Δείξτε την αρχική οθόνη του smartphone σας

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Εποχές 00s δείχναμε τις επιφάνειες εργασίας μας.
Νέα τάξη πραγμάτων! Δείξτε την αρχική οθόνη του κινητού σας :D

Ξεκινάω εγώ:
Screenshot_20210219-160306_One UI Home.jpg
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Screenshot_2021-02-19-16-06-40-574_com.miui.home.jpg
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Screenshot_20210219-162648_One UI Home.jpg
Φυσικά bloodborne εικόνα γιατί είμαστε Fan ❤
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Screenshot_2021-02-19-16-27-08-834_com.miui.home.jpg
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
kk.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,874 μηνύματα.
Screenshot_20210219-205953.jpg
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Screenshot_20210221-195040.png


Βάλε Cosmote μου είπαν... Θα έχεις σήμα καμπάνα μου είπαν...
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση όσοι έχετε android που δεν χρησιμοποιείτε τα gestures και έχετε ενεργοποιημένα τα 3 κουμπιά κάτω 🤔 Γιατί;
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση όσοι έχετε android που δεν χρησιμοποιείτε τα gestures και έχετε ενεργοποιημένα τα 3 κουμπιά κάτω 🤔 Γιατί;
Γιατί πολλοί από εμάς δεν έχουμε android 10 και γιατί... βολεύουν :P
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση όσοι έχετε android που δεν χρησιμοποιείτε τα gestures και έχετε ενεργοποιημένα τα 3 κουμπιά κάτω 🤔 Γιατί;
Εγώ στη αρχή χρησιμοποιούσα τα gestures αλλά έπαιζα συχνά παιχνίδια στο κινητό και δεν με βόλευε τόσο γιατί όταν προσπαθούσα να πάω αρχική με έβγαζε στο ιστορικό και ήταν πολύ εκνευριστικο. Στο τέλος έβαλα τα 3 κουμπιά και ηρέμησα
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Πήρα το tablet Samsung Galaxy Tab S7 το όποιο έχω και ως κινητό :clapup::clapup::clapup:
Screenshot_20210526-161440_One UI Home.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top