[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Οκ...και εαν δενει με κορδονι δε θα εχω προβλημα που αντι 34 ειναι 36...

Για το δευτερο τα ειδες τα νουμερα πως βγαινουν?
εκει τι κανω?

Νομίζω ότι κι εκεί μιντιουμ θα πρέπει να πάρεις! Το πολύ πολύ αν είναι μπόλικο, το πας σε μια μοδίστρα και το μαζεύεις κάπως! Αν είναι μικρό όμως τι θα κάνεις;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πφφφφφ......και οχι τπτ αλλο αλλα θελω να παραγγειλω και 5!...και μονο που σκεφτομαι οτι θα την πατησω στο νουμερο, με πιανουν τα νευρακια μου!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
πφφφφφ......και οχι τπτ αλλο αλλα θελω να παραγγειλω και 5!...και μονο που σκεφτομαι οτι θα την πατησω στο νουμερο, με πιανουν τα νευρακια μου!:mad:

Γιατί 5;;;

Να σου πω... κάνε έναν κόπο και ανέβα Κηφισιά! Δες μήπως τα έχουν κι εκεί ή μήπως μπορόύν να σε διαφωτίσουν για τα νούμερα! Κανονίζουμε και για καφέ αν θες!;)

Το πρώτο πάντως είναι σούπερ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατί 5;;;

Να σου πω... κάνε έναν κόπο και ανέβα Κηφισιά! Δες μήπως τα έχουν κι εκεί ή μήπως μπορόύν να σε διαφωτίσουν για τα νούμερα! Κανονίζουμε και για καφέ αν θες!;)

Το πρώτο πάντως είναι σούπερ!!!

Απο τοπ 50 ειχα καταληξει σε 10...ε απο τα 10 επεσα στα 5...:redface:
Η αληθεια ειναι οτι παντα παιρνω αρκετα μαγιω, αφου το καλοκαιρι τα χαιρομαι πηγαινοντας θαλασσα σχεδον καθε μερα...:redface:
Ανκαι σημερα δεν καταληξω καπου σιγουρα με τα νουμερα (γιατι τα θελω και αμεσα), μου φαινεται οτι ισως ακολουθησω την προταση σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Απο τοπ 50 ειχα καταληξει σε 10...ε απο τα 10 επεσα στα 5...:redface:
Η αληθεια ειναι οτι παντα παιρνω αρκετα μαγιω, αφου το καλοκαιρι τα χαιρομαι πηγαινοντας θαλασσα σχεδον καθε μερα...:redface:
Ανκαι σημερα δεν καταληξω καπου σιγουρα με τα νουμερα (γιατι τα θελω και αμεσα), μου φαινεται οτι ισως ακολουθησω την προταση σου:)

Από περιέργεια και μόνο θα προσπαθήσω να περάσω από κει να δω μήπως και τα έχουν!
Τα μπόντι σπρέυ τους τα έχεις δοκιμάσει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Από περιέργεια και μόνο θα προσπαθήσω να περάσω από κει να δω μήπως και τα έχουν!
Τα μπόντι σπρέυ τους τα έχεις δοκιμάσει;;;

Οχι..μονο κατι υπεροχες κρεμες σωματος ειχα παρει απο Αμερικη οταν ημουν, εσωρουχα και νυχτικα ...
Μποντυ σπρει για τι ακριβως..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.


Το πρώτο μου άρεσε πιο πολύ απ' όλα!!! Όχι ότι τα άλλα είναι άσχημα.... κάθε άλλο! Αλλά νομίζω ότι το πρώτο είχε κάτι το ιδιαίτερο!:)

Να ρωτήσω κάτι, μια και είμαστε στο θέμα "παραλία" :D ..... Έχω δει κοπέλες που φοράνε μαντήλια στο κεφάλι, σαν κορδέλες.... μήπως μπορεί να με διαφωτίσει καμία, τι μεγέθους είναι αυτά τα μαντήλια και πως τα δένουν έτσι ώστε να φαίνονται σαν φαρδιές κορδέλες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


δεν εννοεις κατι τετοιο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε, δεν ξερω τι εννοεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Όχι...είναι σαν φαρδιά κορδέλα.

είχα πάρει δύο τέτοια απ το jumbo πριν δυο τρια χρόνια...
είναι υφασμάτινο με λαχούρια σαν μπαντάνα αλλά έχει στο πίσω μέρος λάστιχο φαρδύ
αν θες το φοράς σαν μπαντάνα κι αν θες το μαζεύεις και είναι σαν φαρδυά κορδέλα όπως λες
δεν ξέρω βέβαια αν έχουν ακόμα αυτόν τον κωδικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
είχα πάρει δύο τέτοια απ το jumbo πριν δυο τρια χρόνια...
είναι υφασμάτινο με λαχούρια σαν μπαντάνα αλλά έχει στο πίσω μέρος λάστιχο φαρδύ
αν θες το φοράς σαν μπαντάνα κι αν θες το μαζεύεις και είναι σαν φαρδυά κορδέλα όπως λες
δεν ξέρω βέβαια αν έχουν ακόμα αυτόν τον κωδικό...

Ναι αυτά τα ξέρω, αλλά δεν θέλω να έχει λάστιχο πίσω. Αυτά που έχω δει εγώ είναι μαντήλια, αλλά δεν ξέρω πως στα διάλα τα δένουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Κοριτσακια, για πειτε λεπτομερειες για τα victoria's secret στην αθηνα... διευθυνσεις κλπ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Κοριτσακια, για πειτε λεπτομερειες για τα victoria's secret στην αθηνα... διευθυνσεις κλπ...:D

Στην Κηφισιά είναι στο εμπορικό κέντρο που βρίσκεται επί της Κηφισίας (ανεβαίνεις από το πάρκο και κάνεις αριστερά Εκεί είναι και το Block House). Κατεβαίνεις τα σκαλάκια και το βλέπεις στο δεξί σου χέρι. Νομίζω ότι έχει και στη Γλυφάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το πρώτο μου άρεσε πιο πολύ απ' όλα!!! Όχι ότι τα άλλα είναι άσχημα.... κάθε άλλο! Αλλά νομίζω ότι το πρώτο είχε κάτι το ιδιαίτερο!:)

Να ρωτήσω κάτι, μια και είμαστε στο θέμα "παραλία" :D ..... Έχω δει κοπέλες που φοράνε μαντήλια στο κεφάλι, σαν κορδέλες.... μήπως μπορεί να με διαφωτίσει καμία, τι μεγέθους είναι αυτά τα μαντήλια και πως τα δένουν έτσι ώστε να φαίνονται σαν φαρδιές κορδέλες;;

Ειχα δει στα h&m νομιζω κατι τετοια.. Ειχε ενα πραμα σαν να ναι χοντρη στεκα σε καποιο σημειο (ειχε δλδ ενα πλαστικο απο μεσα) και κατεληγε σε υφασματενιο πραγμα, για να το δεσεις οπως ηθελες. Δεν ξερω αν εχει ακομα.. Σε κανενα αχιλλεα-τυπου παντως θα χει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γλυφάδα; Κανείς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΖΗΤΕΙΤΑΙ αποτριχωτζου, σε περιοχες κεντρικες η δυτικες.
Απαραιτητα προσοντα:
Εως 30 ευρα για ποδια (να βαλω 20?:P)
Αριστο αποτελεσμα
Χρηση κεριου/χαλαουας μια και μονο φορα
Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΖΗΤΕΙΤΑΙ αποτριχωτζου, σε περιοχες κεντρικες η δυτικες.
Απαραιτητα προσοντα:
Εως 30 ευρα για ποδια (να βαλω 20?:P)
Αριστο αποτελεσμα
Χρηση κεριου/χαλαουας μια και μονο φορα
Ευχαριστω.


όταν λες πόδια τι εννοάς κοπελιά? :P
εγώ δίνω 20 για πόδια πάνω απ το γόνατο, μπικίνι, ποπό κοιλιά και φρύδια :P
πλ. Βικτωρίας η απιτριχωτζού και για να κλείσεις ραντεβού θα πρέπει να πάρεις τουλ μια βδομάδα νωρίτερα απ ότι το θες (έχει πολύ δουλειά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top