[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν διαλέγω κάποιο προιόν ας πούμε περιποίησης κοιτάω 3 πράγματα.
1.Να είναι vegan δηλαδή να έχει πάνω απο 95% φυτική προέλευση.
2.Να είναι cruelty free δηλαδή να μην πραγματοποιεί πειράματα σε ζώα.
3.Η συσκευασία τουνα είναι απο ανακυκλώσιμα υλικά αν όχι και βιοδιασπώμενα.
Με βάση αυτά τα κριτήρια δηλαδή επιλέγω αρχικά και στην πορεία δοκιμάζω για να δώ αποτελέσματα.
Με βάση αυτό λοιπόν και στην περίπτωση που και κάποια άλλη ψάχνει με αυτά τα κριτήρια δοκίμασα μια νέα εταιρεία.
Σας παραθέτω εδώ το λινκ.Click me
Μέχρι στιγμής έχω το σαμπουάν, το conditioner, το αφρόλουτρο και την οδοντόκρεμα.
Και έμεινα απο όλα πολύ ευχαριστημένη.Θα δοκιμάσω την ενυδατική και το scrub σώματος σύντομα.
Απο οτι έμαθα είναι διαθέσιμα και στην Ελλάδα.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Όταν διαλέγω κάποιο προιόν ας πούμε περιποίησης κοιτάω 3 πράγματα.
1.Να είναι vegan δηλαδή να έχει πάνω απο 95% φυτική προέλευση.
2.Να είναι cruelty free δηλαδή να μην πραγματοποιεί πειράματα σε ζώα.
3.Η συσκευασία τουνα είναι απο ανακυκλώσιμα υλικά αν όχι και βιοδιασπώμενα.
Με βάση αυτά τα κριτήρια δηλαδή επιλέγω αρχικά και στην πορεία δοκιμάζω για να δώ αποτελέσματα.
Με βάση αυτό λοιπόν και στην περίπτωση που και κάποια άλλη ψάχνει με αυτά τα κριτήρια δοκίμασα μια νέα εταιρεία.
Σας παραθέτω εδώ το λινκ.Click me
Μέχρι στιγμής έχω το σαμπουάν, το conditioner, το αφρόλουτρο και την οδοντόκρεμα.
Και έμεινα απο όλα πολύ ευχαριστημένη.Θα δοκιμάσω την ενυδατική και το scrub σώματος σύντομα.
Απο οτι έμαθα είναι διαθέσιμα και στην Ελλάδα.
Έχω δοκιμάσει την ενυδατική σώματος της εν λόγω εταιρείας με το βούτυρο καριτέ και το σανδαλόξυλο και μου άρεσε πολύ.

Ρίξε μία ματιά και σε αυτή την εταιρεία https://www.laoutashop.com/ .
Έχω δοκιμάσει το ενυδατικό χειλιών, τα λαδάκια σώματος και τη βούρτσα μαλλιών και έμεινα ικανοποιημένη
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω δοκιμάσει την ενυδατική σώματος της εν λόγω εταιρείας με το βούτυρο καριτέ και το σανδαλόξυλο και μου άρεσε πολύ.

Ρίξε μία ματιά και σε αυτή την εταιρεία https://www.laoutashop.com/ .
Έχω δοκιμάσει το ενυδατικό χειλιών, τα λαδάκια σώματος και τη βούρτσα μαλλιών και έμεινα ικανοποιημένη
Μπράβο που κάνεις αυτές τις επιλογές εύχομαι ολο και περισσότερες κοπέλες να σκέφτονται ετσι!
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ρίξε μία ματιά και σε αυτή την εταιρεία https://www.laoutashop.com/ .
Έχω δοκιμάσει το ενυδατικό χειλιών, τα λαδάκια σώματος και τη βούρτσα μαλλιών και έμεινα ικανοποιημένη
Το έμαθα από εσένα τώρα το μαγαζί, δεν το ήξερα πριν. Φαίνονται πολύ ωραία τα προϊόντα του, σκέφτομαι να παραγγείλω αυτό.
Θα ήθελα και κρέμες σώματος και προσώπου αλλά δεν είδα να έχει.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Το έμαθα από εσένα τώρα το μαγαζί, δεν το ήξερα πριν. Φαίνονται πολύ ωραία τα προϊόντα του, σκέφτομαι να παραγγείλω αυτό.
Θα ήθελα και κρέμες σώματος και προσώπου αλλά δεν είδα να έχει.
Δεν το έχω δοκιμάσει των μαλλιών, αλλά το έχει δοκιμάσει η αδερφή μου και είναι ικανοποιημένη αρκετά (έχει βαμμένα μαλλιά εκείνη και είδε να γίνεται καλή δουλίτσα- ενυδάτωση στις άκρες και μείωση του σπασίματος).

Δυστυχώς βλέπω είναι sold out τα λαδάκια σώματος και το μπάλμ χειλιών (και όχι μόνο-ενδείκνυται και για άλλες περιοχές όπως αγκώνες κτλ) που τα θεωρώ must have.
(χμ και eco friendly σφουγγάρια επίσης, αυτά για την κυτταρίτιδα κάνουν και καλό μασάζ)

Προσωπικα δεν μου αρέσουν τα λάδια, αλλά άλλαξα γνώμη -μόνο για τα συγκεκριμένα προς το παρόν.
Ωστόσο, συμφωνώ, μου λειπει να βγάζουν σειρά με ενυδατικές σε μορφή κρέμας, όπως και σκραμπ σώματος.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Όταν διαλέγω κάποιο προιόν ας πούμε περιποίησης κοιτάω 3 πράγματα.
1.Να είναι vegan δηλαδή να έχει πάνω απο 95% φυτική προέλευση.
2.Να είναι cruelty free δηλαδή να μην πραγματοποιεί πειράματα σε ζώα.
3.Η συσκευασία τουνα είναι απο ανακυκλώσιμα υλικά αν όχι και βιοδιασπώμενα.
Με βάση αυτά τα κριτήρια δηλαδή επιλέγω αρχικά και στην πορεία δοκιμάζω για να δώ αποτελέσματα.
Με βάση αυτό λοιπόν και στην περίπτωση που και κάποια άλλη ψάχνει με αυτά τα κριτήρια δοκίμασα μια νέα εταιρεία.
Σας παραθέτω εδώ το λινκ.Click me
Μέχρι στιγμής έχω το σαμπουάν, το conditioner, το αφρόλουτρο και την οδοντόκρεμα.
Και έμεινα απο όλα πολύ ευχαριστημένη.Θα δοκιμάσω την ενυδατική και το scrub σώματος σύντομα.
Απο οτι έμαθα είναι διαθέσιμα και στην Ελλάδα.

1. Η συγκεκριμένη σειρά είναι της Unilever, η οποία είναι μεν απ' τις σχετικά ηθικές εταιρίες - κολοσσούς (σε σχέση με τα αίσχη της Nestlé), αλλά ακόμη δε συγκαταλέγεται στις ethical consumer best buy εταιρίες.

Κλικ


2. Απ' τη συγκεκριμένη σειρά έχω πάρει 2 προϊόντα. Η body lotion τριαντάφυλλο που πήρα είναι πολύ καλή, μυρίζει τέλεια και είναι ελαφριά. Το body butter με βούτυρο καριτέ, ωστόσο, μου προκάλεσε ΤΡΕΛΗ φαγούρα για 2 μέρες ακόμη και αφού έκανα μπάνιο, και στο τέλος αναγκάστηκα να πάρω bilaz. Δεν ξέρω αν εγώ έτυχε να έχω κάποια αλλεργία, αν έφταιγε κάποιο συστατικό ή που ήταν butter αλλά και η κοπέλα που της τη χάρισα μου είπε ότι τις πρώτες φορές ήταν οκ, μετά από λίγο όμως ξεκίνησε κι αυτή να νιώθει μια φαγούρα. Θα ήθελα να δοκιμάσω και τη λοσιόν με καριτέ γιατί η αλήθεια είναι ότι λάτρεψα τη μυρωδιά αλλά φοβάμαι.


Από ethical εταιρίες καλλυντικών μέχρι στιγμής η αγαπημένη μου είναι η Lush, 3 στα 3 προϊόντα που είχα πάρει ήταν τέλεια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Όταν διαλέγω κάποιο προιόν ας πούμε περιποίησης κοιτάω 3 πράγματα.
1.Να είναι vegan δηλαδή να έχει πάνω απο 95% φυτική προέλευση.
2.Να είναι cruelty free δηλαδή να μην πραγματοποιεί πειράματα σε ζώα.
3.Η συσκευασία τουνα είναι απο ανακυκλώσιμα υλικά αν όχι και βιοδιασπώμενα.
Με βάση αυτά τα κριτήρια δηλαδή επιλέγω αρχικά και στην πορεία δοκιμάζω για να δώ αποτελέσματα.
Με βάση αυτό λοιπόν και στην περίπτωση που και κάποια άλλη ψάχνει με αυτά τα κριτήρια δοκίμασα μια νέα εταιρεία.
Σας παραθέτω εδώ το λινκ.Click me
Μέχρι στιγμής έχω το σαμπουάν, το conditioner, το αφρόλουτρο και την οδοντόκρεμα.
Και έμεινα απο όλα πολύ ευχαριστημένη.Θα δοκιμάσω την ενυδατική και το scrub σώματος σύντομα.
Απο οτι έμαθα είναι διαθέσιμα και στην Ελλάδα.
Πολύ όμορφη εταιρεία αν και έχει λίγο τσιμπημένες τιμές.Έχω πετύχει προϊόντα της στον ΑΒ βασιλόπουλο.
 

McManus

Δραστήριο μέλος

Ο Τι ώρα να περάσω; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 744 μηνύματα.

Τα 35 ml ακριβότερα των 50ml. Ότι να ναι.

:no:
 

globglogabgalab

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αποστολία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 152 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Πήγα πρόσφατα να αγοράσω αντηλιακό από ένα φαρμακείο,και μου έδωσαν δειγματάκι από ένα serum μαλλιών της fresh line.Όχι μόνο μυρίζει πολύ ωραία,αλλά κάνει τα μαλλιά να λάμπουν.Σκέφτομαι αν μου περισσέψουν χρήματα να το πάρω και κανονικά,είναι πολύ ωραίο.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
κορίτσια έχετε υπόψιν σας κάποιο make up σώματος που να καλύπτει μικρές φλεβίτσες στα πόδια και να είναι αδιάβροχο;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
κορίτσια έχετε υπόψιν σας κάποιο make up σώματος που να καλύπτει μικρές φλεβίτσες στα πόδια και να είναι αδιάβροχο;
Η μάνα μου βάζει το perfect legs της coverderm κι είναι πολύ ικανοποιημένη.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Αυτό έβλεπα τώρα! Ευχαριστώ πολύ Αγάπη. Θέλω κάτι να μην μεταφέρεται στα ρούχα.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top