Δεν πάμε καλά

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Φοβάσαι να δεσμευτεις. Οπότε δίνεις χώρο στις κοπέλες που σε προσεγγίζουν και θέλουν σεξ, καθώς σε βγάζουν από τη δύσκολη θέση του να εκτεθεις στον φόβο σου.
Όταν δε γνωρίζεις όντως κάποια που σου αρέσει το καταστρέφεις μόνος σου πάλι πριν εκτεθεις στον φόβο σου.
Μάλλον δεν είσαι έτοιμος για δέσμευση ακόμα. Το γιατί το ξέρεις εσύ.
Πως φοβάμαι να δεσμευτω όταν κάνω κίνηση?
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πως φοβάμαι να δεσμευτω όταν κάνω κίνηση?
Όταν κάνεις κίνηση είναι για να κάνεις μια γνωριμία. Δεν ξέρεις αν θα καταλήξει σε δέσμευση. Δεν είναι ότι δε θες να κάνεις γνωριμία, να φλερτάρεις, να φτάσεις κάπου. Το θέμα είναι τι συμβαίνει ότι φτάνεις σε σημείο που ίσως δεσμευτεις . Κι όταν μιλάω για δέσμευση εννοώ αποκλειστικότητα, μονογαμικότητα, κάνουμε μαζί πράγματα, σου δίνω χώρο στο πρόγραμμα μου, μοιραζομαστε την καθημερινότητα μας, αποκαλύπτουμε πράγματα για το μέσα μας.
Ειναι εντελώς υποθετική η απάντηση μου έτσι.
Απλά το μοτίβο "βρίσκω συνέχεια άτομα για σεξ που όμως δεν μου αρέσουν για σχέση κι όταν βρίσκω κάποια για σχέση όλο αυτό κάπως χαλάει" με πάει στον ότι ασυνείδητα οδηγείς τον εαυτό σου κάπου.
Αν πούμε δηλαδή ότι δεν είναι εντελώς τυχαίο και προσπαθήσουμε να δώσουμε ένα νόημα σε όλο αυτό.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αυτό που μου αρέσει σε κοπέλα είναι το άκρως αντίθετο με αυτό που με προσεγγίζουν.Τ.Οι περισσότερες είναι του τύπου κλαμπακια κάθε σκ ,διασκέδαση μόνο κλπ
Μα το σκεφοτομουν τις προ αλλες ....λεω ,αμα θελω απλα να πιω ενα ποτηρη γιατι να μην μπω μεσα ?Ντε και καλα πρεπει μπουκαλι ? Που να βρεις παρεα (και κυριως κοριτσια) να θελουν να βγουν καθε σαββατο ή καθε 2 εβδομαδες (για να βγαινει το budget στα 10ευρω ο καθενας ....μην καταχρεωθουμε κιολας)

Πήγα σε ένα πολυ καλό .Καλό με την έννοια ότι έπαιζε την μουσική που ήθελα 50% ξένα 20% σκυλαδικο νέας εποχής 30% ελληνική τραπ ( τα διαμάντια στο κορμί της είναι όλα τα λεφτά κλπ κλπ ) αλλά και η αναλογία κοριτσιών αγοριών ήταν 60-40

Το μόνο που δεν μου κάθεται καλά είναι η συνεχής επικοινωνία για κράτηση κλπ


Η αλήθεια είναι θέλω τον χειμώνα να βρω έστω μια δουλειά σε μπαρ , τουλάχιστον να έχω δωρεάν είσοδο ,ποτο , διασκέδαση και να πληρώνομαι :lol:
:whistle:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,728 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Δεν ισχυουν αυτα .....τωρα αρχιζω και ''ξεσαλωνω ΄΄ με τα ενδιαφεροντα μου .Πριν δλδ τι εγινε ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όταν κάνεις κίνηση είναι για να κάνεις μια γνωριμία. Δεν ξέρεις αν θα καταλήξει σε δέσμευση. Δεν είναι ότι δε θες να κάνεις γνωριμία, να φλερτάρεις, να φτάσεις κάπου. Το θέμα είναι τι συμβαίνει ότι φτάνεις σε σημείο που ίσως δεσμευτεις . Κι όταν μιλάω για δέσμευση εννοώ αποκλειστικότητα, μονογαμικότητα, κάνουμε μαζί πράγματα, σου δίνω χώρο στο πρόγραμμα μου, μοιραζομαστε την καθημερινότητα μας, αποκαλύπτουμε πράγματα για το μέσα μας.
Ειναι εντελώς υποθετική η απάντηση μου έτσι.
Απλά το μοτίβο "βρίσκω συνέχεια άτομα για σεξ που όμως δεν μου αρέσουν για σχέση κι όταν βρίσκω κάποια για σχέση όλο αυτό κάπως χαλάει" με πάει στον ότι ασυνείδητα οδηγείς τον εαυτό σου κάπου.
Αν πούμε δηλαδή ότι δεν είναι εντελώς τυχαίο και προσπαθήσουμε να δώσουμε ένα νόημα σε όλο αυτό.
Χμμμμ τι να πω .....θα δειξει το μελλον

Τωρα παμε για hot summer boy περιοδο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Nick890 ο,τι είσαι έλκεις;).
Νομίζω του Ελυσα την απορία !!!
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Top