Δένεστε με το sex;

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
καλημερα παιδακια μου αγαπημενα!!:D

τι λετε για την ερωτηση μου? οταν γουστερετε καποιον το σεξ μαζι του δε σας δενει ακομα περισσοτερο?

εγω παιδια και σαν πρωταρα (το παιδι που ειμαι μαζι του ηταν ο πρωτος μου) έχω δεθει πολυ :redface: !!

δε γινεται και πολυ συχνα (λογω ελλειψης χωρου) αλλα οταν γινεται μετα νιωθω κατι που οταν αποχωριζομαστε θελω συνεχεια να ειμαι διπλα του και να με εχει στην αγκαλια του! εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπα. Εγώ δένομαι περισσότερο με άλλα πράγματα. Το σεξ δεν το βλέπω τόσο συναισθηματικά συνήθως ώστε να δεθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σε πολυελαιο :D
Κι εγω μια απ'τα ιδια με μισελ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μάλλον κι εγώ δεν δένομαι. Εκτός αν εννοείς το ότι μετά θέλω να "δεθώ" επάνω του, ώστε να συνεχίσουμε για πάντα αυτό που κάναμε μόλις! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
LOL Kajira!!!
Κι εγώ είχα δεθεί στην πρώτη μου σχέση, αλλά αυτό είχε απλά και μόνο να κάνει, με το ότι ήταν ο πρώτος μου...
Πλέον με κάνουν άλλα πράγματα να λιώνω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
παιδια οταν λεω να δεθειτε εννοω να νιωθετε ομορφα και τρυφερα οταν σας εχει στην αγκαλια του και σας χαιδευει . εγω τρελαινομαι γιαυτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, έτσι κι αλλιώς. Η τρυφερότητα είναι υπέροχο πράγμα και το σεξ "ανοίγει τους ασκούς του Αιόλου"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Φυσικά και δένομαι ακόμα περισότερο άλλα και η σχέση δένετε καλυτερα και προκαλή το καλό σέξ, κατα την γνώμη μου αυτά τα δύο πάνε πακέτο, όταν έχεις καλή σχέση έχεις και καλή σχέση στο κρεββάτι και το αντίθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Μπα. Εγώ δένομαι περισσότερο με άλλα πράγματα. Το σεξ δεν το βλέπω τόσο συναισθηματικά συνήθως ώστε να δεθώ.
συμφωνώ με το μισελάκι.
:clapup:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το μέτριο ή το κακό σεξ είναι ένας πολύ σοβαρός λόγος να μην ξαναδείς τον άλλον ΠΟΤΕ ξανά στη ζωή σου, οπότε σαφώς και το καλό σεξ σε δένει με κάποιον, όχι όμως συναισθηματικά.
Συναισθηματικά δένεσαι με όμορφες πράξεις, λόγια και συμπεριφορές και όχι μ'ένα καλό κρεβάτι που κάλλιστα μπορεί να το προσφέρει σε οποιαδήποτε άλλη τύχει να βρεθεί ξαπλωμένη μπροστά του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Το μέτριο ή το κακό σεξ είναι ένας πολύ σοβαρός λόγος να μην ξαναδείς τον άλλον ΠΟΤΕ ξανά στη ζωή σου, οπότε σαφώς και το καλό σεξ σε δένει με κάποιον, όχι όμως συναισθηματικά.
Συναισθηματικά δένεσαι με όμορφες πράξεις, λόγια και συμπεριφορές και όχι μ'ένα καλό κρεβάτι που κάλλιστα μπορεί να το προσφέρει σε οποιαδήποτε άλλη τύχει να βρεθεί ξαπλωμένη μπροστά του!


:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
καλημερα παιδακια μου αγαπημενα!!:D

τι λετε για την ερωτηση μου? οταν γουστερετε καποιον το σεξ μαζι του δε σας δενει ακομα περισσοτερο?

εγω παιδια και σαν πρωταρα (το παιδι που ειμαι μαζι του ηταν ο πρωτος μου) έχω δεθει πολυ :redface: !!

δε γινεται και πολυ συχνα (λογω ελλειψης χωρου) αλλα οταν γινεται μετα νιωθω κατι που οταν αποχωριζομαστε θελω συνεχεια να ειμαι διπλα του και να με εχει στην αγκαλια του! εσεις?
Οχι εμένα δεν μου αρέσει να με δένουν, ούτε με σχοινιά ούτε με χειροπέδες....:D :D :D :D
Eίσαι πρωτάρα για αυτό.....:)
Αν ήταν να δενόμαστε με την κάθε μια που κάνουμε σεξ, θα έπρεπε να έχουμε και ένα χωριό ολόκληρο να μένουμε.:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Οχι εμένα δεν μου αρέσει να με δένουν, ούτε με σχοινιά ούτε με χειροπέδες....:D :D :D :D

Δεν ξέρεις τι χάνεις.. ;);):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Επειδή ξέρω το λέω.
Προτιμώ να έχω τα χέρια μου ελεύθερα (και η παρτενέρ θα το προτιμούσε βέβαια):) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καμιά φορά είναι ωραίο κι αλλιώς.. Πάντως σε γενικές γραμμές συμφωνώ: κι εγώ προτιμώ να έχει τα χέρια του ελεύθερα ο άλλος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι, δυστυχώς και μάλιστα πολύ...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με το καλό σεξ....ναι!
Με το μέτριο- κακό σεξ ποτέ και καθόλου!
Αλλά όπως είπαν και οι υπόλοιποι παίζουν και άλλα πράγματα που σε κάνουν να δεθείς με τον άλλον! :)

P/s: Εμένα γιατί μου αρέσει να με δένουν και να τους δένω; Πρέπει να το κοιτάξω αυτό; :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το θέμα του τόπικ είναι δένεστε με το σεξ ή δένεστε στο σεξ ? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το θέμα του τόπικ είναι δένεστε με το σεξ ή δένεστε στο σεξ ? :/:

με το σεξ είναι βρε Γιάννη... απλά οι από πάνω μου εξέφρασαν μία άποψη στο δένεστε στο σεξ και είπα να πω κι εγώ άποψη :P

μετά από αυτή την διευκρίνηση νομίζω ότι μπορείς να απαντήσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
με το σεξ είναι βρε Γιάννη... απλά οι από πάνω μου εξέφρασαν μία άποψη στο δένεστε στο σεξ και είπα να πω κι εγώ άποψη :P

μετά από αυτή την διευκρίνηση νομίζω ότι μπορείς να απαντήσεις :P
:redface: :redface: :redface:
Nτάξει, εγώ το ξεκίνησα για πλάκα...
Αν έκανα κάτι κακό... ε τι να πω....
Δέστε με.......:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top