλά για ενυδάτωση το σκέφτομαι,έχω ξηρλη επιδερμίδα με το χλώριο);
Ή να αφήσω τα πειράματα;:P

α. Βρίσκεις και σε φαρμακείο; :P (Τέτοιο λάδι εννοώ)
β. Να τα αφήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
α. Βρίσκεις και σε φαρμακείο; :P (Τέτοιο λάδι εννοώ)
β. Να τα αφήσεις.
Δεν ξέρω,δε το νομίζω. Ρώτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
κορίτσια για τον καθαρισμό του προσώπου τι προϊόντα χρησιμοποιείτε; :flowers::flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
κορίτσια για τον καθαρισμό του προσώπου τι προϊόντα χρησιμοποιείτε; :flowers::flowers:

Για την αφαίρεση του μακιγιαζ εγώ χρησιμοποιώ αυτο της bioderma που είναι καταπληκτικό...


...και μετά χρησιμοποιώ ενα gel καθαρισμού απο την avene που είναι για λιπαρές επιδερμίδες και είναι ο,τι πρέπει για την δική μου επιδερμίδα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
όντως το bioderma είναι σούπερ!!! εμένα η επιδερμίδα μου είναι κανονική προς το ξηρό θα έλεγα κι έχω ξεμείνει από gel καθαρισμού.. :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Αν αντέχεις την κάπως παράξενη μυρωδιά του (εγώ το΄χω συνηθίσει οπότε κομπλέ) πάρε από ένα κατάστημα με αιθέρια έλαια tea tree oil και βάζε το πάνω σε κάθε νύχι. Είναι φυτικό,δε θα μπορείς να τα τρως γιατί βρωμάει και τέλος,είναι δυναμωτικό. Δεν υπάρχει κίνδυνος να βγάλεις μύκητες.

α. Βρίσκεις και σε φαρμακείο; :P (Τέτοιο λάδι εννοώ)

είπα σε μια φίλη που ο άντρας της έχει φαρμακείο να μου φέρει κάτι τέτοιο. Δεν είναι ίδιο με αυτό που περιγράφεις φαιρυ,δεν μου είπε κάτι για ενδυννάμωση απλά μου είπε ότι όταν πας να δαγκώσεις τα νύχια σου,πικρίζει και δεν θα μπορείς.
θα δουμεε................:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
όντως το bioderma είναι σούπερ!!! εμένα η επιδερμίδα μου είναι κανονική προς το ξηρό θα έλεγα κι έχω ξεμείνει από gel καθαρισμού.. :( :P
Εμένα μου αρέσουν πολύ τα προϊόντα καθαρισμού της apivita. Συγκεκριμένα παίρνω το ελιά-λεβάντα που μυρίζει υπέροχα! Σίγουρα θα υπάρχει κάτι και για τον δικό σου τύπο δέρματος. Τώρα, όταν βαριέμαι και θέλω καμιά αλλαγή παίρνω συνήθως του Κορρέ ή της frezyderm!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top