Είχατε/θα κάνατε ποτέ μια σχέση μόνο για το σεξ;

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρω : αυτο που λες θελει προσοχή, γιατι αν εχεις νοοτροπια του "δε μετανιωνω ποτε και για τιποτα" , τοτε θα δικαιολογεις παντα τον εαυτο σου, οτι χαζομαρα και να κανεις, και τότε ειναι που δε θα μαθαινεις ποτέ.

το ποτε και το τιποτα, εγω δεν τα ειπα. αρα γιατι παρερμηνευεις τα λεγομενα μου?:worry:
ειναι απλο. δεν ειπα οτι πρεπει να ειμαστε αναισθητοι.. (αν ειναι δυνατον!).. αναφερομαι στο συγκεκριμενο θεμα.
αφου εκανες οτι εκανες, παει να πει οτι γουσταρες.. και εννοειται πως δεν εισαι πιτσιρικακι που μπορει να σε παρεσυραν...
οποιαδηποτε πραξη μας εχει το κοστος της.. και αυτο το πληρωνουμε και απο αυτο μαθαινουμε!
γιατι να μετανιωσω λοιπον για κατι που μου αφησε κατι? (ειτε καλο, ειτε κακο)
μετανιωνω για πραγματα που δεν εχω κανει.. οχι για πραγματα που εχω κανει!:)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ηρω : αυτο που λες θελει προσοχή, γιατι αν εχεις νοοτροπια του "δε μετανιωνω ποτε και για τιποτα" , τοτε θα δικαιολογεις παντα τον εαυτο σου, οτι χαζομαρα και να κανεις, και τότε ειναι που δε θα μαθαινεις ποτέ.

Ηρώ…νομίζω ότι το «αν» που έγραψε δείχνει ότι δεν παρερμήνευσε τα λόγια σου, αλλά συμπλήρωσε κάτι ακόμα στην συζήτηση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
καλα... να με συγχωρει τοτε ο lorien! :)
μου εδωσε και την αφορμη να ολκληρωσω τη σκεψη μου.. παντως!
επομενως.. σ ευχαριστω Lorien!!!:D:P:D:P:D:P:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

butterfly1985

Νεοφερμένος

Η ΣΟΦΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
έχεις δίκιο....ναι η ζώη είναι πιο όμορφη όταν είναι απρόβλεπτη....αλλά καλό και χρήσιμο θα ήταν να ξέρουμε τι μας περιμένει....να είμαστε γνώστες...των συνεπειών των πράξεων μας...δεν συμφωνείς;
....δεν μου αρέσει να ακροβατώ σε ένα τεντωμένο σκοινί....ούτε να ονειρεύομαι με τα μάτια κλειστά...!!
εγώ θέλω να ονειρεύομαι με τα μάτια ανοιχτά!΄...να ξέρω που πατάω....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
στη ζωη δεν πρεπει να μετανιωνεις για τιποτα που σε εκανε να περασεις καλα.. εκτος και αν σκοπιμα ή μη πληγωσες καποιον αλλον..
γιατι αν δε σε εκανε να περασεις καλα.. δε θα το εκανες! με το ζορι δε σε βαζει κανενας.. ουτε μπορω να δεχτω το "ηταν μια στιγμη αδυναμιας!" (αα ρε Πασχαλη!!!):D
ολα εμπειριες ειναι... να μαθεις απο το λαθος σου ναι... αλλα οχι και να μετανιωσεις. αφου μεσα απο αυτο, ισως εχεις γινει και καλυτερος ανθρωπος!

το ποτε και το τιποτα, εγω δεν τα ειπα. αρα γιατι παρερμηνευεις τα λεγομενα μου?:worry:
Are you sure? :hmm: Οσο για το "ποτέ" το υπεθεσα απο τα συμφραζομενα. Εφοσον η μονη εξαιρεση που ανεφερες ειναι πληγωμα άλλων. Και να μην το ειπες εσυ, το λεω εγω σαν δικο μου :)
ειναι απλο. δεν ειπα οτι πρεπει να ειμαστε αναισθητοι.. (αν ειναι δυνατον!).. αναφερομαι στο συγκεκριμενο θεμα. αφου εκανες οτι εκανες, παει να πει οτι γουσταρες.. και εννοειται πως δεν εισαι πιτσιρικακι που μπορει να σε παρεσυραν...
οποιαδηποτε πραξη μας εχει το κοστος της.. και αυτο το πληρωνουμε και απο αυτο μαθαινουμε!
γιατι να μετανιωσω λοιπον για κατι που μου αφησε κατι? (ειτε καλο, ειτε κακο)
μετανιωνω για πραγματα που δεν εχω κανει.. οχι για πραγματα που εχω κανει!:)
Το υπογραμισμενο δ εθα λεγα οτι ισχυει για πιτσιρικακια μονο. Μακαρι να παρασυρονταν μονο αυτα :P

Το επικινδυνο στο σκεπτικο σου στο ειπα. Αν διαφωνεις καπου πες μου. Με το σκεπτικό σου, ΚΑΘΕΤΙ εχει ΚΑΙ το καλο του, επειδη μαθαινεις απο αυτο, και αρα αφενός δε θα σε εμποδιζει κατι απο το να το κανεις, αφαιτερου δε θα μαθαινεις οσα πρεπει να μαθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πάντως στην ηλικία που είμαι (όλη η γνώση της σοφίας μαζεμένης λέμε :P) ξέρω ότι και το να περπατάς σε ένα τεντωμένο σκοινί δεν είναι τελικά τόσο κακό... Ούτε να ονειρεύεσαι με κλειστά μάτια και όταν τα ανοίγεις να τα βλέπεις και μπροστά σου....

Γενικά ούτε το σεξ, ούτε τον έρωτα, ούτε τις σχέσεις τις βάζεις σε καλούπια :) Και αυτή είναι η πραγματική μαγεία... και όλες οι εκπλήξεις που μπορείς να συναντήσεις ...έτσι ξαφνικά ;)

(έχω ξυπνήσει ολίγον τι ρομαντικά ή ιδέα μου είναι; :worry: :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

redwine

Νεοφερμένος

Ο redwine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
έχω κάνει αρκετές φορές και θα ξανάκανα. όταν υπάρχει αμοιβαία σωματική έλξη δεν βλέπω το λόγο να συνοδεύεται απαραίτητα κι από συναισθήματα αγάπης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Το επικινδυνο στο σκεπτικο σου στο ειπα. Αν διαφωνεις καπου πες μου. Με το σκεπτικό σου, ΚΑΘΕΤΙ εχει ΚΑΙ το καλο του, επειδη μαθαινεις απο αυτο, και αρα αφενός δε θα σε εμποδιζει κατι απο το να το κανεις, αφαιτερου δε θα μαθαινεις οσα πρεπει να μαθεις.[/quote]



κατσε Λοριεν γιατι πιασαμε τις γενικοτητες μου φαινεται.. και δεν μπορουμε να βγαλουμε ακρη.. :P
θα σου δωσω ενα παραδειγμα για να καταλαβουμε και οι 2..
εστω λοιπον.. οτι γνωριζω καποιον σε ενα μπαρ.. και ΔΕΧΤΩ να κανω "ελευθερη σχεση", ή να παω μαζι του μονο για ενα βραδυ.. και ειναι σουπερ!
αν την επομενη μερα ξυπνησω κ ειμαι χαλια.. και παραδεχτω οτι ηταν λαθος μου.. σαν εξυπνος ανθρωπος δε θα το επαναλαβω..
δε θα το μετανιωσω ομως.. γιατι περασα ενα υπεροχο βραδυ!
με πιανεις?????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Κι εγώ το έχω κάνει στη ζωή μου, φυσικά δεν θα μπορούσε να κρατήσει για πολύ. Θα το ξαναέκανα ευχαρίστως, εάν οι συνθήκες το ευνοούσαν. Είναι περιπτώσεις που κάποιος σ' ερεθίζει, κατακούτελα που λέμε. Ας ξέρεις πως δεν είναι αυτός που θα περάσεις τη ζωή σου μαζί του, που θα διηγείσαι ιστορίες στα εγγόνια σου γύρω από τη φωτιά όταν γεράσεις. Τα βλέμματα συναντώνται και παράγονται σπινθήρες. Τα κορμιά αρχίζουν να παράγουν φερομόνες. Το κάνεις κι ας σου βγει και σε κακό. Η σεξουαλική έλξη είναι πιο αρχέγονη από το συναίσθημα, συχνά μπορεί να προηγείται χρονικά ή να σε στρέφει προς άτομα που δεν είναι ικανά να σου προκαλέσουν συναισθήματα, πέραν της συμπάθειας, ή που δεν ερεθίζουν το μυαλό σου.

Ξέρω μια γυναίκα, η οποία ως χαρακτήρας δεν μου ταιριάζει με τίποτε, τη θεωρώ σχεδόν τρελή (με διαφορετική τρέλα απ' τη δική μου φυσικά). Δεν θα μπορούσα να μείνω ούτε μία μέρα μαζί της. Όταν όμως τη συναντώ και τη βλέπω να σκύβει προς το μέρος μου για ν' αποκαλύψει μεγαλοπρεπώς το πλούσιο μπούστο της, δεν μπορώ ν' αντισταθώ και μου κάνει κούκου. Είναι πολύ ***λιάρα και κάθε της έκφραση υπόσχεται νύχτες ακολασίας. Πολλές φορές σκέφτομαι πως αν γινόταν κάτι με αυτήν θα το έκανα ευχαρίστως. Φέρνω ένα παράδειγμα για ν' απαντήσω σε κάποιες απορίες που έχουν ήδη γραφεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SoulRain84

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλό είναι κ αυτό κατα μία έννοια.Αν βλέπεις δλδ ότι δεν ταιριάζετε για σχέση με τον άλλο αλλά τα βρίσκεις στον σεξουαλικό τομέα κ δεν επηρεάζει τον άλλο δεν ειν' κακό.Για 1-2-3 φορές καλά είναι αλλά δεν νομίζω ότι θα μπορούσα πάντα να επαναπαυθώ στην σκέψη ότι το one night stand ή μια ελεύθερη σχέση θα μου γίνει συνήθεια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
έχεις δίκιο....ναι η ζώη είναι πιο όμορφη όταν είναι απρόβλεπτη....αλλά καλό και χρήσιμο θα ήταν να ξέρουμε τι μας περιμένει....να είμαστε γνώστες...των συνεπειών των πράξεων μας...δεν συμφωνείς;
....δεν μου αρέσει να ακροβατώ σε ένα τεντωμένο σκοινί....ούτε να ονειρεύομαι με τα μάτια κλειστά...!!
εγώ θέλω να ονειρεύομαι με τα μάτια ανοιχτά!΄...να ξέρω που πατάω....!
Κανείς, όσο κι αν θέλει, δεν μπορεί να ξέρει ποτέ τι τον περιμένει. Σίγουρα όμως είμαστε υποχρεωμένοι να είμαστε γνώστες και υπεύθυνοι των πράξεών μας. Το ζητούμενο όμως είναι τι θέλει κανείς από τη ζωή του. Τι ονειρεύεται. Αν ονειρεύεται μια ζωή υποταγμένη σε μια σχέση, στην ρουτίνα και την καθημερινότητα that's ok.
Αλλά δεν είναι αυτή η ζωή που εγώ θέλω να ζω.

Καλό είναι κ αυτό κατα μία έννοια.Αν βλέπεις δλδ ότι δεν ταιριάζετε για σχέση με τον άλλο αλλά τα βρίσκεις στον σεξουαλικό τομέα κ δεν επηρεάζει τον άλλο δεν ειν' κακό.Για 1-2-3 φορές καλά είναι αλλά δεν νομίζω ότι θα μπορούσα πάντα να επαναπαυθώ στην σκέψη ότι το one night stand ή μια ελεύθερη σχέση θα μου γίνει συνήθεια.:)
Και γιατί να επαναπαυθείς;
Δεν μορείς να το απολαμβάνεις χωρίς να επαναπαυθείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν ονειρεύεται μια ζωή υποταγμένη σε μια σχέση, στην ρουτίνα και την καθημερινότητα that's ok.

Ζωη υποταγμενη σε μια σχεση...του ματς μου ακουγεται...(οχι οτι εσυ με ξαφνιαζεις)
Και αδυνατω δυστυχως να καταλαβω το σκεπτικο σου.
Δλδ, εαν εισαι μονιμως εκτος σχεσης δεν ρουτινιαζεις...ειναι ολα μελι γαλα....καθε μερα, καινουρια μερα, περιπετειωδης και γουαου!!!!...μα τι λες?!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μα γιατί να είναι δύσκολο να πεις τι θέλεις από τον άλλον; :/:

Τα πράγματα πάντα περιπλέκονται όταν περιμένουμε ο άλλος να καταλάβει τι θέλουμε από την στάση μας ή από την συμπεριφορά μας!
:)

Οπότε το καλύτερο είναι να λες τι θες...να βλέπεις τι θέλει κι ο άλλος κι από εκεί όλα παίρνουν τον δρόμο τους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οπότε το καλύτερο είναι να λες τι θες...να βλέπεις τι θέλει κι ο άλλος κι από εκεί όλα παίρνουν τον δρόμο τους :)

Μωρε το καλυτερο αυτο ειναι, αλλα εχω την αισθηση, οτι η πλειοψηφια χαρακτηριζεται απο δειλια και πονηρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν έχεις άδικο...:/:

Αλλά πλέον προσωπικά δεν κάθομαι να μυρίσω τα νύχια μου για το τι θέλει πραγματικά ο άλλος από εμένα :P

Ούτε με την στάση μου να του δείξω τι θέλω... το λέω και end of story...

Βασικά σκασίλα μου αν θα με χαρακτηρίσει εύκολη γιατί θέλω just sex και επίσης σκασίλα μου να με χαρακτηρίσει χαζό και ερωτευμένο κοριτσάκι γιατί τον θέλωωωωωωωωωωωωω :redface:
Eγώ νιώθω, θέλω αυτά...εσύ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ούτε με την στάση μου να του δείξω τι θέλω... το λέω και end of story...


Eγώ νιώθω, θέλω αυτά...εσύ;

Συμφωνω απολυτα με αυτα τα δυο ακριβως...;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stagonitsa

Νεοφερμένος

Η stagonitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Το να ζητήσει μια γυναίκα μόνο σεξ λειτουργεί και σαν διεγερτικό πολλές φορές οπότε δεν χρειάζεται να παλεύει να το δείξει χωρίς λόγια.

Νομίζω όμως ότι είναι πολύ πιο δύσκολο να παραδεχτείς ότι είσαι βαθιά ερωτευμένη/ος με κάποιον παρά να ζητήσεις μόνο σεξ.

Ανήκω δυστυχώς στην κατηγορία που νόμιζα ότι μπορώ να έχω μία απλά σεξουαλική σχέση και τελικά ερωτεύτηκα χωρίς ανταπόκριση. Όμως παρόλο που έχω πέσει στα πατώματα για χάρη του , συμφωνώ ότι ποτέ δεν πρέπει να μετανιώνεις. Πάντα κερδίζεις από μια σχέση ότι είδους και να είναι. Είτε αισθήματα, είτε εμπειρίες. Είτε την γνώση ότι τελικά είμαι από τις γυναίκες που δεν μπορούν να κάνουν απλά και μόνο σεξ και δεν θα το ξαναδοκιμάσω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Σωστα ολα αυτα που λες Vkey!!αλλα αλλο να τα λεμε θεωρητικα και αλλο να τα κανουμε..επισης(γενικα αναφερομενη), οταν καποιον τον ξερεις ελαχιστα εως καθολου δεν ειναι καπως ξεκουδουνο να πας και να του πεις χυμα τι θες??απτην αλλη δεν ειναι καπως ουτοπικο να περιμενεις τιην καταλληλη στιγμη??οποτε μενεις στο μεταιχμιο που ειναι το χειροτερο και των δυο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.

Δλδ, εαν εισαι μονιμως εκτος σχεσης δεν ρουτινιαζεις...ειναι ολα μελι γαλα....καθε μερα, καινουρια μερα, περιπετειωδης και γουαου!!!!...μα τι λες?!:worry:
Ναι, ακριβώς έτσι όπως το περιγράφεις.
Βέβαια, εξαρτάται και από το άτομο φυσικά.
Είναι να το έχεις μέσα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
@giamen (έχω πρόβλημα με τις παραθέσεις...σόρρυυυυυυυυυ)

'Οταν τον άλλον τον ξέρεις λίγο απλά δεν ξέρεις τι θέλεις... Πέρα από την ερωτική έλξη που υπάρχει...Μπορεί να ταιριάζετε μπορεί και όχι :) (εξαιρούνται οι περιπτώσεις του κεραυνοβόλου έρωτα :P)

Προχωρώντας όμως ξέρεις τι θέλεις εσύ... και το θέμα είναι εσύ κι αυτός κι αν θέλετε τα ίδια... Ξέρω ότι υπάρχουν καταστάσεις που προσπαθούμε να καταλάβουμε το πως μας βλέπει ο άλλος ενώ εμείς ξέρουμε ακριβώς τι θέλουμε... Για εμένα εκεί το λες... 'Η θα θέλετε τα ίδια ή όχι (όπου εκεί ή συμβιβάζεσαι ή πας για άλλα για καλύτερα ;))

P/s: I' ve been there...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top