Διεκδικήσεις ομοφυλόφιλων στις κοινωνικές παροχές

Να νομιμοποιηθούν οι γάμοι ομοφυλοφίλων;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 575)
  • Ναι

  • Όχι

  • Με αφήνει αδιάφορο/η


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,680 μηνύματα.
Το πρώτο που θα έπρεπε να καταδικαζει η εκκλησια ειναι το ψέμα και η υποκρισια, ειδικότερα οταν οι ετεροφυλοφιλοι ειναι μειοψηφία στην εκκλησία και ειναι κοινό μυστικό...

Δύο ήταν που αντέδρασαν έντονα οι Αμβρόσιος - Σεραφείμ και ο Άνθιμος σε μικρότερο βαθμό, αν αυτοί γνωρίζουν περιπτώσεις ιερέων και δεν μιλάνε είναι ψεύτες και υποκριτές, τον Σεραφείμ δεν τον εμπιστεύομαι.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,896 μηνύματα.
Και εισαι σιγουρος οτι αυτοι δεν ειναι γκει; Οι δυο στους τρεις που ανεφερες ειδικα εχουν ιδανικο προφιλ γκέι συμφωνα με γκει φιλο μου που τα διαισθάνεται ευκολα και σπανια κανει λαθος...
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,896 μηνύματα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,680 μηνύματα.
Ακόμα και ομοφυλόφιλοι να είναι ποιος θα ερεθιστεί σεξουαλικά από έναν γέρο 85 χρονών με ράσα και μια γενειάδα μέχρι κάτω?
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,680 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,896 μηνύματα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,680 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,896 μηνύματα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,680 μηνύματα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,680 μηνύματα.
Εσύ γιατί πετάς λάσπες σε ανθρώπους χωρίς αποδείξεις? Εγώ όταν έγραψα ότι ο Τσιόδρας και ο Σύψας τα παίρνουν με κατηγόρησες ότι συκοφαντώ ανθρώπους.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,896 μηνύματα.
Εσύ γιατί πετάς λάσπες σε ανθρώπους χωρίς αποδείξεις? Εγώ όταν έγραψα ότι ο Τσιόδρας και ο Σύψας τα παίρνουν με κατηγόρησες ότι συκοφαντώ ανθρώπους.
Εσυ εχεις αποδείξεις; Εγω απλα σου ειπα οτι εχω φιλο τζιμανι που τα βρισκει όλα και σπανιοτατα πεφτει εξω...
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,680 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,896 μηνύματα.
Ενδείξεις όχι αποδείξεις, η Gilead που παράγει το Redesivir, εσύ πες μου τώρα μια ένδειξη ότι ο Αμβρόσιος επιτέθηκε σε αγοράκι.
Μην παρερμηνευεις τα λογια μου. Ξαναδιαβασε...
Ενδείξεις όχι αποδείξεις
Με ενδειξεις δεν κανεις τιποτα.
Π.χ για μενα η γνωμη του φιλου μου ειναι παραπανω απο αποδειξη. Για την δικαιοσύνη δεν ειναι...
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Σαν τον φίλο της Λίλα(ς) από το S1ngles, με το μάτι τους έπιανε όλους αν ήταν gay ή όχι 😛
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,680 μηνύματα.
Μην παρερμηνευεις τα λογια μου. Ξαναδιαβασε...

Με ενδειξεις δεν κανεις τιποτα.
Π.χ για μενα η γνωμη του φιλου μου ειναι παραπανω απο αποδειξη. Για την δικαιοσύνη δεν ειναι...

Οι ενδείξεις είναι το ενδιάμεσο ανάμεσα στο τίποτα και τις αποδείξεις, άν οι ενδείξεις γίνουν αποδείξεις αυτό είναι δουλειά της δικαιοσύνης. Ο Σύψας κατηγορήθηκε ότι τα παίρνει από την Gilead αλλά δεν απάντησε, ούτε έκανε μήνυση.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,896 μηνύματα.
Οι ενδείξεις είναι το ενδιάμεσο ανάμεσα στο τίποτα και τις αποδείξεις, άν οι ενδείξεις γίνουν αποδείξεις αυτό είναι δουλειά της δικαιοσύνης. Ο Σύψας κατηγορήθηκε ότι τα παίρνει από την Gilead αλλά δεν απάντησε, ούτε έκανε μήνυση.
Προφανως αδιαφορεί τα μεγιστα.

Σαν τον φίλο της Λίλα(ς) από το S1ngles, με το μάτι τους έπιανε όλους αν ήταν gay ή όχι 😛
Δεν το γνωριζω το σηριαλ αλλα προφανως ειναι καπως ετσι. Τα ιδια μου ελεγε και για τον Ρωσο ηγετη ο οποιος εχει και κορη...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top