Δημοτικές και Περιφερειακές εκλογές 2023

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,507 μηνύματα.
Τόσες μέρες την είχα γλιτώσει.
Άκουγα για κριντζ σποτάκια Ρώμα και δεν ήξερα περί τίνος πρόκειται.

Και ήρθε buzzer beater η μοίρα να με χτυπήσει.
3 φορές διαφήμιση σήμερα, απ' το πουθενά ρε μλκ.


Σε μία χώρα τσίρκο ο ηθοποιός υποψήφιος δήμαρχος λέει προετοιμάστηκα για αυτό στο Καφέ της Χαράς.

Θεέ μου τι μιμίδιο χώρα είναι αυτή. Ένα meme τα πάντα, κυβέρνηση, αντιπολίτευση, δήμαρχοι. Όλοι... Ώρες ώρες νοιώθω πως ζούμε σε VR που εξωγήινα πλάσματα χειρίζονται σαν παιγνίδι τον κόσμο μας και αυτή τη χώρα την έχουν πάρει trollers, δεν εξηγείται αλλιώς αυτό το πράγμα τα τελευταία χρόνια.

Ειδικότερα, ο Χάρης Ρώμας δήλωσε αρχικά πως «αισθάνομαι πως είμαι τώρα στο σπίτι μου, όπως ακριβώς το λέτε κα. Σαράφογλου και σκεφτόμουν ότι σε αυτό εδώ το κανάλι έκανα και καριέρα σαν δήμαρχος. Στο «Καφέ της Χαράς» παίζοντας τον Πώποτα και προετοιμάστηκα κατά κάποιο τρόπο από αυτό και τώρα δίνω την τελευταία συνέντευξη προεκλογική σαν υποψήφιος δήμαρχος Χαλανδρίου εδώ. Το θεωρώ γούρι
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,931 μηνύματα.
Μήπως είναι ίδιον του καστ του "Κων/νου κι Ελένης" η κριντζιά;

F7xH7sJW8AAtm9C.jpg


ΥποψηΦΙΟΝΑ; πόση ώρα της πήρε να σκεφτεί κάτι τέτοιο;
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,239 μηνύματα.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,819 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,239 μηνύματα.
 

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Στις εκλογές, η λίστα με τα ονόματα που έχει η εφορευτική επιτροπή, περιλαμβάνει και αριθμό ταυτότητας; Το ρωτάω γιατί εδώ και κάποιους μήνες έχω αλλάξει ταυτότητα λόγω φθοράς και δεν ξέρω αν το κράτος έχει βάλει στους εκλογικούς καταλόγους τον νέο αριθμό ταυτότητας, αν τυχόν περιλαμβάνεται.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,239 μηνύματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους και σε όλες. Εγώ ψήφισα ήδη :angelnot: 😁
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,696 μηνύματα.

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 2,345 μηνύματα.
Είχα πάει σε ομιλία της για τις δημοτικές εκλογές που έγιναν κοντά μου και αφου τελείωσε πήγα να την ρωτήσω αν μπορώ να βγάλω φωτογραφία μαζί της και κοιτάει γύρω γύρω και μου λέει "εδώ στον κόσμο ρε; πως το κοβεις"

μαλλον την αξιζε τη σφαλιαρα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.
Δεν είχε τόσο ανάγκη την ψήφο σου ο Χαρδαλιάς που έχασες ακόμα και τον ύπνο σου για να του την δόσεις, θα ψηφίσω και εγώ αλλά όχι αυτόν.
Πάντα πρωί ξυπνάω άρα κανένα ύπνο μου δεν έχασα.

Όπως είπα πριν λίγες ημέρες ψήφισα:

•Περιφέρεια Αττικής: Νίκος Χαρδαλιάς (Νέα Δημοκρατία)

• Δήμος Αθηναίων : Χάρης Δούκας (ΠΑΣΟΚ)

Αν ο Χαρδαλιάς εκλεγεί σήμερα ενώ ο δήμαρχος όχι τότε δεν πάω να ψηφίσω την επόμενη Κυριακή. Αν δεν εκλεγεί ο Χαρδαλιάς σήμερα τότε θα πάω ξανά.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,696 μηνύματα.
Πάντα πρωί ξυπνάω άρα κανένα ύπνο μου δεν έχασα.

Όπως είπα πριν λίγες ημέρες ψήφισα:

•Περιφέρεια Αττικής: Νίκος Χαρδαλιάς (Νέα Δημοκρατία)

• Δήμος Αθηναίων : Χάρης Δούκας (ΠΑΣΟΚ)

Αν ο Χαρδαλιάς εκλεγεί σήμερα ενώ ο δήμαρχος όχι τότε δεν πάω να ψηφίσω την επόμενη Κυριακή. Αν δεν εκλεγεί ο Χαρδαλιάς σήμερα τότε θα πάω ξανά.

Ας βγει ο Χαρδαλιάς, εγώ θα κάνω το καθήκον μου.

αρχείο λήψης.jpg
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,282 μηνύματα.
Πάντα πρωί ξυπνάω άρα κανένα ύπνο μου δεν έχασα.

Όπως είπα πριν λίγες ημέρες ψήφισα:

•Περιφέρεια Αττικής: Νίκος Χαρδαλιάς (Νέα Δημοκρατία)

• Δήμος Αθηναίων : Χάρης Δούκας (ΠΑΣΟΚ)

Αν ο Χαρδαλιάς εκλεγεί σήμερα ενώ ο δήμαρχος όχι τότε δεν πάω να ψηφίσω την επόμενη Κυριακή. Αν δεν εκλεγεί ο Χαρδαλιάς σήμερα τότε θα πάω ξανά.
Ωραίος ο Χαρδαλιάς. Θα τον ψήφιζα άνετα. Δυστυχώς στην Θεσσαλονίκη έχουμε τον Τζιτζικωστα. Θα τον ψηφίσω επειδή δεν έχω εναλλακτική.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,696 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,819 μηνύματα.
Ψήφισα κι εγώ! Ας ελπίσουμε να υπάρχει συμμετοχή, μην πάει το 50% να ψηφίσει μόνο.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,239 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,819 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,282 μηνύματα.
Ψήφισα κι εγώ! Ας ελπίσουμε να υπάρχει συμμετοχή, μην πάει το 50% να ψηφίσει μόνο.
Κι εγώ ψήφισα. Αναμονή στο εκλογικό κέντρο 15 περίπου λεπτά. Κι αυτό μάλλον γιατί οι λίστες είναι τεράστιες (αναρωτιέμαι αν ειμαι κι εγώ υποψήφιος :P )και παίρνει χρόνο να διπλώσεις τα ψηφοδέλτια και να τα βάλεις στον φάκελο. Προφανώς και για να βρεις τους υποψηφιους.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,507 μηνύματα.
Το μόνο εύκολο θα με είναι οι περιφερειακές όπου θα ψηφίσω τον Δήμο Κυριλίδη του "Μακεδονία Μπροστά" (εθνικιστής). Σε κοινοτικές και δημοτικές πάρε τον έναν και χτύπα τον άλλον. Τρεις παρατάξεις μόνο. Του ΚΚΕ, του ΣΥΡΙΖΑ και πιο δεξιά είναι η ΝΔ (γέλια). Όπου της ΝΔ Ο δήμαρχος (πρώην ΠΑΣΟΚ) είναι τόσα χρόνια και δεν έχει κάνει τίποτα πέρα από διαφθορά.

Περιφερειακές Κεντρικής Μακεδονίας μόνο:

αρχείο λήψης (6).jpeg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top