Διεκδικήσεις ομοφυλόφιλων στις κοινωνικές παροχές

Να νομιμοποιηθούν οι γάμοι ομοφυλοφίλων;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 577)
  • Ναι

  • Όχι

  • Με αφήνει αδιάφορο/η


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Εγώ κι εσυ και η πλειοψηφια είμαστε οι κωλόφαρδοι της υποθεσεις.Μεγαλώνουμε,μπορουμε και χρησιμοποιουμε το σώμα μας με τις προδιαγραφες της φυσης,κανουμε οικογενειες,δεν ειμαστε στιγματισμενοι.

Χο, χο, χο, το ήξερες ότι η λέξη "κωλόφαρδος" συνδέεται σημειολογικά με τον παθητικό ομοφυλόφιλο; :clapup:

Η παραπάνω φράση λοιπόν θα μπορούσε να έχει τίτλο "Η υψηλή τέχνη της αυτοαναίρεσης" :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
σιγουρα ολα αυτα που λετε ειναι σωστα και μου αρεσει ο διαλογος .. οσο για τους αραπαδες και τους πακιστανους δεν εχω κανενα προβλημα με τους ανθρωπους απλα τονιζω το οτι ο καθενας κανει οτι γουσταρει στο κρεβατι με την υπερβολη στον λογο μου . επισης δικαιωμα του ειναι να εκφραζει τα θελω του ελευθερα
ιδιαιτερα εδω στην ελλαδα εχουμε μπολικη ελευθερη εκφραση και αποψη . ολοι εχουμε δικαιωματα αλλα κανενας δεν εχει υποχρεωση .
τα παραδειγματα με τα ζωα ειναι ατυχη διοτι ειναι ζωα δεν σκεφτονται . και φυσικα ζουμε σε μια κοινωνια με τους κανονες της και με της ιδιαιτεροτητες της . αρα αφου ζουμε σε αυτην την κοινωνια δεν μπορει ο καθενας να παει κοντρα στους κανονες επειδη ειναι της μοδας . και η μοδα προσταζει τους γκει ? τους σοφτ αντρες ? η τυπου αντρες εχω περισσοτερα αξεσουαρ απο τις γυναικες . πριν απο δεκα χρονια ο αντρας ειχε τριχα στο στερνο τωρα οχι και εφτυνε στον δρομο πριν απο 30 χρονια ο αντρας ειχε αλλο προτυπο και η γυναικα αλλο .. δηλαδη θα πρεπει να κανουμε οτι προσταζει η μοδα της τηλεορασης ? δηλαδη δεν ειναι προσβλητικο ολοι αυτοι οι τρυφεροι που κοβονται με την καρδια ενος μαρουλιου να βγαινουν και να μας λενε οτι εχουν δικαιωματα? ε οχι λοιπον δεν εχουν δικαιωμα γιατι σιγα σιγα ερχεται μια κατασταση οπου αυτο θα ειναι νορμαλ? ε μετα ας γινομαστε απο σωληνα και οχι απο την ενωση αντρας γυναικα. θα ηθελα βεβαια να μου πειτε αν τυχει στα δικα σας τα παιδια αυτο ... πως θα αντιδρασεται .??
κυριε ΧΑΟΣ το δικαιωμα για την ελευθερη εκφραση εννοειται οτι μπορεις να πεις την αποψη σου ελευθερα !! σωστα? αλλα οχι να την επιβαλεις με το ετσι θελω . εξαλλου κανενας γκει δεν εχει παει φυλακη επειδη ειναι γκει εκφραζει την αποψη του ελευθερα . αλλα δεν συμφωνω στο να μου προσπαθει με το ετσι θελω να μου λεει οτι ειναι νορμαλ. Ε ΟΧΙ δεν ειναι νορμαλ κυριοι και κυριες πως να το κανουμε . ΒΕΒΑΙΑ το συμφωνο κοινης συμβιωσης το δεχομαι γιατι οπως ειπα στο κρεβατι και στο σπιτι ο καθενας κανει οτι θελει αρα ας μενει με τον συντροφο που διαλεγει για λογους τυπικους και για να μπορει να εχει τα παρε δωσε με το κρατος . αλλα μεχρις εκει . οχι παραπερα.
και φυσικα να τονισω ποσο ζωα ειμαστε . οι αγαπημενοι μας βουλευτες θελοντας περισοτερους ψηφους τονιζουν συνεχεια τα δικαιωματα τως γκει . δηλαδη σας δινουν το τυρακι για να παρουν την ψηφο σας και εσεις τσιμπατε . μην το ξεχνατε αυτο .
καλο βραδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Χο, χο, χο, το ήξερες ότι η λέξη "κωλόφαρδος" συνδέεται σημειολογικά με τον παθητικό ομοφυλόφιλο; :clapup:

Η παραπάνω φράση λοιπόν θα μπορούσε να έχει τίτλο "Η υψηλή τέχνη της αυτοαναίρεσης" :hehe:

Αυτό θα μπορούσες να το πεις και στον worshipper που ανέφερε πως ο ανδρισμός συνδέεται μαι με την ένταση της...εκροής αερίων,κάτι το οποίο συνδέεται μάλλον με τη διάμετρο της εξόδου.

(Τι λέω Θεούλη μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
κυριε ΧΑΟΣ το δικαιωμα για την ελευθερη εκφραση εννοειται οτι μπορεις να πεις την αποψη σου ελευθερα !! σωστα? αλλα οχι να την επιβαλεις με το ετσι θελω . εξαλλου κανενας γκει δεν εχει παει φυλακη επειδη ειναι γκει εκφραζει την αποψη του ελευθερα . αλλα δεν συμφωνω στο να μου προσπαθει με το ετσι θελω να μου λεει οτι ειναι νορμαλ. Ε ΟΧΙ δεν ειναι νορμαλ κυριοι και κυριες πως να το κανουμε . ΒΕΒΑΙΑ το συμφωνο κοινης συμβιωσης το δεχομαι γιατι οπως ειπα στο κρεβατι και στο σπιτι ο καθενας κανει οτι θελει αρα ας μενει με τον συντροφο που διαλεγει για λογους τυπικους και για να μπορει να εχει τα παρε δωσε με το κρατος . αλλα μεχρις εκει . οχι παραπερα.
αυτα που ειπες φτανουν φιλε..

τα εχω πει εγω και αλλοι ξαναπει τα ιδια εδω και ο καθενας διατηρει τις αποψεις του..

κρατα την αποψη σου,,απλα μην παιδευεσαι πολυ σε αυτο το φορυμ για το συγκεκριμενο θεμα..

τσαμπα θα φθειρεις το πληκτρολογιο σου..

το εμαθα αυτο με τον σκληρο τροπο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ειπαμε ειναι παρανορμαλ να βλεπεις δυο αντρες οι δυο γυναικες μαζι .
οσο παρανορμαλ ειναι να βλεπεις εναν 80χρονο με μια 20 χρονη . η την μαντονα με τους 20αρηδες που εχει για γκομενους.
αλλο το τι κανουμε στο σπιτι μας αλλο το τι προσπαθουμε να επιβαλουμε στην κοινη γνωμη . και αυτο απο εμενα δεν περναει απαρατηρητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειπαμε ειναι παρανορμαλ να βλεπεις δυο αντρες οι δυο γυναικες μαζι .
οσο παρανορμαλ ειναι να βλεπεις εναν 80χρονο με μια 20 χρονη . η την μαντονα με τους 20αρηδες που εχει για γκομενους.
αλλο το τι κανουμε στο σπιτι μας αλλο το τι προσπαθουμε να επιβαλουμε στην κοινη γνωμη . και αυτο απο εμενα δεν περναει απαρατηρητο.
εισαι οπισθοδρομικος φλε..;)
δεν ταιριαζεις με το φορουμ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Βλέπω πληθαίνουν οι μεγαλειότατοι που θεωρούν τον εαυτό τους νορμάλ επειδή πηδάνε γυναίκες κι όχι άντρες.

Θέλω σαν τρελή να κάνω παιδιά, αλλά αυτά που βλέπω εδώ με φοβίζουν. Τι θα γίνει αν γεννηθούν ομοφυλόφιλοι και βρουν στο δρόμο τους τους συγγραφείς των παραπάνω ποστ; Βοήθα Παναγία μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Βλέπω πληθαίνουν οι μεγαλειότατοι που θεωρούν τον εαυτό τους νορμάλ επειδή πηδάνε γυναίκες κι όχι άντρες.

Θέλω σαν τρελή να κάνω παιδιά, αλλά αυτά που βλέπω εδώ με φοβίζουν. Τι θα γίνει αν γεννηθούν ομοφυλόφιλοι και βρουν στο δρόμο τους τους συγγραφείς των παραπάνω ποστ; Βοήθα Παναγία μου...
Him εχεις απολυτο δικιο να φοβασαι αυτο ηταν και ο δικος μου φοβος οχι γιατι θα σταματουσα να τα αγαπω αλλα πως θα τα προστατευα απο τοση κακια πως θα τους εξηγουσα τα ανεξηγητα ευτυχως ολα δειχνουν οτι δεν θα χρειαστει ...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
τα παραδειγματα με τα ζωα ειναι ατυχη διοτι ειναι ζωα δεν σκεφτονται .
[...]
και φυσικα να τονισω ποσο ζωα ειμαστε .
Αυτό είναι μάλλον το πρόβλημα. Ότι είμαστε ζώα και σκεφτόμαστε σαν άνθρωποι. :hmm: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

worshipperjesus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο worshipperjesus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Αυτό θα μπορούσες να το πεις και στον worshipper που ανέφερε πως ο ανδρισμός συνδέεται μαι με την ένταση της...εκροής αερίων,κάτι το οποίο συνδέεται μάλλον με τη διάμετρο της εξόδου.

(Τι λέω Θεούλη μου)

Ότι συνδέεται είναι σίγουρο. Νομίζω όμως ότι πιο σφιχτή έξοδος σημαίνει και περισσότερη ένταση. Φαντάσου ένα μπουρί... τι ήχο να βγάζει όταν βγαίνουν μικροποσότητες αερίων... Τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βλέπω πληθαίνουν οι μεγαλειότατοι που θεωρούν τον εαυτό τους νορμάλ επειδή πηδάνε γυναίκες κι όχι άντρες.
ναι,,ειδες που εφτασε η κοινωνια?:worry:;)

που παααμεε?παει χαλασε ο κοσμος..

επισης οι περισσοτεροι γονεις που εχουν ομοφυλοφιλια παιδια δεν νομιζω να θεωρουν καλη για τα παιδια τους αυτη τη συμπεριφορα..απλα το δεχονται επειδη δεν μπορουν να την αλλαξουν και αγαπουν τα παιδια τους.,,αλλα με βαρια καρδια,,πονο..αυτα εχω ακουσει εγω..(και απο διασημους ομοφυλοφιλους για τους γονεις τους.. )

αλλο αν πιστευεις οτι η ομοφυλοφιλια ειναι βλαπτικη και μη φυσιολογικη..και αλλο τι θα κανεις αν ειναι το παιδι σου..

αλλη πολυ πικρη και δυσκολη ιστορια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
ναι,,ειδες που εφτασε η κοινωνια?:worry:;)

που παααμεε?παει χαλασε ο κοσμος..

επισης οι περισσοτεροι γονεις που εχουν ομοφυλοφιλια παιδια δεν νομιζω να θεωρουν καλη για τα παιδια τους αυτη τη συμπεριφορα..απλα το δεχονται επειδη δεν μπορουν να την αλλαξουν και αγαπουν τα παιδια τους.,,αλλα με βαρια καρδια,,πονο..αυτα εχω ακουσει εγω..(και απο διασημους ομοφυλοφιλους για τους γονεις τους.. )

αλλο αν πιστευεις οτι η ομοφυλοφιλια ειναι βλαπτικη και μη φυσιολογικη..και αλλο τι θα κανεις αν ειναι το παιδι σου..

αλλη πολυ πικρη και δυσκολη ιστορια..
Αγγελε εσυ νομιζεις οτι στεναχωριουνται για την επιλογη τους αυτη καθ αυτη?
Αν ο κοσμος μας ηταν διαφορετικος αν δεν γινοταν αντικειμενο χλευασμου φτηνου και χυδαιου χιουμορ οι γονεις τους θα στεναχωριοταν το ιδιο αν ολοι δεν σχολιαζαν το παιδι τους αν δεν το κοροιδευαν και το εξευτελιζαν αυτοι γιατι να στεναχωρηθουν για σκεψου λιγο τι πραγματικα προκαλει την στεναχωρια ...............
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αγγελε εσυ νομιζεις οτι στεναχωριουνται για την επιλογη τους αυτη καθ αυτη?
δικη σου ερμηνεια αυτη...
ισως σε καποιους να ισχυει οχι σε ολους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
μαλλον δεν ταιριαζω με το φορουμ επειδη εχω προοδευτικες ιδεες . πατρις θρησκεια οικογενεια . τελικα η ελευθερια ειναι κακο πραγμα διοτι και να εχεις μια αποψη βγαινουν οι δηθεν προοδευτικοι και την χλευαζουν . αρα μαλλον το συνθημα μπατσοι γουρουνια δολοφονοι να το αλλξω σε - αριστεροι γουρουνια δολοφονοι των ιδεων -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
μαλλον δεν ταιριαζω με το φορουμ επειδη εχω προοδευτικες ιδεες . πατρις θρησκεια οικογενεια . τελικα η ελευθερια ειναι κακο πραγμα διοτι και να εχεις μια αποψη βγαινουν οι δηθεν προοδευτικοι και την χλευαζουν . αρα μαλλον το συνθημα μπατσοι γουρουνια δολοφονοι να το αλλξω σε - αριστεροι γουρουνια δολοφονοι των ιδεων -
Φαντασου και να μην ειχατε προοδευτικες ιδεες τι θα γραφατε δικη μου η αρνητικη αν μου το επιτρεπει η δημοκρατικη σας συνειδηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
-1 κι από μένα επειδή ο Χριστός δεν αφόρισε κανέναν κάποιον λόγω ομοφυλοφιλίας,οπότε ούτε εμείς έχουμε δικαίωμα στο όνομα της θρησκείας να διαχωρίζουμε ψυχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
δεν ειναι κολλητικο αλλα δεν ειναι κακο να προσπαθω να περασω οτι ειναι νορμαλ ενας τροπος ζωης που δεν συμβαδιζει με την ζωη ???δηλαδη το να βλεπεις χερακι χερακι ιδιου φυλου ανθρωπους ?? ειναι παρανορμαλ!!








Σε χαλάει; Αν ναι, γράψε και υπόγραψε την εξής δήλωση:

Με ατομική μου ευθύνη και γνωρίζοντας τις κυρώσεις, που προβλέπονται από τις διατάξεις της παρ. 6 του άρθρου 22 του Ν. 1599/1986, δηλώνω ότι η εικόνα στο post #https://www.ischool.gr/index.php?posts/2495333/ είναι παρανορμάλ, με απωθεί και είναι καταδικαστέα.



Κι εγώ ξέρω όταν αναφέρομαι σε ομοφυλοφιλοφιλία να καταδικάζουω την ανδρική, αλλά στη γυναικεία να κάνω την πάπια, αλλά δεν το κάνω γιατί θα είναι άνανδρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αστο φιλε,,στο ειπα..
παλευεις χαμενη μαχη..

το φορουμ ειναι τοποθετημενο,φιλευθερο βασικα,,και καθαρα υπερ των ομοφοφυλοφιλων..ποτε παντα οι αποψεις οπως οι δικες μου,δικες σου και 2-3 αλλων εδω μεσα.."οπισθοδρομικων" παντα μειοψηφια θα ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
φυσικα και με απωθει να βλεπω αυτα τα λαχταριστα μπισκοτα να φιλιουνται ... πλακα μας κανεις ρε φιλε γιωργο ?? καταλαβαινεις τι θελω να πω ....
για να στο εξηγησω με ελληνικα πρωτης δημοτικου . το να εισαι ομοφυλοφιλος δεν με νοιαζει ... κανε οτι γουσταρεις . απλα μην προσπαθεις να μου επιβαλεις και καλα οτι ειναι νορμαλ.. δεν ειναι νορμαλ . και ειπα πως δεχομαι ενα συμφωνο συμβιωσης μονο και μονο για να μπορεις να κανεις τις δουλειες σου με το κρατος σε θεματα κληρονομιας και ασφαλειας. απο εκει και περα τι θελεις? να βγαινεται στον δρομο και να κανετε τις ανωμαλιες??
αν το θελετε ετσι λοιπον ας γινει αλλα μετα ας αφησετε και εμενα να βγω εξω γυμνος .. και αν δεν σου αρεσει μην με κοιτας..... !! οπως καποιος ειπε ... εχωτο δικαιωμα . της εκφρασης . και της αποψης ... συμφωνεις????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top