Είδη φιλιών... Πως να φιλάς με πάθος!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Με συγχωρείς πολύ Εβανζελίν αλλά δεν είναι οι Άντρες έτσι.

Ο Άντρας με άλφα κεφαλαίο ταυτίζει το φιλί με ένα παγωμένο ρόφημα φράουλα-σοκολάτα με μια μικρή δόση baileys. Γιατί; Δώσε βάση:

Η φράουλα: Φρούτο κόκκινο, ζουμερό, το ίδιο και το φιλί σου αγαπητέ Άντρα. Πρέπει να δώσεις στη γυναίκα που ποθείς, να καταλάβει πόσο πάθος κρύβεις για κείνη, χωρίς υπερβολές και πολλά φρουφρού, απλά με τον αυθορμητισμό σου, τον αυτοσχεδιασμό και την αθωότητα που διακρίνει ένα φιλί. Όπως ακριβώς και η φράουλα. Μπορείς να τη δεις να την απολαμβάνουν από μικρά παιδιά έως και πολύ ελκυστικές παρουσίες γεμάτες πάθος.

Η σοκολάτα: Χαρίζει υγεία, υπέροχη γεύση και κάποια ερεθιστικότητα στον εγκέφαλο. Αγαπητέ επίδοξε Άντρα, δεν πάνε πάντα όλοι με το σταυρό στο χέρι. Πρέπει να της κάνει κλικ ο τρόπος σου, να τη φιλήσεις με τέτοιο τρόπο που να θυμάται ότι είσαι ξεχωριστός. Άγγιξέ την κι από τις δυο μεριές του προσώπου της, με τα δάχτυλά σου να της χαιδεύουν το λαιμό ή την περιοχή πίσω από τα αυτιά προς το σβέρκο. Πλησίασε με ελαφρά ανοιχτό το στόμα σου, και φίλα την αφήνοντας ίσως και για ελάχιστο χρόνο την υποψία γαλλικού φιλιού. Παίξε με τη γλώσσα σου στο κάτω μέρος των χειλιών (το πάνω μέρος για το κάτω χείλος), πολύ αργά σα να είναι κάτι που θες να κρατήσει. Ευθύς αμέσως για το τελείωμα του φιλιού, ρούφα απαλά με τα χείλη σου το δικό της κάτω χείλος, σαν να θες να της δώσεις μια γλυκιά ανάμνηση.

Το Baileys: Τέλος αγαπητό αρσενικό που αποφάσισες να εγκαταλείψεις τα αντράκια και να μεταβείς στη θεάρεστη κατηγορία του Άντρα και να γίνεις ένας από τους ελάχιστους που έχουμε απομείνει, βάλε καλά στο μυαλό σου ότι το φιλί δεν είναι μόνο αθωότητα, αλλά και μεθυστικότητα. Πρέπει η στιγμή να φανεί ότι διαρκεί αρκετά, να τη σαγηνεύσεις τόσο που θα υπνωτιστεί από την απαλότητα και την ευγένεια των κινήσεών σου. Το τελείωμα όμως εκτός από "σοκολατί" μπορεί να είναι και ολίγον τι "αλκοολί" με μια έντονη και ξαφνική αρχή του φιλιού (προσοχή όμως δεν είστε στο Χόλιγουντ, μη σπάσετε κανα δόντι απ' την ορμή) έως και ένα ελαφρύ δαγκωματάκι στο κάτω χείλος της όπως θα απομακρύνεσαι.

Αυτά από κάποιον που θέλει να πιστεύει ότι κάνει τη δουλειά σωστά. Αν θέλετε παστίτσια και μουσακάδες με παπουτσάκια και κάλτσες, εκεί είναι τα ντελιβεράδικα.:whistle: Άλλο σύντροφος στον πόθο και στον έρωτα και άλλο "υπηρέτρια στην κουζίνα και πορνοστάρ στο κρεβάτι".;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Snow

Νεοφερμένος

Η Snow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μπορώ να σου πω μετά βεβαιότητας ότι αυτό που αρέσει πιο πολύ είναι να τις ... θες! Εάν θες, γουστάρεις και ποθείς μία γυναίκα, εάν την θέλεις πιο πολύ και από ένα ταψί με φρεσκομαγειρεμένο ζεστό παστίγιο (γιαμ γιαμ), αυτό θα σου βγει στο φιλί. Μην ρωτήσεις το "πώς", είναι το αποτέλεσμα μιας περίπλοκης ψυχοσωματικής χημικής διαδικασίας, ωστόσο μπορώ να σου επιβεβαιώσω ότι βγαίνει.

Κοινώς, μην κάθεσαι να ψάχνεις τι / πώς / γιατί. Απλά χαλάρωσε, be yourself, αφέσου στην μαγεία ενός ζεστού, αληθινού, παθιασμένου κι ερωτικού φιλιού με την κοπέλα που αγαπάς. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους... :)
Έτσι..Όταν θέλεις τον άλλον σου βγαίνει αυθόρμητα!!:huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Εγω νομιζω πως ενα φιλι εξαρταται απο το πως νιωθεις για καποιον. Ετσι θα σου βγει αναλογως;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Με συγχωρείς πολύ Εβανζελίν αλλά δεν είναι οι Άντρες έτσι.

Ο Άντρας με άλφα κεφαλαίο ταυτίζει το φιλί με ένα παγωμένο ρόφημα φράουλα-σοκολάτα με μια μικρή δόση baileys. Γιατί; Δώσε βάση:

Η φράουλα: Φρούτο κόκκινο, ζουμερό, το ίδιο και το φιλί σου αγαπητέ Άντρα. Πρέπει να δώσεις στη γυναίκα που ποθείς, να καταλάβει πόσο πάθος κρύβεις για κείνη, χωρίς υπερβολές και πολλά φρουφρού, απλά με τον αυθορμητισμό σου, τον αυτοσχεδιασμό και την αθωότητα που διακρίνει ένα φιλί. Όπως ακριβώς και η φράουλα. Μπορείς να τη δεις να την απολαμβάνουν από μικρά παιδιά έως και πολύ ελκυστικές παρουσίες γεμάτες πάθος.

Η σοκολάτα: Χαρίζει υγεία, υπέροχη γεύση και κάποια ερεθιστικότητα στον εγκέφαλο. Αγαπητέ επίδοξε Άντρα, δεν πάνε πάντα όλοι με το σταυρό στο χέρι. Πρέπει να της κάνει κλικ ο τρόπος σου, να τη φιλήσεις με τέτοιο τρόπο που να θυμάται ότι είσαι ξεχωριστός. Άγγιξέ την κι από τις δυο μεριές του προσώπου της, με τα δάχτυλά σου να της χαιδεύουν το λαιμό ή την περιοχή πίσω από τα αυτιά προς το σβέρκο. Πλησίασε με ελαφρά ανοιχτό το στόμα σου, και φίλα την αφήνοντας ίσως και για ελάχιστο χρόνο την υποψία γαλλικού φιλιού. Παίξε με τη γλώσσα σου στο κάτω μέρος των χειλιών (το πάνω μέρος για το κάτω χείλος), πολύ αργά σα να είναι κάτι που θες να κρατήσει. Ευθύς αμέσως για το τελείωμα του φιλιού, ρούφα απαλά με τα χείλη σου το δικό της κάτω χείλος, σαν να θες να της δώσεις μια γλυκιά ανάμνηση.

Το Baileys: Τέλος αγαπητό αρσενικό που αποφάσισες να εγκαταλείψεις τα αντράκια και να μεταβείς στη θεάρεστη κατηγορία του Άντρα και να γίνεις ένας από τους ελάχιστους που έχουμε απομείνει, βάλε καλά στο μυαλό σου ότι το φιλί δεν είναι μόνο αθωότητα, αλλά και μεθυστικότητα. Πρέπει η στιγμή να φανεί ότι διαρκεί αρκετά, να τη σαγηνεύσεις τόσο που θα υπνωτιστεί από την απαλότητα και την ευγένεια των κινήσεών σου. Το τελείωμα όμως εκτός από "σοκολατί" μπορεί να είναι και ολίγον τι "αλκοολί" με μια έντονη και ξαφνική αρχή του φιλιού (προσοχή όμως δεν είστε στο Χόλιγουντ, μη σπάσετε κανα δόντι απ' την ορμή) έως και ένα ελαφρύ δαγκωματάκι στο κάτω χείλος της όπως θα απομακρύνεσαι.

Αυτά από κάποιον που θέλει να πιστεύει ότι κάνει τη δουλειά σωστά. Αν θέλετε παστίτσια και μουσακάδες με παπουτσάκια και κάλτσες, εκεί είναι τα ντελιβεράδικα.:whistle: Άλλο σύντροφος στον πόθο και στον έρωτα και άλλο "υπηρέτρια στην κουζίνα και πορνοστάρ στο κρεβάτι".;)

Πώς τα λες έτσι σε κάθε ποστ που κάνεις, είναι κάτι το απίστευτο! :D
Μπράβο ρε παιδί μου, να σε χαίρονται οι δικοί σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimaraz97

Νεοφερμένος

Ο Jimaraz97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.....
Χθες ηταν το πρωτο μου ραντεβου απο κοντα με μια κοπελα και μιλησαμε αρκετη ωρα και μετα απο ενα σημειο ειχε ερθει πολυ πολυ κοντα μου και περιμενε φιλι στο στωμα το καταλαβα αλλα εγω δεν εχω ξαναφιλησει και δεν ηξερα πως να το κανω και δεν θελω να τησ το πω κιολασ επειδη θα ξενερωσει τι να κανω ρε γαμωτο και τωρα ξενερωσε που δεν την φιλησα αλλα αυτη περιμενει σιγουρα φιλη την επομενη φορα και εγω ομως δεν ξερω πως να το κανω.... Τι να κανω ?? Ουτε πως να φιλησω ξερω ουτε πως να την πιασω... Τι να κανω>???

Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα #12 - #24 προήλθαν από το θέμα «Πώς να την φιλήσω;»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
με μπέρδεψες και δεν ξέρω αν η απορία σου είναι τι να κάνεις ή τι να κάνεις...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Γαμώτο :(
Προχθές έχασα το εγχειρίδιο οδηγιών χρήσεων για εγγυημένη επιτυχία στο φιλί :(

Ρε Jim δε χρειάζεται να σου δώσει κάποιος οδηγίες για το πως να φιλήσεις! Θα το κάνεις όπως σου βγει και με αυτοπεποίθηση.Αυτός πιστεύω είναι ο καλύτερος τρόπος και πιθανότατα να της αρέσει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Αργές κινήσεις πρώτα απόλα μη βιαστείς. Απλά πλησιασε τη και θα σου βγεί παιδί μου μην αγχώνεσαι. Και δόντια θα τσουγκρίσετε, και κεφάλια μη σου πώ αλλά έτσι είναι στην αρχή, μην ντραπείς ούτε να φοβηθείς, ρίχτο στην πλάκα και να είσαι σίγουρος θα γελάσετε και οι δύο.
Και την γλώσσα προσεχέ τη λίγο, μην αρχίσεις το γλυφοχλαπάκιασμα με την μια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimaraz97

Νεοφερμένος

Ο Jimaraz97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Βασικα και χθες που με πλησιασε πολυ κοντα δεν ξερω αλλα καπως νβτρεπομουνα να την πιασω ετσι και να τη φιλησω και ε και φοβομουνα μην μου ερ8ει αυτη και κανω πισω απο φοβο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Βασικα και χθες που με πλησιασε πολυ κοντα δεν ξερω αλλα καπως νβτρεπομουνα να την πιασω ετσι και να τη φιλησω και ε και φοβομουνα μην μου ερ8ει αυτη και κανω πισω απο φοβο.....

Αυτή να έρθει από μόνη της αποκλείεται... :P
Όσο και να πεις, είναι πρώτο φιλί, λογικό να κολλάς,
και δεν είναι ανάγκη να την φιλήσεις με γλωσσόφιλό κατευθείαν,
φίλησε την πεταχτά στα χείλια,μετά δώσε ένα συνεχές φιλί
και σιγά-σιγά θα πάρεις και το θάρρος να προχωρήσεις και σε κάτι
πιοοοο :redface:

Είναι ωραία στιγμή μωρέ, μη την χαλάς με άγχος και βιασύνη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsoglanos

Νεοφερμένος

Ο tsoglanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
κοίτα εγώ στο πρώτο φιλί είχα βάλει και γλώσσα με τη μία. Έτσι μου είχε βγει απλά. Και μετά γυρνάει η τύπισσα και μου λέει καλά που έμαθες να φιλάς τόσο ωραία; Οπότε χαλάρωσε και θα σου βγει από μόνο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Όταν είσαι έτοιμος ψυχολογικά, θα σου βγει από μόνο του. ;) Μην αγχώνεσαι, αν αγχωνόμαστε με κάτι τέτοια τελειώσαμε. Σκέψου ότι και αυτή ίσως να μην έχει ξαναέρθει σε τέτοια φάση και να περιμένει εσένα.
Δεν θέλει καμιά προετοιμασία και ούτε προς Θεού θέλει μάθημα κάτι τέτοιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πηνελοπη777

Νεοφερμένος

Η Πηνελοπη777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εμενα προσωπικα μου αρεσουν τα αργα φιλια με παθος ,και οχι τα γρηγορα και βιαστικα.
ενα ωραιο τιπ που τρελενει πιστευω ειναι οταν την φιλας να την κρατας με την μια παλαμη στο μαγουλο και να της χαιδευεις τα μαλλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άνοιξέ της το στόμα χώσε όλη τη γλώσσα σου μέσα μέχρι να ακουμπήσεις τις αμυγδαλές, δάγκωσε να χείλη της μέχρι να ματώσουν και τέλος πασάλειψε όλη της τη μάπα με σάλια σαν το σκύλο μου το Τζακ. Πιο πάθος πεθαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Φιλε μου όπως σου βγει στην αρχη...σιγα σιγα θα το καλυτερευσεις το φιλι...:whistle:....αμα σε προδιαθετει κιολας η κοπελα ολα γινονται πιο ευκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

REBELLOS

Νεοφερμένος

Ο REBELLOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
το πάθος στο φιλί ειναι απολυτα δεμένο με το παθος στη σχέση. Ενα ερωτικό φιλί για να πετυχει δεν ειναι μονο "γλωσσα", "κινηση" "πιπίλημα""σάλιο" παλάμι που βαστας το μαγουλο σταθερο, είναι πρωτα και κύρια εσωτερικη διαδικασια, και τοτε κανεις την κοπέλα σου να "μουδιάσει"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freepepsi

Νεοφερμένος

Η Ουρανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.....
Χθες ηταν το πρωτο μου ραντεβου απο κοντα με μια κοπελα και μιλησαμε αρκετη ωρα και μετα απο ενα σημειο ειχε ερθει πολυ πολυ κοντα μου και περιμενε φιλι στο στωμα το καταλαβα αλλα εγω δεν εχω ξαναφιλησει και δεν ηξερα πως να το κανω και δεν θελω να τησ το πω κιολασ επειδη θα ξενερωσει τι να κανω ρε γαμωτο και τωρα ξενερωσε που δεν την φιλησα αλλα αυτη περιμενει σιγουρα φιλη την επομενη φορα και εγω ομως δεν ξερω πως να το κανω.... Τι να κανω ?? Ουτε πως να φιλησω ξερω ουτε πως να την πιασω... Τι να κανω>???
μαν στις γυναικες αρεσει να τις ψιθυριζουν τα πιο ωραια,τα πιο <<εναστρα>> ποιηματα του κοσμου.αγκαλιασε την,εκει στο παγκακι,ψιθυρισε της οτι την αγαπας,ξαφνιασε της,take your time,τα βλεμματα διασταυρωνονται.

το συναισθημα τοτε συνθλιβει την λογικη...


kiss is granted!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
μαν στις γυναικες αρεσει να τις ψιθυριζουν τα πιο ωραια,τα πιο <<εναστρα>> ποιηματα του κοσμου.αγκαλιασε την,εκει στο παγκακι,ψιθυρισε της οτι την αγαπας,ξαφνιασε της,take your time,τα βλεμματα διασταυρωνονται.

το συναισθημα τοτε συνθλιβει την λογικη...


kiss is granted!:)

Καλά θα της πει ότι την αγαπάει; στα καλά του καθουμένου; δυο φορές έχουνε βγει. :confused:


Χαλάρωσε και απλά απόλαυσε το..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
βγαινει απο μονο του...αβιαστα....μην σε απασχολει αν δεν θα την πιασεις με τον σωστο τροπο...ολα ερχονται απο μονα τους...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Κάνε ο,τι σου κατέβει, στην αρχή θα είναι λίγο χάλια αλλά μην αγχώνεσαι, θα συνηθίσεις και μετά θα είναι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top