[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,072 μηνύματα.
Βρε μικρούλια με το δερματάκι των 20 χρόνων, τί κάθεστε και βάζετε χημικά στα μούτρα σας και στα ματάκια σας; Μείνετε φυσικές, έχετε τα νιάτα σας, δε χρειάζεστε χρώματα και μπογιές για να είστε όμορφες.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Αν δεις τους μαύρους κύκλους μου θα καταλάβεις 😂
 

marww

Νεοφερμένος

Η marww αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Βρε μικρούλια με το δερματάκι των 20 χρόνων, τί κάθεστε και βάζετε χημικά στα μούτρα σας και στα ματάκια σας; Μείνετε φυσικές, έχετε τα νιάτα σας, δε χρειάζεστε χρώματα και μπογιές για να είστε όμορφες.
εγώ προσωπικά μόνο mascara βάζω και άσπρο μόλυβι και στο τσακίρ κέφι λίγο eyeliner
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Όταν βάφομαι βάζω μόνο μολύβι (άντε και eyeliner) και κραγιόν ή lip gloss, αλλά σκέφτομαι να αρχίσω να βάζω και βάση γτ δε μου αρέσει το δέρμα μου πλέον.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Όταν βάφομαι βάζω μόνο μολύβι (άντε και eyeliner) και κραγιόν ή lip gloss, αλλά σκέφτομαι να αρχίσω να βάζω και βάση γτ δε μου αρέσει το δέρμα μου πλέον.
Τώρα το καλοκαίρι ιδανικό είναι το αντηλιακό με χρώμα . Η ββ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Τώρα το καλοκαίρι ιδανικό είναι το αντηλιακό με χρώμα . Η ββ
Αντηλιακό με χρώμα έχω δοκιμάσει, αλλά όλα μου κάθονται σκούρα γτ είμαι άσπρη σαν το γάλα. Εκτός και αν έχετε να μου προτείνετε κάποιο.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αντηλιακό με χρώμα έχω δοκιμάσει, αλλά όλα μου κάθονται σκούρα γτ είμαι άσπρη σαν το γάλα. Εκτός και αν έχετε να μου προτείνετε κάποιο.
Αχ δεν ξέρω γτ κι εγώ. Το ίδιο πρόβλημα έχω :/:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν βρω κάτι θα το παραθέσω εδώ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Λοιπόν, έψαχνα καινούργιο άρωμα εδώ και μέρες, για ευνόητους λόγους μη λέω σε κάθε θρεντ τα ίδια :hehe: , και τελικά πήρα dupe του la belle le parfum. Είναι ονειρικό, δεν μπορώ να σταματήσω να το μυρίζω. Για να πω την αλήθεια όταν το πρωτοδοκίμασα στο μαγαζί δε μου άρεσε, αλλά στον δρόμο άρχισε να μυρίζει πολύ ωραία πάνω μου και γύρισα και το αγόρασα :P
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Λοιπόν, έψαχνα καινούργιο άρωμα εδώ και μέρες, για ευνόητους λόγους μη λέω σε κάθε θρεντ τα ίδια :hehe: , και τελικά πήρα dupe του la belle le parfum. Είναι ονειρικό, δεν μπορώ να σταματήσω να το μυρίζω. Για να πω την αλήθεια όταν το πρωτοδοκίμασα στο μαγαζί δε μου άρεσε, αλλά στον δρόμο άρχισε να μυρίζει πολύ ωραία πάνω μου και γύρισα και το αγόρασα :P
Απο που πήρες το dupe;
Ψάχνω κατάστημα με καλά dupe, γιατι με τα τυπου εχω απογοητευτει.
 

Shine

Νεοφερμένος

Η Shine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Γεια σας κορίτσια,
Θέλω να κάνω μια ερώτηση, έχετε δοκιμάσει ρούχα από mind your style. Αν ναι πως σας φαίνονται ; Εννοώ από ποιότητα και εφαρμογή.
Υ.Γ λίγο άκυρο μόνη μου..
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Απο που πήρες το dupe;
Ψάχνω κατάστημα με καλά dupe, γιατι με τα τυπου εχω απογοητευτει.
Το συγκεκριμένο dupe το πήρα από το ζαρα και το είδα στο τικ τοκ. Κοίτα, πρώτη φορά αγόρασα από εκεί άρωμα, αλλά για την τιμή του νομίζω ότι είναι πολύ κομπλε.

A08CF7D5-D4F9-4094-B057-F36260B0E73F.jpeg
Γεια σας κορίτσια,
Θέλω να κάνω μια ερώτηση, έχετε δοκιμάσει ρούχα από mind your style. Αν ναι πως σας φαίνονται ; Εννοώ από ποιότητα και εφαρμογή.
Υ.Γ λίγο άκυρο μόνη μου..
Δεν έχω αγοράσει ποτέ, αλλά μου είχαν κάνει πέρσι δώρο ένα τοπ από εκεί, θύμιζε τις άλλες αλυσίδες. Τις τελευταίες βδομάδας μου πετάει συνέχεια διαφημίσεις του το ινστα και μου έχουν γυαλίσει κάτι σετάκια, θα πάρω το μήνυμά σου ως σημάδι να ενδώσω 😂
 

Shine

Νεοφερμένος

Η Shine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Το συγκεκριμένο dupe το πήρα από το ζαρα και το είδα στο τικ τοκ. Κοίτα, πρώτη φορά αγόρασα από εκεί άρωμα, αλλά για την τιμή του νομίζω ότι είναι πολύ κομπλε.


Δεν έχω αγοράσει ποτέ, αλλά μου είχαν κάνει πέρσι δώρο ένα τοπ από εκεί, θύμιζε τις άλλες αλυσίδες. Τις τελευταίες βδομάδας μου πετάει συνέχεια διαφημίσεις του το ινστα και μου έχουν γυαλίσει κάτι σετάκια, θα πάρω το μήνυμά σου ως σημάδι να ενδώσω 😂
Εάν τελικά ενδώσεις περιμένω ενημέρωση. Όντως έχει ωραία σχέδια. Γί´αυτο το σκέφτομαι.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Αν δεις τους μαύρους κύκλους μου θα καταλάβεις 😂

Κι εγώ το ίδιο !
Αλλάζει πολύ το πρόσωπο μου όταν βάζω concealer
Μη βάζετε σαβουρα πάνω σας. Συνιστώ το concealer της ΙΤ. Είναι μεν ακριβό αλλά είναι πολύ πηχτό και βάζεις παρά πολύ λίγο στο δάχτυλο μέχρι να ζεσταθεί και να απλωθεί και ένα σωληνάκι διαρκεί πάνω από 1 χρόνο!

 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κορίτσια καλησπέρα!!! Έχετε να προτείνετε μια ελαφριά πούδρα ώστε να τη βάζω για να φεύγει η γυαλαδα στο πρόσωπο μου; Δε θέλω να είναι πολύ βαριά και να μοιάζω σαν τον Κάσπερ το φαντασματάκι όμως 😂
 

Shine

Νεοφερμένος

Η Shine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Κορίτσια καλησπέρα!!! Έχετε να προτείνετε μια ελαφριά πούδρα ώστε να τη βάζω για να φεύγει η γυαλαδα στο πρόσωπο μου; Δε θέλω να είναι πολύ βαριά και να μοιάζω σαν τον Κάσπερ το φαντασματάκι όμως 😂
Κοιτά η brighten up της essence με έχει βολέψει αρκετά. Αλλά και η High Definition Finishing Powder 01 της nyx έχει πολύ καλή απόδοση. Της nyx είναι πιο βαριά. Της essence ειναι ελαφριά δίνοντας απλώς matte αποτέλεσμα
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Κορίτσια καλησπέρα!!! Έχετε να προτείνετε μια ελαφριά πούδρα ώστε να τη βάζω για να φεύγει η γυαλαδα στο πρόσωπο μου; Δε θέλω να είναι πολύ βαριά και να μοιάζω σαν τον Κάσπερ το φαντασματάκι όμως 😂

Προτείνω από Catrice
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,848 μηνύματα.
Κοιτά η brighten up της essence με έχει βολέψει αρκετά. Αλλά και η High Definition Finishing Powder 01 της nyx έχει πολύ καλή απόδοση. Της nyx είναι πιο βαριά. Της essence ειναι ελαφριά δίνοντας απλώς matte αποτέλεσμα
Μπορείς επίσης να πάρεις πούδρα σε ελεύθερη μορφή που το χτίζεις όσο θέλεις εσύ!
Κατά τα άλλα θα συμφωνήσω με αυτά που προαναφερθηκαν. Ειδικά essence είναι dupe.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια <3 θα σας εμπιστευτώ και θα πάω από κοντά να τσεκάρω αποχρώσεις γιατί είμαι κατάλευκη :clapup:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό αντηλιακό σώματος με 50 δείκτη προστασίας?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top