Δημιουργία Ιστοσελίδας

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
:help:Παιδια πως μπορω να δημιουργησω μια δικια μου ιστοσελιδα?????:hmm:
HELP ! ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Προσδιόρισε λίγο.
Μήπως εννοείς blog;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
ναι...
-----------------------------------------
ξερεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
ειναι free <<δεν πληρωνω τιποτα>> ε...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
ειναι free <<δεν πληρωνω τιποτα>> ε...?

Ναι.
Αν και στην άδεια υπογράφεις οτι μετά απο δυο χρόνια θα τους χαρίσεις τα νεφρά σου και τον πρωτότοκο γιο σου για να συμμετέχει σε πειράματα για την ανάπτυξη της νέας γεννιάς αμερικανών στρατιωτών.
Κάτω κάτω το λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
συνδρομη κτλ...:mad:






:)
-----------------------------------------
Ναι.
Αν και στην άδεια υπογράφεις οτι μετά απο δυο χρόνια θα τους χαρίσεις τα νεφρά σου και τον πρωτότοκο γιο σου για να συμμετέχει σε πειράματα για την ανάπτυξη της νέας γεννιάς αμερικανών στρατιωτών.
Κάτω κάτω το λέει.
Χά χά χά αστείο !!!!
:stars:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι.
Αν και στην άδεια υπογράφεις οτι μετά απο δυο χρόνια θα τους χαρίσεις τα νεφρά σου και τον πρωτότοκο γιο σου για να συμμετέχει σε πειράματα για την ανάπτυξη της νέας γεννιάς αμερικανών στρατιωτών.
Κάτω κάτω το λέει.

Κι αν δεν κάνεις γιό; :P

Πάντως μπορείς εκτός από το blogger να χρησιμοποιήσεις και άλλες υπηρεσίες που παρέχουν δωρεάν domain. Είχα δοκιμάσει το webs (www.webs.com) και μου είχε φανεί αρκετά καλό. Υπάρχουν και άλλα φυσικά: geocities, weebly, pathfinder (για blog) κ.λπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Mαλλον θα δημιουργησω ιστοσελιδα στο pathfinder (για blog)....thanks for help shadowfax!!!!!!:thanks:
-----------------------------------------
ok:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
ειναι free <<δεν πληρωνω τιποτα>> ε...?

Ναι.
Αν και στην άδεια υπογράφεις οτι μετά απο δυο χρόνια θα τους χαρίσεις τα νεφρά σου και τον πρωτότοκο γιο σου για να συμμετέχει σε πειράματα για την ανάπτυξη της νέας γεννιάς αμερικανών στρατιωτών.
Κάτω κάτω το λέει.

Δικαιούμαι ένα σπαμ
Πρόσεξε γιατί από αυτό το κακό το ιdερνετ κλεβουν πιστωτικές κάρτες, χρεώνουν τηλέφωνα χωρίς να το ξέρεις, βάζουν και ιούς και κόρες, κάνουν και αυτά τα κακά τα sql injections (παντού κολλάει μια sql injection), και μετά μπορεί να σε μπλέξουν και σε κυκλώματα παιδεραστείας. Αλήθεια. Το είδα στο alter.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
οκ :spam:αλλα δεν μασαω djohn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πρέπει πρώτα να εγκαταστήσεις το micrsoft frontpage και μπορείς να σχεδιάσεις την ιστοσελίδα εγώ ήδη έχω κανει 3 ιστοσελίδες(1 για τα άλογα, γιατην ισπανία και γιατην Μυτιλήνη):thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ναι αλλα δεν πληρωνεις για hosting και για αυτα? μπορει να ειναι βλακεια η ερωτηση που κανω αλλα δεν εχω ασχοληθει πολυ με αυτο το θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ναι αλλα δεν πληρωνεις για hosting και για αυτα? μπορει να ειναι βλακεια η ερωτηση που κανω αλλα δεν εχω ασχοληθει πολυ με αυτο το θεμα...

αναλογα.Αν θες να κανεις κατι καλο στεινεις wordpress και κανει δουλεια. Αλλιως blog spot
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ προσοπικά δεν πλήρωσα κάτι.Άν θές να το κατεβάσεις μπορείς να πάς στο multirama και να το γητήσεις να στο δόσουνε η μπορείς να πάς στην ιστοσελίδα του office και να το κατεβάσεις:ok:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Φίλε εγώ έχω δημιουργήσει αρκετά sites και δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα.Μπορείς να δημιουργήσεις στο site:www.ucoz.com,www.aforumfree,www,webs.com,freewebs.com

Ελπίζω να σε κάλυψα

ΥΓ:Άμα θες μπορείς να δημιουργήσεις και Chat Room
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Όσα προγράμματα - ιστοσελίδες είδα (p.x. coffe cup site design, wix.com, webs.com) σου δίνουν ωραίες δυνατότητες για να κάνεις ιστοσελίδες, ειδικά με το wix.com έπαθα πλάκα.. το κακό είναι ότι δε μπορείς να γράψεις στα ελληνικά.. Τί προτείνετε λοιπόν για να κατασκευάσω ιστοσελίδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η μοναδική σοβαρή λύση είναι να μάθεις html :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
και css/php :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Δε θα γίνει μεγάλη σελίδα , με το πολυ 10 υποσελίδες, και θα ανανεώνεται κάθε τόσο.. Html να μάθω ότι δε ξέρω αλλά θέλω να έχει μια καλή εμφάνιση και αν το προσπαθήσω μόνο με το κώδικα δε βγαίνει και πολύ καλό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top