[ΕΡΤ] Συμφωνείτε με την απόφαση της κυβέρνησης;

Συμφωνείτε με την απόφαση της κυβέρνησης;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 86)
  • Ναι, απολύτως

    Ψήφοι: 18 20.9%
  • Συμφωνώ με την αναδιάρθρωση, διαφωνώ με το κλείσιμο

    Ψήφοι: 40 46.5%
  • Οχι, δεν συμφωνώ

    Ψήφοι: 26 30.2%
  • Δεν με ενδιαφέρει

    Ψήφοι: 1 1.2%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 1 1.2%

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Εγώ σύμφωνα με τις λίγες γνώσεις που έχω περί Ιστορίας αν δε με απατάει η μνήμη μου πριν από τον Γκορμπατσόφ υπήρξε ο Στάλιν.
Συγχώρεσέ με αν κάνω λάθος.:)

Κάνεις λάθος.
Ωστόσο δυσκολεύομαι να συγχωρήσω την προβοκατόρικη ερώτηση, ενόσω υπάρχει στο διαδίκτυο οποιαδήποτε πληροφορία επιθυμείς.
Meh, δεν έχει νόημα. Συνέχισε να προσκυνάς τις ομιλίες της κυρίας Παπαρήγα και ζήσε στον κόσμο που φαντάζεσαι.
Άσε τι κάνουν οι άλλοι. Κοίτα τη δική σου καμπούρα που δεν είναι καθόλου μικρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Άσε τι κάνουν οι άλλοι. Κοίτα τη δική σου καμπούρα που δεν είναι καθόλου μικρή.

Τουλάχιστον δεν προσκυνώ τις ομιλίες του κάθε αληταρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Τουλάχιστον δεν προσκυνώ τις ομιλίες του κάθε αληταρά.
Και αληταράς τώρα η Παπαρήγα και ο Κουτσούμπας;
Άκου μικρέ αντιΚΚΕ φίλε μου. Αυτοί οι άνθρωποι εκλέχθηκαν σε αυτή τη θέση από μία Κεντρική Επιτροπή που εκλέχθηκε από όλα τα μέλη του ΚΚΕ. Οι αποφάσεις του ΚΚΕ είναι αποφάσεις των μελών του. Θα σε παρακαλούσα να είσαι προσεκτικότερος όταν αποκαλείς αληταράδες μερικές δεκάδες χιλιάδες μέλη του ΚΚΕ και την ΚΝΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Νομίζω πως ο καθένας έχει δικαίωμα να έχει την άποψη του για τον κάθε πολιτικό εκπρόσωπο! Με την ίδια λογική που οι αριστερή αποκαλούν τους δεξιούς λαμόγια κτλ με την ίδια λογικοί οι δεξιοί μπορούν να αποκαλούν την Παπαρήγα και την κάθε Παπαρήγα αληταρά..

Το θέμα είναι ανεξάρτητα απο τις πολιτικές πεποιθήσεις που μπορεί να έχει ο καθένας να προσπαθήσουμε να βρούμε ένα κοινό σκοπό για το δικό μας καλό και όχι για το καλό των πολιτικών..κανένας απο αυτούς δεν πάει χαμένος..
Όπως ο Σημίτης κατέστρεψε την Ελλάδα και τώρα κάνει διακοπές έτσι γινόταν και θα γίνεται πάντα! Αυτοί ΟΛΟΙ ούτε θα πεινάσουν, ούτε θα μείνουν άνεργοι, ούτε θα έρθει τέλος του μήνα και δεν θα έχουν να πληρώσουν τους λογαριασμούς τους..
Άρα παιδιά αυτό που πρέπει να μας απασχολεί είναι το κοινό καλό και όχι το καλό των "προνομιούχων" και το πως θα τους αποκαλεί ο καθένας ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Νομίζω πως ο καθένας έχει δικαίωμα να έχει την άποψη του για τον κάθε πολιτικό εκπρόσωπο! Με την ίδια λογική που οι αριστερή αποκαλούν τους δεξιούς λαμόγια κτλ με την ίδια λογικοί οι δεξιοί μπορούν να αποκαλούν την Παπαρήγα και την κάθε Παπαρήγα αληταρά..

Ωστόσο αυτό αποτελεί στοχοποίηση μίας κοινωνικής ομάδας, έτσι δεν είναι, παιδιά;
Θέλω να πω, δηλαδή, ότι όταν προστατεύεις τους μπάτσους, είναι περίεργο να μη προστατεύεις άλλες ομάδες. Δε συμφωνείτε;

Φυσικά δε θα είμαι εγώ αυτός που θα πω σε κανέναν τι να κάνει. Μία παράκληση έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Ωστόσο αυτό αποτελεί στοχοποίηση μίας κοινωνικής ομάδας, έτσι δεν είναι, παιδιά;
Θέλω να πω, δηλαδή, ότι όταν προστατεύεις τους μπάτσους, είναι περίεργο να μη προστατεύεις άλλες ομάδες. Δε συμφωνείτε;

Δεν νομίζω να υπάρχει κανείς που πιστεύει, ανεξάρτητα των πολιτικών του πεποιθήσεων, οτι δεν υπάρχει συγκάληψη!
ΑΛΛΑ συγκάλυψη υπήρχε και υπάρχει απ' όλους τους πολιτικούς χώρους!
Δεν υπάρχει συγκάλυψη και όφελος μέσα στα σωματεία των εργαζομένων θες να μου πείς? Δεν υπάρχουνε εκει μέσα λαμόγια που πατάνε στον πόνο και την ανάγκη των εργαζομένων? Ας μην κοροιδευόμαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Τέλος πάντων, φίλε, δεν βρίσκω σκόπιμο να απαντήσω για μία ακόμη φορά σε κάτι που αφορά στο ΚΚΕ, στο θέμα της ΕΡΤ. Νομίζω αποπροσανατολίζουμε και δε θέλω να κάνω κάτι τέτοιο αυτή τη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Ακούγεται ότι θα πάμε για εκλογές τον Ιούλιο ή μπα;

παμε στοιχημα θα είναι οι επόμενες εκλογές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Τέλος πάντων, φίλε, δεν βρίσκω σκόπιμο να απαντήσω για μία ακόμη φορά σε κάτι που αφορά στο ΚΚΕ, στο θέμα της ΕΡΤ. Νομίζω αποπροσανατολίζουμε και δε θέλω να κάνω κάτι τέτοιο αυτή τη στιγμή.

Καταρχήν είμαι φίλη και όχι φίλος, μην σε ξεγελά το όνομα!:P

Κατα δεύτερον δεν έχω καμία διάθεση να στοχοποιήσω το ΚΚΕ μιας και δεν έχω κάτι μαζί τους άσχετα αν δεν ανήκα ποτέ στον πολιτικό τους χώρο...
Anyway δεν είναι αυτό το θέμα μας! Σταματάω εδώ ελπίζοντας για το καλύτερο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Ναι, σόρρυ. :P
---------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Άρα να μην αντιδράμε? Αυτό μου λες?:confused:
Με την ίδια λογική λοιπόν αφού τίποτα δεν πρόκειται να αλλάξει να καθόμαστε και να δεχόμαστε τα πάντα χωρίς να μιλάμε!:confused:

Ας καθίσουμε λοιπόν όλοι στα σπίτια μας και να κρίνουμε απο εκεί όπως έκανε ο κύριος Κότσιρας και ο κάθες κύριος Κότσιρας!

Πλάκα έχεις! Υπάρχει περίπτωση να υπονόησα έστω και ελάχιστα κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Πλάκα έχεις! Υπάρχει περίπτωση να υπονόησα έστω και ελάχιστα κάτι τέτοιο;

Eίδες όταν έχω όρεξη έχω πλάκα!:)
Συγγνώμη αν παρερμήνευσα..Αυτό κατάλαβα!
Γράψε λάθος λοιπόν αφού δεν εννοούσες αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ο λαός έπρεπε να μιλήσει στις εκλογές. ήταν διπλές κιόλας. Από την στιγμή που δεν το έκανε είναι υπεύθυνος για όσα συμβαίνουν.

Όπως και στην Τουρκία. Πως μπορείς να ρίξεις τον Ερντογάν όταν βγήκε με 50%??

Απλά όταν φτάνει η στιγμή των εκλογών ο λαός δείχνει πόσο μικρή μνήμη έχει. Θυμάται μόνο τα διαφημιστικά σποτ της περιόδου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Έχω καιρό να γράψω στο στέκι, και δεν διάβασα όλα τα μηνύματα του θρεντ, όμως πέρα από κομματικές ιδεολογίες που κακώς μπήκαν και σε αυτό το θέμα λυπάμαι για ορισμένα πράγματα:

Πρώτον, λυπάμαι όλους αυτούς τους ανθρώπους που έμειναν χωρίς δουλειά, καθώς και τις οικογένειες που θα προστεθούν στην δυστυχία και στην ανεργία, λες και δεν μας έφθανε το μέχρι τώρα ποσοστό της ανεργίας στον τόπο μας.

Αλλά κυρίως λυπάμαι, γιατί μπαίνοντας και σε άλλα σάιτς, βλέπω πολλούς να υποστηρίζουν το κλείσιμο, όπως και κάθε φορά που ακούγονται για απολύσεις όπου και αν προέρχονται σχεδόν να θριαμβολογούν.

Δεν χρειάζεται να ψάχνουμε τις αιτίες που περνούν κάθε τόσο και νέα μέτρα, και να απορούμε γιατί δεν αντιδρά ο λαός.

Αφού είμαστε διχασμένοι και μισεί ο ένας τον άλλον και δεν υπάρχει ενότητα μεταξύ μας, τι να περιμένουμε.

Είμαστε άξιοι της μοίρας μας, με την νοοτροπία που μας περιβάλλει, και ας περιμένουμε και χειρότερα ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
https://news.in.gr/greece/article/?aid=1231253098
https://www.galop.gr/index.php?cid=0
Μου έκαναν εντύπωση αυτές οι δημοσκοπήσεις.

Με ποια έννοια σου έκαναν εντύπωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Εντάξει παιδιά, νομίζω πρέπει να το παραδεχτούμε όλοι.
Η ΕΡΤ ήταν πολύ πίσω σε σχέση με τα ιδιωτικά.

πχ το Mega έκανε πολύ καλύτερη προπαγάνδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos/keratsini

Νεοφερμένος

Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω απόλυτα!
Δεν μπορώ να καταλάβω πως μια τέτοια δύσκολη περίοδο για όλο το κόσμο μένουμε ακόμα κολλημένοι στα χρώματα!
ΌΛΟΙ κοιτάνε το συμφέρον τους και την πάρτη τους...Για τον κοσμάκη δεν νοιάζεται κανείς πραγματικά!
Όταν η ίδια η αριστερά αλληλοσφάζεται μεταξύ της, όταν η δεξιά έχει χάσει το νόημα του καπιταλισμού και ο σοσιαλισμός εξαφανίστηκε πριν καν αρχίσει, το να σκοτωνόμαστε μεταξύ μας για τα χρώματα δεν βοηθάει σε τίποτα και πόσο μάλλον τους ίδιους μας τους εαυτούς!

Ποια προσδιορίζεις ως αριστερά γιατί έχει γίνει λάστιχο πλέον αυτή ή λέξη..
Επίσης είναι άξιο αναφοράς ότι ο καπιταλισμός δεν εδραιώθηκε με τη μία,υπήρχε συνεχής διαπάλη μεταξύ παλιού και νέου δλδ φεουδαρχίας-καπιταλισμού....Για θυμηθείτε τη γαλλική επανάσταση!!!1789.Για πείτε μου πότε έγινε καπιταλιστική χώρα η Γαλλία;Ας σκεφτούμε ότι ο επαναστατικός χρόνος για την καπιταλιστική ευρώπη ήταν το 1848,60 χρόνια μετά την γαλλική -αποτυχημένη επανάσταση.

Ο λαός έπρεπε να μιλήσει στις εκλογές. ήταν διπλές κιόλας. Από την στιγμή που δεν το έκανε είναι υπεύθυνος για όσα συμβαίνουν.

Όπως και στην Τουρκία. Πως μπορείς να ρίξεις τον Ερντογάν όταν βγήκε με 50%??

Απλά όταν φτάνει η στιγμή των εκλογών ο λαός δείχνει πόσο μικρή μνήμη έχει. Θυμάται μόνο τα διαφημιστικά σποτ της περιόδου.

Εγώ έχω την αίσθηση ότι ακόμα και όταν θυμάται μέσω εκλογών δεν μπορεί να δοθεί φιλολαΪκή διέξοδος και προκαλώ τον οποιοδήποτε να μου δώσει ένα παράδειγμα χώρας που σώθηκε μέσω εκλογών........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thalalla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η thalalla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ Δ.Ε. ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΠΕΡΓΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ!

Ο διοικητικός μηχανισμός της εκπαίδευσης σαν μηχανισμός καταστολής και τρομοκράτησης των καθηγητών υπακούοντας στις εντολές της ηγεσίας του Υπουργείου Παιδείας και της κυβέρνησης.
Σε διάφορες περιοχές (Α' Αθήνας, Θεσ/νίκη, Κιλκίς, Χανιά κ.α) Διευθυντές εκπαίδευσης και περιφερειακοί διευθυντές καλούν καθηγητές απεργούς σε απολογία.

Αυτή η κατασταλτική - τρομοκρατική δράση δε θα περάσει. Η «παιδαγωγική» της υποταγής και της συμμόρφωσης προς τις κυβερνητικές εντολές που διδάσκουν τα στελέχη και ο διοικητικός μηχανισμός είναι ξένη προς τις αξίες και τις παραδόσεις του κλάδου. Προειδοποιούμε να μη διανοηθούν να πειράξουν και να διώξουν συνάδελφο που απεργεί, γιατί θα πάρουν μαζική και αγωνιστική απάντηση από ολόκληρο τον κλάδο και τους εργαζομένους συνολικά.
Ο αγώνας για «ψωμί - παιδεία - ελευθερία» για την υπεράσπιση βασικών δικαιωμάτων και κατακτήσεων είναι πιο επίκαιρος από ποτέ.

ΠΑΝΕΡΓΑΤΙΚΟΣ-ΠΑΛΛΑΪΚΟΣ ΞΕΣΗΚΩΜΟΣ

Δε θα σταματήσουν αν δεν τους σταματήσουμε!
https://https://www.alfavita.gr/arthr...-δε-κάτω-τα-χέρια-από-τους-απεργούς-καθηγητές

Φήμες για επέμβαση από το υπουργείο Οικονομικών στα ιδιωτικά ΜΜΕ της χώρας ώστε να μην μεταδίδουν την ΕΡΤ, κυκλοφορούν τα τελευταία λεπτά.
Σύμφωνα με το site typologies.gr τα τελευταία λεπτά κυκλοφορεί ένα mail με την υπογραφή ενός προσώπου, για λογαριασμό του υπουργού Οικονομικών, καθηγητή Γιάννη Στουρνάρα, το οποίο απειλεί με κυρώσεις όσα ΜΜΕ αναπαράγουν το σήμα της ΕΡΤ.
Διαβάστε το mail

"Εκ μέρους του Υπουργού Οικονομικών, κ. Γ. Στουρνάρα, σας ενημερώνουμε οτι σύμφωνα με τη την υπ' αριθμ. ΟΙΚ.02/11.6.2013 (ΦΕΚ Β΄ 1414/11.6.2013) ΚΥΑ καταργείται η δημόσια επιχείρηση ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ (ΕΡΤ Α.Ε) και οι θυγατρικές της. Με βάση την παραπάνω απόφαση, διακόπτεται η λειτουργία της εταιρίας ΕΡΤ Α.Ε. και των θυγατρικών της και ως εκ τούτου παύει η εκπομπή σήματος από την ΕΡΤ.
Για το σκοπό αυτό, επισημαίνεται οτι τυχόν προβολή των πάσης φύσεως εκπομπών (τηλεοπτικών και ραδιοφωνικών) που φέρουν το σήμα της ΕΡΤ Α.Ε. από περιφερειακούς τηλεοπτικούς σταθμούς, συνιστά μη αδειοδοτημένη και εξ'αυτού του λόγου παράνομη προβολή προγράμματος και αντιμετωπίζει όλες τις κυρώσεις που προβλέπει η κείμενη νομοθεσία".https://https://www.inews.gr/267/ento...matisei-i-anametadosi-tou-simatos-tis-ert.htm


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ έχω την αίσθηση ότι ακόμα και όταν θυμάται μέσω εκλογών δεν μπορεί να δοθεί φιλολαΪκή διέξοδος και προκαλώ τον οποιοδήποτε να μου δώσει ένα παράδειγμα χώρας που σώθηκε μέσω εκλογών........

Δεν είπα να σωθούμε αλλά τουλάχιστον όχι να εκλέξουμε τους ίδιους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top