Δεν ανοίγει το mycat

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Από τότε που σταμάτησε να λειτουργεί για λίγο το site (τέλη Νοεμβρίου ήταν νομίζω και οι λόγοι ήταν τεχνικοί) εγώ δε μπορώ να μπω για μέρες! Προσπαθώ συνεχώς αλλά μου βγάζει ένα μήνυμα σαν να μην υπάρχει η σελίδα! Μπορώ να κάνω κάποια ρύθμιση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marmanga

Νεοφερμένος

Η Marmanga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Φαίνεται ότι το κάνει σε πολλούς. Τα τεχνικά περί ρυθμίσεων, θα σου τα απαντήσει κάποια πιο σχετική. Μερικές φορές πάντως, σ' εμένα άμα πήγαινα να το ανοίξω και μου έβγαζε αυτό το έρρορ, ξαναπροσπαθούσα αμέσως από άλλο σημείο (π.χ. ειδοποίηση για απάντηση σε παλιότερο μηνυμα κλπ) και μετά πήγαινα από εκεί στην όποια άλλη σελίδα ήθελα.
Δοκίμασέ το, μπας και πιάσει και σ' εσένα μέχρι να έχεις πιο "επιστημονική" απάντηση.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Kαι σε μένα γίνεται αυτό αλλά δεν έχω πρόβλημα για μερες αλλά για ωρες. βέβαια εάν προσπαθήσεις με το πληκτρο της ανανέωσης δίπλα στην αναζήτηση. έτσι τα καταφέρνω εγω. Πάντως και εγώ περιμένω μία καλύτερη απάντηση από κάποιον που ξέρει πιο πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Και εγω εχω το ιδιο προβλημα..οντως καποιες φορες πιανει το να μπεις απο καποιο παλιο μηνυμα,αλλα οχι παντα πχ χθες δεν μπορουσα να μπω για 3 ωρες τουλαχιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sublime

Νεοφερμένος

Η sublime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Και σε μένα το ίδιο συμβαίνει.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Σαμποτάζ στο Mycat!!!!!:greycat::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Σαμποτάζ στο Mycat!!!!!:greycat::eek:
Σκοτεινοί δάκτυλοι... Εγώ πιστεύω οτι ειναι κομμάτι μιας βαθύτερης συνομωσίας, κάπου ακούγεται κάτι για πόλεμο Βορίων και Νοτίων (ότι κι αν σημαίνει αυτό...)

Ωραια ολα αυτα ρε παιδια, αλλα σε εμένα γιατι δεν συμβαίνει; Θα μου πειτε, ύποπτο αυτο, μήπως ειμαι κι εγώ μέρος των δολιοφθορέων; Ολα παίζουν!

Σοβαρά τώρα, δεν έχω ιδέα γιατι μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο! :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Κι εγώ μέλος των σαμποτέρ είμαι γιατί δε μου συμβαίνει ποτέ!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ντροπη σας κοριτσια:mad::mad::mad:
Φτου σας και παλι φτου σας..που στερειτε απο εμας τους αθωους ανθρωπους το σερφαρισμα εδω...:down::down::down:θα σας παω στην αστυνομια,στα δικαστηρια,στα καναλια...θα φωναξω τη μαμα μου:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Όχι τη μαμά σου... τον Μάλιο να φωνάξεις!!!:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Δεν ξέρω και πολλά από το τεχνικό μέρος της υπόθεσης, αλλά το γεγονός ότι σε κάποιους παρουσιάζονται προβλήματα και σε κάποιους όχι, μάλλον σημαίνει ότι το θέμα έχει να κάνει με τους providers...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Αν φωναξω το Μαλιο θα σας κανονισει:mad:
Ειναι το τελευταιο μου χαρτι,,,μονο σε μεγαλη αναγκη θα τον χρησιμοποιησω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Δες εδω...2 ατομα τον κρατανε για να μη την πεσει σε κανεναν:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • SP_A0155.jpg
    SP_A0155.jpg
    572.2 KB · Εμφανίσεις: 77

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Η Αρηθα σαν φωνη της λογικής στη θάλασσα του χάους μπορει να έχει κάποιο δίκιο...
τι providers εχετε οι προβληματικοι; Εγώ που δεν έχω πρόβλημα έχω τελλας.

Life, φοβηθήκαμε τώρα νομίζεις; Σε προκαλώ σε μονομαχία! Τώρα που θα κατεβείτε κάτω φέρε τον Μάλιο. Θα φέρω τον Ραούλ σε ουδέτερο έδαφος και θα δούμε τι θα γίνει!

Νομίζω αυτο ειναι αυτο που έλειπε απο τις ζωές μας αγαπητές μου! Παράνομοι αγώνες με γάτες και στοιχήματα! νομίζω ειναι μια επαναστατική ιδέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Εγω εχω conn-x και μπαινω μεσα απο firefox:hmm:
Πολυ ευχαριστως θα το εκανα..αλλα δεν μου φταει σε τιποτα το κοριτσακι μου να κοιμηθει στο ιδιο δωματιο με το τερατακι πρωτο βραδυ μετα την επεμβαση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
:lol: Σωστά... Οχι να την πληρώσει και η Μαιρούλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Κάνουν έργα.. στην Αθήνα.....

και κατά λάθος κόβονται καλώδια..... Και εμείς στην δουλειά δεν έιχαμε internet.... και προφανώς η εταιρεία που υποστηρίζει το site... να έιχε "πέσει..." και αυτη...... οπότε πέρνει σβάρνα... ολα τα site που υποστηρίζει.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
[[σσσσττττττ]]H drusilia k η fotini τα κανουν ολα :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Φωτεινή μας πιάσανε νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top