[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Κοριτσάκια, επειδή έχω δει ψωνίζετε πολύ από το νετ, πείτε μου ένα σάιτ με καλλυντικά, κρέμες κτλ με καλές τιμές. xx
https://www.beautytestbox.com/ Αγαπημένο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
girls με την κυτταρίτιδα και τοπικό πάχος τι κάνετε; βάζετε κάποια κρέμα; αθλούμαι τον τελευταίο καιρό, αλλά λέω μήπως βοηθήσει καμιά κρέμα.
έχετε δοκιμάσει κάποια αποτελεσματική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
girls με την κυτταρίτιδα και τοπικό πάχος τι κάνετε; βάζετε κάποια κρέμα; αθλούμαι τον τελευταίο καιρό, αλλά λέω μήπως βοηθήσει καμιά κρέμα.
έχετε δοκιμάσει κάποια αποτελεσματική;
Αυτό που έχω ακούσει πολλές φορές είναι ότι για την κυτταρίτιδα βοηθάει το νερό! Απλά να πίνεις πολύ νερό. Γενικά για όλο αυτό που λες επειδή εγώ δεν ήθελα κρέμες και τέτοια και επειδή άρχισα να παχαίνω σε κάποια φάση άρχισα διατροφή. Η γυμναστική βοηθάει επίσης. Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μπααα όσες φίλες μου έχουν δοκιμάσει, δεν κάνουν τίποτα.
Νερό και γυμναστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
thanks κορίτσια.. να μην πετάξουμε λεφτά δηλαδή.. κι εγώ είχα πάρει παλιά, αλλά δεν είδα κάτι ν' αλλάζει.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
thanks κορίτσια.. να μην πετάξουμε λεφτά δηλαδή.. κι εγώ είχα πάρει παλιά, αλλά δεν είδα κάτι ν' αλλάζει.:/:
Η διατροφή και η γυμναστική είναι ότι καλύτερο! Και πολύ νερό να πίνεις γιατί βοηθάει στο να μην εμφανίζεται κυτταρίτιδα και γενικά κάνει πολύ καλό στο δέρμα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
τα κάνω και τα δύο, αλλά με το πολύ νερό δεν το χω δυστυχώς. Θα το παλέψω όμως! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ούτε εγώ το χω με το πολύ νερό αλλά το συνηθίζεις, δεν είναι τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αυτό που έχω ακούσει πολλές φορές είναι ότι για την κυτταρίτιδα βοηθάει το νερό! Απλά να πίνεις πολύ νερό. Γενικά για όλο αυτό που λες επειδή εγώ δεν ήθελα κρέμες και τέτοια και επειδή άρχισα να παχαίνω σε κάποια φάση άρχισα διατροφή. Η γυμναστική βοηθάει επίσης. Αυτά!
Υπόψιν σας, νερό πίνουμε ΑΦΘΟΝΟ μέχρι τις 17.00-18.00 (το πολύ) το απόγευμα,μετά πίνουμε όσο θέλουμε και όχι με το ζόρι.
Γενικά μετά το απόγευμα το σώμα κάνει κατακράτηση πολύ εύκολα,οπότε τα υγρά με έλεγχο. Το πρωί όμως ιδίως 12-2 πίνετε πολύ νερό,μην το λυπάστε. Εγώ είμαι σε φάση που πάω συνέχεια τουαλέτα.:look:
Αλλά οκ,έχω ανταμειφθεί με την όψη του δέρματος.

τα κάνω και τα δύο, αλλά με το πολύ νερό δεν το χω δυστυχώς. Θα το παλέψω όμως! :P
Είχα διαβάσει σε ένα περιοδικό που παίρνω, για μία της Frezyderm.. Αν μπορείς δες την,επίσης βοηθάει και μασάζ με μία κρέμα που έχει ως βάση τον καφέ.Τέλος,πράσινο τσάι. Αυτά.
Ας πω και΄γω την απορία μου.:redface:
1. Από ποια ηλικία και μετά είναι σωστό και πρέπει να χρησιμοποιείς ενυδατική κρέμα; Ρωτάω γιατί έχω ξηρό δέρμα και κάθε πρωί νιώθω ότι με τραβάει και μάλλον πως πρέπει να καταφύγω σε κάποια ενυδατική,αλλά δεν ξέρω αν είναι καλό από τώρα.Είμαι 16.:redface:
2. Τι γνώμες έχετε ακούσει για αυτό;
Σκέφτομαι να το πάρω και να το χρησιμοποιώ στα μαλλιά και στο σώμα.. Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ για τις χρήσιμες πληροφορίες fairygirl!! Είχα διαβάσει κι εγώ για τη συγκεκριμένη κρέμα καλά σχόλια. ;)
Ενυδατική μπορείς να φοράς κι από την εφηβεία. Πάρε μία απλή κρέμα χωρίς αντιγηραντική δράση φυσικά. Ζήτα πρώτα δείγμα από τις πωλήτριες για να δεις αν σου ταιριάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ για τις χρήσιμες πληροφορίες fairygirl!! Είχα διαβάσει κι εγώ για τη συγκεκριμένη κρέμα καλά σχόλια. ;)
Ενυδατική μπορείς να φοράς κι από την εφηβεία. Πάρε μία απλή κρέμα χωρίς αντιγηραντική δράση φυσικά. Ζήτα πρώτα δείγμα από τις πωλήτριες για να δεις αν σου ταιριάζει.
Καμία ιδέα για εταιρεία έχεις;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Εγώ χρησιμοποιώ αυτήναπό apivita εδώ και χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Έχω δέρμα κανονικό προς ξηρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ χρησιμοποιώ αυτήναπό apivita εδώ και χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Έχω δέρμα κανονικό προς ξηρό.

Ωωω,θενκ γιου.:)
Μου έδωσαν ένα δειγματάκι μία μέρα,θα την δω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Παρακαλώ! Ελπίζω να σε βολέψει!! Α θέλω να σε ευχαριστήσω για το eyeliner που μου είχες προτείνει!! περιττό να σου πω ότι το αγάπησα και για το αποτέλεσμα και για το πόσο εύκολα τοποθετείται!! :D :D :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Παρακαλώ! Ελπίζω να σε βολέψει!! Α θέλω να σε ευχαριστήσω για το eyeliner που μου είχες προτείνει!! περιττό να σου πω ότι το αγάπησα και για το αποτέλεσμα και για το πόσο εύκολα τοποθετείται!! :D :D :flowers:
Χαρά μουυυυ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τα μαύρα στίγματα, με πίλινγκ φεύγουν;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Τα μαύρα στίγματα, με πίλινγκ φεύγουν;:)
ναι εμενα τουλαχιστον με εχει βοηθησει το πιλινγκ γιατι ειχω και περιεργο δερμα και βγαζω ευκολα ακμη η τυχερη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κάνω πίλινγκ με ζάχαρη και baby oil, το διάβασα κάπου και απο τότε που το δοκίμασα το κάνω και εγώ και η μάνα μου.

Απλά, δεν τα βλέπω να φεύγουν, μόνο τον πόρο να καθαρίζει λιγάκι βλέπω, αλλά όχι τελείως. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
χμμ δεν ειναι κατι που φευγει μιας και ουσιαστικα ειναι σμηγμα και αυτο παραγεται συνεχως, πιστευω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ξέρωγω, κάνω το πίλινγκ και μετά απο 1-2 μέρες ξαναεμφανίζονται. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top