Διαγραφή μελών

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Θα ήταν πολύ χρήσιμο να διευκρινιζεται στους όρους του site oτι μετά από κάποιο χρονικό διάστημα δεν μπορεί να γίνει επεξεργασία και διαγραφή μηνυμάτων από τον ίδιο το χρήστη.
Δηλαδή κάποιος που γίνεται ελεύθερα μέλος άλλο τόσο ελεύθερα να πάψει να είναι μέλος.
Διότι τυπικά αυτοί που αποχωρούν είναι εγγεγραμμένοι ως μέλη.
Εγώ στην αρχή δεν το γνώριζα (εκ των υστέρων το διαπίστωσα) και μη έχοντας συμμετάσχει σε άλλα forum πήρα φόρα κι έγραφα!

Αποχωρώ διότι θεωρώ ότι ο χώρος αυτός δεν με εκφράζει πλέον και θα παρακαλούσα θερμά την administrator να με διαγράψει από μέλος.
Οσα μπορώ να σβήσω θα τα σβήσω μόνη μου.
Φιλιά στους υπόλοιπους και στις γατούλες τους! Χάρηκα πολύ που (έστω και internetικα με κάποιους) γνωριστήκαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AGGELIKI

Νεοφερμένος

Η AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
γιατι μωρε ismini τι εγινε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Λυπάμαι Ισμήνη που αποφάσησες να φύγεις! Και λυπάμαι που αν και "γειτόνισσες" τουλάχιστον στα γραφεία μας δε καταφέραμε να συναντηθούμε ποτέ. Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ διαφωνώ σε πολλά σημεία με τα θέματα του forum και με όσα γράφονται αλλά κυρίως με το ύφος ορισμένων και πολλές φορές έχω αποφασίσει να αποχωρήσω, αλλά ως νέα γατομαμά μ'έχει βοηθήσει σε σχέση με το γατούλη μου, τουλάχιστον σε θέματα υγείας και συμπεριφοράς. Να είσαι καλά κι εσύ και ο Σίβας σου και ο Δήμος σου. Χάρηκα που σε "γνωρισα" έστω κι έτσι:) :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
παιδιά συγνώμη, δεν κατάλαβα τι έγινε. μου εξηγεί κάποιος;:hmm: Η Ισμήνη είναι πολύ ΟΚ άνθρωπος (τουλάχιστόν αυτό το λίγο που την γνώρισα) δεν νομίζω να εκνευρίστηκε χωρίς λόγο..
Ισμήνη μου όποτε θες να τα πούμε το τηλέφωνό μου το έχεις, λυπάμαι πάντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παντως εαν υπαρχει κατι που ενοχλει γενικα στο σαιντ, Μισελ καλο θα ηταν να το κοιταξεις.
Για να φευγει καποιος ετσι ξαφνικα,κατι σημαινει αυτο.

Και αν ισχυει αυτο που δεν σβηνονται τα μυνηματα δεν ειναι και πολυ καλο.
Καλο ειναι ο καθενας εαν αισθανθει οτι κατι θελει να το σβησει γιατι μετανιωσε που το εγραψε καλο θα ηταν να μπορει να το κανει΄. Να εχει αυτη την ελευθερια.
Καλο επισης ειναι ο καθενας να προσεχει τι γραφει, ειτε για τους αλλους ειτε για τον εαυτο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Διαφωνώ με τη Μichelle. Oι θέσεις και οι απόψεις της ως administrator ειναι αχαρακτηριστες. Αποκαλεί άχρηστους κάποιους ανθρώπους (λόγω στάσης εντός οικογένειας και επαγγελματικής σταδιοδρομίας). Αραγε αυτοί οι "άχρηστοι" ειναι ακόμα άχρηστοι φροντίζοντας γατούλες?
Ενα site φτιάχνεται από τον/τους administrators συνεπώς ειναι σαν να επικροτώ τις απόψεις της περί "αχρηστίας".
Διαβάστε το θέμα "Φαλοκράτες" και θα καταλάβετε!
Ενα site δεν εχει σχέση με τη Δημοκρατία γιατί ορίζεται από καποιους οι οποίοι δεν εκλέγονται.
Ο καθένας ειναι ελεύθερος να λέει οτι θέλει στο δικό του site λλα κι εγω εχω το δικαίωμα να μην συμμετέχω!
Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας ειλικρινά!
Ευχαριστώ και τη Michelle γιατί μεσα απο αυτο το site εμαθα διαφορα και για τις γατες και για τους ανθρώπους!:)

*Ασπασία σε ειδα καποια στιγμη στο Μαρινοπουλο σημερα! Σε αδικούν οι φωτογραφίες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
δε ξερω τι εχει γηνει,να προσεχεις τον σιβακο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Τι να πω βρε Ισμηνη?
Οτι εχεις αδικο?
Αφου δεν εχεις...

Καλη τυχη στη συνεχεια!
Ελπιζω να εισαι παντα καλα, και να χαιρεσε την οικογενεια σου και το γατουλη σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ισμήνη, διάβασα τα θέματα που λες και συμφωνώ μαζί σου. Eπίσης, σε καμμία περίπτωση όμως κανένας administrator δεν εκφράζει τις δικές μου απόψεις και πιστεύω γι'αυτό και σπάνια έχω "ανοιχτει" σε θέματα που δεν έχουν σχέση με τις γάτες (το οποίο είναι και θέμα του forum).Η λογική αλλωστε του administrator είναι να έχει την επίβλεψη του σαιτ για τυχόν παρεκτροπες, απρεπεις συμπεριφορες κλπ, όχι να προσπαθεί να επιβάλει την απόψη του, και σε καμμια περίπτωση να "πατρονάρει" τα μέλη του site, γιατί ναι είναι πολύ όμορφο και μας έχει βοηθήσει όλους κατά καιρούς, αλλά τι θα ήταν ένα site χωρίς τα μέλη του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ισμήνη, συμφωνώ γενικά μαζί σου, αλλά εδώ υπαρχουν και άλλοι άνθρωποι με τους οποίους μιλάμε και περνάμε καλά. Κι εμένα με εκνευρίζουν αυτές οι απόψεις γιαυτό και έπαψα να συμμετέχω στο συγκεκριμένο θέμα. Οχι όμως και στο φόρουμ!
Τες πα, η απόφαση δική σου είναι, αλλά εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα να φύγεις και φαντάζομαι και πολλα άλλα μέλη το ίδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Παραιτούμαι....δεν αντέχω να σβήνω τόσα μηνύματα...:confused:
Αν θελετε σβηστε τα, αν οχι ας πρόσεχα!
Θα "εκμεταλευτω" λιγακι το site για τελευταια φορα! το email μου ειναι isminith@hotmail.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ακριβώς για τον ίδιο λόγο σταμάτησα κι εγώ να συμμετέχω στο ίδιο θέμα! Οι ιδέες ορισμένων και ο τρόπος που τις εκφράζουν είναι το λιγότερο προσβλητικός για κάποιους από εμάς και τις οικογένειές τους. Ο νοών νοείτο...:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ismini στενοχωριέμαι ΠΟΛΥ που φεύγεις. Θα σε παρακαλούσα να αναθεωρήσεις!
Πιστεύω όμως ότι η Michelle δεν θέλησε να σε θίξει, είτε εσένα είτε άλλους, με αυτά που έγραψε...
Απλώς εξέφρασε την άποψή της, η οποία ως κάθε άποψη είναι σεβαστή, άσχετα αν κάποιος συμφωνεί ή όχι... Το γεγονός ότι η Michelle είναι και administrator δεν σημαίνει (ή δεν θα έπρεπε να σημαίνει) ότι εκπροσωπεί το ίδιο το forum. Τα λεγόμενά της (με την εξαίρεση όσων αφορούν τον συντονισμό) είναι λεγόμενα της Michelle και όχι της Administrator και έτσι πρέπει να τα αντιλαμβανόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariel

Νεοφερμένος

Η Mariel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
απο το συγκεκριμενο θεμα εχω προσβληθει κι εγω και θεωρω κι η οικογενεια μου.σνεχιζω βεβαια να απανταω γιατι δεν αντεχω να διαβαζω τετοιες απαντησεις,που οχι μονο δεν ειναι η αποψη καποιου,αλλα προσβαλλουν σαφως συγκεκριμενες ομαδες ανθρωπων:down: ισως πρεπει κι εγω να σταματησω ν'ασχολουμαι μ'αυτο το θεμα.

παρο'ολα αυτα,το εκλαμβανω κι εγω ως προσωπικη αποψη της Μισελ χωρις να αντιπροσωπευει το φορουμ(θεωρω εξαλλου οτι οι περισσοτεροι εδω μεσα διαφωνουν).υπαρχουν ανθρωποι εδω με τους οποιους μου αρεσει πολυ να μιλαω και γι'αυτους μενω.ειλικρινα στεναχωριεμαι πολυ που αποφασισες να φυγεις,ομως σιγουρα δε θα χαθουμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vana Balafa

Νεοφερμένος

Ο Vana Balafa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 60 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παραιτούμαι....δεν αντέχω να σβήνω τόσα μηνύματα...:confused:
Αν θελετε σβηστε τα, αν οχι ας πρόσεχα!
Θα "εκμεταλευτω" λιγακι το site για τελευταια φορα! το email μου ειναι isminith@hotmail.com

Αν και ειμαι πολύ νεότερη στο site από εσένα, θα συμφωνήσω μαζί σου οτι όντως μερικές φορές κάποιοι απο τα μέλη η απο τούς υπέυθυνους τού forum "παθιάζονται" με το θέμα το οποίο πιθανόν να τούς ενοχλεί προσωπικά, είτε απο κάποια δική τούς προσωπική εμπειρία, είτε απο κάτι που έχουν ακούσει η δεί, και λόγω της υπερβολικής αγάπης τους για τα ζώα να εκφράζονται εκτός αυτών των ορίων που ο καθένας μας ξεχωριστά βάζει και δέχεται........
όμως, θα συμφωνήσω και με τα άλλα μέλης, πώς το forum γενικά δίνει πολύ καλές συμβουλές, πληροφορίες, και γενικά υπάρχει ένα
θερμό και ευχάριστο κλίμα ......
όπως είπες και εσύ, είμαστε έλευθεροι άνθρωποι να συμμετέχουμε σε ότι μας εκφράζει καλύτερα και ταιριάζει με την ιδιοσυγκρασία μας, έτσι λοιπόν εκεί που βρίσκεις ότι "παρεκτρέπονται" τα πράγματα να
δίνεις απλά το στίγμα σου, την διαφωνία σου και τίποτα άλλο......έδω δεν είμαστε για να πείσουμε ο ένας τον άλλον για την απόψη μας, αλλά για να βοηθάμε να δεί ο καθένας άπό εμάς άγνωστα μέχρι τώρα πράγματα.......απλά ειναι τα πράγματα!!!!
μην φύγεις......δεν βράζουν όλοι μέσα στο ίδιο καζάνι..!!!!!!!!
δεν σε γνωρίζω πολύ, αλλά απο τα λίγα που έχω διαβάσει, έχεις να δώσεις...!!!!
βέβαια η τελική απόφαση ειναι δική σου,
φιλικά
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mika

Νεοφερμένος

Η Mika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Το θεμα οντως εχει εξελιχθει πολυ περιεργα και πολλα που εχουν ειπωθει ειναι ανηκουστα. Μην φευγεις ομως..:( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rotonda

Νεοφερμένος

Η rotonda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ισμήνη, είτε αποφασίσεις τελικά να διακόψεις από το Mycat είτε αποφασίσεις να παραμείνεις (μακάρι!), απλώς θέλω να σου πω ότι χάρηκα που σε γνώρισα έστω και τόσο λίγο, έστω και μόνο δικτυακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota

Νεοφερμένος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ισμινι και εγω λυπαμαι ειλικρινα .Δεν ξερω κατα ποσο τελικα μπορει καποιος να συμφωνει και να διαφωνει με μερικα πραγματα σε συζητησεις και ποσο πρεπει να παιρνει θεση,το συγκεκριμενο θεμα απλα το παρακαολουθησα και αυτο οχι ολο γιατι δεν προλαβαινα απο αλλες υποχρεωσεις Οποτε δεν εχω αντιληφθει τι εγινε ακριβως Λυπαμαι για την αποφαση σου γιατι ο λογος σου ηταν παντα μεστος αμεσος και με νοημα προσφερες πολλα εδω Ευχομαι να το δεις ξανα οταν ηρεμησεις και να σε ξαναδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AGGELIKI

Νεοφερμένος

Η AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
δεν ξερω τι εχει γινει και που διαφωνειται,αλλα ενα θελω να πω,που το εχω καταλαβει με τον καιρο και τα διαφορα που συμβαινουν στη ζωη μας.ο καθενας εχει τις αποψεις του και εκφραζει ελευθερα,πολλες φορες αθελα του μπορει να κατηγορησει εμμεσα ή αμμεσα καποιον.αυτα ακομη και μεσα στην οικογενειες γινονται και απο ατομα που αγαπαμε και μας αγαπανε και μετα το μετανιωνουμε ή μετα καταλαβαινουμε τι εχουμε πει και τι εχουμε κανει.και ξαναλεω δεν περνω το μερος κανενος γιατι δεν εχω διαβασει το θεμα που λετε και ποτε δεν εγραψα σε αυτο πανω.ομως πιστευω οτι πρεπει να λυθει η παρεξηγησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ισμηνη μην φυγεις..... το ξερω στεναχωρηθηκες και απογοητευτηκες αλλα .... σε εχουμε συμπαθησει και θα μας λειψεις...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top