Είναι πιο ερωτικό η γυναίκα να έχει τα μαλλιά της ελεύθερα;

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
μαζεμένα κώτσο (κοντά γενικά).

Αυτό το πείραμα γιατί το κάνεις ακριβώς?

Από καθαρά επιστημονικό ενδιαφέρον :whistle:
Ο τρόπος που σκέφτηκε να κάνει καμάκι είναι. Προσκυνώ :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστακης

Νεοφερμένος

Ο χριστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εχω εξηγήσει ρε παιδιά.Εχω διαβάσει διάφορες απόψεις.Εντάξει άλλες το παίρνουν ξενέρωτα και άλλες σαν ενδιαφέρον όταν τους πεις τα σχετικά.Ασχολούμαι πολύ με ψυχολογία και ειδικά με την γυναικεία.Οι γυναίκες είναι τα πιο ευαίσθητα πλάσματα.Δεν βρίσκω κάτι κακό σε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Εχω εξηγήσει ρε παιδιά.Εχω διαβάσει διάφορες απόψεις.Εντάξει άλλες το παίρνουν ξενέρωτα και άλλες σαν ενδιαφέρον όταν τους πεις τα σχετικά.Ασχολούμαι πολύ με ψυχολογία και ειδικά με την γυναικεία.Οι γυναίκες είναι τα πιο ευαίσθητα πλάσματα.Δεν βρίσκω κάτι κακό σε αυτό.

Οι γυναικες τα πιο ευαισθητα πλασματα; μυθοοοοοςςςς...η ευαισθησια δεν εχει φυλο ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Καλύτερα τα μαλλιά να είναι ελεύθερα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Όπως λέει, όταν είμαστε έξω θέλει να βλέπει τον λαιμό μου (το θεωρεί ερωτικό σημείο). Όταν είμαστε μόνοι, εφ'όσον είμαι γυμνή, του αρέσει τα μαλλιά μου να "γλύφουν" την μέση μου και είναι και ένα μέσο για να με "κοντρολάρει".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grayxx

Νεοφερμένος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Εχω εξηγήσει ρε παιδιά.Εχω διαβάσει διάφορες απόψεις.Εντάξει άλλες το παίρνουν ξενέρωτα και άλλες σαν ενδιαφέρον όταν τους πεις τα σχετικά.Ασχολούμαι πολύ με ψυχολογία και ειδικά με την γυναικεία.Οι γυναίκες είναι τα πιο ευαίσθητα πλάσματα.Δεν βρίσκω κάτι κακό σε αυτό.

Ειμαι ο μονος που παλι δεν καταλαβαινω τι ακριβως προσπαθεις να ρωτησεις?? :hmm:

Στον τιτλο σου λες αν ειναι πιο ερωτικο η γυναίκα να έχει τα μαλλιά της ελεύθερα,ομως δεν περιγραφεις αυτο στο μηνυμα σου,στο μηνυμα ρωτας αλλο πραγμα αν οι γυναικες ξενερωνουν αν τους ρωτησεις κατι συγκεκριμενο, αλλο ο τιτλος και αλλο αυτο που ρωτας εσυ,αν ενδοιαφερεσαι για γυναικεια ψυχολογια μπορεις να δεις αυτην την διαλεξη
https://www.youtube.com/watch?v=iOHdZKDldIg

Οσα για τον τιτλο εγω θα σου πω πολυ απλα αναλογα,ειναι σαν να ρωτας αν μια κοπελα ειναι πιο σεξυ ντυμενη με κοντο φορεμα η οταν φοραει κολαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top