Δημοσίευση φωτογραφιών στο Διαδίκτυο

Δημοσιεύετε προσωπικά σας στοιχεία στο διαδίκτυο και πώς το αντιμετωπίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 52)
  • Δημοσιεύω και δεν φοβάμαι ότι μπορεί να συμβεί κάτι άσχημο

    Ψήφοι: 4 7.7%
  • Δημοσιεύω αλλά με προσοχή και διατηρώ επιφυλάξεις

    Ψήφοι: 28 53.8%
  • Δεν δημοσιεύω χωρίς όμως να έχω συγκεκριμένο λόγο, δεν έτυχε

    Ψήφοι: 3 5.8%
  • Δεν δημοσιεύω γιατί έχω επιφυλάξεις / φοβάμαι

    Ψήφοι: 15 28.8%
  • Δε με έχει απασχολήσει το θέμα

    Ψήφοι: 2 3.8%

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Βασικά η ανωνυμία ποτέ δεν υπήρχε, εμείς πιστεύαμε πως υπήρχε!
Βασικά ποιο facebook! Και μόνο η διεύθυνση IP, ή το gps στα κινητά Αρκούν!!!!!!!!:P:P

βασικα...και μονο που κατοικεις στον πλανητη π λεγεται Γη...δεν εισαι ανωνυμος!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δική μου φωτό δεν πρόκειται να δείτε ποτέ, ούτε πρόκειται να έρθω ποτέ σε καμία συνάντηση, ούτε να συναντηθώ προσωπικά με καμία και με κανέναν, γιατί λόγω της πολιτικής μου έκθεσης και των αντιπαραθέσεων που αυτή προκαλεί, ξέρω μερικά άτομα που θα ήθελαν να μου κάνουν κακό, από τα οποία 8 το έχουν πει ανοιχτά (απειλές διαφόρων ειδών).

ακριβως

ειναι θεμα καθαρα σχεσεων και παρουσιας με τους αλλους
το αν σε αντιπαθει καποιος και ποσο σε αντιπαθει

ειναι θεμα σχεσων και προσωπικο

και εχω πει και εχω κοντραρει για πολλα θεματα και αποψεις εντονα εδω μεσα,,αλλα
με τους ιδεολογικους αντιπαλους δεν νιωθω εχθρος ,,και δεν εχω καταλαβει να με μισουνε ή κατι τετοιο ή ειμαι και φιλος

αμα αλλωστε ολοι οι φιλοι μας ηταν ιδιοι ιδεολογικα,,:P
ανθρωποι ειμαστε αλλωστε,,περα απο πολιτικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι οι φωτογραφίες.
Το θέμα είναι τα προσωπικά στοιχεία...
Πιο εύκολο είναι να σε εντοπίσουν αν π.χ. λες "φοιτητής μαθηματικών εκπα" παρά να έχεις φωτογραφία σου και να μην λες τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι οι φωτογραφίες.
Το θέμα είναι τα προσωπικά στοιχεία...
Πιο εύκολο είναι να σε εντοπίσουν αν π.χ. λες "φοιτητής μαθηματικών εκπα" παρά να έχεις φωτογραφία σου και να μην λες τίποτα.
Still, μπορεί να έρθουν έξω από το Μαθηματικό, αλλά δεν ξέρουν τη φάτσα μου.
Σιγά μην ψάχνουν τα πάντα για 5000 φοιτητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
οχι,,των κοριτσιων που συμπαθησα κρατησα,οπως τη δικια σου,οχι οτι τις βλεπω μετα βασικα,,
σαν μηχανικη κινηση ειναι


μην ανησυχεις,,δεν ειμαι ο σχιζοφρενης δολοφονος με το πριονι,,ρωτα τον παναγιωτη και τον πατρεα που με ξερουν και απο κοντα:/:

τελικα δεν ειμαστε για να ανοιχτουμε εδω μεσα..

φοβος υπαρχει..


δεν πειραζει...




αγγ
σοβαρα μιλας, κρατας φωτο;



...



χμ




τεσπα.

ασχετο, κατι μ λεει πως η ζοχαλ πηρε ενα πολυτιμο μαθημα και θα κανουμε πολυ καιρό να την ξαναδουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
ασχετο, κατι μ λεει πως η ζοχαλ πηρε ενα πολυτιμο μαθημα και θα κανουμε πολυ καιρό να την ξαναδουμε :P

Εξακολουθώ να σουλατσάρω όμως, και παρακολουθώ τι λες :sly:
Εμένα πάντως, κάτι μου λέει, ότι κανένα κορίτσι δε θα ξανά βάλει φώτο, φρόντισε ο Άγγελος για αυτό :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εμένα πάντως, κάτι μου λέει, ότι κανένα κορίτσι δε θα ξανά βάλει φώτο, φρόντισε ο Άγγελος για αυτό :loltooth:

Θα βάλω εγώ για να μη λέτε.
Δεύτερη αυθεντική Κριστινελλο-φωτογραφία, υπερσπάνια έκδοση, με φανταστική επεξεργασία:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 2.JPG
    2.JPG
    482.5 KB · Εμφανίσεις: 164

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αγγ
σοβαρα μιλας, κρατας φωτο;
τις αποθηκευσα σε ενα φακελο esteki photos εκει που εχω και τις αλλες γενικες φωτο.
αλλα τις ξεχασα μετα ουτε που τις ξαναβλεπω

απλα μια ιδέα ειναι,,σιγα μην καθομαι να βλεπω φωτο ολη μερα..:P

ε,ειναι σαν να αποθηκευσεις τον φιλο σου ή καποιον που συμπαθεις..να θυμασαι πώς ειναι ρε παιδι μου,,μην τον ξεχασεις..
μπουρδες..

Εμένα πάντως, κάτι μου λέει, ότι κανένα κορίτσι δε θα ξανά βάλει φώτο, φρόντισε ο Άγγελος για αυτό :loltooth:
γιατι?τι πιο ωραιο απο το να εχεις κοντα σου την φωτο μια κοπελας που σου αρεσει

τι το διεστραμμενο εχει?
ακομα και γαμοι εχουν γινει απο μια φωτο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.

Gorfuingwen

Νεοφερμένος

Ο Gorfuingwen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
γιατι?τι πιο ωραιο απο το να εχεις κοντα σου την φωτο μια κοπελας που σου αρεσει
τι το διεστραμμενο εχει?
ακομα και γαμοι εχουν γινει απο μια φωτο ;)
Άστο Άγγελε, το χειροτερεύεις! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σε ποια χώρα;:confused:

Ξερω ενα ζευγαρι που γνωριστικε και τα εφτιαξε παιζοντας MMO, χωρις να εχουν καν δει φοτογραφιες, αυτες ηρθαν αργοτερα. Τωρα ειναι περι τα 2 χρονια παντρεμενοι, ο ενας στην Αμερικη και η αλλη στην Αυστραλια... Σου κανει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μπα, τα προξενιά εννοεί τούτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helion

Νεοφερμένος

Η tulip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ο Άγγελος είν' του μαγαζιού, τον διαβάζω χρόνια τον μπαγάσα...nothing to fear... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μεσω φατσοβιβλιου ποσοι ανθρωποι γνωριστηκαν ερωτευτηκαν..
απο μια φωτο μπορεις ακομα και να κεραυνοβοληθεις:P

και να ψαξεις τα στα πεεραταα του κοσμου για να βρεις τη γυναικα στη φωτο 8)

αλλωστε το fb ετσι λειτουργει ειδικα στις γυναικες,,ως κεντρο γνωριμιων..με ολες αυτες τις φωτο

zoexal μη φοβου..δεν ειμαι ο σχιζοφρενης δολφονος με το πριονι:worry:

αυτος ειναι ο ξαδελφος,,
εγω το εχω κοψει απο καιρο.. :hehe::hehe::hehe:

(μην φοβαστε τους φανερους χρηστες μελη,,τους αορατους με 2-3 λογαριασμους και πολλα ψευδωνυμα να φοβαστε. ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
χαχαχα.
Ρε έλεος, πλάκα έκανα. :P

Πάντως θα συμφωνήσω ότι πλέον, το μέσω γνωριμιών είναι το φβ.
Πάνε οι γνωριμίες στα σινεμαδάκια και στα μαγαζάκια. -,-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πλάκα έκανα. :P
και γω:P

Πάντως θα συμφωνήσω ότι πλέον, το μέσω γνωριμιών είναι το φβ.
Πάνε οι γνωριμίες στα σινεμαδάκια και στα μαγαζάκια. -,-
ναι,αλλα εκει δεν μιλας για τοσα θεματα ουτε ξερεις τοσο τον αλλον σαν χαρακτηρα,οπως σε ενα φορουμ,,και απλα βλεπεις εμφανιση
κοινως μια γνωρισμια δεν εχει το βαθος του φορουμ
αναλογα βεβαια και πσο ανοιγεσαι στο φορουμ και ποσο ειλικρινης και αληθινος εισαι..

οποτε ας κανουμε κανα ειδικο θεμα μονο για τους παλιους ξερω γω που να βαζουμε φωτο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Κοίτα δε μένεις μόνο στη φωτογραφία, συνήθως πιάνεις το μπλα μπλα στο τσατ του φβ και μετά πέφτει και η πρόταση για καφέ.

Όσο για το φορουμ, επειδή δε ξέρω τι ποσοστά παίζουν (αναφέρομαι σε αυτό που είπες, *πόσο ειλικρινής και αληθινός είναι ο κάθε χρήστης*),
κρατάω μια πισινή :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κοίτα δε μένεις μόνο στη φωτογραφία, συνήθως πιάνεις το μπλα μπλα στο τσατ του φβ και μετά πέφτει και η πρόταση για καφέ.
το τσατ του φβ συγκρινεται με τις συζητησεις που εχουν γινει εδω?
και τη γνωση για το χαρακτηρα που εχουμε?

καλα κανεις και κρατας πισινη
οτι πισινο κραταμε καλο ειναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
το τσατ του φβ συγκρινεται με τις συζητησεις που εχουν γινει εδω?
και τη γνωση για το χαρακτηρα που εχουμε?

Μάλλον δε με καταλαβαίνεις.
Από τη στιγμή που δε είσαι σίγουρος 100% αν τα άτομα που γνωρίζεις εδώ μέσα είναι υπαρκτά δε μπορείς να ξέρεις αν η γνώση και ο χαρακτήρας είναι αυθεντικά.

Εγώ μπορεί να μην είμαι η Ζωή, αλλά να είμαι ο Γιώργος, ένας 13χρονός χοντρούλης. Μπορείς αυτό να το ξέρεις; Όχι.


Ενώ στο φβ, έχεις τη δυνατότητα να ξέρεις με ποιον μιλάς γιατί συνήθως υπάρχει και ένας συνθετικός κρίκος.
(Πχ δε θα κοιτάς να κάνεις άκυρες αντ για να τις γνωρίσεις. Θα κάνεις κάποια γνωστή/φίλη/ξαδέρφη/αδερφή ενός φίλου σου που άκουσες θετικά σχόλια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top