[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,940 μηνύματα.
Γιατί καλέ να χρειαστείς να ανοίξεις καινούργιο;
Καλά αυτό τώρα μεγάλη ιστορία...🙃

επίσης, επειδή σου αρέσει αυτό το στυλ, θα σου προτείνω το boho chic. Έχει εκπληκτικά φορέματα και σχετικά σε καλές τιμές🤍

 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,941 μηνύματα.
Καλά αυτό τώρα μεγάλη ιστορία...🙃

επίσης, επειδή σου αρέσει αυτό το στυλ, θα σου προτείνω το boho chic. Έχει εκπληκτικά φορέματα και σχετικά σε καλές τιμές🤍

Πάρα πολύ ωραία προϊόντα όντως! Δυστυχώς λίγο αρκετά υψηλές τιμές για το μπάτζετ μου, αλλά ενα 50αρικο για ένα καλό φόρεμα σίγουρα αξίζει.
Έχω βρει και ένα μικρό (αλλά διαμάντι) μαγαζί στους Αμπελόκηπους (κοντά στο μετρό Πανόρμου, στην οδό Λαρίσης) που έχει τέλεια σχέδια συνήθως κάτω από 40€ και είμαι obsessed 😂
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,940 μηνύματα.
Πάρα πολύ ωραία προϊόντα όντως! Δυστυχώς λίγο αρκετά υψηλές τιμές για το μπάτζετ μου, αλλά ενα 50αρικο για ένα καλό φόρεμα σίγουρα αξίζει.
Έχω βρει και ένα μικρό (αλλά διαμάντι) μαγαζί στους Αμπελόκηπους (κοντά στο μετρό Πανόρμου, στην οδό Λαρίσης) που έχει τέλεια σχέδια συνήθως κάτω από 40€ και είμαι obsessed 😂
Καλά και το έπος είναι αυτό

Είναι αρκετά καλές τιμές και είναι ΟΛΑ υπέροχα ✨
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,941 μηνύματα.
Καλά και το έπος είναι αυτό

Είναι αρκετά καλές τιμές και είναι ΟΛΑ υπέροχα ✨
I AM IN LOVE.
ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΓΚΡΙ ΦΟΡΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑΝΤΆΦΥΛΛΑ 😩😩
It gives summer holidays in an island😩
Αυτά τα wrap dresses μου αρέσουν πάρα πολύ πιστεύω κολακεύει τον κάθε γυναικείο σωματότυπο, τι κοντή τι ψηλή τι μικρό τι μεγάλο στήθος, είτε είσαι petite / regular/ plus size Παντααααα κάθονται πάνω τελεια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλά και το έπος είναι αυτό

Είναι αρκετά καλές τιμές και είναι ΟΛΑ υπέροχα ✨
Εριφύλη έχω πάθει πλάκα

Μα τι διαμάντι είναι αυτό;;;;
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,940 μηνύματα.
I AM IN LOVE.
ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΓΚΡΙ ΦΟΡΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑΝΤΆΦΥΛΛΑ 😩😩
It gives summer holidays in an island😩
Αυτά τα wrap dresses μου αρέσουν πάρα πολύ πιστεύω κολακεύει τον κάθε γυναικείο σωματότυπο, τι κοντή τι ψηλή τι μικρό τι μεγάλο στήθος, είτε είσαι petite / regular/ plus size Παντααααα κάθονται πάνω τελεια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εριφύλη έχω πάθει πλάκα

Μα τι διαμάντι είναι αυτό;;;;
Ναι είναι εξαιρετικό! Τον χειμώνα είχα αδειάσει όλα τα πουλοβερακια 😊

Θα πάρω και τώρα
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,606 μηνύματα.
Καλά και το έπος είναι αυτό

Είναι αρκετά καλές τιμές και είναι ΟΛΑ υπέροχα ✨
Τώρα αυτό το ανέβασες για να τρέχω να μαζέψω λεφτά; :happy:
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,940 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,941 μηνύματα.
Έχω και καλύτερα 😊😂

Έχω πάρει ραπτομηχανή και θα ξεκινήσω να φτιάχνω, θα σας τα χαρίσω να μου τα προμοταρετε😂
Το καλύτερο έκανες!
Και εγώ έχω δύο στο πατρικό αλλά δεν ξέρω πως να ξεκινήσω. Ξέρεις κάποιο μαγαζί με υφάσματα στην Αθήνα;
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,940 μηνύματα.
Το καλύτερο έκανες!
Και εγώ έχω δύο στο πατρικό αλλά δεν ξέρω πως να ξεκινήσω. Ξέρεις κάποιο μαγαζί με υφάσματα στην Αθήνα;
Δεν τα έχω ψάξει ακόμα.. έχω ένα στη γειτονιά μου, μια γιαγιακα είναι 😊 πήρα ένα τύπου σκοτσέζικο και θα το κάνω παντελόνι 🤍 θα αρχίσω να τα ψάχνω τώρα και θα σου πω
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,940 μηνύματα.
Πείτε μου λίγο, ποιο από τα δύο; Γιατί έχω σκαλωσει εδώ και δύο μέρες 🥺
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-04-13-16-51-55-426_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-04-13-16-51-55-426_com.instagram.android.jpg
    986.6 KB · Εμφανίσεις: 44
  • Screenshot_2023-04-13-16-49-07-619_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-04-13-16-49-07-619_com.miui.gallery.jpg
    1.3 MB · Εμφανίσεις: 44

marww

Νεοφερμένος

Η marww αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
και τα δύο υπέροχα είναι , το πρώτο ίσως να μου αρέσει λίγο περισσότερο <3
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,940 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,941 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,940 μηνύματα.
Ένα φόρεμα που σαλιαρωνω τις τελευταίες εβδομάδες αλλά περιμένω να μπει σε έκπτωση:
Πολύ ωραίο, αν και όχι του γούστου μου🌸
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,940 μηνύματα.
Εε το πήρα, δεν κρατήθηκα🥺
Ήταν και τελευταίο s (ΕΛΠΊΖΩ να μου κάνει😂)
Screenshot_2023-04-13-16-51-55-426_com.instagram.android.jpg
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,940 μηνύματα.
Σας αρέσει αυτό;
Έχω πάθει ΤΡΈΛΑ, θέλω όλα τα κιμονό🥺
IMG_20230518_135637.jpg
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,941 μηνύματα.

vanessa99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vanessa99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Καλησπέρα ❤️ Γνωρίζετε κάποια ιστοσελίδα/μαγαζί με πουκάμισα με σχέδια; Έχω αρκετά σκέτα/ριγέ και θα ήθελα και κάτι με κάποιο σχέδιο

(λάτρεψα ένα με αρκουδάκια από την τελευταία σελίδα που ανέβασε η @Εριφύλη 😍)
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,940 μηνύματα.
Καλησπέρα ❤️ Γνωρίζετε κάποια ιστοσελίδα/μαγαζί με πουκάμισα με σχέδια; Έχω αρκετά σκέτα/ριγέ και θα ήθελα και κάτι με κάποιο σχέδιο

(λάτρεψα ένα με αρκουδάκια από την τελευταία σελίδα που ανέβασε η @Εριφύλη 😍)

Για δες εδώ, είχα πάρει ένα ωραίο με σχέδια 💖
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,113 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top